Autor Wątek: Piracki skaner  (Przeczytany 18824 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

devilsbirth

  • Gość
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 25, 2010, 11:42:27 »
Col, nie spodziewałeś się chyba, że każdy cię poprze? :) Jak widać znajdzie się paru którym low stoi ością w gardle i nie bardzo rozumieją wasz pomysł na zabawę. Jednakowoż jest spora grupa która pomysł popiera i tyle, niech teraz oni zapostują na eve-o i poczekajmy na rozwój wydarzeń.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 25, 2010, 11:56:17 »
Mnie osobiście pomysł ani ziebi ani grzeje  ;) Jeśli taki moduł miałby poprawić zabawę nawet niewielkiej grupie graczy, to czemu nie? Niech będzie.
Osobiście okupu nigdy nie zapłaciłem i nie zapłacę  :knuppel2: nieważne ile bedą warte implanty w łepetynie  ;) Ot tak, dla zasady - nie daj drugiemu co tobie miłe  :knuppel2: :2funny:
A zasady święta rzecz  :angel:
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 26, 2010, 13:37:06 »
Sorry ale czy piracki corp NPCowy to nie piraci? :o owszem piraci, to że wam chodzi o piraci jako graczy to sorry nie mój problem.
Piracki korp NPCowy to nie piraci, to faction uznawane przez empire faction za piratów.
Pirat to Pirat, klepiesz misje dla pirackiego corpa? nie masz wstępu do high seca z odpowiednim rejonem, zasada praktycznie ta sama, to że wam się "zachciało" modułku do lepszego zarabiania to już inna historia.
Może tak by z minute ustawić activation time, bo 5 sekund to troche za "kerbirzemu". Zresztą ta gra ma być jak poker, mozesz podejrzeć karty ale nie jak jesteś nagi, wtedy pozostaje blef. Zresztą zauważyłem, że tutaj dużo sposnorowanych tematów przez nullses'owców _-_
Pirat to pirat. Wg SJP definicja wygląda następująco:
Cytuj
pirat
1. członek załogi okrętu, który na morzu napada i rabuje inne statki
2. osoba lub firma czerpiąca zyski z nielegalnego rozpowszechniania cudzej twórczości albo z nielegalnego nadawania programów radiowych lub telewizyjnych
pirat drogowy kierowca łamiący przepisy drogowe, zagrażający zdrowiu i życiu innych
pirat powietrzny terrorysta porywający samolot

NPC faction to NPC faction albo grywalne albo niegrywalne. Nie ma znaczenia jaki przydomek dasz NPC frakcji, bo to nie spowoduje, że NPC będzie lub nie piratem. Te Twoje pirackie NPC faction to de facto wrogo nastawione względem graczy NPC faction i jeśli będziesz miał zbyt niski stand to nawet grywalna faction będzie wobec Ciebie wroga. Czy to oznacza, że staje się piracką ?

Ludzie mają tendencję do upraszczania sobie pewnych rzeczy (co nie znaczy, że przez to życie staje się prostsze). Ktoś wpadł na pomysł żeby część niegrywalnych faction nazwać pirackimi (zapewne na podobnej zasadzie dla której mamy AFy, a nie ASy).

Dla przypomnienia żebyś nie zapomniał, do grywalnych NPC faction należą:
- Amarr
- Caldari
- Gallente
- Minmatar
Jak widzisz na liście NIE ma Twoich pirackich faction. Zatem wg Twojego toku rozumowania de facto NIKT poza NPCami nie jest piratem.

Do niegrywalnych NPC faction należą m.in.
- Khanid
- Blood Riders
- Intaki
- SoE
- Jovians
- wiele innych
To, że dla nich wykonujesz misje nie powoduje, że stajesz się ich członkiem.
Czegoś w powyższym nie rozumiesz ?

Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 26, 2010, 13:43:25 »

Do niegrywalnych NPC faction należą m.in.
- Khanid
- Blood Riders
- Intaki
- SoE
- Jovians
- wiele innych
To, że dla nich wykonujesz misje nie powoduje, że stajesz się ich członkiem.
Czegoś w powyższym nie rozumiesz ?

Khanid jest jak najbardziej grywalny, to "bloodline" amarski... daleko nie szukajac, moja postac jest Khanidem.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 26, 2010, 14:28:58 »
A możesz latać pod ich flagą i pojawiać sie na KB jako [twój nick] [nazwa korpa] Khanid Kingdome?
Bo to podejżewam o to Dormiowi chodzi jak pisze grywalna frakcja

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 26, 2010, 14:46:28 »
Dokładnie o to.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...