Autor Wątek: Narzekanie na L4 cdn.  (Przeczytany 7253 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sammani

  • Gość
Narzekanie na L4 cdn.
« dnia: Listopad 30, 2009, 08:48:17 »
Jest tylko jeden wspierany przez CCP sposob zarobkowania: l4 w high secu. Kazda inna forma zarobku musi byc znerfiona by czasem nie przebijala carebear heaven

Kara Mon

  • Gość
Narzekanie na L4 cdn.
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 30, 2009, 09:01:10 »
farmienia misji fw nie zablokuja, kto chce farmic to poleci w 2-3 osoby i przeora kazda misje w kilka minut bez wiekszego stresu, za to trafia to w "niedzielnych" misjonarzy takich jak ja ktorzy to odkryli jakis czas temu ze godzinka lub 2 bomberem i kasy jest na pare dni latania cepami i jeszcze na bc-ka zostanie .  Teraz musze suzkac nowego zrodla dochodu bo malo kto bedzie zainteresowany robienie duo/trio misjonarskiego z kims kto robi takie misje raz na pare dni gdy zaczyna brakowac isk lub gdy koncza sie bc-ki z ktorych mozna wyciagnac ubezpieczenie  :2funny:

Morbius

  • Gość
Narzekanie na L4 cdn.
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 30, 2009, 09:38:10 »
nie wiem jak to wygląda w przypadku profesjonalnych farmerów ale ja siedząc jakiś czas w motsu największą kasę zarabiałem na exploracji, pare dobrych dropów i 1,5 b w kieszeni w ciągu 2 dni
z l4 grając na luzie czyli 2-3 h misji wyciągałem jakieś 80 mil dziennie
5 dni w wh c2 po odliczeniu kosztów paliwa wyszło jakieś 600 mil (do podziału na 2)- a do tego system był wybitnie dla górników bo tylko same gravi (roidy arkonoru po 6-10 k :buck2:) tam były raptem 4 anomalie spawnujące jak krew z nosa.
Także nie przeceniał bym tak bardzo misji l4

dla porównania przez 2 lata w 0.0 mój wallet nigdy nie skoczył > 300 mil  ;D
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2009, 10:12:32 wysłana przez Morbius »

Rehadzio

  • Gość
Narzekanie na L4 cdn.
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 30, 2009, 10:14:04 »
Wiecie co.... kazdy ale to kazdy temat sprowadzacie do oplacalnosci misji lv 4 , czytac temat i sie wypowiadac .

p,s tu sa jacys moderatorzy ?

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Narzekanie na L4 cdn.
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 30, 2009, 10:33:04 »
Są są już moderuje


A gówno nie mam uprawnień do tego działu  :buck2:

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Narzekanie na L4 cdn.
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 30, 2009, 10:33:26 »
p,s tu sa jacys moderatorzy ?

Nie ma, wyjechali do Motsu.. misje L4 klepać  :2funny:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: Narzekanie na L4 cdn.
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 30, 2009, 11:09:23 »
Wydzieliłem.

Jak widać ciągle są osoby, które niczym bumerang wracają z uporem godnym lepszej sprawy do tematu misji L4. Tak więc skoro tak bardzo chcecie coś na ten temat pisać to skupcie się w tym temacie.
na urlopie od EVE

Frankie

  • Gość
Odp: Narzekanie na L4 cdn.
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 30, 2009, 11:17:27 »
Prawdziwi farmerzy już od dawna siedzą w WH lub na misjach L5, a nie babraja się w małoopłacalne misje l4. Choć po dominion powinno sie uspokoić jak będą upgrady w 0.0 i w pizdu ratów. Wczoraj robiłem kilka serpentiś sanktuarium w 0.0, zgodnie z tym co piszą devi w nowym systemie bedzie takich 20 permanentnie.. to gdzie tu l4 jak taka jedna anomalia to 15 minut roboty i 50-60mln w kieszeni x20...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Narzekanie na L4 cdn.
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 30, 2009, 11:27:02 »
Cytuj
nowym systemie bedzie takich 20 permanentnie
Jeśli system będzie na max ulepszony i nigdzie nie widziałem gwarancji ze to te najlepsze będą wtedy tylko

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Rehadzio

  • Gość
Odp: Narzekanie na L4 cdn.
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 30, 2009, 11:32:11 »
Lv 5 sa oplacalne ? Pierwsze slysze :)

Co do wh to sie zgodze, Oplacalne jest ale raczej dla gornika . Skalek tam jest od groma i ciut ciut .NAjbardziej oplacalne sklaki w grze sa w ilosciach takich ze kopacz z 0.0 siedzi i placze przed monitorem bo niejest w stanie wszystkiego wykopac i juz sie nowe respawnuja :)

Co do nowych anomalii po patchu ..... duza koncentracja graczy w jednym systemie bedzie automatycznie przyciagac korpy/graczy polujacych na nich . Teraz miski orajace paski siedza porozciagane po 20 - 30 systemach i lapanie ich ( przy zmianach w skanowaniu ) jest nieoplacalne czasowo . Po 20 systemach i 20 racacych , prawie kazdy ucieknie albo ora na bocie .

Teraz sytuacja moze ulec zmianie ( taką mam nadzieje ) Duzo ludzi klepiacych anomalie przyciagnie z pewnoscia i polujacych na nich . ( aka Burn Eden , trzymajacy alta w systemie w cloacku ) powinno to dodac smaczku grze ( płonne nadzieje :) )

Frankie

  • Gość
Odp: Narzekanie na L4 cdn.
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 30, 2009, 11:32:58 »
Jeśli system będzie na max ulepszony i nigdzie nie widziałem gwarancji ze to te najlepsze będą wtedy tylko
Niech z tych 20 czy nawet 10 tylko 5 bedzie tych najlepszych to żyć nie umierać jak to sie cały czas odradza.
Lv 5 sa oplacalne ? Pierwsze slysze :)

To najbardziej lubię. Tak nie ma bardziej opłacalnych misji niż l5 pod warunkiem, że zmieni się sposób myślenia i wyciąga z nich to co jest tam warte..

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Narzekanie na L4 cdn.
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 30, 2009, 12:02:06 »
Cytuj
To najbardziej lubię. Tak nie ma bardziej opłacalnych misji niż l5 pod warunkiem, że zmieni się sposób myślenia i wyciąga z nich to co jest tam warte..
A także ma się do tego ekipę, najlepiej taką która jest w stanie zrobić hotdrop na pirata / neuta w 30 sekund po tym jak nieopatrznie znalazł się w systemie

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Frankie

  • Gość
Odp: Narzekanie na L4 cdn.
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 30, 2009, 12:13:16 »
A także ma się do tego ekipę, najlepiej taką która jest w stanie zrobić hotdrop na pirata / neuta w 30 sekund po tym jak nieopatrznie znalazł się w systemie
No jak takiej ekipy nie masz pozostaja Ci l5 dawane w hisecu (całkiem spora ich część jest tam do zrobienia - jakies 50%). Kwestia wyrobienia sobie nawyków i sposobów szybkiego kończenia takich misji. Tu juz nie pomoże eve-survival.org jak w przypadku L4, bo wiedza o l5 w wiekszości jest niejawna.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Narzekanie na L4 cdn.
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 30, 2009, 12:29:51 »
No jak takiej ekipy nie masz pozostaja Ci l5 dawane w hisecu (całkiem spora ich część jest tam do zrobienia - jakies 50%). Kwestia wyrobienia sobie nawyków i sposobów szybkiego kończenia takich misji. Tu juz nie pomoże eve-survival.org jak w przypadku L4, bo wiedza o l5 w wiekszości jest niejawna.
Nie wspominając o tym że surwial daje rady na low sek, w hi nie zrobisz misji capitalami :P, za to dzięki temu że nie trzeba sie cały czas oglądać za siebie można na l5 ładnie team play poćwiczyć

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Kara Mon

  • Gość
Odp: Narzekanie na L4 cdn.
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 30, 2009, 13:39:29 »
jak bumerang wracaja high sec lvl 4 misje a nie faction warfare, ktos zapomnial ze ten rodzaj misji ma risk (tylko low sec, terytorium wroga,c zesto zakampione systemy lub wlotowe do wrogiego high seca = duzy ruch, do tego kazdy w systemie wie ze ktos robi misje) , oczywiscie i tak temat po chwili zmienil sie na zwykle l4 ktore kompletnie nie maja nic wspolnego z FW poza levelem , porownania beiize mozna zaczac gdy bedzie mozna w high sec zrobic 10000 lp z jednej misji ishkurem w 30 minut albo nemesis-em w 20 minut z czego 15 minut w obu przypadkach to czas lotu od agenta na teren misji.

Zaczynam odnosic wrazenie ze CCP chce z kazdego zrobic zawodowego morderce krzyzykow :-X

Frankie

  • Gość
Odp: Narzekanie na L4 cdn.
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 30, 2009, 14:35:21 »
Nie wspominając o tym że surwial daje rady na low sek, w hi nie zrobisz misji capitalami :P, za to dzięki temu że nie trzeba sie cały czas oglądać za siebie można na l5 ładnie team play poćwiczyć
Doom jaki team play? Ja chyba o czymś nie wiem to ile osób według Ciebie ma robić taką misję l5?
Rozumiem team play super sie ćwiczy na WH szczególnie C6. Tak tam RR fleet ma pole do popisu jak guardian od alfy ląduje na 15% hulla mimo, iż się rusza i tankuje sygną. Swego czasu z chlopakami z bufu mieliśmy niezle pole do popisu jak pojawiły się WH i chyba byliśmy jedną z pierwszych ekip, która przeorała C6, gdy jeszcze nie wiadomo było czego można się spodziewać.

Oxylan

  • Gość
Odp: Narzekanie na L4 cdn.
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 30, 2009, 18:56:26 »
Prawdziwi farmerzy już od dawna siedzą w WH lub na misjach L5, a nie babraja się w małoopłacalne misje l4. Choć po dominion powinno sie uspokoić jak będą upgrady w 0.0 i w pizdu ratów. Wczoraj robiłem kilka serpentiś sanktuarium w 0.0, zgodnie z tym co piszą devi w nowym systemie bedzie takich 20 permanentnie.. to gdzie tu l4 jak taka jedna anomalia to 15 minut roboty i 50-60mln w kieszeni x20...

Czasem się nie zdziw,opłacanie sova dzięki nowej mechanice troche będzie kosztować,wyrobią tylko większe ally,albo mniejsze z zasobnym portfelem,nawet jesli masz racje to taki system z upgarde który będzie oferowac b duzo anomali,plexow itp sciągnie do siebie dziesiątki ludzi,wyjdzie na to samo co jest obecnie,czyli przy jednym systemie gdzie na każdym pasku jest b duzo npc,osoba która raci sama jest w raju,jak zleci sie do systemu 10 typa to każdy na głowe ma po 2 npc co 5 minut o ile umieją czainowac  :2funny:

Ofc mogę się mylic,zobaczymy na dniach,czy bedzie super czy mieszkancy 0.0 będą płakac że mission runer ma lepiej.

Czegos nie kumam,wszystko w eve pochłania czas,robienie lvl 4 też,jesli ktoś ma z tego isk to musi spędzić przed kompem ladne 10 godzin zeby ladnie  zarobic,to jego cenny czas,niech sobie zarabia ile chce,każdy moze robic to samo.

Robienie misji nie zawsze oznacza farmienie,sa ludzie ktorzy sa casualami i tez chca zarobic,dlaczego wiec osoba ktora ma skile na ravena itp nie ma prawa zarobic 100mil w jeden dzien jesli loguje sie 3x w miesiącu.

Temat lvl 4 zaczyna sie faktycznie robic nudny jak flaki z olejem.

Pozdro

Raiha

  • Gość
Odp: Narzekanie na L4 cdn.
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 30, 2009, 19:19:52 »
Jak zawsze temat L4 to przelewanie z pustego w próżne . CCP zrobi jak będzie chciało :) i tak będzie każdemu zle :P Z mojego punktu widzenia EVE daje tyle możliwości ze jak ktoś trzepie L4 to niech to robi wolna droga :) Najwyżej nie pozna innych aspektów gry.

amra

  • Gość
Odp: Narzekanie na L4 cdn.
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 30, 2009, 20:29:05 »
Jak zawsze temat L4 to przelewanie z pustego w próżne . CCP zrobi jak będzie chciało :) i tak będzie każdemu zle :P Z mojego punktu widzenia EVE daje tyle możliwości ze jak ktoś trzepie L4 to niech to robi wolna droga :) Najwyżej nie pozna innych aspektów gry.

I to jest wlasnie zdrowe podejcie do EVE.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Narzekanie na L4 cdn.
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 01, 2009, 11:24:00 »
Dominion zmienia 1 zwieksza ilosc dostepnych zasobow w 0.0 przez te smieszne upgrady. Te generatory anomali maja ponoc spawnowac anomalie 1-10. W 0.0 normalnym spawnuja sie 6-10. Anomalie 6/10 mozna bckiem zrobic. Z ratami problem jest taki ze 90% 0.0 ma zalosny truesec. Przecietny sredni sojusz z 0.0 kontroluje 3-4 dobre systemy do racenia co daje w sumie miejsce na spokojne racenie 10 osobom. Anomalie i plexy dronkowe w normalnym 0.0 stanowia na oko jakies 30-40% spawnujacych sie rzeczy. Anomali dronkowych zrobilem kilka w zyciu moze 20 i tylko jak pilnie potrzebowalem misow. Plexa dronkowego zrobilem raz i podziekowalem bo loot byl tragiczny.