Śmietnisko > Archiwum

Do kosza

<< < (3/8) > >>

Loc0:
Daj starym piernikom powspominac przeszlosc zanim wyczyscimy watek :D. Jesli interesuje sie historia PTFu to zwyczjanie popros o jej napisanie :).

gosseb:
Sorry. Po prostu od kiedy czytam to forum to Sammani pisze bardzo wiarygodnie jak dla mnie, stąd też moje zainteresowanie ogłoszeniem i troska i jakość wątku  :knuppel2: A takie wtręty po prostu wprowadzają zamęt :buck2:

Ulf Nitjsefni:
Flemmeth daj się starym piernikom pobawić w ich piaskownicy ;D Na szczęście to MY - piękna, zdrowa, świeża młodzież :2funny: z Akademii, napiszemy dalszą część historii korporacji różnych! Na pewno zrobimy to lepiej!! ;D No może nie lepiej, ale na pewno inaczej >:D

PS. Ogłoszenie ciekawe, chciałoby się latać dla Polaków w ich własnym 0.0. Jak skończę (o ile skończę :P) szkolenie i moi wykładowcy podbiją mój dyplom na pewno się zgłoszę.

Ezachiel:

--- Cytat: Ulf Nitjsefni w Styczeń 19, 2010, 15:17:30 ---[...] Na szczęście to MY - piękna, zdrowa, świeża młodzież :2funny: z Akademii, napiszemy dalszą część historii korporacji różnych! Na pewno zrobimy to lepiej!! [...]
[...] Jak skończę (o ile skończę :P) szkolenie i moi wykładowcy podbiją mój dyplom na pewno się zgłoszę.[...]

--- Koniec cytatu ---
Tak trzymać Panowie i Panie !!!  O0

Shaila Er:

--- Cytat: gosseb w Styczeń 19, 2010, 15:08:13 ---Po prostu od kiedy czytam to forum to Sammani pisze bardzo wiarygodnie jak dla mnie...

--- Koniec cytatu ---
Nie słuchaj go. On dałby bonusy do laserów gallentyjczykom!!!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej