Śmietnisko > Flamewar

Flame o silvii/mystiqu

<< < (2/28) > >>

amra:

To nawet nie goon, a sie poplakal ze ho, moze ktos go przytuli.

silvia:

--- Cytat: XIII w Styczeń 26, 2010, 18:56:42 ---sov spadł z powodu ignorancji goonów
can I have your stuff?

--- Koniec cytatu ---
Nie karmie botow :*


--- Cytat: dziadzia ---Ile to ja sie dowiedziałem o mojej matce,
--- Koniec cytatu ---
Tez sie o niej duzo dowiedzialem :P


--- Cytat: dziadzia ---ozleci się ten dawny gigantyczny napland kerbirów na północy
--- Koniec cytatu ---

--- Cytuj ---W końcu bedzie sie można normalnie pobawić w pvp
--- Koniec cytatu ---

--- Cytuj ---zresetować i polatać pare j na walke.
--- Koniec cytatu ---

"Look how stupid you are".

Czyli mowisz mi, ze chcecie sie pozbyc goonswarmu, po to by nastepnie moc sie zresetowac i latac na pvp?
Jak dla mnie to dojdzie do wielkiej stagnacji - nikt sie nie bedzie bil bo bedziedzie siedziec w jakis kurwidolkach znapowani. Ludzie zaczna odchodzic, powstanie nowy PL czy cus i skopie tylki kerbirom i cala papka zacznie sie od nowa. Ty bedziesz po tej przegranej stronie.
:D

silvia:

--- Cytat: dziadzia ---jeszcze rozsądnej opinii w twoim wykonaniu nie widziałem
--- Koniec cytatu ---

Ja w twoim takze. Jedyne co robisz, to piszesz jaki ze mnie dzieciak, jaki noob, jak sie na niczym nie znam, to, tamto i owamto, gdy sam zachowujesz sie jak... no wlasnie - jak?
Czy 50-latkowi przystoi wyzywanie "dzieci"? (To sie tyczy wiekszosci z was... zastanowcie sie jak sami sie zachowujecie a potem oceniajcie innych).

---
On-topic:
@Bruce - czyli goonswarm sie poddaje, czy bedzie walczyl?
@Faggot-nap-land (aka FAGS)- jak to jest miec uczucie, ze wasz najwiekszy przeciwnik, dla ktorego potrafiliscie spedzac godziny na kompie, wstawac o ktores tam nad ranem, zniknie z gry, i to nie przez wasza potege, czy zazartosc, a male niedopatrzenie? :D


--- Cytat: skeer ---Przerzucając na etymologię karcianą - chcesz im stawiać pomnik za to, że mają asy w rękawie (dosłownie) i w dodatku wyzywają i obrzygują innych graczy przy stole?
--- Koniec cytatu ---
Jesli chcesz grac fair-play, to postaraj sie zawsze miec taka sama sile bitewna jak przeciwnik - blob nie jest fair.
Jesli chcesz grac fair-play, to postaraj sie miec tyle SP to przeciwnik.

Prawda jest taka, ze niema czegos takiego jak "fair play" - kazdy robi co moze by osiagnac swoje. I nie wmawiaj ani mnie, ani sobie, iz nie starasz sie osiagnac swoich celow za wszelka cene.

Flame comming in fast in 3...2...1...

Julius Septimus:

--- Cytat: silvia w Styczeń 26, 2010, 22:44:03 ---Ja w twoim takze. Jedyne co robisz, to piszesz jaki ze mnie dzieciak, jaki noob, jak sie na niczym nie znam, to, tamto i owamto, gdy sam zachowujesz sie jak... no wlasnie - jak?
Czy 50-latkowi przystoi wyzywanie "dzieci"? (To sie tyczy wiekszosci z was... zastanowcie sie jak sami sie zachowujecie a potem oceniajcie innych).
--- Koniec cytatu ---
Nic nie rozumiesz (nie, zeby mnie to zdziwiło) - nie chcodzi o to, ze jesteś dzieciak, czy noob. Jesteś po prostu bezdennie głupi co w oczywisty sposób determinuje jakość twoich wypowiedzi. Nic nie jesteś w stanie zrobić, obawiam się. Nie jesteś pewnie nawet w stanie spuścić litościwej zasłony milczenia na produkty swojego umysłu.
To naprawdę nic osobistego.

gregor40:

--- Cytat: silvia w Styczeń 26, 2010, 22:44:03 ---Ja w twoim takze. Jedyne co robisz, to piszesz jaki ze mnie dzieciak, jaki noob, jak sie na niczym nie znam, to, tamto i owamto, gdy sam zachowujesz sie jak... no wlasnie - jak?
Czy 50-latkowi przystoi wyzywanie "dzieci"? (To sie tyczy wiekszosci z was... zastanowcie sie jak sami sie zachowujecie a potem oceniajcie innych).

--- Koniec cytatu ---

Cóż. W Twoim przypadku to nieuleczalne. Współczuję.
A tyle ile wyzwisk, gróźb, w tym karalnych i innego szamba wylewanego na local przez GS nie widzaiełem nigdzie. Nawet na 4chan.


--- Cytat: silvia w Styczeń 26, 2010, 22:44:03 ---
---
On-topic:
@Bruce - czyli goonswarm sie poddaje, czy bedzie walczyl?

--- Koniec cytatu ---

GS robi disband. Idź grać w Tibię.


--- Cytat: silvia w Styczeń 26, 2010, 22:44:03 ---@Faggot-nap-land (aka FAGS)- jak to jest miec uczucie, ze wasz najwiekszy przeciwnik, dla ktorego potrafiliscie spedzac godziny na kompie, wstawac o ktores tam nad ranem, zniknie z gry, i to nie przez wasza potege, czy zazartosc, a male niedopatrzenie? :D

--- Koniec cytatu ---

Jeśli największy przeciwnik zdobył teren zdradą i metagamingiem to gdy go traci w taki sam sposób - czuję w powietrzu oddech dziejowej sprawiedliwości.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej