Autor Wątek: Mineship  (Przeczytany 11540 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Klawy

  • Gość
Mineship
« dnia: Luty 01, 2010, 02:05:18 »
Cześć
Od niedawna zacząłem w to grac i chciałem zacząć od górnictwa. Na początku miałem rookie ship a następnie kopiłem  Tormentora i wyposażyłem go w  (2x Miner I)  i  (3x Expanded Cargohole I)

i teraz moje pytanie czy jest sens kupowania innego statku  np ( Punisher albo Inquisitor)  lub może coś zupełnie innego ??

Jeśli tak jak to jaki i co włożyć w niego
Jeśli nie to co włożyć w Tormentora

PS: Podkreślam ze gram niecałe 2 dni

pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2010, 02:25:46 wysłana przez Klawy »

NeX

  • Gość
Odp: Mineship
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 01, 2010, 03:49:35 »
  Jeśli pominąć skrajną finansową nieopłacalność kopania n00b shipami, to następnymi statkami górniczymi są cruzy: Osprey, Scythe, Arbitrator [kopie głównie dronami], lub barka górnicza. Górnicy rzecz jasna od razu skilują barki i caly ten ich stuff. Ja zrobiłem kiedyś skill na Retrievera. Daje toto w dwa cykle strip minerów 200k ISK na ładownię velda (2x cargoextender i 2xRIGcargo), lub 400k ISK za 4 sztuki lodu w tej samej ładowni. Czasowo to chyba wydajniej wychodzi rycie veldsparu. Ceny raczej zaniżyłem.
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2010, 04:44:33 wysłana przez NeX »

zabbas

  • Gość
Odp: Mineship
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 01, 2010, 10:01:39 »
Witam,

Typowa ścieżka dla statków to: Osprey(ewentualnie inny cruiser) -> Retreiver -> Hulk
Typowa ścieżka dla wyposażenia to: Miner I -> Miner II -> Strip Miner I -> Strip Miner II z kryształami

Ściągnij sobie program EveMon i zobacz ile czasu potrzebujesz by je mieć.

Jeśli masz troche czasu i znasz angielski gorąco polecam ten poradnik: http://www.eveonline.com/iNgameboard.asp?a=topic&threadID=434899

Pozdrawiam,
zabbas

P.S. Jakbyś miał jakieś pytania to nie krępuj się mnie pytać w grze

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Mineship
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 01, 2010, 10:23:04 »
Jezeli od niedawna zaczales grac w EVE to proponowalbym zaprzestac skilowanie gornictwa i zaczac skilowac walke i robic misje, a do gornictwa ewentualnie wrocic po 3-4 miesiacach, albo jeszcze lepiej na drugim koncie.
Misje czy racenie w 0.0 sa bowiem znacznie bardziej dochodowe od kopania i wbrew pozorom sporo bezpieczniejsze
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Mineship
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 01, 2010, 12:50:16 »
Dodatkowo skille do górnictwa służą tylko i wyłącznie górnictwu. Natomiast skille potrzebne do tłuczenia NPC (czy to na misjach, czy to ratów) potem przydadzą się także do PvP.

Hulka to ja mam na alcie  :angel:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...