Autor Wątek: FIT Center na centrali  (Przeczytany 18965 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

silvia

  • Gość
Odp: FIT Center na centrali
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 10, 2010, 02:08:04 »
Proponuje dodac specjalny pod-dzial we flejm, gdzie bede sie mogl wykrzyczec na temat beznadziejnosci co niektorych fitow.

NeX

  • Gość
Odp: FIT Center na centrali
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 10, 2010, 02:39:06 »
http://www.eve-camp.com/centrala/index.php?module=fittings&action=fitdetails&typeID=29984&fittingID=1265765502

Wkleiłem fit Tengu wyeksportowany przez EVE i wszystkie subsystemy się normalnie wczytały do Centrali. Być może wcześniej coś nie zadziałało, albo fit był ręcznie wycinany i czegoś mu brakowało. U mnie np do dzisiaj nie wyświetla się info o postach in EVE, ani zawartości walleta. Porównam jeszcze czy zapis EFT czymś się różni.

PS Zapis EVE różni się od zapisu EFT jedynie dodatkową pustą linią na końcu, czyli EVE stawia LF końca lini po ostatnim znaku, a EFT nie. Oba zapisy powinny się zatem wczytywać do Centrali tak samo.
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2010, 03:21:41 wysłana przez NeX »

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: FIT Center na centrali
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 10, 2010, 06:19:10 »
<hardware qty="5" slot="drone bay" type="Valkyrie II" />
<hardware qty="5" slot="drone bay" type="Vespa EC-600" />

Drony są odpowiednikiem broni - muszą być i jak najbardziej są uwzględniane w xml wyeksportowanym z EVE.  :coolsmiley:


Jesli sa, to beda tez na portalu.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

silvia

  • Gość
Odp: FIT Center na centrali
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 27, 2010, 22:19:24 »
Proponuje by dodac jaks opcje wyboru pomiedzy "pve" a "pvp".

Loc0

  • Gość
Odp: FIT Center na centrali
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 04, 2010, 20:51:44 »
Hm mam maly problem z centrum fitow:
chcialem w odpowiedzi na railowego megasa rr napisac:
Vixen czytanie nazwy fitu pomaga: to jest megas ->RR<-. Raile 350 dlatego, ze  neutrony ssa poza optimalem i niektorzy fc wrecz wymagaja raili 350mm.
@Rehad ja wolalem latac na neutronach ;p ale mozna wymienic punkt na tr compa jesli bedzie problem (a nie pamietam zeby byl - poza small shipami ofc)
ale wyszlo jedynie:
Vixen czytanie nazwy fitu pomaga: to jest megas ->RR
Przydalaby sie opcja edycji/ usuwania komentow plz. Kolejna rzecz must have imo: nie mozesz ocenic bez komentarza. Nie mam emo jesli komus sie moj fit nie spodoba, ale brak propozycji innego i suche "1" moze dla potencjalnego usera oznaczac fail fit. Ja juz troche latam i raczej fail fitow nie plodze.
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2010, 20:57:38 wysłana przez Loc0 »