Autor Wątek: WTB - stand prywatny do Caldari Navy  (Przeczytany 10248 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Miętowy

  • Gość
WTB - stand prywatny do Caldari Navy
« dnia: Listopad 02, 2009, 11:04:11 »
Witam,
chciałbym posiadać na moim alcie stand do Caldari Navy, a misji nie chce/ nie mam czasu męczyć. Alta mogę logować w szerokim zakresie godzin. Oczekiwany stand: 6,5 , wynagrodzenie do ustalenia, stand potrzebny jak najszybciej. Proszę o kontakt przez PM lub ofertę w tym wątku.

Pozdrawiam:
Miętowy

silvia

  • Gość
Odp: WTB - stand prywatny do Caldari Navy
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 02, 2009, 11:15:11 »
Mozna kupic "tagi" na markecie.

Oplaca sie tez zrobic skills "connections" nad L3.

Bardzo duzo podnosi standing.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: WTB - stand prywatny do Caldari Navy
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 02, 2009, 12:01:18 »
Tagami z tego co wiem podnosisz stand tylko do określonego poziomu i nie o ile dobrze pamiętam to nie jest to 6,5

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Morbius

  • Gość
Odp: WTB - stand prywatny do Caldari Navy
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 02, 2009, 12:49:55 »
może ktoś coś więcej o tych tagach napisać ?
jak sie to dokładnie nazywa i jak sie z nich korzysta ?
do gallente mam tak żałosne standy że już parę statków wtopiłem lecąc afk po empire :)

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: WTB - stand prywatny do Caldari Navy
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 02, 2009, 12:59:07 »
Podnoszenie standa tagami ? Też się z chęcia dowiem jak to działa :D

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: WTB - stand prywatny do Caldari Navy
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 02, 2009, 13:07:58 »
Są agenci, którzy dają misje - przynieść im ileś tam tagów. Dają za nie jakieś grosze i podnoszą standa (całkiem mocno).
Tagi są dość drogie i trzeba mieć chyba jakiś minimalny stand, żeby dostać od pierwszego misję. W każdym razie za kilkaset baniek można sobie wywindować stand z zera do 4-5 na plusie.
Przedwieczny.

Starakopara

  • Gość
Odp: WTB - stand prywatny do Caldari Navy
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 02, 2009, 13:13:16 »
Są agenci, którzy dają misje - przynieść im ileś tam tagów. Dają za nie jakieś grosze i podnoszą standa (całkiem mocno).
Tagi są dość drogie i trzeba mieć chyba jakiś minimalny stand, żeby dostać od pierwszego misję. W każdym razie za kilkaset baniek można sobie wywindować stand z zera do 4-5 na plusie.

a da się wywindować standing ( w moim przypadku do Gallente / Mimmatar`ów ) z -5 do poziomu pozwalającego na w miarę bezpieczne poruszanie się po high-secowej przestrzeni kontrolowanej przez w/w frakcje?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: WTB - stand prywatny do Caldari Navy
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 02, 2009, 13:15:10 »
a da się wywindować standing ( w moim przypadku do Gallente / Mimmatar`ów ) z -5 do poziomu pozwalającego na w miarę bezpieczne poruszanie się po high-secowej przestrzeni kontrolowanej przez w/w frakcje?
Głowy nie dam, ale chyba nie. -2 to max co można mieć na minusie, żeby dostać misję. Przynajmniej tak mi się kojarzy, a nie mam jak teraz tego sprawdzić ingame.
Przedwieczny.

Starakopara

  • Gość
Odp: WTB - stand prywatny do Caldari Navy
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 02, 2009, 13:20:58 »
Głowy nie dam, ale chyba nie. -2 to max co można mieć na minusie, żeby dostać misję. Przynajmniej tak mi się kojarzy, a nie mam jak teraz tego sprawdzić ingame.

Xart, dzieki za info,  :)  a teraz z innej beczki  :P, czy przy standingu -2( może skillami dociągne ) będę mógł ( w razie czego, bo trzymam się póki co przestrzeni Caldari/Amarr ) polecieć na wycieczkę do Federacji lub Republiki bez natychmistowego "spodowania" na " gejcie " ?

Miętowy

  • Gość
Odp: WTB - stand prywatny do Caldari Navy
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 02, 2009, 13:26:58 »
Dziękuję za podpowiedzi, ale zależy mi na kimś kto za ISK-i będzie robił misje dla CN a ja będe siedział we flocie. Dzięki temu będę miał stand do CN, a np. nie "narażę się" na storaki i nie popsuję korpowych standów do frakcji.

Miętowy

Oxylan

  • Gość
Odp: WTB - stand prywatny do Caldari Navy
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 02, 2009, 13:29:00 »
a da się wywindować standing ( w moim przypadku do Gallente / Mimmatar`ów ) z -5 do poziomu pozwalającego na w miarę bezpieczne poruszanie się po high-secowej przestrzeni kontrolowanej przez w/w frakcje?

Da się,trzeba zrobic skila diplomacy z dziedziny social u mnie na lvl 4 z -5.6 do galente zmniesza do jakis -3.60

Starakopara

  • Gość
Odp: WTB - stand prywatny do Caldari Navy
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 02, 2009, 13:32:12 »
Da się,trzeba zrobic skila diplomacy z dziedziny social u mnie na lvl 4 z -5.6 do galente zmniesza do jakis -3.60

Diplomacy mam już na lvl 3 i mimo to stand do Gallente/Mimmatar na poziomie - 5  :diabeł:

Goomich

  • Gość
Odp: WTB - stand prywatny do Caldari Navy
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 02, 2009, 13:36:35 »
Skill dyplomacja pozwala na wyciągnięcie standinga z około -4,99 do około -1,99.
Jeśli się spadło poniżej -5 jest jeszcze szansa, że da się robić dla którejś z frakcji przyjaznych do nich i pośrednio podnieść.

Podnoszenie standa tagami ? Też się z chęcia dowiem jak to działa :D

http://www.eve-wiki.net/index.php?title=Data_Center_Agents
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2009, 13:41:45 wysłana przez Mona X »

Starakopara

  • Gość
Odp: WTB - stand prywatny do Caldari Navy
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 02, 2009, 13:37:59 »
Skill dyplomacja pozwala na wyciągnięcie standinga z około -4,99 do około -1,99.
Jeśli się spadło poniżej -5 jest jeszcze szansa, że da się robić dla którejś z frakcji przyjaznych do nich i pośrednio podnieść.



tak Mona, tyle, że ( z tego co się orientuję ) to zajmie mnóstwo czasu " ingame"  :(

edit: do obu frakcji mam na tyle ujemny stand, że nie wypali mi chyba sposób na " misje u spokrewnionej frakcji "  >:(
moze skillem criminal conectins cos wskuram?
 o7

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: WTB - stand prywatny do Caldari Navy
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 02, 2009, 13:42:10 »
Diplomacy mam już na lvl 3 i mimo to stand do Gallente/Mimmatar na poziomie - 5  :diabeł:
to kolejny level do Ci mniej jak -5 :P
dla zainteresowanych tagami:
http://www.hb3.info/cosmos/
klik na frakcje i tabelka podpisana datacenter

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Oxylan

  • Gość
Odp: WTB - stand prywatny do Caldari Navy
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 02, 2009, 13:42:27 »
Witam,
chciałbym posiadać na moim alcie stand do Caldari Navy, a misji nie chce/ nie mam czasu męczyć. Alta mogę logować w szerokim zakresie godzin. Oczekiwany stand: 6,5 , wynagrodzenie do ustalenia, stand potrzebny jak najszybciej. Proszę o kontakt przez PM lub ofertę w tym wątku.

Pozdrawiam:
Miętowy

Miętowy tu link do agentow którzy oferuja stand za tagi,ile jakie i dla jakiego agenta,wszystko opisane w tabelce a dokładniej 18 ostanich agentow w tej tabeli.
http://www.hb3.info/cosmos/caldari/cosmos_caldari.html

Wymaksowanie wysokiego standu do fakcji to dziesiątki jak nie setki misji storyline oraz stand za tagi,napisales ze mozesz logowac alta w szerokim zakresie godzin,ale wez pod uwage to ze nie kazdy moze sie logowac w odpowiadajacym Ci momencie i vice versa na dlugą mete bedzie to problematyczne,może gdyby trwalo to tydzien dwa to pol biedy ale jesli masz maly stand 0.x-2.0 to tak czy siak nawet z taka pomoca dobicie do 6+ to kilka miechów dzialania w teamie.

Ps.Domyslam sie że chcesz miec mozliwosc stawiania posów w empire,jest a przynajmniej była kiedyś możliwosc kupienia korpow ktore maja wysoki stand i mozna stawiac posy,taka przyjemnosc o ile pamietam to 100-200mil,o ile pamietam stand korpa przechodzi na ceo a nie z ceo na korpa w przypadku kiedy on zaklada korp i zaczyna zabawe z standami od zera,poszukaj na forum eve-o,jakis czas temu jeszcze oferowali taki serwis.

Pozdro
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2009, 13:49:11 wysłana przez Oxylan »

Goomich

  • Gość
Odp: WTB - stand prywatny do Caldari Navy
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 02, 2009, 13:54:33 »
Najlepiej jak ktoś ze standem załozy korpa, po tygodniu korp ma już jego standy, anchoruje wieże i zmywa się.

Oxylan

  • Gość
Odp: WTB - stand prywatny do Caldari Navy
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 02, 2009, 14:11:58 »
Diplomacy mam już na lvl 3 i mimo to stand do Gallente/Mimmatar na poziomie - 5  :diabeł:

Sprawdzalem w grze twoj stand do galente,efektywny to -6.36
U mnie wyglada to tak

Sansha Nation -8.92  lvl 4 diplo -6.66
Angel Cartel -5.87  lvl 4 diplo -3.97
Gallente -5.24 lvl 4 diplo -3.41

Nie mam niestety podobnego standu u fakcji ktore mnie nie lubia jak ty do galente zeby oszacowac czy na 100% spadnie na mniej niz -5.0 ale kto wie...

Ps.Skill Criminal connection nie wspolpracuje z diplomacy,on zaczyna dzialac w chwili kiedy twoj standing do pirackich korpow jest dodatni.
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2009, 14:34:48 wysłana przez Oxylan »

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: WTB - stand prywatny do Caldari Navy
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 02, 2009, 14:33:04 »
Sprawdzalem w grze twoj stand do galente,efektywny to -6.36
U mnie wyglada to tak

Sansha Nation -8.92  lvl 4 diplo -6.66
Angel Cartel -5.87  lvl 4 diplo -3.97
Gallente -5.24 lvl 4 diplo -3.41

Nie mam niestety podobnego standu u fakcji ktore mnie nie lubia jak ty do galente zeby oszacowac czy na 100% spadnie na mniej niz -5.0 ale kto wie...

http://games.chruker.dk/eve_online/eve_math.php

Wzór jest taki: Effective_Standing = Your_Standing + ((10 - Your_Standing) * (0.04 * (Connections_Skill_Level | Diplomacy_Skill_Level)))

stąd

lvl3 --
effS = -6.36 + ((10 + 6.36) * (0.04 * 3))) = 1.96 - 6.36 = -4.39
lvl4 --
effS = -6.36 + ((10 + 6.36) * (0.04 * 4))) = 2.62 - 6.36 = -3.74

Stąd z diplo na lvl 3 z takim standem -6.36 powinieneś spokojnie poruszać się po empire.

Ale patrząc na powyższe wartości może wynikać, że wzór jest trochę nieaktualny ;)


Morbius

  • Gość
Odp: WTB - stand prywatny do Caldari Navy
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 02, 2009, 14:36:09 »
to jeszcze jedno pytanie,
załóżmy że do gallente mam -6 prawie ;D
czy jeśli ktoś z mojego korpa zrobił by misje z tagami a ja byłbym we flocie to stand rozkłada się tak jak normalnie czy tylko na tego co robił tą misje ?


Goomich

  • Gość
Odp: WTB - stand prywatny do Caldari Navy
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 02, 2009, 14:38:14 »
Stand do frakcji się nie rozkłada.

Miętowy

  • Gość
Odp: WTB - stand prywatny do Caldari Navy
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 02, 2009, 18:02:17 »
Dziękuję za mnóstwo rad, choć tylko część jest związana z oryginalnym pytaniem  :D.

Swoje pytanie zadam po raz trzeci, tym razem precyzyjnie, żeby nikt nie szukał w pytaniu drugiego dna.

Potrzebuję/chciałbym na swoim alcie standu 6,5 do korporacji Caldari Navy. Nie mam ochoty, skilli (bojowych) ani czasu na grindowanie misji. Mam za to ISK-i  :P. Więc pomyślałem sobie - pewnie niejeden z odwiedzających centrale klepie misje dla tego korpa. Więc może przygarnie mnie do floty, straci połowę LP-ków i innych nagród, co z nawiązką jestem gotów wynagrodzić, a ja w zamian otrzymam to co chcę. Jednocześnie mój alt dalej będzie idealnie neutralny względem frakcji, bo nie zrobił ani jednej misji storyline, więc nie będzie wpływał na standy korpowe względem frakcji.

Powtarzam - nie zalezy mi na standzie do frakcji Caldari, tylko prywatnym standzie do korpa Caldari Navy.

Miętowy

Znalazłem czego szukałem, jak będę już obsłużony to się pochwalę
http://www.eve-search.com/thread/1181812/page/1#1
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2009, 09:20:40 wysłana przez Miętowy »

naye666

  • Gość
Odp: WTB - stand prywatny do Caldari Navy
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 03, 2009, 12:04:43 »
Hmm tagami odradzam, kolega wczoraj próbował sobie standa podnieść, wydał 10 mln a stand ledwo podskoczył.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: WTB - stand prywatny do Caldari Navy
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 03, 2009, 12:21:41 »
Hmm tagami odradzam, kolega wczoraj próbował sobie standa podnieść, wydał 10 mln a stand ledwo podskoczył.
Ech, 10 baniek to kropla :) Niektóre tagi za sztukę są droższe :P
Sposób jest szybki i prosty, ale niestety nie tani, także trzeba się przygotować na wydatek rzędu kilkuset milionów :)
Przedwieczny.

DaBlades

  • Gość
Odp: WTB - stand prywatny do Caldari Navy
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 03, 2009, 12:28:01 »
pytanie do "wiedzących"  :D
a można tagami albo czymś takim podnieść sobie stand do concordu? Czyli w skrócie "lubie latać po paskach za "kwadracikami" nie "krzyżykami" i mnie za to concord nie lubi :2funny:

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: WTB - stand prywatny do Caldari Navy
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 03, 2009, 12:29:24 »
spróbuj im oddać tagi, które zgubili po pijaku w barach. Na pewno się ucieszą :D

DaBlades

  • Gość
Odp: WTB - stand prywatny do Caldari Navy
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 03, 2009, 14:08:04 »
spróbuj im oddać tagi, które zgubili po pijaku w barach. Na pewno się ucieszą :D

pytanie było noobowskie ale jak najbardziej poważne

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: WTB - stand prywatny do Caldari Navy
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 03, 2009, 14:12:27 »
O ile wiem Concord nie ma takiej usługi

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: WTB - stand prywatny do Caldari Navy
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 03, 2009, 14:18:57 »
pytanie było noobowskie ale jak najbardziej poważne
Wiem, żartowałem tylko. Tak na serio, to, o ile wiem, poza tłuczeniem ratów nie ma możliwości podniesienia SS. ale mogę się mylić.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: WTB - stand prywatny do Caldari Navy
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 03, 2009, 14:33:49 »
Musisz zabijać czerwone krzyżyki. Trzeba tylko wiedzieć, jakie - na przykład SS nie rośnie za zabijanie dronów na misjach (ale chyba na beltach już tak), z kolei są misje przeciw NPC za których zabijanie SS rośnie, ale akurat nie na tej misji (sławne Worlds Collide).

Generalnie raty na beltach będą najlepszym sposobem, zgodnie z zasadą "jeden BS (w sumie nawet nie ważne ile wart, może to być i lowsecowy za 650k), jeden system". Skill "Fast Talk" na IV (na V to już hardcore) da Ci 20% przyrost wzrostu SS-a za ubicie rata.

Przykład: przy Fast Talk na IV farmienie AE (pierwsze 4 pockety, do tego z silosem włącznie) daje przyrost 0.12-0.14 SS-a (czyli np. z 0.10 na 0.22-024). Zrobienie całego AE z bonusem da dwukrotnie większy przyrost SS-a. Ważny parametr: mówimy o robieniu tej misji Drejem z 250 DPS. Robisz szybciej, mniej SS-a zyskasz.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

DaBlades

  • Gość
Odp: WTB - stand prywatny do Caldari Navy
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 03, 2009, 15:09:36 »
Ważny parametr: mówimy o robieniu tej misji Drejem z 250 DPS. Robisz szybciej, mniej SS-a zyskasz.

a o tym nie wiedziałem.  ???
Po 3 latach gry czerwone krzyżyki wywołują u mnie odruch wymiotny więc biorę Zealota na max DPS i 1 BS na 1 system. Trwa to kilka sekund i zyskuje jakieś 0,1-0,2 za system (myslałem, że właśnie jest to uzależnione od wartości rata). Nie wiedziałem, że jakbym robił to AFem to SS by szybciej rósł.

Goomich

  • Gość
Odp: WTB - stand prywatny do Caldari Navy
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 03, 2009, 15:24:48 »
Nie rósłby szybciej.
Drejkiem na 250 dps taką misję robi się 3 godziny, więc jak łapiesz SSa co 20 minut, to masz go praktycznie z każdego rata. :P

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: WTB - stand prywatny do Caldari Navy
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 03, 2009, 16:11:19 »
(myslałem, że właśnie jest to uzależnione od wartości rata).
Trochę jest, ale różnice są dość małe jesli mówimy o ratach z jednego typu (bs, bc itp)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: WTB - stand prywatny do Caldari Navy
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 03, 2009, 16:30:17 »
czy ktorys moderator moglby przeniesc te dyskusje do jakiegos poradnika o podnoszeniu standingu TAGami?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: WTB - stand prywatny do Caldari Navy
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 03, 2009, 18:26:59 »
Nie rósłby szybciej.
Drejkiem na 250 dps taką misję robi się 3 godziny, więc jak łapiesz SSa co 20 minut, to masz go praktycznie z każdego rata. :P

4 pockety (czyli jak się farmi) robi się 1h 15 minut, ale całość faktycznie bliżej trzech.

Ja świadomie robiłem to Drejem, bo zależało mi właśnie na SS (mieszkałem w hisecu, a walczyłem w low), poza tym Drej tankuje AE doskonale (w końcu uciągnął bonusa!), a DPS wbrew pozorom nie jest aż tak niski - Typhoonem który miał 400 DPS robiłem to jakieś 10 minut szybciej.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...