Autor Wątek: zlot 17.10 lub 24.10 kraków  (Przeczytany 32072 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

AerP

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: zlot 17.10 lub 24.10 kraków
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 13, 2009, 21:36:31 »
reasumujac mamy 15 osob (13 zgloszen + 2 osoby ktore przyjda z Egnos'em) mam nadzieje ze sie pojawicie wszyscy, jezeli ktos sie zglosil a nie moze przyjechac to niech tu szybko pisze albo PW do mnie!!

paitball jest juz zamowiony wstepnie na godz 17 24.10  >> tutaj <<  na poligonie na Borku Fałęckim

1...mozemy zagrac bez oswietlenia od ww godz wtedy cena standardowo 50zl/osoba, jak sie zrobi troszke ciemnawo, dogadalem sie z nimi i mogli by za skromna doplata rozlozyc jakies niewielkie oswietlenie.

2...zaczynajac pozniej (lub takze o 17) firma moze rozwiesic oswietlenie (przy ustaleniu tego wczesniej) kompletne, takie jakie sie rozwiesza na nocne strzelanie i koszt to ok 70zl/osoba wymagane min 12 osob!

mysle ze opcja 1 byla by lepsza. nocne strzelanie to calkiem inny rodzaj walki i moze dla niektorych okazac sie za trudny ;)

piszcie co myslicie bo chce to juz dopiac zebysmy juz mieli sprawe z paintballem zamknieta.
zaliczke zaloze ze swoich potem jakos od Was haracz pozbieram  :knuppel2:
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2009, 10:42:47 wysłana przez AerP »

Egnos

  • Emerytowany Pirat
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 322
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Egnostos
  • Korporacja: Association of Veldspar Mining Enthusiasts
Odp: zlot 17.10 lub 24.10 kraków
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 13, 2009, 23:22:38 »
Robson to jedna z osob ktore ze mna przyjda, wpisal sie do watku i doliczyles go jako pietnstego :)

AerP

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: zlot 17.10 lub 24.10 kraków
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 13, 2009, 23:29:39 »
mhm no to w takim razie mamy 14 osob. to i tak niezle  :)

gregor40

  • Gość
Odp: zlot 17.10 lub 24.10 kraków
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 14, 2009, 09:46:35 »
Przy obliczaniu "ile to kosztowac bedzie" wezcie pod uwage ze zazwyczaj dokupuje sie jeszcze sporo kulek. Trzeba liczyc ze wystrzela sie 300-400 kulek w sumie. Chociaz sa tacy co mieszcza sie w 100-200. Zalezy od indywidualnego stylu gry.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: zlot 17.10 lub 24.10 kraków
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 14, 2009, 10:19:37 »
Bierzcie też po uwagę, że statystycznie aktywność graczy EVE ma się jak 1:3 - na 3 zgłoszających się tylko 1 przyjdzie (u nas było akurat 1:4 - odrobinę poniżej średniej)  ;D
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

AerP

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: zlot 17.10 lub 24.10 kraków
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 14, 2009, 10:45:09 »
Bierzcie też po uwagę, że statystycznie aktywność graczy EVE ma się jak 1:3 - na 3 zgłoszających się tylko 1 przyjdzie (u nas było akurat 1:4 - odrobinę poniżej średniej)  ;D

moze sie łódze ale mam nadzieje ze sie to nie sprawdzi  :)

gregor40

  • Gość
Odp: zlot 17.10 lub 24.10 kraków
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 14, 2009, 12:28:57 »
Moze pozbieraj zaliczki AerP?

AerP

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: zlot 17.10 lub 24.10 kraków
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 15, 2009, 23:56:16 »
nie chce na sile kogos ciagnac i uwiazywac jakimis zaliczkami
ja wplace ze swoich zaliczke do firmy a pozniej bedziemy sie na miejscu juz liczyc

Egnos

  • Emerytowany Pirat
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 322
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Egnostos
  • Korporacja: Association of Veldspar Mining Enthusiasts
Odp: zlot 17.10 lub 24.10 kraków
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 16, 2009, 06:08:43 »
Czy jesli czesc osob nie przylezie to cena wzrosnie? Nie podales numeru konta wiec nie mam jak wplacic kaski, ale jednak zobowiazalem sie przyjsc i tak bedzie, oby bylo nas w sile zeby sobie jakos fajnie pograc :)

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Odp: zlot 17.10 lub 24.10 kraków
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 19, 2009, 02:29:05 »
Został tydzień. AerP napisz posta podsumowując co gdzie jak i kiedy żeby nie było problemów ok ?

Egnos

  • Emerytowany Pirat
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 322
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Egnostos
  • Korporacja: Association of Veldspar Mining Enthusiasts
Odp: zlot 17.10 lub 24.10 kraków
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 19, 2009, 13:02:58 »
W centralowych wiadomosciach ciagle wisi przyklejony link do warszawskiego zlotu baza, (i to nieaktualny) dlaczego nie widze tam nic o krakowskim zlocie? >:(

AerP

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: zlot 17.10 lub 24.10 kraków
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 19, 2009, 16:18:30 »
no wlasnie Xart :-\

podsumowanie napisze wieczorem.


Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: zlot 17.10 lub 24.10 kraków
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 19, 2009, 16:51:24 »
Mobilne przeglądarki ssą :/, piszcie do Hastrabulla, bo ja nie jestem w stanie wejść w admina portalu :(
Przedwieczny.

AerP

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: zlot 17.10 lub 24.10 kraków
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 20, 2009, 13:39:03 »
ok podsumowujac...

jak dobrze policzylem jest nas 16 osob  ::)

zbiorka o 17:00  >> tutaj <<  na poligonie na Borku Fałęckim postrzelamy sie przy czesciowym oswietleniu.
rozkłady, mapki sa w internecie wiec chyba wam na chodniku strzalek na miejsce nie trzeba malowac ;) mysle ze kazdy samochodem lub autobusem/tramwajem dojecie. a wracac to juz zobaczymy ile samochodow sie pojawi  ^^ w razie jakichs trudnosci z dojazdem dzwonic do mnie na numer ponizej.

radze zadbac tez o jakies lepsze obuwie stosowne do warunkow podczas strzelanki bo firma nie gwarantuje obuwia

po strzelance jedziemy do LochNess  przy ul. Sławkowskiej http://www.lochness.pl/galeria.html nie mylic z tym przy galeri krakowskiej. loza dla VIP-ów czyli dla nas :uglystupid2: :uglystupid2: jest juz zarezerwowana.

jak sie wyrobimy przed 21 to jest znizka do 21 na alko, niestety nie na fajki.


w razie czego to jest moj nr tel. 508 0MT 0JJ
pozdro i do zobaczenia

popieram, rozumiem, że ważne, ale nie na czerwono, pls. K
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2009, 14:00:27 wysłana przez Khobba »

Egnos

  • Emerytowany Pirat
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 322
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Egnostos
  • Korporacja: Association of Veldspar Mining Enthusiasts
Odp: zlot 17.10 lub 24.10 kraków
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 20, 2009, 13:58:07 »
w razie czego to jest moj nr tel. 508 0MT 0JJ

Celowo wpisales swoj numer w ten sposob?

Jesli juz wczesniej miales do czynienia z paintballem moglbys doradzic w co jszcze sie zaopatrzyc na taki wypad, (na miejscu bedzie dostepny jakis bufecik?)
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2009, 14:03:43 wysłana przez Egnos »

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: zlot 17.10 lub 24.10 kraków
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 20, 2009, 14:33:15 »
Jesli juz wczesniej miales do czynienia z paintballem moglbys doradzic w co jszcze sie zaopatrzyc na taki wypad

Wtrącę się, ponieważ sporo "miałem do czynienia".

Zasada podstawowa - ani centymetra kwadratowego odsłoniętej skóry. Kulki tną do krwi, więc trzeba mieć czapkę/chustę, rękawiczki (nawet takie wełniane za 5 zł) i coś na szyję (w szaliku się zagotujesz, może być chusta). Mundur (spodnie + bluza lub kombinezon powinieneś dostać na miejscu). Buty - takie, żeby się nie ślizgać. Wbrew pozorom nie zawsze wojskowe się sprawdzają. Jeśli teren jest nierówny (nie wiem jak tam będzie), to dobrze żeby but trzymał kostkę (nie skręcisz) - maska ogranicza widzenie w dół, więc można naprawdę nabawić się kontuzji.

Zawsze warto zabrać ze sobą wodę (do picia i mycia), jakieś ręczniki papierowe do wytarcia farby (choć pewnie organizator zapewni). Antifog do okularów w spreyu może pomóc na ewentualne parowanie maski, ale użycie trzeba uzgodnić z organizatorem (niektóre "żrą" plastik wizora).

Farba jest barwnikiem spożywczym, bez problemu schodzi ze wszystkiego w pralce, ale z butów ciężko - wbija się w zakamarki, a mało który but da się do pralki wrzucić.

Jak ktoś ma w domu ochraniacze na kolana to całkiem się przydają - zarówno miękkie (siatkarskie - pod spodnie), jak i jakieś twarde.

Have fun :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Ciupek

  • Gość
Odp: zlot 17.10 lub 24.10 kraków
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 20, 2009, 19:48:52 »
jeszzce pytanko zbieramy sie na polu czy w biurze ??

AerP

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: zlot 17.10 lub 24.10 kraków
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 20, 2009, 23:00:28 »
Celowo wpisales swoj numer w ten sposob?

Jesli juz wczesniej miales do czynienia z paintballem moglbys doradzic w co jszcze sie zaopatrzyc na taki wypad, (na miejscu bedzie dostepny jakis bufecik?)
ok napisze jak trzeba 508 068 055

bufeciku raczej tam nie ma. mozna grilla rozpalic ale z tego raczej zrezygnujemy bo bedziemy na miasto uderzac. najecie sie na miescie lub najedzcie sie przed strzelanka:P

co do tych wrzystkich klamorow to troche tego duzo. owszem rekawice i chusta, czapka. buty ja mialem zawsze zimowe i nigdy nie milem problemow z ich wyczyszczeniem po strzelance. co do rzeczy sanitarnych, woda jak najbardziej wskazana do picia. chusteczki jakies higieniczne tez mozna zabrac, zawsze sie to moze przydac. antifog jak ktos ma moze zabrac, jak nie to sie swiat nie zawali. szkoda przesadzac z ochraniaczami i potem uzerac sie z nimi na browarze. mysle ze raczej az tak ekstremalnie nie bedzie. ale jak kto woli.

spotykamy sie juz na poligonie. bedzie tam juz osoba ktora sie nami zaopiekuje :knuppel2:
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2009, 09:51:15 wysłana przez AerP »

Ciupek

  • Gość
Odp: zlot 17.10 lub 24.10 kraków
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 21, 2009, 16:40:10 »
a wiec tak panowie z przykroscia musze odwolac moj wypad na piwko i strzelanie poniewaz 3 tygodnie temu mialem zabieg i myslalem ze juz jest ok .. ale nestety dzis bylem na kontroli i dostalem antybiotyi i zakaz jakich kolwiek prac fizycznych i przemeczania sie pod grazba krwotoku ... naprawde bardzo mi przykro moze next time sory ze dopiero teraz ale nie bylem swiadom sytuacji .. milej zabawy

Loc0

  • Gość
Odp: zlot 17.10 lub 24.10 kraków
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 21, 2009, 18:04:38 »
Ostatnio bylem na paintballu i zapewniam, ze nie ma co sie obawiac o mozliwosc dopierania ciuchow - farba schodzi pod namoczona szmatka. Warto miec cos do wlozenia na glowe poniewaz przod chroni maska ale cala reszta jest odslonieta i po trafieniu zostaja nieciekawe siniaki. Rekawic nie trzeba imo (uderzenie moze zabolec ale to nic strasznego). W szyje nie dostalem wiec sie nie wypowiadam :D.

Bonzai

  • Gość
Odp: zlot 17.10 lub 24.10 kraków
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 22, 2009, 16:55:34 »
Hej, jakby co to można wpaść o 17 z niezapowiedzianą wizytą? Jeszcze (sic!) nie wiem czy będe na zlocie, ale jakby co to to chyba nie ma rezerwacji na dokładną ilość osób.

AerP

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: zlot 17.10 lub 24.10 kraków
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 23, 2009, 19:45:09 »
spoko, mysle ze firma bedzie bardziej zadowolona jak przyjdzie wiecej osob niz jest zapowiedziane takze zapraszamy  :)

Egnos

  • Emerytowany Pirat
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 322
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Egnostos
  • Korporacja: Association of Veldspar Mining Enthusiasts
Odp: zlot 17.10 lub 24.10 kraków
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 25, 2009, 02:07:57 »
Z paintballa nici, przyszlo 5 osob... I jeszcze jakis IMBECYL! zadzwonil do kompassa i odwolal za nas impreze mowiac ze "przez fatalna pogode nie przyjdziemy"! LOL kr*wa! to ze ty nie przyjdziesz palancie to nie znaczy ze innych nie bedzie! bardzo chcial bym sie dowiedziec ktory to taki patafian... :uglystupid2:

Wszystkim ktorzy nie przyszli mimo ze zapowiadali swoja obecnosc (jak chocby Zolthar, YaAaR.is + jeszcze kilka innych osob ktore sie delkarowaly) aerp powinien serdecznie podziekowac, nie wiadomo czy zaliczka 300zl nie przepadnie przez nich (kompass zastrzega sobie ze nie organizuje zadnych zabaw ponizej dziesieciu osob, a jak sie dowiedzieli ze jest nas tylko garstka to grzecznie podziekowali wspolpracy)
Czy to tak trodno napisac lub zadzwonic do aerpa ze cos wypadlo i nie ma mozliwosci przyjscia na impreze? przeciez ten czlowiek za was zalozyl swoje prywatne pieniadze!

Z pintbala nic nie wyszlo wiec poszlismy do forum na laser arene i... bylo bardzo fajnie :) doszla jeszcze jedna nie zapowiedziana wczesniej osoba + jakichs dwoch nieznajomych ktorzy dolaczyli w trakcie rozgrywki, bardzo intensywna walka na krotki dystans w podziemiach hotelu, co prawda to tylko laserki a nie kulki zostawiajace siniaki, ale i tak zabawa byla przednia O0
Pozniej wiadomo, piwko, pamiatkowe zdjecia, hug hug i do nastepnego razu

Juz teraz pisze sie na kolejny zlocik w krakowie :)
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2009, 16:15:04 wysłana przez Egnos »

kaleba

  • Gość
Odp: zlot 17.10 lub 24.10 kraków
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 25, 2009, 02:12:42 »
egnos na swoja obrone wezme to ze tu nick mam kaleba ale jak zobaczysz pod jaka postacia jestem podpisany ingame nick   :angel:

Egnos

  • Emerytowany Pirat
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 322
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Egnostos
  • Korporacja: Association of Veldspar Mining Enthusiasts
Odp: zlot 17.10 lub 24.10 kraków
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 25, 2009, 02:19:42 »
Juz zrobilem edit :angel:

Viper

  • Gość
Odp: zlot 17.10 lub 24.10 kraków
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 25, 2009, 15:27:37 »
No egno już was opierdolił ale niemniej daliście panowie kufa du*y i to konkretnie.  :diabeł:
Niemniej zlocik był zajebisty fajnie się grało itd.
Do następnego.
PS: Jak mi się ktoś zadeklaruje że będzie i nie przyjdzie bo mój agent in eve już go mi znajdzie...

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: zlot 17.10 lub 24.10 kraków
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 25, 2009, 16:00:10 »
Czyli zarówno zlocik Warszawski jak i Krakowski wyszedł tak samo :(

Ale u Was było o tyle gorzej że trafiliście na palanta który imprezę odwołał (to jest czyste chamstwo) - jestem pewna że się nie przyzna na forum bo myślę że komitet powitalny pod stacją nie dał mu wydokować w ogóle ;)
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

AerP

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: zlot 17.10 lub 24.10 kraków
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 25, 2009, 16:37:08 »
na wstepie chcialem "bardzo podziekowac" osobie ktora 1h przed impreza zadzwonila do firmy i odwolala wszystko. nie podjales sie organizacji a chcesz wszystko odwolywac?! zastanow sie co ty w ogole robisz. nie jestes od tego zeby decydowac za innych! w kazdym razie jeszcze raz - WIELKIE K... DZIEKI


szkoda ze nie przyszliscie bo na prawde byla by z wami zajefajna impreza
zaliczke za was wplacilem ale to juz ch.. nie sadze zeby sie ja udalo odzyskac :/


chwala tym ktorzy mimo nienajlepszej pogody sie pojawili. impreza tak czy siak doszla do skutku tylko w innym miejscu. zalujcie tylko za was nie bylo. zabawa i smiechawa przednia. trzeba by to kiedys powtorzyc.

ponizej fotki ze spotkania:
mikrozlocik EVE-ki


pozdro i do zobaczenia next time

Egnos

  • Emerytowany Pirat
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 322
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Egnostos
  • Korporacja: Association of Veldspar Mining Enthusiasts
Odp: zlot 17.10 lub 24.10 kraków
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 25, 2009, 18:40:49 »
Podaj numer konta jesli nie uda sie odzyskac kasy, zlozymy sie

Loc0

  • Gość
Odp: zlot 17.10 lub 24.10 kraków
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 25, 2009, 21:44:17 »
Aerp tylko spokoj moze cie uratowac - pozniej ich spodujemy!  >:D

Ciupek

  • Gość
Odp: zlot 17.10 lub 24.10 kraków
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 26, 2009, 10:17:29 »
Jeszcze raz sory chlopaki .. ale wyszlo jak wyszlo, samo zycie ....
P.S 
 szakal TY mieszkasz na Olszy wiec sie znamy a przynajmniej tak mi sie wydaje :) pozdro i moze next time sie uda :)