Autor Wątek: Flame o silvii/mystiqu  (Przeczytany 29904 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

P_UNKNOW

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 27, 2010, 12:25:45 »
To forum potrafi być takie bezlitosne, myślę że utrzymanie perbana było lepszym pomysłem niż ten cały wątek ;)

Straszny

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 27, 2010, 12:47:40 »
To forum potrafi być takie bezlitosne, myślę że utrzymanie perbana było lepszym pomysłem niż ten cały wątek ;)

bezlitosne? eee nie, z niego to prawdopodobnie spłynie jak wszystkie wcześniejsze uwagi że coś z jego postami nie teges.

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 27, 2010, 13:09:37 »
Tak skoro o wilku mowa to nie wiem czy wszyscy widzieli perełke.
Ja tam sobie to czytam za każdym razem jak mam zły humor, pomaga zawsze :D
Pierwszy raz czytałem buahahahaha  O0

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 27, 2010, 14:00:44 »
Good flame :D moar!

* Alto Saotomeo siedzi z garnkiem popcornu i slucha dalej xD

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 27, 2010, 14:06:04 »
get the fuck out  :2funny:

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 27, 2010, 14:23:02 »
get the fuck out  :2funny:
https://pandemic-legion.com/forums/showthread.php?t=21200 tylko ze po polsku :D

* Alto Saotomeo chrupie popcorn  :2funny:

silvia

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 27, 2010, 17:14:51 »
[...censored...]

Silvia - Nie bede wnikał co jest obrazliwe, albo sie nauczysz pewnych zachowań, albo będe moderował całe posty. Jak trochę się napracujesz pisząc i to zniknie moze coś się stanie pozytywnego. Koniec specjalnego traktowania. Ed.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2010, 14:59:50 wysłana przez Edmund »

Sammani

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 27, 2010, 17:18:14 »
attention whore sie dopomina

bardzo duzo glupot i faili w quote

Hej! Chlopaki! HEEEEJ Chlopaki!! CHLOPAKI??!! Patrzcie! TU! NA MNIE!! TU JESTEM!! Chlopaki??

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 27, 2010, 17:20:52 »
Nie masz racji.

Xart- Kończ waść, wstydu oszczędź... Zamknijże ten topic :P
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 27, 2010, 17:22:30 »
I w nagrodę daj Chiquite Panu(Pani?)  ^^

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 27, 2010, 18:04:02 »
Po pierwsze, nie zamierzam nic zamykać. Topic sam się zamknie jak przestaniecie tu pisać i karmić...
Po drugie, nie zamierzam nikogo banować tylko za głupotę, bo trzeba by zbanować co najmniej kilka osób ;)
Zasłuży, poleci czikita. Na razie zasłużył na karnego jeżyka i kolejne punkciki (za tą laskę, nawet we flejmie pewien poziom obowiązuje). Kolejna podpadziocha skończy się dla niego 30-dniowym wyciszeniem.
Na permabana naprawdę trzeba zasłużyć. I nie ma znaczenia czy nazywa się Silvia czy jakkolwiek inaczej. Wobec banów wszyscy są równi :P
Poza tym ostatnio, w ramach dobrego uczynku świątecznego, zostało zdjęte kilka banów i ostrzeżeń. Zobaczymy, czy będziemy żałować :P
Przedwieczny.

silvia

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 27, 2010, 18:25:09 »
I w nagrodę daj Chiquite Panu(Pani?)  ^^

Lubie banany :)

@samamani - lubie sie uczyc, wiec badz tak bardzo mily, i podlinkuj mi jakis tutorial, albo mi napisz jak poprawie uzywac opcji "quote".

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 27, 2010, 18:46:58 »
Cytat: silvia
jezyk polski w najlepszym wydaniu.

Sie wie ziom. wpadaj na kwardat skrzyzujemy strumienie.

to po węgiersku czy co?

lol

Loc0

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 27, 2010, 19:01:23 »
Sie wie ziom. wpadaj na kwardat skrzyzujemy strumienie.
Jest jakis polski odpowiednik urban dictionary?:D

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 27, 2010, 20:05:46 »
Sie wie ziom. wpadaj na kwardat skrzyzujemy strumienie.

padłem :D
na urlopie od EVE

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 27, 2010, 20:28:19 »
Zajrzałem w ten wątek na forum PL, oplułem sobie monitor, ufaflałem klawiaturę makaronem z tuńczykiem i długo nie mogłem złapać tchu  :2funny:

PS. Nawet taki n00b ja ja stoi wyżej w rankingu BC niż Mystiq  o7


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

silvia

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 27, 2010, 21:33:44 »
Sie wie ziom. wpadaj na kwardat skrzyzujemy strumienie.

lol

Nie moge, zelek sie najadlem i mnie brzuch boli. A poza tym dzisiaj na randke z laska ide.

Cytat: loco
Jest jakis polski odpowiednik urban dictionary?
http://www.miejski.pl/

Cytuj
PS. Nawet taki n00b ja ja stoi wyżej w rankingu BC niż Mystiq
Gratulacje.

Ezachiel

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 28, 2010, 15:01:54 »
Tyle dojrzałych osób, a nikt się nie zorientował że Silvia się karmi waszą uwagą. Nie zwracajcie uwagi aż tak bardzo, to troll nam sie zmniejszy, aż do rozmiaru goblinka i niżej. Ed.

silvia

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 06, 2010, 01:59:47 »
Cytat: mariachii
- napaść przez oszołomów na ulicy za przeciwne poglądy
z punktu widzienia tego co jest "wysmiewany i obrazany" jestem w stanie ci powiedziec, ze gdybym pofatygowal sie na "zlot" to dalbym wpierdol wszystkim. Dlaczego? dlatego, iz to czy obrazasz mnie (akurat nie ty... inni) na forum czy w prawdziwym zyciu nie robi mi roznicy.
Za inne poglady juz nie... no chyba, ze np. na drastyczne tematy takie jak aborcja, gdzie pieprzyl bys iz kobieta musi urodzic dziecko, nawet jesli zagraza jej to zyciu - wtedy zagrozil bym twojemu.

Cytat: mariachii
Dlaczego prowadząc z kimś rozmowę face to face nie usłyszycie w większości przypadków bluzgów i chamstwa a w internecie jest tego mnóstwo ? Czy za wszystko odpowiadają :"dzieci Neostrady"  ?
Akurat dzieci neo nie, gdyz one ci nawrzucaja od botow czy noobow. Problemem sa ci samozwanczy "intelektualisci". Na tym forum jest ich pelno.

Cytat: maver
A co do anonimowosci, to nie chodzi tu o mozliwosc skutecznego zachowania tejze anonimowosci, tylko o to ze wiekszosc osob mocnych w gebie w internecie, narobilo by w gacie ze strachu gdyby to samo mialo powiedziec ci prosto w oczy albo bronic swoich racji kiedy przeciw sobie ma 20 osob o innym zdaniu.
Mow mi jeszcze.
Pamietam kiedys na gronie na jakims forum byl topic dla facetow "co bys robil jakbys byl kobieta" (czy cos podobnego). Jedne typiarz - paker ktory robi jako "dancer" ( :D ) napisal iz bylby boginia seksu. Rownalo sie to z moja riposta w ktorej mu napisalem, ze jest ciota, skoro robil by laske kumplom i to, iz chodzi na silownie i jezdzi ch*jowo stuningowanym seatem cordoba ( http://www.mojeauto.net/2007/10/04/moje-auto-seat-cordoba-tuning/ ), gdyz ma malego... czlonka ;)
Chlopak tak sie obuzyl iz pisal do moich znajomych proponujac im pieniadze za info o moim adresie.

Skonczylo sie z jego strony na tym, iz nie mieszkam w polsce.
Ale... jakos iz nie moglem tak zostawic sprawy jak bylem w rodzimym miescie, wiec gdy go znalazme, to podbilem do niego. Po zaliczeniu gleby nie byl taki madry w gebie. A szkoda :(

Cytat: autentyczna wiadomosc od znajomego antonio zatytulowana 'ale sobie prze***'
Stary - brat Piotra Łobaszewskiego "łobacha" Cię namierza w gronie i na naszej klasie.
nie wiem o co chodzi ale antonio -brat Łobacha za wszelka cene chce Cie dorwac.

Cytat: nex
JJa tak jak każdy kto wykonując swoją pracę korzysta z sieci mam konta pocztowe na własne nazwisko, lub firmę z adresem. Rejestruję się na niektórych forach pełnymi personaliami, ale absolutnie nie widzę powodu dlaczego wchodząc na rozrywkowe forum o grach jak "Centrala" miałbym się legitymować.
Poniekad uwazam iz anonimosc w internecie jest dobra - pozwala sie odsunac od realnego swiata. W internecie nie wazne czy jest sie grubym czy chudym, czarnym bialym czy zoltkiem to jest sie na rowni. To jest tez doskonalego w grach komuterowych. Sam uwielbiam grac w symulatory samolotow, gdzie w prawdziwym zyciu nie pozwolono by mi (nie pozwolo mi :( ) usiasc za sterami odrzutowca wojskowego.

Z drugiej strony... mamy takich centralowcow - zastanowcie sie. Ilu z was bylo by w stanie powiedziec cokolwiek sie kryje pod "zostalem ocenzurowany" mi prosto w twarz?

gregor40

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 06, 2010, 09:49:34 »

Z drugiej strony... mamy takich centralowcow - zastanowcie sie. Ilu z was bylo by w stanie powiedziec cokolwiek sie kryje pod "zostalem ocenzurowany" mi prosto w twarz?

Że jesteś żałosnym frustratem który swoje niepowodzenia w sieci przenosi do rzeczywistości? Myślę że wielu. Bo na tym forum, wbrew pozorom, jest wielu normalnych, dorosłych facetów których nie straszą opowieści dziwnej treści z rodzinnego miasta.

Wracając zaś do anonimowości. Z zadowoleniem słuchałem wczoraj debaty z premierem Tuskiem. W zasadzie padały podobne postulaty jak tutaj. W sumie bardzo rozsądne. Od ścigania przestępstw jest Policja i Prokuratura, więc mnożenie organów w postaci różnych dziwnych rejestrów jest pozbawione sensu. Był za tym jeden bardzo mocny argument:

Jeśli jest się świadkiem przestępstwa to niezgłoszenie tego Policji jest przestępstwem. Tak więc każdy, kto wie o oszustwach, hazardzie, pedofilii w internecie MUSI zgłosić to Policji. Tak więc wszystkie prace powinny być skierowane w kierunku poprawy jakości i wydajności pracy tej oststniej.

devilsbirth

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 06, 2010, 09:57:48 »
Za inne poglady juz nie... no chyba, ze np. na drastyczne tematy takie jak aborcja, gdzie pieprzyl bys iz kobieta musi urodzic dziecko, nawet jesli zagraza jej to zyciu - wtedy zagrozil bym twojemu.
A co to za różnica czy ktoś twierdzi, że aborcja jest niedopuszczalna w żadnym wypadku, czy że Allah jest jedynym prawdziwym bogiem albo, że jedząc mięso jesteś mordercą? Za jedno lejesz za drugie nie? Zaprawdę powiadam ci - głupi jesteś.


Rownalo sie to z moja riposta w ktorej mu napisalem, ze jest ciota, skoro robil by laske kumplom i to, iz chodzi na silownie i jezdzi ch*jowo stuningowanym seatem cordoba
To chyba nie wymaga komentarza

Skonczylo sie z jego strony na tym, iz nie mieszkam w polsce.
Ale... jakos iz nie moglem tak zostawic sprawy jak bylem w rodzimym miescie, wiec gdy go znalazme, to podbilem do niego. Po zaliczeniu gleby nie byl taki madry w gebie. A szkoda :(
Mam kolegę który też jest taki cwaniak jak ty, jest silny i potrafi przyp., więc nikt nie poszedł i go nie sklepał tylko mu podpalili samochód. Wie kto to zrobił i wie za co, ale jak się odgryzie to mu spalą mieszkanie. Więc nie graj chojraka jaki to ty nie jesteś, bo dupa jesteś.

Z drugiej strony... mamy takich centralowcow - zastanowcie sie. Ilu z was bylo by w stanie powiedziec cokolwiek sie kryje pod "zostalem ocenzurowany" mi prosto w twarz?
Ja.

Straszny

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 06, 2010, 12:17:42 »
 nawet taki ciekawy temat Mystiq musiał zamienić w debilny troll: "jaki jestem zajebisty".

taka propozycja dla moderatorów, jako że temat jest naprawde wartościowy - może posprzątać kretyńskie teksty że mystiq jedzie na zjazd spuszczać wpierdol "wszystkim" ? Od czasu jak sie odezwał wartość merytoryczna całej wątku  spadła  do zera. Naprawde szkoda.

Voulture

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 06, 2010, 17:07:34 »
Nie moge posprzatac tego tematu - boje sie, ze mnie mystik znajdzie i pobije.

silvia

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 06, 2010, 17:32:00 »
Nie moge posprzatac tego tematu - boje sie, ze mnie mystik znajdzie i pobije.

Chyba mnie ze swoimi kolegami pomyliles - ja nie groze przez neta.

Shaila Er

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 06, 2010, 17:52:12 »
Nie moge posprzatac tego tematu - boje sie, ze mnie mystik znajdzie i pobije.

Zwiększ masę!  ::)

Voulture

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 06, 2010, 18:40:12 »
Chyba mnie ze swoimi kolegami pomyliles - ja nie groze przez neta.

z punktu widzienia tego co jest "wysmiewany i obrazany" jestem w stanie ci powiedziec, ze gdybym pofatygowal sie na "zlot" to dalbym wpierdol wszystkim. Dlaczego? dlatego, iz to czy obrazasz mnie (akurat nie ty... inni) na forum czy w prawdziwym zyciu nie robi mi roznicy.

Ichneumon v2.0

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 06, 2010, 19:04:37 »
who is mystiq?  :o :o :o

Moderatorzy na drzewo!! :D

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 06, 2010, 19:27:14 »
who is mystiq?  :o :o :o

mystiq=sylvia

Goomich

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 06, 2010, 19:48:22 »
Jeśli jest się świadkiem przestępstwa to niezgłoszenie tego Policji jest przestępstwem. Tak więc każdy, kto wie o oszustwach, hazardzie, pedofilii w internecie MUSI zgłosić to Policji.

Bzdura.

Siewca Titum

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 06, 2010, 19:58:27 »
Cytuj
z punktu widzienia tego co jest "wysmiewany i obrazany" jestem w stanie ci powiedziec, ze gdybym pofatygowal sie na "zlot" to dalbym wpierdol wszystkim. Dlaczego? dlatego, iz to czy obrazasz mnie (akurat nie ty... inni) na forum czy w prawdziwym zyciu nie robi mi roznicy.

Najpierw musiałbyś wstać z krzesła i podnieść 7mio milowy brzuch. Pewnie wykończyłoby Cię nadciśnienie. pzdr.

Gregorius

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 06, 2010, 20:52:53 »
Zwiększa masę, czego chcesz? ;]

Btw. Czy my faktycznie musimy się użerać z mystiq'iem ? Niech sobie jego posty lecą tutaj, tak jak na poprzednim koncie, a my żyjmy własnym życiem. ;)

Jak Edzio powiedział - nie karm trolla, bo będzie się nakręcać. Niech sobie pisze posta pod postem a my na to starajmy się nie reagować. Będzie dobrze :)

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 07, 2010, 00:03:33 »
mystiq=sylvia

who is sylvia?  :o :o :o
who is mystiq? :o :o :o
is mystiq a chuck norris? :o

 :2funny:
Moderatorzy na drzewo!! :D

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 07, 2010, 12:59:32 »
pwnzorg czy jak mu tam bylo :D

silvia

  • Gość
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 06, 2010, 22:07:07 »
wszystkie jump na L5, procz calibration.
carrier na L5, fighters minimum L4. reszta dronek na L5.
mozliwosc uzywania "triage".

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Flame o silvii/mystiqu
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 07, 2010, 01:43:33 »
wszystkie jump na L5, procz calibration.
carrier na L5, fighters minimum L4. reszta dronek na L5.
mozliwosc uzywania "triage".

Wez Ty sie czasem nie odzywaj :(.