Autor Wątek: Providence vs AAA  (Przeczytany 74500 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #350 dnia: Styczeń 29, 2010, 11:04:08 »
Baz, ale co by to zmieniło?

Na POS-ie straciliście może 2-3 bumpnięte capsy (reszta wyskoczyła), pozostałe które spadły to te, których piloci nie umieli wpisać hasła przed warpem.

Reszta zginęła próbując zdjąć SBU, co już nie miało nic wspólnego ze "sprawą POS-a".


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

horax

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #351 dnia: Styczeń 29, 2010, 11:04:33 »
Baz, jak Cie lubie, ale nie przesadzaj. Wywiad i kontrwywiad to jeden z najważniejszych aspektów w trakcie wojny zarówno w RL jak i w eve. Obrażanie się, że ktoś wprowadza szpiegów, albo co gorsza kierowanie się honorem nie używania intelu jest dziwaczne, żeby nie powiedzieć głupie.

edit: btw, dzięki za fajne raporty :)

MightyBaz

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #352 dnia: Styczeń 29, 2010, 11:10:32 »
Baz, ale co by to zmieniło?

Chyba wiele, bo nie musieli by opuszczac posa i sys.
Aeon Horax, nie unoszę się honorem, tylko napisalem jak do tego podchodzi CVA.  Po prostu oni tego nie robią.


Błedy w wyszkoleniu, czy w taktyce to inna sprawa. Tutaj sie, po częsci zgadzam. Pamietram sam, jak niedawno dostalismy corp maila, ze mamy sie gdzies pojawic w sys [hgw gdzie], bez podania zweryfikowanej listy jb czy trasy dolotowej. Jak zapytalem czy ktos kto zorbil, padla wyrafinowana odpowiedz, ze sam sobie musze sprawdzic. Wiec wiesz, bywa roznie z przekazywaniem kluczowych [bo czasochlonnych] info. Przypuszczalnie FC warpnal capsy i potem podal pass, bywa...


Straszny

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #353 dnia: Styczeń 29, 2010, 11:13:53 »
Baz żyje w innym świecie

AAA pewnie nawet nie miało pojęcia że robi coś co nie wypada robić..... zebrać gdzieś dready, przygotować SSy, przygotować snipe-spoty, zapewnić logistyke, ustawić support gdzie trzeba.. oh wait.. jeszcze hasło do posa cva, normalnie zrobili krok po kroku co się w normalnej bitwie w 0.0 robi. Choćby mieli więcej tytków niż Wy dreadów też by to zrobili jako normalną procedurę w walce.

KAŻDY sojusz 0.0 postąpi z Wami tak samo, czy będzie miał 1:2 czy 20:1 przewagi liczebnej. Uświadomienie tego sobie przez CVA na pewno pozwoli przywrócić cień szansy na wygranie jakiejś wojny w przyszłości ;)


btw:
tak prywatnie to mi sie podoba honorowe zachowanie CVA... szkoda że nijak nie idzie tego rozszerzyć na całą gre, zbyt mało procedur kontrolnych i zbyt mało ograniczeń żeby powstrzymać graczy przed takimi działaniami ... w dużej skali sprawiałoby fajne wrażenie, niestety przytłoczone brutalnym realizmem sojuszy 0.0 sprawia wrażenie lekkiego dziwactwa
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2010, 11:30:45 wysłana przez Scaryman »

MightyBaz

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #354 dnia: Styczeń 29, 2010, 11:21:45 »
Baz żyje w innym świecie

Nie jestem aktualnie stroną, bo nie brałem udziału w tej bitwie.
Bez względu na okoliczności CVA nie bedzie tak walczyło. To wiem z cała pewnoscią. Byc moze nadal beda przegrywac, ale nie wymusi to zmiany w ich podejsciu do grania. Byc moze nawet otrzymali juz propozycje, bo zawsze znajda sie tacy uczynni, albo co nie lubia aaa...ale srodze sie zawiedza.
I tyle, Scary. Nie musisz mnie obrazac czy cokowielwiek insynuowac, takie sa fakty.

edit: pamietacie polemike o klasycznej taktyce logoffisky> Za takie rzeczy wylatuje sie z CVA.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #355 dnia: Styczeń 29, 2010, 11:35:34 »
 :o Genos Occidere walczyło po stronie provibloba. świat na głowie...

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #356 dnia: Styczeń 29, 2010, 11:36:26 »
wiecie co, ale to jest jednak wstyd dla AAA & co, ze musi az schylac sie po tak nieczyste metody, by skilowac provibloba [pass do posa]. Swiadczy tylko, ze inaczej nie dali by rady.
Pamietam sytuacje, gdy TRI zaatakowalo Provi i ktos nam zaoferowal kpl passwordow do ich infrastruktury. Było wielkie oburzenie na cva forum, by w ogole gadac z kims takim. W efekcie info zostalo przekazane przeciwnikowi, ktory podziekowal i wywalil pare osob z sojuszu. Nie sadze, by kiedykolwiek CVA poszlo w tym kierunku, by korzystac z "dobrodziejstw meta-gamingu".
 Dlatego uwazam, ze AAA walczac w taki sposob z CVA straci w oczach wieli graczy EvE, szczegolnie ze proviblob jest słabszym i mniej doswiadczonym powerblokiem.


edit: nie zdziwiłbym sie, ze po tej aferze, inne sojusze wlacza sie do gry, traktujac "ruskich" jak kiedys za czasow swojej swietnosci inni podchodzili do Boba. Kazdy chcial im dokopac.

Baz nie chciał bym Ci niszczyć światopoglądu ale jeśli rzeczywiście tak myślisz to jesteś naiwny.
Po pierwsze szpiegostwo nie jest metagaimingiem - wszystko się odbywa wewnątrz gry. Macie po prostu kogoś kto sprzedaje informacje lub jest szpiegiem.

Po drugie hmmm posłużę się słowami Nitchego - "Kiedy spoglądasz w odchłań, odchłań spogląda w Ciebie". Wojny w EVE już od bardzo dawna nie mają jakiś honorowych reguł. Jesteście jednymi z nielicznych, którzy się jakoś uchowali ale teraz szybko to nadrabiacie. Z reguły Ci którzy poczuli na własnej skórze skuteczność takich zagrań szybko przyjmują je do swojego arsenału.

Po trzecie dlaczego nie ? To jest serious businesses a nie roamowe przepychanki, proviblok zgłosił aspiracje do konstelacji ważnej dla -A-. Stawki poszły w góre, witamy w sov war w pełnej okazałości.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #357 dnia: Styczeń 29, 2010, 11:37:56 »
Ochh Baz chyba gramy w inna gre o nazwie Eve. Kazdy alians w 0.0 posiada swoja siatke szpiegow. Jak mialem 1 miech stazu w EVE tez mnie to strasznie oburzalo. Zwlaszcza jak szpieg w ~ISS~ offlinowal nam posy w 2 konstelacjach i stracilismy region. Od tamtego czasu zrozumialem, ze jak jest wojna to i sa szpiedzy bo to po prostu kolejny mechanizm wojny. Poza tym wiedza co zamierza zrobic przeciwnik daje niesamowite mozliwosci. Co do pass do Posa to wiekszosc aliansow 0.0 rozwiazala ten problem dawno temu. Dlatego w 49, nie klebilismy sie na 1 posie tylko kazdy ally siedzial na swoich i hasla nie byly podawane innym aliansom. Proste i skuteczne. Zwykly szeregowy z ally nie musi znac hasla do posa, zeby wejsc do shielda. Rozumiem, ze jednak w provi jest taka ilosc ally, korpow ze to jest trudne do zarzadzenia. Ts/ vent na opach CVA to musi byc niezly cyrk na kolkach. 
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #358 dnia: Styczeń 29, 2010, 11:42:21 »
Ochh Baz chyba gramy w inna gre o nazwie Eve. Kazdy alians w 0.0 posiada swoja siatke szpiegow. Jak mialem 1 miech stazu w EVE tez mnie to strasznie oburzalo. Zwlaszcza jak szpieg w ~ISS~ offlinowal nam posy w 2 konstelacjach i stracilismy region. Od tamtego czasu zrozumialem, ze jak jest wojna to i sa szpiedzy bo to po prostu kolejny mechanizm wojny. Poza tym wiedza co zamierza zrobic przeciwnik daje niesamowite mozliwosci. Co do pass do Posa to wiekszosc aliansow 0.0 rozwiazala ten problem dawno temu. Dlatego w 49, nie klebilismy sie na 1 posie tylko kazdy ally siedzial na swoich i hasla nie byly podawane innym aliansom. Proste i skuteczne. Zwykly szeregowy z ally nie musi znac hasla do posa, zeby wejsc do shielda. Rozumiem, ze jednak w provi jest taka ilosc ally, korpow ze to jest trudne do zarzadzenia. Ts/ vent na opach CVA to musi byc niezly cyrk na kolkach.

http://www.youtube.com/watch?v=4psOA3vAf9I#

http://www.youtube.com/watch?v=usME2Rgjn6U&feature=related#

heh

MightyBaz

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #359 dnia: Styczeń 29, 2010, 11:42:56 »
Chyba nie zrozumieliscie o czym napisalem.
CVA dokonale zna mechanizmy wojny pozycyjnej, o posy, stacje, czy systemy.
Zas normy zachowania, czy standardy walki zostały świadomie przyjete tak jak je wczesniej zaprezentowalem.

Generalnie patrzycie na proviblob i wyciagacie bledne wnioski. CVA rzadzi sie innymi prawami, starajac sie je wyksztalcic u innych w Providence

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #360 dnia: Styczeń 29, 2010, 11:49:28 »
CVA sie zachowuje troche jak Nieskalana Dziewica, ktora swiadomie wdepnela w wielka kupe, a teraz potrzasa z obrzydzeniem pantofelkiem, bo cos sie do niego poprzyklejalo, i "nie da sie grac, bo szpiegostwo, metagaming, tricki lagfestowe, masa kerbirow w meta 1 fitowanych Bckach", i generalnie wcale juz nie jest fajnie, bo nie da sie RPGowac :) Wbili noz w plecy bandzie ruskich veteranow i generalnie typkow gotowych wbiojac noz w plecy przy kazdej okazji i kazdemu, ktorzy w dodatku w wiekszosci olewaja ich "Yankiee" rpg cieplym moczem, i dziwia sie ze mozna byc tak glupim i naiwnym i niezyciowym :)
Jezeli CVA nie zrobi KOMPLETNEGO przemeblowania w swojej taktyce, to moze liczyc tylko na swoich swietnych dyplomatow w tym konflikcie :) To tak, jakby stosowac zasady fair - play w mordowni pelnej oprychow naparzajacych sie tulipanami z rozbitych butelek, i strzelac focha, ze ktos nas kopnal w jaja i wyjechal z czaszki miedzy oczy zamiast sie pojedynkowac na szpady :>
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

MightyBaz

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #361 dnia: Styczeń 29, 2010, 11:53:07 »
i "nie da sie grac, bo szpiegostwo, metagaming, tricki lagfestowe, masa kerbirow w meta 1 fitowanych Bckach", i generalnie wcale juz nie jest fajnie, bo nie da sie RPGowac :)

no wez mnie nie rozsmieszaj - Czy widziales kogos z CVA, by prezentowal taki punkt widzenia? Zapewne bedzie oficjalny komunikat, jak zwykle :) rpf ofc

Ja nie jestem w CVA od kilku dni, wiec moge sobie pofolgowac. Pozostali - holdersi - nie ma na nich 100% wpływu, czasem cos chlapna, szczegolnie ci, co stracili ostatnio swoje tereny.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #362 dnia: Styczeń 29, 2010, 12:01:17 »
Heh Soul z 49 tez na youtube jest filmik jak zdobylismy haslo do waszego posa i wam wybumpowalismy staki przez 2-3 h zanim zmieniliscie haslo wiec o czym to swiadczy. Te filmiki co wkleiles sa z jeszcze poprzedniej kampani, gdzie Sys-k haslo wycieklo i z tego co pamietam nic wielkiego sie nie stalo bo haslo zostalo zresetowane. W tej kampanii kazdy ally mial swojego posa i nie przypominam sobie sytuacji, zeby jakies haslo wycieklo.
 
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Sammani

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #363 dnia: Styczeń 29, 2010, 12:02:33 »
Dawniej systemy mialy pelne oblozenie moonow i ally claimujace mialo wiekszosc teraz nie trzeba wiec mozna sobie pozwolic na staging posy dla kazdego ally.

Po tym co przeczytałem straciłem resztki szacunku (?) do CVA...
Ponoć mieli 160 capsów + jakieś supercapsy w systemie, ale... ... ... ... wyskoczyli nimi 30 minut przed wyjściem stacji z RF :o :o :o
Dlaczego to zrobili zapytacie! Ano dlatego, że na skutek podłego metagamingu (?!?) jakim jest szpiegostwo atakujący znali hasło do posa na którym stały capsy CVA i je bumpowali :uglystupid2:

Pozostaje mi tylko zaprosic liderów provibloba na seminarium:
"Very basic sov warfare" - za jedyny 1b isk (po starej znajomości) dowiecie się jak na kilka prostych sposobów NIE wdupić bezowocnie statków za 200b. Po przyswojeniu materiału dostaniecie skierowanie na dalsze części kursu, także u osób które kiedykolwiek były FC!

never... stop... posting...

Ian666

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #364 dnia: Styczeń 29, 2010, 12:04:31 »
Moim zdaniem na D-G się skończy. Zdobycie jednego systemu trwało prawie tydzień (nie żeby było trudno, po prostu mechanika gry), więc zdobycie sensownego kawałka Providence zajęłoby rok.
Niedawno goonsy mówiły to samo o Delve :D

To tak nie działa, podczas walk predzej czy później dochodzi do punktu zwrotnego, takim punktem było wtopienie chyba całej capsowej floty jaką CVA miało (wątpie aby mieli więcej capsów bo posłali podobno wszystko co mogli).


wiecie co, ale to jest jednak wstyd dla AAA & co, ze musi az schylac sie po tak nieczyste metody, by skilowac provibloba [pass do posa]. Swiadczy tylko, ze inaczej nie dali by rady.

A koordynowanie swoich działań z największym wrogiem -A- i atakowanie ich tyłów gdy klepali goonsów w 49- to są czyste metody tak? I weź pod uwagę że gdy się CVA zdisbandowało, to -A- nie tyle nie zaatakowało was co nawet chciało wam pomóc. Odpłaciliście się w taki sposób że sory nie użyje tego słowa ale daleko bardzo daleko od czystych metod.

Maxima MAxi

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #365 dnia: Styczeń 29, 2010, 12:05:34 »
CVA sie zachowuje troche jak Nieskalana Dziewica, ktora swiadomie wdepnela w wielka kupe, a teraz potrzasa z obrzydzeniem pantofelkiem, bo cos sie do niego poprzyklejalo, i "nie da sie grac, bo szpiegostwo, metagaming, tricki lagfestowe, masa kerbirow w meta 1 fitowanych Bckach", i generalnie wcale juz nie jest fajnie, bo nie da sie RPGowac :) Wbili noz w plecy bandzie ruskich veteranow i generalnie typkow gotowych wbiojac noz w plecy przy kazdej okazji i kazdemu, ktorzy w dodatku w wiekszosci olewaja ich "Yankiee" rpg cieplym moczem, i dziwia sie ze mozna byc tak glupim i naiwnym i niezyciowym :)
Jezeli CVA nie zrobi KOMPLETNEGO przemeblowania w swojej taktyce, to moze liczyc tylko na swoich swietnych dyplomatow w tym konflikcie :) To tak, jakby stosowac zasady fair - play w mordowni pelnej oprychow naparzajacych sie tulipanami z rozbitych butelek, i strzelac focha, ze ktos nas kopnal w jaja i wyjechal z czaszki miedzy oczy zamiast sie pojedynkowac na szpady :>

LoL dobrze powiedziane :D
Piwo dla tego pana!!!

MightyBaz

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #366 dnia: Styczeń 29, 2010, 12:07:22 »
pewnie sie zabezpiecza przed takimi mozliwosciami na przyszlosc, ale korzystac z meta-gamingu? Zapomnij.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #367 dnia: Styczeń 29, 2010, 12:07:29 »
Baz, nie gniewaj sie na mnie, ja naprawde lubie i szanuje caly Provi blok, bo najprawdopodobniej gracie w ta gre najlepiej z nas wszystkich, tzn tworzycie jakas utopie w wymyslonym wirtualnym swiecie, i sie z tego cieszycie. To jest fajne, i sam tam przylece was bronic, jak mi zalatwisz czasowy (na czas wojny tylko) reset standow do YARRR. Potem mozecie nas znowu wrzucic na red, bo perspektywa przylatywania do was na lowy jest zbyt kuszaca, zebym mial kiedykolwiek sie pwostrzymac :) Jestescie jak ostatnie bizony w ameryce :) Mowie serio, zalatw mi czasowy reset standow, to wpadniemy tam gangiem med t2 poskirmishowac AAA, ale sory - nie bedziemy wchodzic do floty provibloba, ani wlaczyc pod waszym FC
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

MightyBaz

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #368 dnia: Styczeń 29, 2010, 12:10:05 »
reset standow do YARRR.

lap xawrasa albo kersha, z cva to chyba equinox

Sammani

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #369 dnia: Styczeń 29, 2010, 12:12:11 »
Jak zalatwisz reset standow do c0ven to tez przylecimy was bronic. Serio, serio.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #370 dnia: Styczeń 29, 2010, 12:14:28 »
Cat, ten pomysł jest tak porąbany, że aż mi się podoba  :D. Piraci lecący z pomocą kerbirom  :2funny:
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

MightyBaz

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #371 dnia: Styczeń 29, 2010, 12:16:47 »
niestety nie zalatwie wam standow, bo nie ma mnie w CVA, to znaczy na pewno nie ma mnie w Husarii >:D


edit. zawsze mozna wejsc do mojego corpa :), a jak nie mozna zrobic sojusz - CVA defenders  :2funny: :2funny: :2funny:

Hieronim

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #372 dnia: Styczeń 29, 2010, 12:18:01 »
O co Ci chodzi?

Napisałem wyżej, że hasło przekazało nam AAA.
Zresztą, nie tylko U'K wywalało capsy z posa, rozkaz dotyczył wszystkich subcapitali.
To niestety was nie usprawiedliwia, ale jest zrozumiałe, jak -A- każe to tak tańczycie.

Hieronim

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #373 dnia: Styczeń 29, 2010, 12:20:37 »
Przypuszczalnie FC warpnal capsy i potem podal pass, bywa...
Byłem w tej flocie i mogę stwierdzić, że tak nie było. Nie zmyślajcie czego nie wiecie.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #374 dnia: Styczeń 29, 2010, 12:21:26 »
Cytuj
To tak nie działa, podczas walk predzej czy później dochodzi do punktu zwrotnego, takim punktem było wtopienie chyba całej capsowej floty jaką CVA miało (wątpie aby mieli więcej capsów bo posłali podobno wszystko co mogli)
Na KB z tej egzekucji nie widzę ani jednej mat supercariera, a po provi kilka ich latało, wiec chyba nie wszystko wdupili, no chyba że właściciele tych nyksów nie chcą ryzykować swoich raciarek w obronie terenu na którym racą inni :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #375 dnia: Styczeń 29, 2010, 12:32:18 »
Jak zalatwisz reset standow do c0ven to tez przylecimy was bronic. Serio, serio.

Nie wiem, o co ci chodzi, ale my zawsze dotrzymujemy umow, i jezeli wezmiemy okup za cokolwiek (inna sprawa, ze z regoly nie chcemy okupu, i strzelamy dalej), to przestajemy strzelac, a jak ktos sie zgodzi na 1 vs 1, to nie warpujemy mu gangu na grid. Nie widze powodu, zeby nie dotrzymac czasowej umowy z CVA tylko po to, zeby sobie postrzelac do C0VENU i AAA. Serio, serio.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #376 dnia: Styczeń 29, 2010, 12:35:46 »
Dawniej systemy mialy pelne oblozenie moonow i ally claimujace mialo wiekszosc teraz nie trzeba wiec mozna sobie pozwolic na staging posy dla kazdego ally.

never... stop... posting...

Leave Julius Septimus Alone. A tak serio polecam Juliusa bo to swietny fc i w barwach c0venu pokazal nie raz i nie dwa pazur. Rady od tego pana sa naprawde na wage zlota i na miejscu CVA wysuplalbym te grosze na oplate dla niego.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #377 dnia: Styczeń 29, 2010, 12:38:56 »
Heh Soul z 49 tez na youtube jest filmik jak zdobylismy haslo do waszego posa i wam wybumpowalismy staki przez 2-3 h zanim zmieniliscie haslo wiec o czym to swiadczy. Te filmiki co wkleiles sa z jeszcze poprzedniej kampani, gdzie Sys-k haslo wycieklo i z tego co pamietam nic wielkiego sie nie stalo bo haslo zostalo zresetowane. W tej kampanii kazdy ally mial swojego posa i nie przypominam sobie sytuacji, zeby jakies haslo wycieklo.

Ja nie przecze, ale nie pieprz takich idiotyzmow. A propo fajnie, wiedziec ze Julius to wasz FC.

MightyBaz

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #378 dnia: Styczeń 29, 2010, 12:40:53 »
A propo fajnie, wiedziec ze Julius to wasz FC.
fuckin comentator, ofc - nie załapałeś ironii

Sammani

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #379 dnia: Styczeń 29, 2010, 12:41:37 »
Ja nie przecze, ale nie pieprz takich idiotyzmow. A propo fajnie, wiedziec ze Julius to wasz FC.


Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #380 dnia: Styczeń 29, 2010, 12:44:39 »
Ja nie przecze, ale nie pieprz takich idiotyzmow. A propo fajnie, wiedziec ze Julius to wasz FC.
Caly watek jest o pieprzeniu idiotyzmow, moje posty akurat jakos wybitnie nie wybijaja sie ponad norme  ::) . Tak to nasz fc i mozesz go zawsze dawac na primary.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #381 dnia: Styczeń 29, 2010, 12:46:59 »

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #382 dnia: Styczeń 29, 2010, 12:50:19 »
To niestety was nie usprawiedliwia, ale jest zrozumiałe, jak -A- każe to tak tańczycie.

Chyba logiczne, że jak jest joint op, to działamy pod rozkazami jednego FC?

Nie, nie robimy tak jak -A- nam każe. Nie stawiaj nas w jednym rzędzie z AAA C.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #383 dnia: Styczeń 29, 2010, 12:51:32 »
Chyba logiczne, że jak jest joint op, to działamy pod rozkazami jednego FC?

Nie, nie robimy tak jak -A- nam każe. Nie stawiaj nas w jednym rzędzie z AAA C.

Well wszyscy wiedza, ze zatanczycie jak -A- chce, heh.

Hieronim

  • Gość
Odp: Providence vs AAA
« Odpowiedź #384 dnia: Styczeń 29, 2010, 12:57:38 »
Chyba logiczne, że jak jest joint op, to działamy pod rozkazami jednego FC?

Oczywiście, że tak. Ale doskonale wiedzieliście z kim idziecie do łóżka.

Nie, nie robimy tak jak -A- nam każe. Nie stawiaj nas w jednym rzędzie z AAA C.

Niestety robicie. Sam pewnie jeszcze o tym nie wiesz, ale tak jest.