Autor Wątek: Delve War III  (Przeczytany 73483 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magni

  • Gość
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 09, 2010, 09:58:24 »
alez profesjonalana dezinformacja ze strony covenu na tym forum... normalnie Mittalni z wrazenia swoj kapelusz zjadl, zupelnie sie nie spodziewal zobaczyc coven w 49... :)


Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 10, 2010, 12:21:51 »
Update z 49-u :
- GS bylo outnumbered nawet w swoim time zone. Mysle, ze tak 2-3:1
- duzy lag, walki trwaly chyba do 6 rano pl czasu
- hub wprowadzony w 2 stage rf.
- stacja bedzie atakowana dzisiaj.

I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Totalizator

  • Gość
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 10, 2010, 14:01:43 »
To był tradycyjny meatgrinder, zabiliśmy więcej niż straciliśmy ale było was zbyt wielu. Dziś runda 2.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 10, 2010, 16:18:36 »
To był tradycyjny meatgrinder, zabiliśmy więcej niż straciliśmy ale było was zbyt wielu.

Orly? 97-13 dla -A- i reszty.

http://www.ushrakhan.com/alliance/edk/?a=kill_related&kll_id=95237

Czy Twój KB pokazuje coś innego?

I mała wycieczka osobista -> http://www.ushrakhan.com/alliance/edk/?a=kill_detail&kll_id=95254 (widziałem, że aggrowałeś mnie wcześniej)



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Totalizator

  • Gość
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 10, 2010, 16:23:45 »
Orly? 97-13 dla -A- i reszty.

http://www.ushrakhan.com/alliance/edk/?a=kill_related&kll_id=95237

Czy Twój KB pokazuje coś innego?

I mała wycieczka osobista -> http://www.ushrakhan.com/alliance/edk/?a=kill_detail&kll_id=95254 (widziałem, że aggrowałeś mnie wcześniej)

https://killboard.goonfleet.com/battles/1660
https://killboard.goonfleet.com/battles/1661

(i bym cie ubił jakby mi sie guny nie zacięły na następne 10min)

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 10, 2010, 16:37:22 »
Jeśli już tak bardzo chcesz chwalić się KB... którego miarodajność jest mierna  :2funny:

http://kb.c0ven.pl/?a=kill_related&kll_id=92125

Goomich

  • Gość
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 10, 2010, 17:38:19 »
http://www.eveonline.com/news.asp?a=single&nid=3657&tid=7

Cytuj
Although Goons appear to be holding onto the system, Hratli reports that "AAA renter" Ushra'Khan has killed 78 GoonSwarm carriers.

Gogogo U'K! :P

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 10, 2010, 17:59:40 »
Chyba niektorym juz nerwy puszczja  >:D
http://kb.c0ven.pl/?a=kill_detail&kll_id=92177

 o7

Sotharr

  • Gość
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 10, 2010, 18:26:52 »
Cytuj
A representative from Systematic-Chaos was contacted but leadership declined to comment while the operation was still ongoing.

Faktycznie w samym środku bitwy o IHUB jakiś koleś z ISD chciał przeprowadzić wywiad z Liamem i skontaktował się w tym celu z człowiekiem z mojego korpa.  :uglystupid2:
Liam odpowiedział na to mniej więcej: "Tell him to fuck off, we have op going".  :D

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 10, 2010, 19:42:55 »
http://www.eveonline.com/news.asp?a=single&nid=3657&tid=7

Gogogo U'K! :P

Niestety, to bujda na resorach, podobnie jak to że jesteśmy "rentersami AAA"  :uglystupid2:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 11, 2010, 10:21:49 »
Update 49u:
- Gs+co sie zmobilizowalo i wystawilo konkretne liczby w ich TZ. U nas byla 4:30 rano, mimo tego mielismy 40 ludzi zalogowanych.
- nasz pos postawiony w rf. Godzinna wyjscia w dobrym dla nas czasie.
Runda 2 w toku.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 11, 2010, 10:54:14 »
I tak pewnie bedzie puki jedna strona sie nie znudzi. System musi byc przejmowalny w ciagu 72h inaczej cala mechanika sova jest o kant (!) potluc.

AerP

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 11, 2010, 11:21:11 »
Dla mniej kumatych, C0ven bierze udział w kampanii, 135-osobowa flota c0ven przeniosła się dziś wieczorem do 49-.

tak gwoli scislosci
trzeba doliczyc jeszcze osoby ktore na ten op nie mogly sie stawic i przylecialy na nast dzien. ile ich bylo to wam nie powiem. na pewno wiecej niz 1 (Ja) ;]

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 11, 2010, 15:58:38 »
Dla ciekawskich: http://lfn.eve-on.net

Bedą apdejty :)

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 12, 2010, 09:01:43 »
Wczoraj SE latało sobie w bomberkach po 49-, fajna zabawa nawet. Osobiście wtopiłem w pierwszym podejściu na pewnej cwanej bańce przed cynkiem ale poczułem klimat.  o7

Straciliśmy łacznie 9 sb zabijając 56 statków w tym 37 BSów i 8 BC.
http://killboard.xenobytes.se/?a=kill_related&kll_id=135674


Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 15, 2010, 10:00:11 »
Update 49:
- pos Pink Bunnies w 49 naprawiony.
- nieudana przewczoraj akcja poniewaz ihub wyszedl z rf wczesniej niz mial.
- wczoraj postawione na nowo sbu i stacja postawiona w rf, uslugi stacji uszkodzone.
- IT zaczal ofensywe w Delve od ataku na h-endy GS.
Weekend zapowiada sie interesująco.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 16, 2010, 13:00:32 »
update 49:
- w nocy niestety jak sobie slodko spalem odbywaly sie podobno epic walki :-(. Rezultatem jest mnostwo ubitych szipow po jednej i drugiej stronie. No i ihub wszedl w drugiego reinforce po zwarpowaniu sie capitalami na ihuba i dobicia go.

Dzisiaj najprawdopodobniej bedzie to samo epic lag, epickie liczby i walka o stacje.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Sotharr

  • Gość
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 16, 2010, 13:03:56 »
W nocy goonsi i ZAF otrzymali okrutne bęcki od połączonych sił Sys-K, -A-, LR, UK, C0ven oraz IT. Bitwa trwała mniej więcej od 3:30 do 7:00 naszego czasu. SBU zostały obronione, a IHUB został postawiony w drugi RF. Nawet taki fail alliance jak Sys-K ma pozytywny współczynnik K/D z tej bitki.  O0
Local w pewnym momencie przekroczył 1000, siły obu stron były zbliżone. Sojusznicy goonsów niestety nie dopisali, ZAF wystawiło zaledwie około 25 osób, Rebelliony — 1, PL — 1, a NC — 3.  ;D W pewnym momencie local spadł nagle z 1000 do niecałych 700, podejrzewam, że część goonsów się zniechęciła i opuściła system.
Walki toczyły się głównie na SBU, dopiero pod sam koniec skoncentrowaliśmy się na IHUB-ie.
Był to wyścig z czasem, gdyż nasz DPS był już zubożony, a przeciwnik atakował w tym samym momencie jeden z SBU. Dlatego cały ogień, łącznie z fighterami lotniskowców i dredami został skoncentrowany na IHUB-ie. Liam postawił wszystko na jedną kartę i poprosił, aby piloci ubezpieczonych dredów, którzy mają skłonności samobójcze, warpnęli na pole walki i weszli w siege. Przypomniały mi się czasy w m-o i pamiętne słowa Molle'a „capitals ready to die?”.  :knuppel2: Goonsi mieli więcej kapitali niż my, więc łatwo mogło się to zmienić w pogrom naszych, ale nie zdecydowali się posłać ich do walki. Zestrzeliliśmy natomiast jednego dreda goonsów, który postanowił iść na solówke z SBU. Tym razem KM się wygenerował, więc goonsi nie wykręcą się od tej straty.  >:D
Oficjalne stanowisko goonsów w osobie scavoka, podsumowujące bitwę (parafrazując): „Haha frajerzy, musieliście siedzieć całą noc. Ciekawe, czy w tygodniu wam się to uda". Aż chce się zapytać: „u mad?”.  :2funny:

Totalizator

  • Gość
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 16, 2010, 13:54:53 »
Potwierdzam, bitwa w której walczyłem gdzie strzelaliśmy do dwukrotnie liczniejszego przeciwnika przez dobre pół godziny dopóki nie pozbierali się i nie załadowali grida nie miała miejsca. Zostaliśmy straszliwie zmasakrowani i wcale nie osiągneliśmy strategicznego celu w postaci obrony highenda w A-E. Ponadto to zwycięstwo było decydujące w całej bitwie i AAA/IT/Stainwagon wcale nie muszą siedzieć do 6 rano przez cały weekend jak nie do poniedziałku żeby zająć stację i system.

Straszny

  • Gość
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 16, 2010, 13:58:00 »
Potwierdzam, bitwa w której walczyłem gdzie strzelaliśmy do dwukrotnie liczniejszego przeciwnika przez dobre pół godziny dopóki nie pozbierali się i nie załadowali grida nie miała miejsca. Zostaliśmy straszliwie zmasakrowani i wcale nie osiągneliśmy strategicznego celu w postaci obrony highenda w A-E. Ponadto to zwycięstwo było decydujące w całej bitwie i AAA/IT/Stainwagon wcale nie muszą siedzieć do 6 rano przez cały weekend jak nie do poniedziałku żeby zająć stację i system.

uwielbiam taki damage control, normalnie prawie topic z kugutsmena  :laugh:

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 16, 2010, 14:02:09 »
Bardzo słaby damage control ::) Widze, że ten high end był dla IT tak ważny, że wysłali do ataku na niego całe hordy w postaci... nikogo? :D
Nareszcie jakiś postęp w 49-. Żałuję tylko, że o 3 z minutami stwierdziłem, że pewnie znowu nic z tego nie będzie i poszedłem spać :(

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 16, 2010, 14:24:55 »
Komp mi padł akurat gdy w 4-07 robiłem podchody na cloakujący gang GS i tyle było z zabawy - nie zaryzykowałem logowania 20km od jednego z sabrów, a dread w 49 nie mógł wczytać systemu  :(


Ogólnie powiem tak - największym sukcesem GS jest ta frustrująca kampa w 4-07. Sami cloakerzy, banki, gankują w 18 jeden cel, przed 5 już spierdalają (lol).

A i tak najlepszy był mój kumpel z korpa, który na wariata przedwczoraj wskoczył tempestem snipe, zdjął dyktę i spokojnie podbił do gejta na scramblu  :D
Cała prawda o moim graniu...


horax

  • Gość
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 16, 2010, 14:25:16 »
To chyba ten Maelstrom wprawił Bruce'a w taki nostalgiczno-sarkastyczny nastrój.

Goonsi opuszczeni przez swoich sprzymierzeńców i zaatakowani z dwóch stron nie dają rady nawet we własnym prime time. Trochę żałuję, że już nie biorę w tym udziału, bo siedzenie w walcu nawet do 6 rano by mi nie przeszkadzało :)

Totalizator

  • Gość
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 16, 2010, 14:30:58 »
To chyba ten Maelstrom wprawił Bruce'a w taki nostalgiczno-sarkastyczny nastrój.

Goonsi opuszczeni przez swoich sprzymierzeńców i zaatakowani z dwóch stron nie dają rady nawet we własnym prime time. Trochę żałuję, że już nie biorę w tym udziału, bo siedzenie w walcu nawet do 6 rano by mi nie przeszkadzało :)

Dwa maelstromy, drugi zdążył polecieć do posa z 0 struktury zanim eksplodował i nie dał mi nawet lossmaila.

Ian666

  • Gość
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 16, 2010, 15:04:40 »
Widzisz Bruce gdyby chodziło o jakiś no name'owy alians typu ZAF, nikt by nie ruszył palcem  i nie wstawał na alarm clocka. Walka z GS to zupełnie co innego, to walka dobra (SW) z definicją zła w czystej postaci (GS). Tutaj ludzie nie patrzą na zegarek, są mocno zmotywowani i gotowi na wiele alarm clocków na bardzo długie oblężenia - wszystko co będzie trzeba aby was wymazać z mapy, a następnie polować na niedobitki które będą szukać schronienia w korpach z NC.

Totalizator

  • Gość
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 16, 2010, 15:09:23 »
 :2funny:

Dobrze, ale wiesz że dreptacie tak w miejscu już drugi tydzień i dopiero w poniedziałek okaże się czy wystarczająco dużo osób jest na tyle zmotywowanych do walki ze Złem W Czystej Postaci żeby na drugi dzień nie iść do pracy/szkoły/uczelni  O0

Ja np. nadal nie odespałem porządnie wczorajszej bitwy a że sesja się zbiliża to mój udział w wojnie z Siłami Kosmicznego Dobra będzie raczej malał niż rósł  :laugh:

Ian666

  • Gość
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 16, 2010, 15:31:07 »
Twój czifu Mittani nie tak dawno mówił że do stycznia IT przestanie istnieć. Jak widać trochę się walnął w kalkulacjach bo nie tyle IT istnieje nadal, co kontroluje już cały region Fountain. Nawet ty dobrze wiesz że cała ofensywa w 49- na początku miała jeden cel - odciągnąć was od Fountain, co się udało wyśmienicie. Efekt taki że Pandemici, SOT i wy przerzucacie się nawzajem oskarżeniami kto dał mocniej tyłka w obronie Fountain, śmiem twierdzić że to koniec wspólnej telenoweli :)

PL/SOT/GS nie dało rady obronić się przed IT & co mając na głowie SW w 49-. Teraz PL i SOT wypadają z gry, zostaje samo GS (nie wspominam ZAF bo są tak samo bezużyteczni jak SOT). Naprawdę uważacie że skoro nie daliście rady obronić Fountain wcześniej, obronicie Delve mając mniej ludzi a więcej terenu niż poprzednio? Waszą główną bronią jest wasza timezona, tak masz racje ludzie muszą pracować i tak dalej, ale dzisiejsze walki w 49- pokazały że jeśli coś wyjdzie wam w weekend - nie dacie rady tego obronić.

I tak Molle liczy że w pewnym momencie pękniecie i oddacie Delve. Zawsze tak jest że konflikt dochodzi do punktu G po przekroczeniu którego jedna ze stron przestaje się bronić. Ludzie czują trupa w powietrzu, zapala im się lampka "abandon ship" i od tego momentu ich jedynym celem jest ewakuacja własnych assetsów w bezpieczne miejsce.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2010, 15:36:42 wysłana przez Bartek »

Straszny

  • Gość
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 16, 2010, 15:31:41 »
oni nie są Kosmicznym Dobrem, oni są normalni  :)

walczą z gigantyczną masą rozwydrzonych amerykańskich nastolatków robiących trzode z gry, prowadzoną przez grupę inteligentnych i cfanych dyrektorów.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2010, 17:18:22 wysłana przez Scaryman »

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 16, 2010, 22:20:29 »
:2funny:

Dobrze, ale wiesz że dreptacie tak w miejscu już drugi tydzień i dopiero w poniedziałek okaże się czy wystarczająco dużo osób jest na tyle zmotywowanych do walki ze Złem W Czystej Postaci żeby na drugi dzień nie iść do pracy/szkoły/uczelni  O0

Ja np. nadal nie odespałem porządnie wczorajszej bitwy a że sesja się zbiliża to mój udział w wojnie z Siłami Kosmicznego Dobra będzie raczej malał niż rósł  :laugh:

Dopiero drugi. Ludzie przygotowywali sie na ta wojne od dawna i z zalorzeniem ze nie skonczy sie jutro albo za tydzien.

Basergore Kragdob

  • Gość
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 17, 2010, 02:39:13 »
no i powalczone :( node peszedl sie pasc :( ale przynajmniej duzo smiechu na vencie :P

Totalizator

  • Gość
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 17, 2010, 02:46:11 »
wrogie capsy były na stacji jak nod padł... ciekawe czy zdązą

Basergore Kragdob

  • Gość
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 17, 2010, 03:18:04 »
spoko!!! połowa stycznia!! IT jeszcze istnieje!!!!!!!!!! czy zdążycie???

a tak poważnie to widze  że nauczyliście się troche na IT :D

Totalizator

  • Gość
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 17, 2010, 03:28:36 »
Nie mam pojęcia o czym mówisz

Sotharr

  • Gość
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 17, 2010, 05:24:31 »
Zdążyliśmy, stacja w drugim RF, czas: 3 dni .

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Delve War III: Sys-K strikes back
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 17, 2010, 12:47:24 »
"Wrogie capsy" są bezpieczne - dziś zalogowałem mojego dreada i jest w posie, choć ciachnęło mi na stacji.
Cała prawda o moim graniu...