Autor Wątek: Do kosza  (Przeczytany 22155 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sammani

  • Gość
Do kosza
« dnia: Styczeń 18, 2010, 22:52:12 »
Nieaktualne.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2010, 15:33:57 wysłana przez Sammani »

Voulture

  • Gość
Odp: [PTF] Polish Task Force REKRUTUJE!
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 18, 2010, 23:24:25 »
Duzo noobkow u nich lata rifterkami i chyba nie narzekaja na wielkie zle 0.0. Jesli myslisz, ze PTF to ta sama korporacja co budowala obeliski 3 lata temu to czas sie chwile dluzej zastanowic. Friendly bump ;]

PS. Kiedy usuwalem pare dni temu stary watek bylem pewny, ze cos zepsulem bo nowy sie jakos nie pojawial  ;p

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: [PTF] Polish Task Force REKRUTUJE!
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 18, 2010, 23:28:38 »
Chyba się zapiszę  O0

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [PTF] Polish Task Force REKRUTUJE!
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 19, 2010, 01:58:45 »
Friendly bump.

PS Ja bym proponował HACa LR przed BSem. Będzie szybciej ship na roam, a przy braku BSa rekrut będzie latał dyktą.
Cała prawda o moim graniu...


kaleba

  • Gość
Odp: [PTF] Polish Task Force REKRUTUJE!
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 19, 2010, 06:44:05 »
Friendly bump.

PS Ja bym proponował HACa LR przed BSem. Będzie szybciej ship na roam, a przy braku BSa rekrut będzie latał dyktą.
true ale BS LR bedzie tanszy a do tego czasu na roamy dykta/cepem bedzie zasuwal :)

no i bump :)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: [PTF] Polish Task Force REKRUTUJE!
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 19, 2010, 07:28:57 »
grupka noobkow pozostawiana samych sobie po odejsciu zalozyciela i rozlamie probowala przetrwac jako korp
Troszkę inaczej to pamiętam ;)
Tak czy inaczej, bump :P
Przedwieczny.

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: [PTF] Polish Task Force REKRUTUJE!
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 19, 2010, 10:39:10 »
No tez inaczej pamietam ;)
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

Ezachiel

  • Gość
Odp: [PTF] Polish Task Force REKRUTUJE!
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 19, 2010, 13:30:37 »
To chyba chodzi o dawne czasy kiedy rozpadł się NHUN na PTF ... też wydaje mi się to inaczej było ale co tam :)

Arianne

  • Gość
Odp: [PTF] Polish Task Force REKRUTUJE!
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 19, 2010, 13:58:57 »
To chyba chodzi o dawne czasy kiedy rozpadł się NHUN na PTF ... też wydaje mi się to inaczej było ale co tam :)

Sammani nie pisze o czasach jak sie rozpadł NHUN tylko jak był rozłam w PTF i 90% PVP ludzi poszło sobie gdzie indziej..

gosseb

  • Gość
Odp: [PTF] Polish Task Force REKRUTUJE!
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 19, 2010, 14:27:09 »
O ile pierwszy post jest bardzo interesujący i na temat to dalsze tajemnicze dywagacje na temat co było kiedyś tylko mieszają w głowie i nic nie wnoszą...  :buck2:

Loc0

  • Gość
Odp: [PTF] Polish Task Force REKRUTUJE!
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 19, 2010, 14:53:43 »
Daj starym piernikom powspominac przeszlosc zanim wyczyscimy watek :D. Jesli interesuje sie historia PTFu to zwyczjanie popros o jej napisanie :).

gosseb

  • Gość
Odp: [PTF] Polish Task Force REKRUTUJE!
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 19, 2010, 15:08:13 »
Sorry. Po prostu od kiedy czytam to forum to Sammani pisze bardzo wiarygodnie jak dla mnie, stąd też moje zainteresowanie ogłoszeniem i troska i jakość wątku  :knuppel2: A takie wtręty po prostu wprowadzają zamęt :buck2:

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: [PTF] Polish Task Force REKRUTUJE!
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 19, 2010, 15:17:30 »
Flemmeth daj się starym piernikom pobawić w ich piaskownicy ;D Na szczęście to MY - piękna, zdrowa, świeża młodzież :2funny: z Akademii, napiszemy dalszą część historii korporacji różnych! Na pewno zrobimy to lepiej!! ;D No może nie lepiej, ale na pewno inaczej >:D

PS. Ogłoszenie ciekawe, chciałoby się latać dla Polaków w ich własnym 0.0. Jak skończę (o ile skończę :P) szkolenie i moi wykładowcy podbiją mój dyplom na pewno się zgłoszę.


Ezachiel

  • Gość
Odp: [PTF] Polish Task Force REKRUTUJE!
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 19, 2010, 15:43:48 »
[...] Na szczęście to MY - piękna, zdrowa, świeża młodzież :2funny: z Akademii, napiszemy dalszą część historii korporacji różnych! Na pewno zrobimy to lepiej!! [...]
[...] Jak skończę (o ile skończę :P) szkolenie i moi wykładowcy podbiją mój dyplom na pewno się zgłoszę.[...]
Tak trzymać Panowie i Panie !!!  O0

Shaila Er

  • Gość
Odp: [PTF] Polish Task Force REKRUTUJE!
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 19, 2010, 20:18:01 »
Po prostu od kiedy czytam to forum to Sammani pisze bardzo wiarygodnie jak dla mnie...
Nie słuchaj go. On dałby bonusy do laserów gallentyjczykom!!!

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PTF] Polish Task Force REKRUTUJE!
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 19, 2010, 20:30:05 »
Nie przesadzacie?
Flem mógł trafić w gorsze towarzystwo.. weźmy takiego Teriona albo mistyqa :2funny: :2funny: :2funny:

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: [PTF] Polish Task Force REKRUTUJE!
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 19, 2010, 21:45:23 »
Sorry. Po prostu od kiedy czytam to forum to Sammani pisze bardzo wiarygodnie jak dla mnie, stąd też moje zainteresowanie ogłoszeniem i troska i jakość wątku  :knuppel2: A takie wtręty po prostu wprowadzają zamęt :buck2:

A mnie zastanawia co sorka osoba która jest w PTF od maja 2008 może wiedzieć nt rozłamu który miał miejsce na przełomie października i listopada 2005 roku...
A i w PTF nie została banda noobów a cały skład techniczny... A co do składu pvp to w większości poszedł do Fury a stamtąd do BUFU...
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

Ashura

  • Gość
Odp: [PTF] Polish Task Force REKRUTUJE!
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 19, 2010, 23:27:25 »
A mnie zastanawia co sorka osoba która jest w PTF od maja 2008 może wiedzieć nt rozłamu który miał miejsce na przełomie października i listopada 2005 roku...
A i w PTF nie została banda noobów a cały skład techniczny... A co do składu pvp to w większości poszedł do Fury a stamtąd do BUFU...

Może się zwyczajnie chłopak interesuje. W końcu przez półtora roku w korpie można usłuszeć sporo opowieści od starszych graczy.
Ja na przykład przestałem grać pół roku przed rozpadem NHUN, a jeszcze przez dobry rok miałem info co się działo w tym korpie i innych, które powstały po nim (PTF, Fury).

Sammani

  • Gość
Odp: [PTF] Polish Task Force REKRUTUJE!
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 20, 2010, 00:26:26 »
A mnie zastanawia co sorka osoba która jest w PTF od maja 2008 może wiedzieć nt rozłamu który miał miejsce na przełomie października i listopada 2005 roku...
A i w PTF nie została banda noobów a cały skład techniczny... A co do składu pvp to w większości poszedł do Fury a stamtąd do BUFU...

Najwyrazniej po 4 latach ciagle te wydarzenia wywoluja u Ciebie podwyzszenie cisnienia.  :coolsmiley: Nie przypuszczalem, ze krotkie zdanie naswietlajace historie korpa wywola swieta krucjate prostowania historii i udowadnianie, ze "moja racja jest mojsza, a twoja jest twojsza".  Jesli czujesz nieodparta chec naginania historii do swojej wizji, to Loc0 zalozyl topic od tego.

Ezachiel

  • Gość
Odp: [PTF] Polish Task Force REKRUTUJE!
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 20, 2010, 00:32:54 »
No dobra, ale sorx ze tak powiem ... pierw było wolf brigade > powstał nhun > powstało furry i ptf ... bo nhun sie pokłucili industriale z pvp-erami o kase, tak w skrócie ... o jakim rozłamie mówicie w ptf ??? Chyba nie chodzi o czasy ION i poźniejsze ... ?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PTF] Polish Task Force REKRUTUJE!
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 20, 2010, 00:39:46 »
Trzon LFN powstał z Rave i chyba z jeszcze jakiegoś starego C0venowego korpa... o to chodzi?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ezachiel

  • Gość
Odp: [PTF] Polish Task Force REKRUTUJE!
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 20, 2010, 00:44:42 »
Trzon LFN powstał z Rave i chyba z jeszcze jakiegoś starego C0venowego korpa... o to chodzi?
Chyba tak, ale teraz już wypadalo by posprzątać watek z tych głupot.

Dradiel

  • Gość
Odp: [PTF] Polish Task Force REKRUTUJE!
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 20, 2010, 06:21:17 »
No dobra, ale sorx ze tak powiem ... pierw było wolf brigade > powstał nhun > powstało furry i ptf ... bo nhun sie pokłucili industriale z pvp-erami o kase, tak w skrócie ... o jakim rozłamie mówicie w ptf ??? Chyba nie chodzi o czasy ION i poźniejsze ... ?

Chodzi o rozłam po tym jak Keri przestał grać. Trzon pvp odszedł, a w PTF-ie zostali praktycznie industrialni. CEO został wtedy Janusz Rvn.

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: [PTF] Polish Task Force REKRUTUJE!
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 20, 2010, 07:03:00 »
No dobra, ale sorx ze tak powiem ... pierw było wolf brigade > powstał nhun > powstało furry i ptf ... bo nhun sie pokłucili industriale z pvp-erami o kase, tak w skrócie ... o jakim rozłamie mówicie w ptf ??? Chyba nie chodzi o czasy ION i poźniejsze ... ?

No dokładnie nie było tak ;)
Nie wiem kiedy dokładnie powstało Fury ale było to dużo wcześniej niż piszesz... W każdym razie jak latałam w NHUN to Fury już było i miało niezłą renomę...
A z rozpadu NHUN powstał Rave, PTF i BAS3

Najwyrazniej po 4 latach ciagle te wydarzenia wywoluja u Ciebie podwyzszenie cisnienia.  :coolsmiley: Nie przypuszczalem, ze krotkie zdanie naswietlajace historie korpa wywola swieta krucjate prostowania historii i udowadnianie, ze "moja racja jest mojsza, a twoja jest twojsza".  Jesli czujesz nieodparta chec naginania historii do swojej wizji, to Loc0 zalozyl topic od tego.

To nie jest chęć naginania historii po prostu z mojego punktu to inaczej wyglądało... A wszystko zaczęło się psuć jak sojusz 3FA (do którego należało PTF) najechały pszczółki...
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

gosseb

  • Gość
Odp: [PTF] Polish Task Force REKRUTUJE!
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 20, 2010, 08:31:51 »
A mnie zastanawia co sorka osoba która jest w PTF od maja 2008 może wiedzieć nt rozłamu który miał miejsce na przełomie października i listopada 2005 roku...
A i w PTF nie została banda noobów a cały skład techniczny... A co do składu pvp to w większości poszedł do Fury a stamtąd do BUFU...

No i?  ???
Odnoszę wrażenie, że istnieje tutaj jakieś kółko wzajemnej adoracji i jeśli się do niego nie należy to bez względu na to czy gra się tydzień, miesiąc czy rok i ma coś ciekawego do powiedzenia to należy to zdyskredytować czym prędzej.
Nie ma co, świetna zachęta dla nowych graczy i reklama tego zachwalanego wyżej community.

Over and out o7

Ezachiel

  • Gość
Odp: [PTF] Polish Task Force REKRUTUJE!
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 20, 2010, 11:02:24 »
@gosseb
Wbrew pozorom tak nie jest. Uważam PTF za jeden z lepszych polskich korpów, i jesli dam radę to z chęcią się do nich przyłącze altem, bo main nie nadaje się do PvP od kiedy muszę bulić więcej niż kosztuje strata BC czy BS za klona :)
Jest to jedna z nielicznych korporacji istniejących na przekór różnym problemom, przechodziła wiele metamorfoz, zmian itd ... a ich podejście deklarowane w plakacie rekrutacyjnym ( pierwszy post ) imho jest wzorcowe.

Loc0

  • Gość
Odp: [PTF] Polish Task Force REKRUTUJE!
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 20, 2010, 14:10:34 »
Heh wlasnie dlatego pisalem zeby ktos kompetentny (osoba, ktora tam byla i grala) opisal historie miedzy innymi PTFu. Nu dajcie mlodym podrecznik historii Polakow w EVE :D.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PTF] Polish Task Force REKRUTUJE!
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 20, 2010, 15:56:04 »
Kiedyś też cos takiego proponowałem. Chętnych zabrakło, teraz podejrzewam dużo lepiej nie będzie :/

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: [PTF] Polish Task Force REKRUTUJE!
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 27, 2010, 12:06:06 »
Trzon LFN powstał z Rave i chyba z jeszcze jakiegoś starego C0venowego korpa... o to chodzi?

Witam,
Chcialbym jedynie sprostowac, ze korporacja Lamb Federation Navy nie miala i nie ma nic wspolnego z jakimkolwiek rozlamem w PTFie. A korporacje, ktore byly bezposrednio zaangazowane w powstanie i dzisiejszy ksztalt LFN to :
Rave [-RAV-]
Unseen Gryphon Wing [UGRYF]
Unseen Phoenix [UPHEN]
Counting the days in the haze around me

kaleba

  • Gość
Odp: [PTF] Polish Task Force REKRUTUJE!
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 27, 2010, 12:12:53 »
Sammaniego przycisniemy to napisze topic historyczny  O0

kaz000m

  • Gość
Odp: [PTF] Polish Task Force REKRUTUJE!
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 02, 2010, 11:28:41 »
Część "co wymagamy", "co oferujemy" należało by skasować i podsumować jednym zdaniem.
 
Jeśli lubisz ściany tekstu i tego typu niekończące się dyskusje, KONIECZNIE dołącz do PTF  ;)

bump

Pacyfikator

  • Gość
Odp: [PTF] Polish Task Force REKRUTUJE!
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 23, 2010, 17:05:45 »
bump

Sammani

  • Gość
Odp: [PTF] Polish Task Force REKRUTUJE!
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 08, 2010, 12:45:21 »
friendly bump dla chlopakow z PTFu :P. Tymsamym informuje, ze nie jestem juz kontaktem dla rekrutacji. Podejrzewam, ze wizyta na kanale publicznym PTF Centrala bylaby na ta chwile najlepsza decyzja.

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [PTF] Polish Task Force REKRUTUJE!
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 08, 2010, 13:58:20 »
A tymczasem niedawno odbyl sie kolejny zlot PTFu

Na zdjeciu (od lewej):
Avoke, Kithanan, Markasan, Akallabeth, Gisbernos, Satim, Mona, Tomash, Arianne, zdraj...er...Sammani, Hypcent, Zodiaq
.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2010, 14:34:34 wysłana przez Tomash Kovahlsky »

Gregorius

  • Gość
Odp: [PTF] Polish Task Force REKRUTUJE!
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 08, 2010, 14:21:14 »
OO słuszne piweczko widzę dominowało ;))