Autor Wątek: Dobry wieczór.  (Przeczytany 2408 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

veldi

  • Gość
Dobry wieczór.
« dnia: Listopad 13, 2009, 13:57:31 »
Hej,


   Ewa wydała mi się pociągająca jakieś 10 miesięcy temu lecz niestety musiałem przestać grac głównie z powodów finansowych. Teraz mam zaplecze ale po paru miesiącach nie-grania i ogarniania RL jakoś pozapominało się to i owo. Zdecydowałem wiec poczytać o tym co dzieje się w świecie EVE, zanim wrócę, coby odświeżyć, tudzież zdobyć nowe info.

   Mój pierwszy pilot to Veldah, Minmatar. Poleciałem tu trochę RP bo spodobała mi się ich historia i żal mi się ich zrobiło :P Trochę pokopałem i polatałem za misjami, aż zaciągnąłem się do korpa Industrial Dragon Tycoons {IDT} gdzie siedzę do do dziś ponieważ klimat jest super.

   Jako że nasz korp działa na wszystkich frontach, czyli, od produkcji i handlu, kopaniu, misjowaniu po WH … zdecydowałem że nie ma sensu mieć tylko jednej postaci. I tak też dorobiłem się czterech kont z których trzy zajęły się kopaniem i transportem a jedna walką/kopaniem/transportem. Spodobało mi się to i już po jakimś czasie musiałem zajmować drugą stronę paska niż reszta korpa bo za szybko kamyki spadały :P

   Cóż, taka to historia ma. Widzę że forum ciekawe więc wpadłem, hehe.


   Pozdro,

   
   Veldah, Peon Olbrecht, Harmine, Losae  :D

Gregorius

  • Gość
Odp: Dobry wieczór.
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 13, 2009, 14:35:03 »
o7

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Dobry wieczór.
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 13, 2009, 17:50:38 »
"I tak też dorobiłem się czterech kont z których trzy zajęły się kopaniem i transportem a jedna walką/kopaniem/transportem."  O0  ;D

Witamy  o7
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

veldi

  • Gość
Odp: Dobry wieczór.
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 14, 2009, 12:05:22 »
Czemu nie 3 walką - Dużo do poznania jest, a tak rozwinę max górnikow coby efektywnie kopali an semi afku, tudzież robili loda totalnie afk. Cykl co jakieś pól godziny na max cargo Macku, nie mylę się? A tak wogóle na początek to niezły pomysł nie. Jeden lata a reszta kopie. Zresztą nasz korp jest bardziej industrial więc potrzeba tyle kamieni ile się da wykopać.

A pózniej się pomyśli. Narazie kombat char może latać frachtowcem. Przyda się niedługo myślę bo wymaxowany górnik wciąga okrutne ilości.

Otwartym jest na propozycje.
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2009, 12:21:25 wysłana przez veldi »

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Dobry wieczór.
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 14, 2009, 12:27:38 »
Witam :)
Cała prawda o moim graniu...


zabbas

  • Gość
Odp: Dobry wieczór.
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 14, 2009, 18:51:54 »
...tudzież robili loda totalnie afk...
Będą robić loda totalnie afk? Fiu fiu...

Witam