Autor Wątek: Myszka  (Przeczytany 10866 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Myszka
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 30, 2010, 15:17:48 »
Kone kupiłem gdzieś 9 miesięcy temu, zastąpiła u mnie MX-518 Logitecha.

Ta mysz nie ma wad... ciut wrażliwa na kurz i kocią sierść, czasem trzeba odwrócić i dmuchnąć w sensor (no, ale to nie wina myszy, ze ja mam kota  :2funny:)... sprawdzała się w FPS-ach, doskonale gra się nią w Eve, bardzo wygodnie pracuje się też w InDesign.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Myszka
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 30, 2010, 16:31:16 »
Microsoft Habu

Oparta na designie intelimouse z optyka razera. Mam podpieta pod jednego z kompow (miodzio), albo Razer Deathadder.

shaitis

  • Gość
Odp: Myszka
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 09, 2010, 13:16:23 »
Mam razor lachesis i nigdy ale to nigdy nie mialem lepszej myszy. POLECAM

Loc0

  • Gość
Odp: Myszka
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 09, 2010, 14:34:00 »
A nie masz czasem problemow z funkcja rolki jako przyciskiem? U mnie po uhm nie wiem ile juz ja mam, ten przycisk cosik szwankuje.

Mona do domu! :D
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2010, 17:16:26 wysłana przez Loc0 »

eX

  • Gość
Odp: Myszka
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 10, 2010, 17:35:38 »
Razer jest imo trochę przereklamowany. I chyba faktycznie niektóre modele mają coś nie tego z rolką, że tyle ludzi się na to skarży.

Swoją drogą, jakiś czas temu widziałem coś takiego:
http://gadzetomania.pl/2010/01/08/mad-catz-zmiennoksztaltna-myszka-dla-graczy-wideo/

shaitis

  • Gość
Odp: Myszka
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 19, 2010, 11:39:28 »
Razer jest imo trochę przereklamowany. I chyba faktycznie niektóre modele mają coś nie tego z rolką, że tyle ludzi się na to skarży.

Nie mam zadnych hardwareowych problemow z moim lachesisem.
Jedyne co mnie czasem denerwuje to ze niechcacy naciskam przycisk (z boku myszki)  przelaczajacy profile co powoduje 1-2 sekundy "niedzialania" myszki podczas aktywacji nowego profilu. Zreszta nie rozumiem po co te profile wogole sa skoro jedno takie samo ustawienie jest dobre dla wszystkiego. Nie mam tez porownania z highend konkurencja, na codzien w pracy uzywam zwyklych standardowych logitechow i grac na nich juz bym nie mogl.