Autor Wątek: Facion warfare misje  (Przeczytany 10642 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kara Mon

  • Gość
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 16, 2009, 14:22:36 »
Fakt o Caldari nie pomyslalem ze tam jest przeciez gigantyczne terytorium, Amarr/Minmatar nie musza daleko latac, 10j to nie dystans jesli bierzesz na raz misje od kilku agentow i jazda pozniej wszystko pod nosem.

sneer, raczej niewiele w tej chwili jest, jak juz ktos opracowal metody na misje to trzyma je wciaz dla siebie, chcesz duzo isk musisz sie pomeczyc , ja jak zaczalem robic misje bomberem to wtopilem 7 albo 8 sztuk w ciagu 2 dni zanim nauczylem sie latac bez uzywania przyciskow approach, orbit i keep at range do tego zdizwiony bylem ze ishkurem latalem na te same misje na 30 km (raile+spike) wciskajac raz orbit i byl wzgledny spokoj.

naye666 , akurat zaproponowales misje ktore sa najlatwiejsze do wykonania, afterburner i jazda, trzymasz traversal ( transversal ? pewnie przekrecilem, zabijcie mnie albo poprawcie) i dystans od bs-ow zeby nie dostac neutralizerem (30 km wystarczy), jedyne co cie moze zabic to na innej misji fregaty scramblujaco/webujace latajace ponad 1000m/s, jak zaloza scrambla to w sumie nie problem, troche torped czlowiek marnuje ale w koncu spadaja, gorzej jak web+scrambl, wtedy zonk i jajko. Mozna tez zginac latajac przy uzyciu przycisku orbit , podlatujac do jakiegos bs-a zbyt blisko bez jakiegosc celestiala przed nosem zeby na niego warpnac(capacitor empty gdy konczy sie cykl ab = jajko) i zmniejszajac predkosc lotu i/lub traversal (jak jakis mod stwierdzi ze niepoprawnie napisalem moze poprawic) ponizej 600.

W skrocie jak widzisz gdzie lecisz i nie wykonujesz zwrotow wiekszych niz 45 stopni to cala reszta to tylko kwestia czy wystarczy dps zeby sie przebic przez aktywny tank commandera

A jeszcze pare dni temu uwazalem ze matarzy maja najtrudniejsze misje i jeszcze do tego najmniej agentow l4 z pozytywnym standingiem, a tych powyzej 10 jak na lekarstwo, a caldari maja agentow cale mnostwo ...... teraz juz rozumiem, latwe misje = malo agentow
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2009, 14:37:46 wysłana przez Kara Mon »

naye666

  • Gość
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 16, 2009, 14:45:50 »
Kara Mon - caldaryjska wersja tej misji to fretki dampujące range'a ;) dlatego tutaj się robi problem, takowa fryta czy inny ship jest wstanie Ci dampnąć 3-4 x [sztuki mam na mysli] i spada Ci zasięg ze 120km na 20 km i tutaj się robi problem. Więc czekam na tego frapsa od Caldaryjskiego pilota :)

Aeivaa

  • Gość
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 26, 2010, 11:09:22 »
Mam pytanie odnośnie tego co się dzieje, gdy gracz z milicji / mający niski standing wleci na wrogie terytorium. I teraz tak
- Frakcyjna milicja mocno bije? (to, że to nie concord to wiem)
- Wypada coś ciekawego z nich?
- Tylko gracze we wrogiej milicji mają prawo mnie (bronić terytorium) atakować? To, że właśnie rozwalam ich milicje nie ma znaczenia? ;]
- Jedynym obiektem który można atakować to statki? Stacje już nie  >:(

Kara Mon

  • Gość
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 26, 2010, 11:19:49 »
1. Frakcyjne raty nie bija bardzo mocno, daleko im do concordu, czesto zdazaja sie "roamy" pojedynczych cruiserow do wrogich hub-ow w celu zapolowania na indyki , 3-4 rr bsy moga nawet spokojnie siedziec w 1.0 space i strzelac do frachtow pod stacjami dopoki gracze nie zbiora sil zeby ich pogonic. Frakcyjne raty webuja, a przynajmniej amarskie i ammatarskie , caldari mnie nie ganiaja wiec sie nie wypowiem.

2. Nie mam pojecia

3. Tylko gracze wrogiej milicji

4. Tak mozna atakowac tylko statki , stacje mozna kampic i strzelac do nieostroznych carebearow  :knuppel2:

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 26, 2010, 11:48:49 »
Cytuj
- Wypada coś ciekawego z nich?
Śmieci, nawet nie jestem pewien czy wypadają frakcyjne tagi

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

naye666

  • Gość
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 26, 2010, 12:54:58 »
Mam pytanie odnośnie tego co się dzieje, gdy gracz z milicji / mający niski standing wleci na wrogie terytorium. I teraz tak
- Frakcyjna milicja mocno bije? (to, że to nie concord to wiem)
- Wypada coś ciekawego z nich?
- Tylko gracze we wrogiej milicji mają prawo mnie (bronić terytorium) atakować? To, że właśnie rozwalam ich milicje nie ma znaczenia? ;]
- Jedynym obiektem który można atakować to statki? Stacje już nie  >:(
1 - Frytki od 20-50 dmg
cruzy 1.5x mocniej
bsy po 700 dmg w shipa o sygnaturze cruza [TENGU]

2- tagi, z BSow warte po 800k o ile sie nie myle
3- maja prawo Cie bić również piraci
4- jak system jest VULNARABLE to możesz klepać BUNKIER by przejąć system

Kara Mon

  • Gość
Odp: Facion warfare misje
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 26, 2010, 14:01:50 »
zalezy czy mowimy o low secu czy high secu, dal mnie wrogie terytorium = high sec. Do tego zasugerowalem sie porownaniem frakcyjnych NPC do Concordu.

Jesli chodzi o low sec space to jak najbardziej to co napisal Naye jest prawda , jesli mowimy o high sec niestety juz nie wszystko (czyli na bank punkty 3 i 4)