Eve Online > Industry

Mineship

(1/1)

Klawy:
Cześć
Od niedawna zacząłem w to grac i chciałem zacząć od górnictwa. Na początku miałem rookie ship a następnie kopiłem  Tormentora i wyposażyłem go w  (2x Miner I)  i  (3x Expanded Cargohole I)

i teraz moje pytanie czy jest sens kupowania innego statku  np ( Punisher albo Inquisitor)  lub może coś zupełnie innego ??

Jeśli tak jak to jaki i co włożyć w niego
Jeśli nie to co włożyć w Tormentora

PS: Podkreślam ze gram niecałe 2 dni

pozdrawiam

NeX:
  Jeśli pominąć skrajną finansową nieopłacalność kopania n00b shipami, to następnymi statkami górniczymi są cruzy: Osprey, Scythe, Arbitrator [kopie głównie dronami], lub barka górnicza. Górnicy rzecz jasna od razu skilują barki i caly ten ich stuff. Ja zrobiłem kiedyś skill na Retrievera. Daje toto w dwa cykle strip minerów 200k ISK na ładownię velda (2x cargoextender i 2xRIGcargo), lub 400k ISK za 4 sztuki lodu w tej samej ładowni. Czasowo to chyba wydajniej wychodzi rycie veldsparu. Ceny raczej zaniżyłem.

zabbas:
Witam,

Typowa ścieżka dla statków to: Osprey(ewentualnie inny cruiser) -> Retreiver -> Hulk
Typowa ścieżka dla wyposażenia to: Miner I -> Miner II -> Strip Miner I -> Strip Miner II z kryształami

Ściągnij sobie program EveMon i zobacz ile czasu potrzebujesz by je mieć.

Jeśli masz troche czasu i znasz angielski gorąco polecam ten poradnik: http://www.eveonline.com/iNgameboard.asp?a=topic&threadID=434899

Pozdrawiam,
zabbas

P.S. Jakbyś miał jakieś pytania to nie krępuj się mnie pytać w grze

Tloluvin:
Jezeli od niedawna zaczales grac w EVE to proponowalbym zaprzestac skilowanie gornictwa i zaczac skilowac walke i robic misje, a do gornictwa ewentualnie wrocic po 3-4 miesiacach, albo jeszcze lepiej na drugim koncie.
Misje czy racenie w 0.0 sa bowiem znacznie bardziej dochodowe od kopania i wbrew pozorom sporo bezpieczniejsze

SokoleOko:
Dodatkowo skille do górnictwa służą tylko i wyłącznie górnictwu. Natomiast skille potrzebne do tłuczenia NPC (czy to na misjach, czy to ratów) potem przydadzą się także do PvP.

Hulka to ja mam na alcie  :angel:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej