Autor Wątek: Głupie i niegłupie fity  (Przeczytany 5578 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Egnos

  • Emerytowany Pirat
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 322
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Egnostos
  • Korporacja: Association of Veldspar Mining Enthusiasts
Głupie i niegłupie fity
« dnia: Styczeń 13, 2010, 09:55:16 »
Jakkolwiek glupie by nie byly te wtopy to jednak nie zasluguja na znalezienie sie w tym watku, sa tutaj dziesiatki takich samych, rownie glupich i niesmiesznych...

A co do tego dreja to czasami nie ma wyjscia i trzeba shield tankera sfitowac pod armor, chocby dlatego ze leca z nami same armorowe logistyki, nie znam histori smierci tego dreja, ale jednego jestem pewien, to nie jest dobry watek do chwalenia sie kilami :buck2:

Straszny

  • Gość
Odp: Głupie i niegłupie fity
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 13, 2010, 10:11:28 »
zgadzam się z Egno, ten Drake nie wygląda na noob-fit, raczej spełnił wymagania FC i poleciał tak jak mu kazano, "jak już k...a bierzesz dreja to tak jak reszta k....a zrob go na armorze i do czegoś sie przydaj.. ; do czego? ; no chociaż takluj". Fit na pewno nie jest śmieszny.

Ja np latałem Rapierem na armor tanku z 2 tracking disruptami, też trafie do najśmieszniejszych wtop ?  :)

Kara Mon

  • Gość
Odp: Głupie i niegłupie fity
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 13, 2010, 12:17:00 »
niby jakis sens ten fit moze mialby w odpowiednich warunkach, ale czy pasowal do gangu myrmidon+caracal? O0

Porzeczka

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Porzeczka
  • Korporacja: BSI
Odp: Głupie i niegłupie fity
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 13, 2010, 12:42:49 »
trzeba raczej poszukac geddona na shield tanku bo to nawet jak FC kaze jest dosc glupim pomyslem :D

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Głupie i niegłupie fity
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 13, 2010, 14:09:14 »
Co głupiego jest w tym ze gedon ma max dmg, dobry tracking i zwrotnosc jak na beesa i bufor tarczy kiedy leci z gangiem pompowanym przez scymitary?
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Głupie i niegłupie fity
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 13, 2010, 14:37:37 »
trzeba raczej poszukac geddona na shield tanku bo to nawet jak FC kaze jest dosc glupim pomyslem :D
Czy ja wiem... kilka takich geddonow z ~1000dps-a i bufferem 12k shielda i 9k armora - optimal 64k + 10falloff na scorchach z niezlym trackingiem :>

Straszny

  • Gość
Odp: Głupie i niegłupie fity
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 13, 2010, 15:04:31 »
to jest piękne w EVE, kombinacji dobrych fitów są tysiące, często głupie dla kogoś mają całkiem sporo sensu dla innego gangu czy floty.

a obok tego są miliony głupich fitów  :laugh:

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Głupie i niegłupie fity
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 13, 2010, 15:41:00 »
Niektórzy postują tu fity które wg nich odbiegają od standardu więc są złe.
Free your mind ppl.

Jarazziah

  • Gość
Odp: Głupie i niegłupie fity
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 13, 2010, 15:56:27 »
Jeśli idzie o gedona na shield tanku to ja czasem takiego używałem w połączeniu z ineriami i świetnie się sprawdzał do wspierania ogniem gangów złożonych z średniej wielkości statków w low.

Ian666

  • Gość
Odp: Głupie i niegłupie fity
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 13, 2010, 16:19:23 »
Niektórzy postują tu fity które wg nich odbiegają od standardu więc są złe.
Free your mind ppl.
dokładnie, lolraveny bumpujące i zdejmujące tytana są tego przykładem ;)

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Głupie i niegłupie fity
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 23, 2010, 03:59:09 »
raczej nie dokladnie sa glupie fity i jest ich od licha i ciut ciut ale sa fity ktore przy danym zalozeniu taktycznym maja sens. A ze spadly no coz...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2010, 10:21:37 wysłana przez Sotharr »

Ezachiel

  • Gość
Odp: Głupie i niegłupie fity
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 23, 2010, 11:15:40 »
Podobne podejscie ma w sumie i Agony, czasem mozna znaleść takie kwiatki na KB po stronie agony że glowa mała ... ja ostatnio leciałem zfitowanym tank na tarczy geddonem z 4 wcs-ami i tylko sie modlilem zeby mnie nikt nie puknol bo bedzie smiech  ^^
No ale to byl fit calkowicie na potrzeby jednej akcji, jednej jedynej i całkowicie wg pomysłu FC kierujacego akcją ... w sumie ten pomysł teraz też mógł by się sprawdzić w bitwach flot o ile wyłaczenie paru noob bs-ów z odpowiednim fitem ma sens :)

Loc0

  • Gość
Odp: Głupie i niegłupie fity
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 23, 2010, 13:06:58 »
Blehh jak dla mnie ten dzial "Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy" moglby juz w ogole zostac znikniety, bo polowa zawartowsci to fity postowane przez graczy, ktorzy zwyczajnie nie potrafia sobie wyobrazic ich zastosowania. Te ktore sie jeszcze nadaja sa zawsze z cyklu "ale to juz bylo". No chyba zeby zostawic ten watek dla smiesznie sfitowanych capsow i factionow, ktore nie podchodza cena pod "najdrozsze"?
Wracajac do ewentualnego zamkniecia (co by forum nie zasmiecac) - ja tego watku juz nie czytam bo spodziewam sie tam juz tylko kestreli i caracali :D. Mozna machnac ankiete czy by sie go nie pozbyc.

Crux

  • Gość
Odp: Głupie i niegłupie fity
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 23, 2010, 13:34:06 »
Blehh jak dla mnie ten dzial "Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy" moglby juz w ogole zostac znikniety(...)
Popieram O0, ale jak znam życie to znajdzie się grono osób, które do tego nie dopuszczą :buck2:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2010, 16:26:45 wysłana przez Crux »