Autor Wątek: Providence vs AAA  (Przeczytany 75484 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Totalizator

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #210 dnia: Styczeń 24, 2010, 20:44:47 »
Do nas tymczasem przeszedł Phreeze z NC, może kojarzycie  o7

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #211 dnia: Styczeń 24, 2010, 21:18:41 »
czyli 8000-tysięczny provi-block na 300 AAA jest w stanie wystawić tylko 75 osób i nie ma żadnej floty wystarczającej do wskoczenia do systemu z 300 hostami?

Dało się zauważyć coś innego - zero capitali ze strony przeciwnika.

Anyłej, w poniedziałek wieczorem z RF-a wychodzi stacja w D-G i jeśli tu Provi nie rzuci wszystkiego do obrony, to cały teren Paxton Federation zostanie zaorany. W fatalnej sytuacji postawi to Libertas Fidelitas, którzy żyją w dead-endzie dostępnym wyłącznie z terenu Paxtonów (czyli "Pakistańców", jak mawia AAA). Odsłonięte będzie też podbrzusze Provi.

Pytanie tylko, czy AAA wybrało się na krucjatę na zasadzie "nu pagadi!", czy ma zamiar naprawdę utrzymać sova na zdobytym terenie. To drugie oznaczałoby, że po okopaniu się na (byłym) terenie PXF (i zabezpieczeniu HED jako linka do hiseca), przyjdzie czas na posiadłości Provi w północnym Catch (Sylph Alliance i "powerblock" jednosystemowych ally z okolic A-VILQ).


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Straszny

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #212 dnia: Styczeń 24, 2010, 21:31:00 »
eee nie, raczej niedźwiedź postanowił pogrozić i pokazać chłopcom-rpgowcom gdzie ich miejsce ;), zaora i zostawi imo..... no chyba że na pokaz siły wybrał całe Provi, to wtedy pozostaje głoszenie ammar-victor w lowsecu  :laugh:

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #213 dnia: Styczeń 24, 2010, 22:06:28 »
Piękna akcja SBków GS w D-G zmasakrowała nam bsy po wskoku przez portal. Potem masa bugów, niemożność skoczenia jeszcze raz tytkiem i chyba crash noda niesamowicie uprzyjemniły mi grę dzisiaj wieczór  :)

CCP wins - przewróciło do góry nogami całość fleet battle, sovwar i stabilność EVE i są szczęśliwi.
Cała prawda o moim graniu...


Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #214 dnia: Styczeń 24, 2010, 22:34:23 »
1200 osób w systemie, wskoczyliśmy na ihuba, po 15 minutach załadował mi się grid, po 5 minutach nie reagowania statku dostałem dc, teraz czekam na zalogowanie się z powrotem.

MightyBaz

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #215 dnia: Styczeń 24, 2010, 22:35:33 »
server crashed, 1300ppl w systemie, w czasie walki o ihuba padł server definitywnie, strony wystawily duże siły, chyba aaa postawilo na prestiż

Straszny

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #216 dnia: Styczeń 24, 2010, 22:49:59 »
1200 osób w systemie, wskoczyliśmy na ihuba, po 15 minutach załadował mi się grid, po 5 minutach nie reagowania statku dostałem dc, teraz czekam na zalogowanie się z powrotem.

no prosze, to jednak sie chłopaki zebrali :) - dobrze...  O0

a że CCP ssie z grą to wiem doskonale odkąd odechciało mi się grać przez ciągły brak balansu między skirmish a sov-war  :) , aż przykro czytać te kolejne tygodnie jak crashe i mega-lagi zaczynają decydować o wygraniu całych wojen.

szkoda tylko że powtarzacie błedy WI, Razora, Pandemica i kolejnych, którzy postanowili "wskoczyć na huba" ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2010, 22:56:58 wysłana przez Scaryman »

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #217 dnia: Styczeń 24, 2010, 23:30:22 »
Zalogowałem się przed momentem, dowiosłowałem do D-G, wskoczyłem i... grida nie mogę załadować.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #218 dnia: Styczeń 24, 2010, 23:36:14 »
ccp chyba próbuje doprowadzić do rozstrzygania wojen starą metodą.....wasz najlepszy wojownik przeciw naszemu, wygrany zgarnia wszystko  :coolsmiley:

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #219 dnia: Styczeń 24, 2010, 23:55:28 »
No dobra, już działa.

Provi przegrało, ihub w D-G w drugim RF, TCU w 9KOE zniszczone, czyli AAA osiągnęło wszystkie cele na ten wieczór.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #220 dnia: Styczeń 25, 2010, 03:16:38 »

MightyBaz

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #221 dnia: Styczeń 25, 2010, 09:23:16 »
Konflikt jeszcze się nie zakończył, bolesne jest tylko to, że wiekszość z nas miała problem z załadowaniem grida po warpie na ihuba. W moim shipie, po tym jak zobaczyłem pole walki po ok 7-8 minutach, nie chciały ani razu odpalić gunsy, próbowałem różnych trików i nic. Potem system mnie wywalil, ponownie logowałem sie ok 30min. Nie dalem rady nawet warpnać. Zadna komenda nie wchodziła. Potem znowu DC i tak w kółko. Z tego co gadalem wiekszość z nas miała te same problemy.
Ogólnie straty nie są tak bolesne bo padły głownie shipy z anti-supportu, co zresztą doskonale widać na kb aaa.
Przyznam szczerze, że tak prowadzony warfare jest irytujący.
Walczymy dalej :diabeł:

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #222 dnia: Styczeń 25, 2010, 09:41:42 »
Konflikt jeszcze się nie zakończył, bolesne jest tylko to, że wiekszość z nas miała problem z załadowaniem grida po warpie na ihuba. W moim shipie, po tym jak zobaczyłem pole walki po ok 7-8 minutach, nie chciały ani razu odpalić gunsy, próbowałem różnych trików i nic. Potem system mnie wywalil, ponownie logowałem sie ok 30min. Nie dalem rady nawet warpnać. Zadna komenda nie wchodziła. Potem znowu DC i tak w kółko. Z tego co gadalem wiekszość z nas miała te same problemy.
Ogólnie straty nie są tak bolesne bo padły głownie shipy z anti-supportu, co zresztą doskonale widać na kb aaa.
Przyznam szczerze, że tak prowadzony warfare jest irytujący.
Walczymy dalej :diabeł:
Welcome to 0.0 sov warfare.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #223 dnia: Styczeń 25, 2010, 11:24:04 »
Lag męczy obie strony, więc nie może być uzasadnieniem porażki.

Przy okazji, AAA ma zamiar utrzymać przynajmniej D-G. To nie jest "wyprawa karna", to jest podbój.  :knuppel2:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Hieronim

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #224 dnia: Styczeń 25, 2010, 15:08:04 »

MightyBaz

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #225 dnia: Styczeń 25, 2010, 18:45:09 »
D-G status: Kills last 24H (Destroyed / Pod Kills) 430/228. Jakos nie widac tego na kilboardach, CCP rulez.

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #226 dnia: Styczeń 25, 2010, 18:46:01 »
Jak wczoraj w nocy sprawdzałem na dotlanie to kille były ponad 900, pody z połowę tego.

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #227 dnia: Styczeń 25, 2010, 19:03:31 »
D-G status: Kills last 24H (Destroyed / Pod Kills) 430/228. Jakos nie widac tego na kilboardach, CCP rulez.

Weź mi nawet nie mów, ja wczoraj czekałem 45 minut na to żeby się zalogować, bo po crashu mi gra zlagowało i mogłem się zalogować dopiero po minucie od wylotu. A generalnie wrażenia po ostatnich kilku CTA...CCP sux. Skopali duuuuużo rzeczy.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #228 dnia: Styczeń 26, 2010, 00:53:45 »
Stacja w D-G wprowadzona w drugi RF (mniej więcej do północy z czwartku na piątek), spadł też jeden POS (chyba PXF - w każdym razie ten od cynojammera).


Local stukał w 1000, ale opór Provi minimalny. Inna sprawa, że np: stację jechało 7 tytanów AAA na raz. W drugi RF (połowa armora) weszła zanim musiałem przeładować ammo w Tempeście.

http://www.ushrakhan.com/alliance/edk/?a=kill_related&kll_id=99873

POS
http://www.ushrakhan.com/alliance/edk/?a=kill_detail&kll_id=99938
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2010, 00:59:24 wysłana przez SokoleOko »


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #229 dnia: Styczeń 26, 2010, 00:58:04 »
Wcześniej tytany zajmowały sie bumpowanim provi holderów z ich pos ^^ Wprowadzenie stacji w RF nie zajęło nawet 5 minut, a jedyny opór to mło liczne i słabo skoordynowane naloty bomberow.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #230 dnia: Styczeń 26, 2010, 02:06:44 »
Dodajmy do tego stratę sova przez LFA w WD-  :diabeł:

« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2010, 02:40:52 wysłana przez SokoleOko »


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Totalizator

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #231 dnia: Styczeń 26, 2010, 04:57:02 »
Ale macie radochę z kolektywnego zblobowania owych "blobujących kerbirków" z provi, nie wyszło wam na prawdziwym sojuszu to budujecie sobie morale na łatwym celu. A kerbirki poczekają, przeczekają i na swoje wyjdą, na dwa fronty wyraźnie walka wam nie szła to i nas znowu nie najedziecie dopóki nie skończycie tej nieszczęsnej karnej ekspedycji.

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #232 dnia: Styczeń 26, 2010, 05:10:00 »
słaby ten troll Bruce...

prawdziwy cel to GS?  :2funny:
coś GS osiągneło przez ostatnie półtora roku bez grania na pograniczu zasad, bądź wykorzystywaniu dziur w tychże?
Moderatorzy na drzewo!! :D

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #233 dnia: Styczeń 26, 2010, 07:09:53 »
Zgadzam się- Bruce stać cię na lepszego trola  ::)
Go Go Go

Sotharr

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #234 dnia: Styczeń 26, 2010, 08:02:12 »
Zgadzam się- Bruce stać cię na lepszego trola  ::)
Go Go Go

Właśnie nas strolował — w TPAR i 30 innych systemach.  :2funny:

Straszny

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #235 dnia: Styczeń 26, 2010, 09:32:57 »
Ale macie radochę z kolektywnego zblobowania owych "blobujących kerbirków" z provi, nie wyszło wam na prawdziwym sojuszu to budujecie sobie morale na łatwym celu. A kerbirki poczekają, przeczekają i na swoje wyjdą, na dwa fronty wyraźnie walka wam nie szła to i nas znowu nie najedziecie dopóki nie skończycie tej nieszczęsnej karnej ekspedycji.

co tu ukrywać: przecież to dla całego Stainwagona +Ushra doskonała zabawa (raczej Rapewagon), fantastycznie buduje morale, mogą sobie prawie że bez stresu potrenować użycie floty supercapitali, poprawia killboardy, co zawsze rajcuje graczy.. light sov-war na wesoło .... jak skończą orać Provi to przylecą do Was w 3 razy większe liczby niż przed tym (tylko mi się ciśnie na usta: a nie mówiłem? kiedy Provi-gracze tu na forum naskoczyli na mnie jacy to są odważni i ile osiągną w wojnie przeciwko AAA). Kurde... to idzie nawet łatwiej niż atak Atlasa na WI  :laugh:

zresztą .... tak sie nabijałeś co może IT wam zrobić - patrze sobie... dzień w dzień tracicie R64: naga, sakht , samego IT nie możecie powstrzymać to po co  chcesz więcej ?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2010, 09:44:46 wysłana przez Scaryman »

MightyBaz

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #236 dnia: Styczeń 26, 2010, 10:18:17 »
Coś za szybko nas skreślacie z Providence. Jedyne co wam dało wczoraj przewagę w d-g było uzycie ok 20 supercapsów, w tym 9 titanówz supportem carrierow. Nie sadzę tez, by AAA traktowało nas mało poważnie, ponieważ ściągnęło masę stuffu spoza alliansu. Nie wspominając o stałym zaangazowaniu znaczącej ilości pilotów. Nie widzialem tez nic obraźliwego pod naszym adresem ze strony AAA ani na localu, ani na eve-o. Doskonale sobie zdajemy sprawę, że przeciwnik jest doswiadczony w pewpew i posiada wieksza siłe rażenia. Pomimo to, walczymy dalej i nic nie wskazuje na brak szacunku z naszej strony, ani spadku morale. Prywatnie uwazam, ze dobrze sie stało ze CVA zmienia się i przestaje być stricte zasiedziałym alliansem, grzecznie kerbirujacym w regionie.
Dodatkowo, od kilku dni wiele mniejszych alliancow wykorzystuje nasze zangazowanie w konflikcie, liczac na naszą slabą reakcje. Ale, NRDS nadal jest utrzymywane. Choć w Providence pojawia się coraz wiecej redow, ktore sa tepione przez gangi neutrali. Słusznie ktoś zapostował, że w takiej sytuacji "total war" częśc graczy bedzie emigrowala w bardziej przyjazne miejsca. Normalne zachowanie kerbirów. Inni zas widza swoja szanse na pokazaniu sie z dobrej strony. W koncu wojna toczy sie z jednym z najwiekszych sojuszy pvp ingame. Nie ma sie czego wstydzic, zawsze można ten atut wykorzystac w przyszlosci, wejsc do innych bardziej wymagajacych organizacji, czy tez uzyskac wieksze doswiadczenie pvp.


A propos Goonsów, przed atakiem na d-g, skutecznie kampili nam jedno z głównych wejsc z empire do Provi, blokujac nasz ruch przez pewien czas.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #237 dnia: Styczeń 26, 2010, 10:29:36 »
Co mi osobiście się rzuciło w oczy to, że na flotę SC provi wystawiło bardzo dużo t1 małych i średnich statków. Od groma frejek jakieś omeny główna siła to BC i bomberki.
Tymczasem SC miało supercapsy,capsy i flote BS heavy.
Bomberki są fajne ale gdy przeciwnik się pilnuje nie są aż tak skuteczne żeby zmienić grid.

Patrząc na skład flot w przeciągu ostatnich 3 bitew nie dziwie się że pod koniec górą jest -A- i spółka.

W takich sytuacjach prędzej czy później nastąpi moment w którym FC provibloku poproszą swoich graczy o cięższy sprzęt, wtedy dopiero się zrobi ciekawiej.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #238 dnia: Styczeń 26, 2010, 10:31:16 »
Obrażanie przeciwnika nie ma sensu, zresztą większość graczy dla ograniczania laga ma zminimalizowany local.

AFAIR, AAA nałożyło jakiegoś bana na CAOD, który obowiązuje też peciarnię (ale nie U'K, żeby nie było).

Natomiast fakt faktem - robimy w D-G co chcemy. Wczoraj pełno było ironicznych komentarzy, że "Provi skończyły się BS-y, teraz latają BC".

Inna sprawa, że tygodniowe oranie D-G daje pojęcie ile zajęłoby zaoranie Provi, gdzie każdy system ma stację. Czyli Proviblocu realnie wykorzenić się nie da, można tylko zasadzić potężnego kopa w jaja. Nad czym pracujemy  o7

PS. Czy możemy zmienić temat wątku na "Wojna Providence z AAA"? Bo HED już dawno przestało być linią frontu.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

MightyBaz

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #239 dnia: Styczeń 26, 2010, 10:37:53 »
wiekszosc z was zapomina, ze cva jest aktualnie najstarszym sojuszem ingame, nas już nie mozna zniszczyc. Morale jest budowane od lat, i chyba w tym jest nasza siła.

Goomich

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #240 dnia: Styczeń 26, 2010, 10:41:50 »
Majątek możesz budować przez lata. Zaufanie można budować przez lata. Złudzenia można budować przez lata.
Morale to to co teraz myśli konkretny człowiek, Czy weźmie lepszy statek, czy boi się wtopy i poleci frejką? Czy w ogóle poleci?
Tu i teraz, a nie przez wszystkie lata.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #241 dnia: Styczeń 26, 2010, 10:47:38 »
wiekszosc z was zapomina, ze cva jest aktualnie najstarszym sojuszem ingame, nas już nie mozna zniszczyc. Morale jest budowane od lat, i chyba w tym jest nasza siła.

Takie teksty padały pewnie w senacie Cesarstwa Rzymskiego już w w naszej erze i co?

Poza tym pamiętaj, że Provi to jednak CVA + pety. CVA może i złamać łatwo się nie da, tym bardziej że na razie wojna toczy się na terenach "marchii", a nie na własnym terenie CVA. Ale Proviblob nie będzie już takim blobem, jak peciarnia dostanie łomot.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Straszny

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #242 dnia: Styczeń 26, 2010, 10:58:00 »
wiekszosc z was zapomina, ze cva jest aktualnie najstarszym sojuszem ingame, nas już nie mozna zniszczyc. Morale jest budowane od lat, i chyba w tym jest nasza siła.

... i od tego budowania morale aż sam na rok opuściłeś CVA.... tak mocne morale Ci zbudowali ?  ;)

żelazna i bardzo mądra zasada: w EVE nic nie jest dane na zawsze.
Chyba troszke o niej zapominacie.

MightyBaz

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #243 dnia: Styczeń 26, 2010, 11:02:38 »
... i od tego budowania morale aż sam na rok opuściłeś CVA.... tak mocne morale Ci zbudowali ?  ;)

nie gralem w eve w ogole.

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #244 dnia: Styczeń 26, 2010, 12:02:21 »
Najwiecej fun'u mieli Ci ktorzy zostali wczoraj do konca : )
AAA wrzucilo 3 SC'y na brame do f9e ktore nastepnie zostaly stacklowane przez provi blob, do d-g sciagnelo sporo mieszkancow provi tylko po to by postrzelac do SC. Niestety 3:30 ET to nie jest prime provi i nie dalo sie zebrac jakis sensownych liczb w sensownym sprzecie. Do systemy wpadli tez goonsi z zaf'em i grupka razor'ow. Ogolnie kazdy nawalal do kazdego i zrobila sie zabawna rzeznia  >:D  :buck2: