Autor Wątek: pierwsza opłata...  (Przeczytany 2078 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nowv1

  • Gość
pierwsza opłata...
« dnia: Grudzień 30, 2009, 16:30:42 »
chciałbym się do wiedzieć czy jagbym kupował  EVE(np z steam nie będąca trialem)to przy pierwszej opłacie abonamentowej  pobiera te 14,50euro + 5euro na początek przy czym nie będzie  pobierana później i teraz pytanie czy jeśli mam tą "pełną" wersje to czy mam płacić te dodatkową opłatę "wstępną"(5euro) nie wiem czy to dobry dział a abonament był wałkowany (ale tego nie znalazłem) a chciałbym zagrać w eve a trial mi sie znudził...

Maver

  • Gość
Odp: pierwsza opłata...
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 30, 2009, 18:48:34 »
A nie latwiej po prostu zasubskrybowac na eve-online.com, albo kupic Time Code'a?
Steam to zło!

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: pierwsza opłata...
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 31, 2009, 12:25:29 »
chciałbym się do wiedzieć czy jagbym kupował  EVE(np z steam nie będąca trialem)to przy pierwszej opłacie abonamentowej  pobiera te 14,50euro + 5euro na początek przy czym nie będzie  pobierana później i teraz pytanie czy jeśli mam tą "pełną" wersje to czy mam płacić te dodatkową opłatę "wstępną"(5euro) nie wiem czy to dobry dział a abonament był wałkowany (ale tego nie znalazłem) a chciałbym zagrać w eve a trial mi sie znudził...
Nie bardzo rozumiem Twój problem i podobnie jak Maver sugeruję opłacić pierwszy raz za pomocą TC. 5 € to raptem 20 parę PLN, stary po prostu w danym miesiącu mniej piwa wypijesz (w Wawie to raptem 3-4 szt mniej). Ewentualnie raz zrezygnujesz z kina.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...