Eve Online > Zloty i zlociki

Regionalne mikrozloty

(1/5) > >>

Xarthias:
Zostałem poproszony o rzucenie taką ankietką. O co chodzi?
O możliwość spotkania się na browarku czy czymś podobnym (do poplotkowania o Eve i nie tylko), bez konieczności jechania przez pół Polski, bo ktoś organizuje zlocik w Wawie czy Krakowie.
Chciałbym, żeby zagłosowały osoby, które w wymienionych miastach mieszkają (lub mają wystarczająco łatwy dojazd, żeby od czasu do czasu się tam pojawić), wtedy będzie wiadomo, gdzie wartoby zrobić mikrozlot.
Chciałbym też, żeby wpisywały się osoby, które w tych miejscach mogłby takie spociki zorganizować (czyt. mają zaprzyjaźnioną knajpę lub inny punkt, który przyjmie kilku maniaków :P).

Alto Saotomeo:
Torun, choc najblizej to mam taka miescine jak Grudziadz czy tez "cos co radni smia zwac miastem" Łasin. W sumie i tu i tu cos moze daloby rade zorganizowac.

Wilk:
Daj możliwość głosowania na kilka miejsc. Ja mam tak samo blisko do Szczecina jak do Poznania, do Gorzowa też blisko,  z chęcią dopisałbym Słupsk jeszcze :) Taka ankieta zbytnio ogranicza.

Maver:

--- Cytat: Wilk w Październik 07, 2009, 11:31:23 ---Daj możliwość głosowania na kilka miejsc. Ja mam tak samo blisko do Szczecina jak do Poznania, do Gorzowa też blisko,  z chęcią dopisałbym Słupsk jeszcze :) Taka ankieta zbytnio ogranicza.

--- Koniec cytatu ---

To samo mialem napisac.
Jak ktos nie mieszka w jednym z tych miast to moze miec tak samo blisko do paru.

Xarthias:
Racja. Ustawiłem możliwość głosowania na 3 różne odpowiedzi i możliwość zmiany głosu. Mam nadzieję, że to wystarczy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej