Autor Wątek: [PC] Amarr Victor Pilot / All around bitch  (Przeczytany 3957 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w

horax

  • Gość
Odp: [PC] Amarr Victor Pilot / All around bitch
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 27, 2010, 11:26:38 »
Teraz to pewnie po duzej bance ;)

Ale poważnie to ok 200M za 1M sp. Plus troche za pvp char.


Voulture

  • Gość
Odp: [PC] Amarr Victor Pilot / All around bitch
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 27, 2010, 12:16:19 »
Kiedys zialalo to tak, ze albo 150-200 za kazdy 1m sp albo 250k w swojej specjalizacji za 1m sp. Jak miales postac pvp 50m sp w tym 10m w duie w science czy cos to bylo 40msp po przelicnziku 250k itd. Doliczas cos za capsy, za supercapsy, za superspecjalizacje itd.

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: [PC] Amarr Victor Pilot / All around bitch
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 27, 2010, 13:21:41 »
Sprzedajesz się ? :P

Tak jak już pisali, ok. 200m za 1m sp + dodaj kasę za skille na carriera, dreada. Jeśli Ci się nie śpieszy to możesz dać więcej, może znajdzie się jakiś pawian i kupi za niezłą kasę. Jak się nie sprzeda to wtedy obniż. Ogólnie to rynek charów jeszce jakiś czas temu leżał, nie wiem jak teraz, ale chyba też nie jest najlepiej. Do tego dochodzi historia (w GS), gdzie często ludzie nie chcą kupować takich charów, bądź po niższej cenie. W każdym bądź razie powodzenia!  O0

Ian666

  • Gość
Odp: [PC] Amarr Victor Pilot / All around bitch
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 27, 2010, 14:02:13 »
Jeśli ci zależy na kasie to więcej zarobisz zostając tymi charami tam gdzie jesteś jeśli wiesz o co chodzi :) A tak po za tym to ciężko będzie sprzedać charakter który tyle czasu był w GS w dodatku z przeszłością na różnych forach dyskusyjnych.

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: [PC] Amarr Victor Pilot / All around bitch
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 27, 2010, 14:05:42 »
Kralla Ammara ktos jednak kupil, wiec....  ::)

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: [PC] Amarr Victor Pilot / All around bitch
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 27, 2010, 14:23:28 »
Sprzedajesz się ? :P

Tak jak już pisali, ok. 200m za 1m sp + dodaj kasę za skille na carriera, dreada. Jeśli Ci się nie śpieszy to możesz dać więcej, może znajdzie się jakiś pawian i kupi za niezłą kasę. Jak się nie sprzeda to wtedy obniż. Ogólnie to rynek charów jeszce jakiś czas temu leżał, nie wiem jak teraz, ale chyba też nie jest najlepiej. Do tego dochodzi historia (w GS), gdzie często ludzie nie chcą kupować takich charów, bądź po niższej cenie. W każdym bądź razie powodzenia!  O0

Nie, po prostu zzerala mnie ciekawosc. Nigdy nie wyprzedaje swoich kont z gier, moze kiedys wroce. Startowanie od 0 w eve online jest hm straszne.

Jeśli ci zależy na kasie to więcej zarobisz zostając tymi charami tam gdzie jesteś jeśli wiesz o co chodzi :) A tak po za tym to ciężko będzie sprzedać charakter który tyle czasu był w GS w dodatku z przeszłością na różnych forach dyskusyjnych.

Problemu z iskami nie mam, a jakbym sprzedawal nawet postac to pewno wewnatrz goonfleet.

No wlasnie, mysle ze wiecej wyciagniesz za oba te chary na jakichs forach, gdzie cie nie znaja - ciagnie sie ta legumina niestety. Sprobuj moze na wegierskim, czy cos

W dupie mam co ludzie o mnie mysla poprzez internet :3.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2010, 14:58:15 wysłana przez Soulscream »

Kha Verti

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kha Verti
  • Korporacja: BSI
  • Sojusz: brak
Odp: [PC] Amarr Victor Pilot / All around bitch
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 27, 2010, 14:53:12 »
Soulscream wartość twoich charów można liczyć na 2 sposoby - czysta ilość sp to jak juz pisali poniżej ok 200m za 1m sp albo z uwzględnieniem aliansu/funkcji jakie ta postać w nim spełnia a wtedy cena już jest zależna od tego co tymi postaciami można osiągnąć ;)
Kha Verti / BSI / Brak sojuszu

Loc0

  • Gość
Odp: [PC] Amarr Victor Pilot / All around bitch
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 27, 2010, 19:04:12 »
Trzymamy sie tematu ok?