Autor Wątek: Providence vs AAA  (Przeczytany 74312 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 10, 2010, 00:34:55 »
to bez znaczenia czy dogadani z GS czy nie - w pewnym sensie biorąc pod uwagę czas to jest polityczna deklaracja CVA :)
jak dla mnie kolejny front do ogladania
ciekawe jak to 3A i CVA wyjdzie

zaryzykowałbym że jesli tylko holdersi CVA zaczną odnosic sukcesy a AAA okażą słąbośc to cały wygłodniały provibloc zwali się do catch ....
Sneer Quen

Straszny

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 10, 2010, 00:37:35 »
atak poszedł dokładnie w momencie kiedy dyrektorzy Gooonów przyszliby do Was z prośbą o pomoc, bardzo dokładnie w tym momencie, więc nas też takie "pierdy" CVA nie bardzo interesują

po Goonach AAA+friends nie zapomną tego kto im próbował wsadzić noża w plecy, przecież to oczywiste i aż głupie że tego nie widziecie. Staliście się , chcąc albo przypadkiem, częścią III Delve War.

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 10, 2010, 01:10:27 »
atak poszedł dokładnie w momencie kiedy dyrektorzy Gooonów przyszliby do Was z prośbą o pomoc, bardzo dokładnie w tym momencie, więc nas też takie "pierdy" CVA nie bardzo interesują

po Goonach AAA+friends nie zapomną tego kto im próbował wsadzić noża w plecy, przecież to oczywiste i aż głupie że tego nie widziecie. Staliście się , chcąc albo przypadkiem, częścią III Delve War.

3A bardzo dobrze wie o wszystkim co sie dzieje w CVA i provi blocku, dawali juz wielokrotnie o tym do zrozumienia, dlatego szczerze to dla nich raczej nie jest zadnym zaskoczeniem ze CVA czy sami Holdersi probuja wyrwac cos dla siebie podczas gdy samo AAA jest zajete. Same przepychanki o sov w catch trwaja juz bardzo dlugo..

Loc0

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 10, 2010, 01:28:43 »
Heh obawiam sie, ze to nie bedzie mialo znaczenia - byc moze holdersi nie pojeli kiedy konczy sie zabawa (ustawki z frachtami itp) a zaczynaja iski i polityka. Moge juz powiedziec jak to sie skonczy GJ CVA  O0

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 10, 2010, 08:36:15 »
Jeśli rzeczywiście nie chcą się paprać polityka to głupszego celu ataku nie mogli sobie wybrać. HED jest ważne dla całego sprzymierzonego z -A- południa i atak na nie jest ciosem w cały powerblock. Północe catch z kolei nikogo (może poza -A-) nie obchodzi i tam właśnie powinien pójść atak jeśli rzeczywiście chcieliście walczyć o labensraum.

EDIT:

arówno F9E jak i SV5 są już pod kontrolą LFA. Wczoraj po wstawieniu w reinforce iHUBa -A- poleciało do SV5 zabić TCU ale nie dało rady:
http://www.a-kills.us/?a=kill_related&kll_id=346281

A inwazja ma być na północne catch... Tiaaaa...
Jak na mój gust CVA&co. próbuje podskoczyć powyżej własnej Zostałem ocenzurowany atakując HED. Goonsom może w ten sposób pomoże ale sobie z pewnością zaszkodzi.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2010, 10:37:52 wysłana przez Julius Septimus »

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 10, 2010, 11:47:49 »
CVA popelnilo bardzo duzy blad jak duzy mysle ze to bedzie zalerzalo od tego jak bardzo wplyna na kampanie w 49. Jesli 49 nie zostanie zdobyte przez CVA to na miejscu provi bloba zaczal bym sobie obijac cztery litery gruba blacha bo bedzie bolalo.

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 10, 2010, 12:06:59 »
CVA popelnilo bardzo duzy blad jak duzy mysle ze to bedzie zalerzalo od tego jak bardzo wplyna na kampanie w 49. Jesli 49 nie zostanie zdobyte przez CVA to na miejscu provi bloba zaczal bym sobie obijac cztery litery gruba blacha bo bedzie bolalo.
Czyli Stainwagon znapował się z CVA a 2dni temu CVA z Goonsami. Jak te wichry polityki potrafią być zmienne.
Chyba że coś się niektórym pomyliło lub po prostu nabijają liczbę postów, co ostatnio widzę stało się popularne.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 10, 2010, 12:08:08 »
arówno F9E jak i SV5 są już pod kontrolą LFA. Wczoraj po wstawieniu w reinforce iHUBa -A- poleciało do SV5 zabić TCU ale nie dało rady:
http://www.a-kills.us/?a=kill_related&kll_id=346281

Już nie - według tego co czytam na forum aliansowym w poście z 8:54 ET, TCU spadły w F9E, SV5, WD i 9KOE, więc wróciliśmy do punktu wyjścia. Proviblob poniósł przy tym znacznie większe straty niż -A- i reszta (w tym U'K).

W 49- bitwa trwała do circa 8.00 ET, patrząc po KB, Goonsi mieli mniej ludzi i oberwali mocniej.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Sammani

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 10, 2010, 12:17:38 »
Czyli Stainwagon znapował się z CVA a 2dni temu CVA z Goonsami. Jak te wichry polityki potrafią być zmienne.
Chyba że coś się niektórym pomyliło lub po prostu nabijają liczbę postów, co ostatnio widzę stało się popularne.

Valus. To jest Króliczek Zagłady wiesz, że on nie umie postować.

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 10, 2010, 12:25:56 »
CVA popelnilo bardzo duzy blad jak duzy mysle ze to bedzie zalerzalo od tego jak bardzo wplyna na kampanie w 49. Jesli 49 nie zostanie zdobyte przez ---> z powodu działalnosci CVA to na miejscu provi bloba zaczal bym sobie obijac cztery litery gruba blacha bo bedzie bolalo.
FIXED
Cytuj
Już nie - według tego co czytam na forum aliansowym w poście z 8:54 ET, TCU spadły w F9E, SV5, WD i 9KOE, więc wróciliśmy do punktu wyjścia. Proviblob poniósł przy tym znacznie większe straty niż -A- i reszta (w tym U'K).
No to nie wiem - ingame koło 8 ET pokazywało mi, ze SV5 jest kontrolowane przez LFA. Chyba, że zrobiliście to potem :)

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 10, 2010, 13:08:02 »
Już nie - według tego co czytam na forum aliansowym w poście z 8:54 ET, TCU spadły w F9E, SV5, WD i 9KOE, więc wróciliśmy do punktu wyjścia. Proviblob poniósł przy tym znacznie większe straty niż -A- i reszta (w tym U'K).

Specjalnie dla ciebie odwiedziłem przed chwilą wszystkie wymienione systemy. Jak można się było spodziewać we wszystkich sova posiada LFA.

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 10, 2010, 13:36:16 »
Jeśli rzeczywiście nie chcą się paprać polityka to głupszego celu ataku nie mogli sobie wybrać. HED [...]

Jak na razie nie bylo zadnej walki o HED, afaik znudzony suppport podczas ostatniej operacji polecial po prostu postrzelac do stacji.

From SHC
Cytat: Jordan Musgrat - Havoc/AAA
I think it's more of a case of LFA testing out themselves. They've been a provi alliance for quite a while, and even before dominion, they were reinforcing poses and taking sov in some systems near Providence. This time they just happened to be putting up TCUs a day before we invaded 49-U. I may be wrong, maybe they'll keep up with it, but so far it hasn't been a serious attempt at taking our space, and I doubt that they'd coordinate with goons, though attacking now, while we're busy, certainly makes more sense than attacking anytime in the past 6 months, because we were all just sitting around and praying for someone to do it.

Sammani

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 10, 2010, 15:21:24 »
czyli LFA sie sprawdza spedzajac 12h w systemie wiszac nad TCU?  O0

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 10, 2010, 16:11:28 »
Specjalnie dla ciebie odwiedziłem przed chwilą wszystkie wymienione systemy. Jak można się było spodziewać we wszystkich sova posiada LFA.

Ups, my bad, sprawdziłem dokładnie i opisane przeze mnie zdarzenia miały miejsce 24h wcześniej, czyli w piątek.

Zwracam honor  o7


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Totalizator

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 10, 2010, 16:17:15 »
Już nie - według tego co czytam na forum aliansowym w poście z 8:54 ET, TCU spadły w F9E, SV5, WD i 9KOE, więc wróciliśmy do punktu wyjścia. Proviblob poniósł przy tym znacznie większe straty niż -A- i reszta (w tym U'K).

W 49- bitwa trwała do circa 8.00 ET, patrząc po KB, Goonsi mieli mniej ludzi i oberwali mocniej.

Skąd masz te dane? Mi wychodzi że zabiliśmy jakoś tak dwa razy więcej co straciliśmy.

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 10, 2010, 16:35:40 »
Nie liczy sie wynik na KB - liczy się strategiczno zwycięstwo naszego obozu ;)

Totalizator

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 10, 2010, 16:37:13 »
Mam nadzieję że macie siłę na takie strategiczne zwycięstwo jeszcze 4 dni z rzędu  :knuppel2:

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 10, 2010, 16:38:21 »
Mam nadzieję, że wam również pary nie braknie i dziś w nocy będzie równie ciekawie jak wczoraj  :knuppel2:

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 10, 2010, 19:46:42 »
Wracałem dziś samotnie logistykiem (logoffski na roamie z powodu nalegań mamy na odśnieżenie wyjazdu z garażu  ;) ). W d-6 natknąłem się na około 300-osobową flotę CVA + friends (dosłownie to wwarpiłem w nią  :angel: - na szczęście nie mieli baniek :D). W F9E flota AAA + UK właśnie onlinuje sov blokady (flota w liczbie około 250).

Tak więc myślę, że na tym wybryki Provikerbirków się skończą  :)
Cała prawda o moim graniu...


Totalizator

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 10, 2010, 19:54:19 »
Tak sobie myślę że przeceniasz sojusz półmartwy, niemrawy, pozbawiony dowództwa i wizji a nie doceniasz sojuszu który wystawia 100-osobowe defense gangi na każdy nadchodzący roam. CVA jak sie zepnie to pogoni AAA pod samo impass, no chyba że AAA porzuci swoją prestiżową ofensywę na querious...  :knuppel2:

Ian666

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 10, 2010, 20:00:36 »
Tak sobie myślę że przeceniasz sojusz półmartwy, niemrawy, pozbawiony dowództwa i wizji a nie doceniasz sojuszu który wystawia 100-osobowe defense gangi na każdy nadchodzący roam. CVA jak sie zepnie to pogoni AAA pod samo impass, no chyba że AAA porzuci swoją prestiżową ofensywę na querious...  :knuppel2:

Tak tak już to słyszeliśmy, IT tak samo miało zostać "pogonione" z Fountain, tylko coś nie wyszło i to PL/SOT/GS się wynosi.

Totalizator

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 10, 2010, 20:03:28 »
Tak tak już to słyszeliśmy, IT tak samo miało zostać "pogonione" z Fountain, tylko coś nie wyszło i to PL/SOT/GS się wynosi.

Pożyjemy, zobaczymy. Twoje fantazje o mollu atakującym na NOL też się jakoś nie sprawdzają póki co.

Ian666

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 10, 2010, 20:17:40 »
Pożyjemy, zobaczymy. Twoje fantazje o mollu atakującym na NOL też się jakoś nie sprawdzają póki co.
Może dlatego że nie miałem takich fantazji? Musiało ci się z kimś pomylić ale mniejsza o to, to wątek o -A-.

Z perspektywy GS oczywiście było by wygodnie aby ten drobny incydent ze strzelaniem do stacji w HED przez jeden z sojuszy z Providence czy zajęcie czterech nie claimowanych systemów w Catch, był jakimś wielkim oblężeniem które odciągnęło by -A- z 49-. Niestety dla GS nic takiego się nie dzieje i ostatnie zajścia w 49- gdzie nawet GS nie ma przewagi w US tz to pokazują.

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 10, 2010, 20:19:48 »
AAA + UK próbuje odbić systemy zajęte przez LFA (zostały postawione SBU), własnie trwa bitwa w f9e afaik 500proviblock vs 280 AAA+UK.

UPDATE: AAA sie wycofuje, proviblock wlasnie niszczy SBU w f9e.
UPDATE2: Proviblock wskakuje do sv5, gdzie czeka juz AAA, dochodzi do bitki (ponoc spory lag) po czym AAA wycofuje sie z systemu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2010, 21:23:06 wysłana przez Zsur1aM »

Totalizator

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 10, 2010, 20:24:04 »
To tyle jeśli chodzi o nie odciąganie AAA z 49-

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 10, 2010, 21:09:19 »
Hehe używając definicji z sapka widać, że czasy mamy obecnie w Nowym Edenie historyczne  ;)

Dzieje się dużo i szybko również tutaj na forum  :buck2:

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 10, 2010, 21:24:23 »
UPDATE2: Proviblock wskakuje do sv5, gdzie czeka juz AAA, dochodzi do bitki (ponoc spory lag) po czym AAA wycofuje sie z systemu.

Lag taki, że wszystko jest dziełem przypadku. Godzinę wcześniej nie mogłem grida załadować przez kwadrans, choć wydawało mi się, że nie mogłem warpnąć na miejsce walki, choć najwyraźniej już tam byłem.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 10, 2010, 21:25:55 »
-A- nie potrafi zatankowac JB i połowa floty z 49- musi zapieprzać na piechotę...
Do SV5 wskoczyliśmy mniej więcej jak -A- musiało się już wycofywać.

tomassz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nyu Qiusantus
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 10, 2010, 21:39:47 »
Julius paliwo w jb się zużyło w ciągu jakiś 15 min ;p tyle nas leciało

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 10, 2010, 21:54:57 »
jb w CZK nie działał już koło 17
I jak pech to pech - cała flota provi blobu wyladowała na 5-10 km ode mnie...

tak w ogóle to od prawie pół godziny strzelamy się na hubie.

Totalizator

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 10, 2010, 22:17:47 »
A tymczasem my zdobyliśmy przewagę w 49-, życzę miłego wskakiwania  O0

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 10, 2010, 22:22:13 »
Były plotki o tym, że zamierzacie przelecieć przez Khanid i wskoczyć nam na plecy. Narazie z tego co słyszę i widze provi blob pada dziesiatkami, nasze straty są jak na taką bitwę minimalne.

Lokal ~815, lag okropny.

Totalizator

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 10, 2010, 22:28:42 »
Wasze lossy zawsze są minimalne bo wystawiacie mało fleet bsów a w nie się strzela najpierw, hth

amra

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 10, 2010, 22:38:41 »

Cytata z SHC by Guderian3 - CJ-CVA:
"we are dead, -a- holds the field."

Chyba jednak cva spadlo glownie.

Totalizator

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 10, 2010, 22:42:37 »
No to bieda, przynajmniej dzięki temu wrzuciliśmy capsy do 49- na dziś rano.