Autor Wątek: GTC przerobić na 2x PLEX lub coś podobnego.  (Przeczytany 2514 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fargath

  • Gość
GTC przerobić na 2x PLEX lub coś podobnego.
« dnia: Styczeń 25, 2010, 19:40:48 »
Witam(to mój pierwszy post).

Kiedyś, gdzies wyczytałem że jest możliwość by jedna osoba wykupiła GTC(to doładowanie na 60dni) i przerobiła je na na 2 plexy(2x doładowania 30dni). Czy tak naprawdę można zrobić i jak dokładnie to zrobić, nie jestem znawcą więc proszę o bardziej szczegółowy opis.
Generalnie sprawa wygląda tak że chce dać kumplowi kase tak byśmy się mogli złożyć na coś takiego, jeżeli jednak takiej opcji nie ma to jakie są sposoby na opłacenie konta w podobny sposób.
Z góry dziękuję za pomoc.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: GTC przerobić na 2x PLEX lub coś podobnego.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 25, 2010, 19:58:42 »
przerobić na Plex'y możecie tylko gtc, który zakupicie w formie oryginalnej czyli kodu (nie zadziała tu np opcja zakupu gtc za iski)
Kiedy dysponujecie już kodem w opcjach klienta gry klikacie przycisk "convert gtc", dalej przeprowadzi was automat.
Z warunków które są niezbędne do przeprowadzenia takiej operacji wymagane jest jeszcze aby zalogowana postać znajdowała sie na stacji NPC która nie ma opcji conqerabel (gracze nie mogą przejąć nad nią kontroli). Po stworzeniu plexy nie mogą być przemieszczane w żaden sposób, ale można je aktywować będąc w dowolnym innym punkcie świata gry.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

CMHQ_Widget

  • Gość

Fargath

  • Gość
Odp: GTC przerobić na 2x PLEX lub coś podobnego.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 25, 2010, 20:25:49 »
Wielkie thx.
Tylko jeszcze jedno pytanie, czy mój kumpel może to bezpośrednio przekazać mi(mam konto trialowe)?

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: GTC przerobić na 2x PLEX lub coś podobnego.
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 26, 2010, 00:12:04 »
Musisz być z nim na stacji i da Ci wtedy w trade.
Cała prawda o moim graniu...


Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: GTC przerobić na 2x PLEX lub coś podobnego.
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 26, 2010, 06:10:30 »
Jak kolega sobie aktywuje konto, to może Ci tego plexa przekazać normalnie kontraktem, nie musicie się obaj męczyć z tradem.
Przedwieczny.

korpusz

  • Gość
Odp: GTC przerobić na 2x PLEX lub coś podobnego.
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 26, 2010, 12:59:47 »
Dokładnie tak jak Xarthias pisze, kolega Ci wystawia PLEXa kontraktem, odbierasz go wchodzisz w assetsy i klikasz ppm > add game time to account czy jakos tak.