Autor Wątek: Postać do pvp  (Przeczytany 4967 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pavlo

  • Gość
Postać do pvp
« dnia: Luty 06, 2010, 11:06:39 »
Tak jak w tytule chce się dowiedziec jak stworzyć idealna postać do pvp czyli jaka rasa bloodline, co skillowac itp.

Kara Mon

  • Gość
Odp: Postać do pvp
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 06, 2010, 11:12:30 »
Rasa - bez znaczenia
Bloodline - bez znaczenia

co skilowac - tutaj zaczynaja sie schody, bo nie wiem co cie interesuje, czy latanie dreadnoughtem czy interceptorem a moze jakis ewar. Ja sugeruje dolaczenie do Unseen academy, tam ci wytlumacza co i jak i dlaczego w Eve nie ma najlepszej postaci i okretu do pvp.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Postać do pvp
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 06, 2010, 11:29:59 »
Amarr kropka

Loc0

  • Gość
Odp: Postać do pvp
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 06, 2010, 12:16:02 »
Jesli chcesz sie czegokolwiek dowiadywac to zacznij od funkcji "search" na forum. Mozesz potraktowac to jako ostrzezenie :).
Nie ma najlepszej rasy, bloodline itd itd. Najczesciej uzywane w pvp sa shipy amarrskie i minmatarskie. Oba wymagaja wiekszych ilosci sp niz gallente lub caldari.

Nazgu Ura il

  • Gość
Odp: Postać do pvp
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 06, 2010, 12:41:46 »
Rasa - bez znaczenia
Bloodline - bez znaczenia

co skilowac - tutaj zaczynaja sie schody, bo nie wiem co cie interesuje, czy latanie dreadnoughtem czy interceptorem a moze jakis ewar. Ja sugeruje dolaczenie do Unseen academy, tam ci wytlumacza co i jak i dlaczego w Eve nie ma najlepszej postaci i okretu do pvp.

A jest może gdzieś opisane czym cechuje się gra danym statkiem, jakie maja zadania podczas PvP?

AerP

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: Postać do pvp
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 06, 2010, 12:46:50 »
w opisach statkow masz opisy do jakich modulow statek ma bonus, na podstawie tego mozna wywnioskowac do czego statek jest uzywany.
kwestia tylko wiedziec w jakim celu uzywa sie takie moduly.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Postać do pvp
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 06, 2010, 12:56:23 »
http://wiki.eveonline.com/wiki/Main_Page

Często pisze co i jak z danym statkiem (nie zawsze).
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Crux

  • Gość
Odp: Postać do pvp
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 06, 2010, 12:57:03 »
A jest może gdzieś opisane czym cechuje się gra danym statkiem, jakie maja zadania podczas PvP?
Każdy pvper ma swój ulubiony statek/statki i pewnie godzinami może opowiadać o tym czego dokonał, czego dokonać może i w czym najlepiej sprawdza się jego maszyna.
A tak w ogóle to zapisz się do Unseen Academy http://www.unseen.pl/ tam wyjaśnią Ci w jakich rolach jakie statki najlepiej się sprawdzają.

Straszny

  • Gość
Odp: Postać do pvp
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 06, 2010, 13:31:13 »
to jest tak

jeśli jesteś "z krwi i kości" pvp-erem to w tej grze każda rasa do tego nadaje się świetnie, natomiast jeśli robisz to przy okazji to każda ma w cholere ograniczeń, każda za słabo tankuje i ma za mały dps  :)

w EVE rasy to trochę dekoracja niż coś wyjątkowo ważnego.  Crossa (zmiana skillowanej rasy) zrobić jest tutaj wyjątkowo prosto

Nazgu Ura il

  • Gość
Odp: Postać do pvp
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 06, 2010, 14:23:49 »
A tak w ogóle to zapisz się do Unseen Academy http://www.unseen.pl/ tam wyjaśnią Ci w jakich rolach jakie statki najlepiej się sprawdzają.

Jestem w Unseen Acadamy ale w związku z tym mogę chyba nadal tu zadawać pytania? ;>

to jest tak
 Crossa (zmiana skillowanej rasy) zrobić jest tutaj wyjątkowo prosto

Rozumiem, pytanie tylko jaki styl gry spodoba mi się w 100%, żebym potem nie musiał marnować masę czasu na tak owego crossa :)

Pozdrawiam

Crux

  • Gość
Odp: Postać do pvp
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 06, 2010, 14:45:13 »
Rozumiem, pytanie tylko jaki styl gry spodoba mi się w 100%, żebym potem nie musiał marnować masę czasu na tak owego crossa :)
Gallente- drony, armor tank, potężny wygar niestety na bardzo krótki dystans, raczej mało mobilni
Caldari- jammery, rakiety, średni dystans, powolni
Amarr- duży wygar i dobry zasięg, armor tank- powolni(z kilkoma wyjątkami) ale nadrabiają to świetnym zasięgiem, świetne duże statki do pvp
Minmatar- mobilność i szybkość, niezły wygar, moim skromnym zdaniem najlepsze medium i small statki do pvp(oraz pokrewne im frakcyjne np. angel- dramiel, cynabal)
Jestem w Unseen Acadamy ale w związku z tym mogę chyba nadal tu zadawać pytania? ;>
Nie znam wszystkich członków tej korporacji zwłaszcza, że jest liczna i ma sporą rotację ludzi. W profilu użytkownika na tym forum jest coś takiego jak rubryka z nazwą aktualnej korporacji lub sojuszu(wypełnienie jej chyba jest obowiązkowe).
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2010, 14:56:31 wysłana przez Crux »

Shaila Er

  • Gość
Odp: Postać do pvp
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 06, 2010, 14:58:35 »
Rozumiem, pytanie tylko jaki styl gry spodoba mi się w 100%, żebym potem nie musiał marnować masę czasu na tak owego crossa :)

Tym bardziej osoby, które odpowiadają na Twoje pytania, nie są w stanie tego określić  :P A prawda jest taka, że jeżeli rzeczywiście polubisz pvp, to i tak prędzej czy później zaczniesz skilować kolejną rasę, nie będziesz ograniczać się tylko do jednej.

Crux

  • Gość
Odp: Postać do pvp
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 06, 2010, 15:04:46 »
prędzej czy później zaczniesz skilować kolejną rasę, nie będziesz ograniczać się tylko do jednej.
Dokładnie, każda z 4 ras ma jakieś statki, które nie mają swoich odpowiedników wśród sprzętu innych lub tak przewyższają swoje odpowiedniki, że zaczynamy robić skille aby tym latać.
Ja sam wyskillowałem cruisery gallente tylko dla 2 statków. Moim zdaniem najwięcej zyskasz robiąc cross amarr/minmatar.

Ciupek

  • Gość
Odp: Postać do pvp
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 06, 2010, 19:15:42 »
gram  w ta gre dosyc dlugo moze nie widzialem zbyt wiele ale wiem jedno kazda rasa jest ok, kazda rasa nadaje sie do pvp, kazda rasa ma statki ktore u innych brak i kazdy statek ma unikalne dla siebie "zdolnosci" jak juz wczesniej mowili przedmowcy .... pvp to nie tylko rasa ale zaskakiwanie przeciwnika, ale o tym przekonasz sie dopiero jak zaczniesz grac :)  ja wybralem ammara poniewaz podobaja mi sie ich statki ( wyglad )  :angel:

eX

  • Gość
Odp: Postać do pvp
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 06, 2010, 19:53:22 »
Ja napiszę to co pisałem już wiele razy - wybierać rasę z czysto fabularnych powodów! :D

horax

  • Gość
Odp: Postać do pvp
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 06, 2010, 19:59:41 »
Na gallente rookie ship wsadzisz jedna dronke :D

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Postać do pvp
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 07, 2010, 12:11:19 »
Cała prawda o moim graniu...


Goomich

  • Gość
Odp: Postać do pvp
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 07, 2010, 12:46:03 »
Ten KM whore jest lepszy. :)

Voulture

  • Gość
Odp: Postać do pvp
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 07, 2010, 14:30:18 »
Ten KM whore jest lepszy. :)
Ha pamietam ta akcje yogi wcale nie mial droni na swoim heliosie. To L. mu zostawila jedna zeby sobie podniosl i zalapa sie na kma :D