Autor Wątek: Spięcie dyplomatyczne c0ven <-> AAA  (Przeczytany 14119 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: Spięcie dyplomatyczne c0ven <-> AAA
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 09, 2010, 15:04:20 »
Obie strony wyszły z tego z tarczą - pasi taka odpowiedź? :)

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Spięcie dyplomatyczne c0ven <-> AAA
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 09, 2010, 15:10:07 »
Z tego co wiem:

1. FTEK nie ma ustawionych standów z nikim z SW. Ba, nie ma także z Ushra'Khan - przynajmniej tak interpretuję informację Sokolego:
Co ma wisieć, nie utonie - ten char ostatnio tankował JB i mało nie został rozstrzelany przez flotę zgromadzoną na POS-ie i czekającą na akcje w Provi  :2funny:
Skoro AAA wiedziało o takich przypadkach i nic nie robiło, to cóż...

2. Pilot frachta (800kk?) lecący z cargo wartym jakieś 13-14 miliardów ISK na autopilocie bez scouta po empire jest albo sabotażystą, albo kompletnym durniem. I to on powinien oddać kasę za to, czego dokonał.

3. C0ven przełknął bez większych protestów stratę 4 frachtów na posach AAA z winy standów. Podobną sytuację mieliśmy bardzo długo z korpem Dark Knight of Deneb, którego posy uparcie przez kilka miesięcy waliły do nas i nie wpuszczały na JB.

4. NBSI!

Liczyłem na reset, niestety go nie będzie. Zachowanie AAA było tragikomiczne (foch COL z zamknięciem infrastruktury, zanim cokolwiek diplo ustalili, lol).

I póki FTEK będzie neutralny dla mnie - będę strzelał  :)
Cała prawda o moim graniu...


Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Spięcie dyplomatyczne c0ven <-> AAA
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 09, 2010, 16:02:09 »
Loc0 dobrze podsumował co się działo. Kila szczegółów można by poprawić, ale nie mają one większego znaczenia. Generalnie od pierwszego momentu temat był zbyt emocjonalnie traktowany (po obu stronach), dużo wall of textu i troche czasu potrzeba było żeby sprawę potraktować na spokojnie.
Nie da się ukryć, że fakt braku minusów na południu jest uciążliwy dla pvperów i ciśnienie mają wysokie :)

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Spięcie dyplomatyczne c0ven <-> AAA
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 09, 2010, 16:10:02 »
Eee ja do chlopakow z BDCI i AAA nic nie mam. Wszystko sie wyjasnilo. Dostalismy bardzo mily mail od chlopakow z BDCI i jest wzajemny szacunek. Filmik zrobiony przez c0rta http://www.filefactory.com/file/b005790/n/final.wmv . Wbrew pozorom sytuacja z frachtem rozjasnila pewne sprawy w corpie, ally, stainwagonie i z naszymi przyjaciolmi z innych aliansow. Najbardziej podobalo mi sie na zebraniu, kiedy kazdy z korpow przedstawial swoja opinie o zaistnialej sytuacji  i cholera musze to powiedziec poczulem dume. Musicie wiedziec, ze bylo gorąco i byly duze emocje :D . Takie sytuacje jednocza ally i koncza wszelkie podzialy na poszczegolne korporacje. Dobrze, ze w zylach naszego Ceo i dyplomaty plynie lod zamiast krwi bo ta sytuacja mogla sie inaczej skonczyc.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Loc0

  • Gość
Odp: Spięcie dyplomatyczne c0ven <-> AAA
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 09, 2010, 16:48:46 »
Ze szczegolow, ktore moga byc ewentualnie nie jasne a o nich wiem:
FTEK mial standy z SW (mial=slowo klucz) rok temu. Imho to dyrekcja powinna dbac aby blue listy byly aktualizowane w miare na bierzaco (np 1/mth?). To stalo sie miedzy innymi przyczyna spiecia. Jesli jeszcze cos ominalem to piszcie zeby ludzie nie trolowali tworzac jakies super teorie z palca.
Mona chodzilo o jakas kampe w HED-GP z tego co mi wiadomo (pewnie jakas sie trafila przy okazji regrupa).
Skeer - cene frachta wyciagnales chyba z kosmosu w erze dinozaurow:D. W zeszlym tygodniu kupowalem Obeliska i Charona po 600-610 m na Jicie i w Orsu :)

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Spięcie dyplomatyczne c0ven <-> AAA
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 09, 2010, 17:00:10 »
No to 600 nawet... Nie chodziło mi o wysoki koszt, tylko o niski.

Tak jakby frejką transportować bp, zamiast cepa, czy coverta.

BTW nadal nie napisałeś, CO KONKRETNIE było w moim poście takiego, że wywaliłeś mi po raz kolejny bez słowa. Ja odpisałem komuś tam i nie było w tym nic, co podałeś jako przyczynę.
Cała prawda o moim graniu...


Loc0

  • Gość
Odp: Spięcie dyplomatyczne c0ven <-> AAA
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 09, 2010, 17:32:29 »
A czym mial to wiezc wg. Ciebie? :D
Ofc autopilot nie byl nadzwyczaj blyskotliwym pomyslem :).
Odp na reszte masz w pw.

devilsbirth

  • Gość
Odp: Spięcie dyplomatyczne c0ven <-> AAA
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 09, 2010, 17:53:53 »
Ofc autopilot nie byl nadzwyczaj blyskotliwym pomyslem :).
Delikatnie powiedziane.
Kiedyś znów trafi na kampę suicide gankerów, z nie splusowanego sojuszu, co wtedy? Ano nic, nie będzie czym postraszyć to się opieprzy pilota i zapomni tak jak powinno się było zrobić w tym wypadku.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Spięcie dyplomatyczne c0ven <-> AAA
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 09, 2010, 18:07:56 »
JFem.

Twardszy i mam mniejszą ładownię -> mniej warte byłoby cargo.
Cała prawda o moim graniu...


Loc0

  • Gość
Odp: Spięcie dyplomatyczne c0ven <-> AAA
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 09, 2010, 18:17:46 »
i zapomni tak jak powinno się było zrobić w tym wypadku.
Ahaha teraz dowaliles do pieca. Jak rozumiesz pojecie "sojusznik"? To jest wg ciebie tylko na wspolnym opie, a poza tym to mozna robic co sie zywnie podoba? A wiesz co to wspolna polityka i rozdzielanie np terenow z tej polityki wynikajace? Traktowanie sojusznikow zalezy od ich zachowania. Jak dlugo zachowujemy sie jak sojusznicy wszystko jest ok.

Dam ci przyklad:
Zalozmy na chwile, ze jestesmy blokersami i lubimy zadymy z obcymi.
Kumple z osiedla (C0ven) skopali i skroili ci kuzyna (FTEK), ktory jeszcze mial czelnosc sie stawiac (robic cos glupiego aka autopilot). Przychodzi do ciebie (BDCI) i mowi ze dostal becki i go skroili. Idziesz z kuzynem do kumpli i okazuje sie, ze glupi sie faktycznie stawial. Mowisz kuzynowi, ze jest glupi ciul i juh mu w dupe, czy moze mowisz kolegom, ze twoj kuzyn to glupi ciul ale moze dorosnie ... stalo sie, ale portfel chce spowrotem?

Tak ja widze ta sprawe i tak widzi ja BDCI.

Nie twierdze (w swietle tych frachtow wdupionych przez standy), ze -A- rozgrywa wsio idealnie, ale poki nie zobacze chat-logow z tamtych rozmow nie bede ich sadzil. Nie wiem jak to przebieglo i dlaczego C0ven nie dostal reimbursa. Wiem co sie stalo teraz i wiem, ze to jak do tego doszlo jest zalosne - nie tylko z naszej winy.

Skeer - za to ship bez insura (bo sie nie da c?) wart 4b? i cargo ktorego wg co niektorych i tak nie powinnismy odzyskac \o/. Wiecej prosze WIECEJ!

Goomich

  • Gość
Odp: Spięcie dyplomatyczne c0ven <-> AAA
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 09, 2010, 18:18:35 »
Skeer szykuje grunt do naszego kolejnego przedstawienia pt. fuckload tempestów z C0venu instapopuje JFa w 1.0. :)

devilsbirth

  • Gość
Odp: Spięcie dyplomatyczne c0ven <-> AAA
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 09, 2010, 18:31:20 »
Heh, jak to fajnie widać, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :)
Wiesz co Loco, ja osobiście oddałbym ten loot, być może postawiłbym warunek, że zabieram 20% frycowego, ale ktoś inny może mieć inne zdanie i też będzie miał rację.
W sumie to nawet lepiej że się tak złożyło, bo -a- dostała swój ładunek zpowrotem, my dostaliśmy zwrot za tamte 4 frachty a cała drama pokazała czy na sojuszników można liczyć w razie dymu. Mam też nadzieję, że nauczyła czegoś pilota tego nieszczęsnego frachta a dowództwo obu bloków że trzeba lepiej pilnować standingów.

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: Spięcie dyplomatyczne c0ven <-> AAA
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 09, 2010, 18:31:49 »
Loco wczoraj ci to wyjasnilem na gg i opisalem jak sie zachowalo wówczas -A- wiec nie mow ze nie wiesz. Sytuacja byla identyczna a BDCI nie prosilo tylko żądało. Tak czy siak, na poziomie aliansów (nie BDCI) zalatwiono to bardzo przyzwoicie wiec mysle ze ten topic mozna zamknac zeby nie ciagnac bez sensu rozmowy ;)
I-DEA / C0ven

Loc0

  • Gość
Odp: Spięcie dyplomatyczne c0ven <-> AAA
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 09, 2010, 18:36:03 »
Ja sie odnosze do pierwszej rozmowy jaka miala miejsce po wypadku i do niej odnosi sie przyklad. Nie napisalem tam "ejj chlopaki no milo bylo by gdyby moj kuzynek odzyska portfel"? Tak jest w logu pierwszej rozmowy i tam moglo to byc zalatwione bez zbednej dramy.
Ps - Ten log mam wlasnie przed oczami. Jak popnely frachty SW na towerach -A- to loot zostal oddany.
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2010, 19:02:49 wysłana przez Loc0 »

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: Spięcie dyplomatyczne c0ven <-> AAA
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 09, 2010, 18:39:29 »
Oj wcale ten pierwszy log tak nie wygladal. Jakby wygladal tak jak piszesz to by nie bylo dramy. Ale to juz ocena tego loga zalezy od punktu widzenia/siedzenia.
I-DEA / C0ven

Paul Shakur

  • Gość
Odp: Spięcie dyplomatyczne c0ven <-> AAA
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 09, 2010, 20:51:49 »
Po co więcej jakiś głupich i niepotrzebnych ciśnień tu na forum i tłumaczenia publicznie jak logi z rozmów wyglądały bądź nie?

Sprawa załatwiona, obydwie strony odzyskały co straciły, obydwie się czegoś nauczyły więc:
STFU :D

Tym oto miłym akcentem proszę moderatora o zamknięcie tego topiku bo spięcie się skończyło i zostało wyjaśnione jak. Nie ma sensu dalej dyskutować na ten temat.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Spięcie dyplomatyczne c0ven <-> AAA
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 10, 2010, 02:10:11 »
Heh jak tu nie kochac naszych forum warriorow  >:D. Ja tam bylem, wszystkie czat logi widzialem od poczatku do konca. Ba, powiem wiecej to moj alt byl pilotem frachta, ktory zwinal do ladowni te dzialka i trzymal je przez te 2-3 dni  o7 . Po prostu niefortunnie zaczela sie 1 rozmowa, a potem to juz polecialo i byla tzw. eskalacja . Zadnej tu wielkiej tajemnicy nie ma, ani 2 dna. Obie strony bardzo emocjonalnie podeszly do calej sprawy ot i tyle. Dopiero ludzie z dystansem zalatwili sprawe w kilku zdaniach. Proponuje zamknac ten watek, bo naprawde nie ma sensu tego ciagnac dalej.   
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Spięcie dyplomatyczne c0ven <-> AAA
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 10, 2010, 07:42:30 »
O ile zauważyłem, to nie jest forum C0venu, więc pozwólcie, że o zamykaniu wątku nie wy będziecie decydować. Jeśli nikt w nim nie będzie postować, to sam się zamknie po pewnym czasie.
Ale póki jest otwarty, to każdy może w nim pisać - w końcu to forum dyskusyjne dla wszystkich korporacji i aliansów w Eve i NIKT nie będzie tutaj zamykał wątków tylko dlatego, że jest np. niewygodny dla jakiejś korporacji - nie sądzicie, że to mijałoby się z celem "forum dyskusyjnego"?

Nie chcecie rozwijać wątku - ok, nikt wam tego nie nakaże ani nie zabroni. Wprowadźcie sobie dyscyplinę w aliansie na pisanie tutaj, wasza sprawa. Ale póki wątek nie przekroczy norm postowania w KSOD lub nie umrze śmiercią naturalną, NIKT go nie będzie zamykał.
Przedwieczny.

MightyBaz

  • Gość
Odp: Spięcie dyplomatyczne c0ven <-> AAA
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 10, 2010, 07:49:33 »
Sprawa załatwiona, obydwie strony odzyskały co straciły, obydwie się czegoś nauczyły więc:
STFU :D

rozumiem, ze coven oddał grzecznie wszystko, co wypadło oraz iski za frachta. A, co uzyskał w zamian? Klapsa po zadzie? Z tego, co wiem tytki aaa szczególnie upodobały sobie wasze bsy  :2funny:

Stary Pierdola

  • Gość
Odp: Spięcie dyplomatyczne c0ven <-> AAA
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 10, 2010, 08:28:48 »
rozumiem, ze coven oddał grzecznie wszystko, co wypadło oraz iski za frachta. A, co uzyskał w zamian? Klapsa po zadzie? Z tego, co wiem tytki aaa szczególnie upodobały sobie wasze bsy  :2funny:
W sumie to nawet lepiej że się tak złożyło, bo -a- dostała swój ładunek zpowrotem, my dostaliśmy zwrot za tamte 4 frachty
Baz czytaj ze zrozumieniem:)

MightyBaz

  • Gość
Odp: Spięcie dyplomatyczne c0ven <-> AAA
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 10, 2010, 09:40:55 »
a,to gratki, znaczy ze jednak was aaa darzy jakims respektem o7
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2010, 10:20:03 wysłana przez Mighty Baz »

Voulture

  • Gość
Odp: Spięcie dyplomatyczne c0ven <-> AAA
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 10, 2010, 10:59:28 »
Jeszcze mozna by wytlumaczyc sprawe bsa zestrzelonego przez AAA bo tez sie dobrych plotek naczytalem na forum.

Goomich

  • Gość
Odp: Spięcie dyplomatyczne c0ven <-> AAA
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 10, 2010, 11:30:47 »
Podobno strzelał do Heretica. o którym było mówione, żeby nie ruszać.

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Spięcie dyplomatyczne c0ven <-> AAA
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 10, 2010, 12:46:13 »
Dawać do pieca, dawać! Może przynajmniej nie będziecie po pvp musieli latać na drugi koniec uniwersum  :coolsmiley:

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Spięcie dyplomatyczne c0ven <-> AAA
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 10, 2010, 13:11:08 »
Ponoć w rozmowie na najwyższym szczeblu pomiędzy ceo alliansó sypały się teksty w stylu "C0ven to nie sojusznicy! c0ven to przyjaciele!" itp. więc nie bardzo byłoby dawać do pieca ::)


[admin]Dyskusja o tym kto ja jestem i jakie mam kompleksy ;) poleciała do Offtopica: http://www.eve-centrala.com.pl/forum/index.php?topic=7816.0. X.[/admin]
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2010, 14:51:00 wysłana przez Xarthias »

Loc0

  • Gość
Odp: Spięcie dyplomatyczne c0ven <-> AAA
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 10, 2010, 18:44:47 »
Dlatego tez stwierdzam - Milczenie jest zlotem i kazdy post napisany po moim i Xeowara byl zbedny. Niektorzy musza sie jeszcze wiele nauczyc  ::)

Voulture

  • Gość
Odp: Spięcie dyplomatyczne c0ven <-> AAA
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 10, 2010, 20:27:16 »
Dlatego tez stwierdzam - Milczenie jest zlotem i kazdy post napisany po moim i Xeowara byl zbedny. Niektorzy musza sie jeszcze wiele nauczyc  ::)
To nieprawda akurat. Kazdy post w tym temacie jest zbedny.

Ps. See what i did there?

Loc0

  • Gość
Odp: Spięcie dyplomatyczne c0ven <-> AAA
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 10, 2010, 21:08:24 »
Nie lubisz forum pr0nuf?

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Spięcie dyplomatyczne c0ven <-> AAA
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 10, 2010, 22:08:05 »
Nie lubisz forum pr0nuf?
Eee.. nudziarstwo, miecha nie będzie, było buzi buzi i już dobrze ... nuuuuudy :)

shaitis

  • Gość
Odp: Spięcie dyplomatyczne c0ven <-> AAA
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 19, 2010, 14:10:06 »
12b się nie zapomina

muhahahi, toz to drobne w skali alliance, nawet w skali pojedynczego gracza

Sammani

  • Gość
Odp: Spięcie dyplomatyczne c0ven <-> AAA
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 19, 2010, 14:11:58 »
Jak widac nie dla kazdego :)