Autor Wątek: jak skasowac konto eve-online ?  (Przeczytany 10258 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

LukasTDI

  • Gość
jak skasowac konto eve-online ?
« dnia: Wrzesień 14, 2009, 14:31:20 »
jak w temacie :diabeł:

Ellaine

  • Gość
Odp: jak skasowac konto eve-online ?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 14, 2009, 14:37:02 »
Próbowałeś skasować wszystkie swoje postaci?

LukasTDI

  • Gość
Odp: jak skasowac konto eve-online ?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 14, 2009, 14:39:30 »
chce skasowac moje nie aktyne konto trialowe ...
trial juz zablokowany, do konta sie dostac nie moge

a na www nie znalazlem opcji ...


moze ktos ma jakies pomysły ?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2009, 14:45:16 wysłana przez LukasTDI »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: jak skasowac konto eve-online ?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 14, 2009, 14:47:05 »
Aktywować konto, albo zaczekać kilka lat to sami je skasują (ponoć trialówki nigdy nie aktywowane znikaja po jakimś czasie)
Ewentualnie petycja

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

LukasTDI

  • Gość
Odp: jak skasowac konto eve-online ?
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 14, 2009, 14:52:35 »
dzia 
no to sobie poczekam ... :knuppel2:

Kara Mon

  • Gość
Odp: jak skasowac konto eve-online ?
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 14, 2009, 16:04:11 »
jaki jest sens kasowania konta? zalozyc inne na ten sam email mozna bez problemu, chyba ze koniecznie chcesz miec tkai sam login to wtedy ...... no coz zawsze mozna zmienic. Prawdopodobnie CCP nie wzielo pod uwag mozliwosci kasowania kont poniewaz jest to kompletnie bezsensowne , co najwyzej zapycha takie konto jakas odlegla zakurzona baze danych na islandii

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: jak skasowac konto eve-online ?
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 14, 2009, 17:13:33 »
Konto można skasować poprzez petycję ze stronki.
Przedwieczny.

eX

  • Gość
Odp: jak skasowac konto eve-online ?
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 14, 2009, 19:01:23 »
Przy okazji tematu się wtrące... jest jakiś sposób na wywalenie niechcianych nazw kont z tego menu rozwijanego przy logowaniu? Mam tam kilka nigdy nie aktywowanych triali i chętnie bym się tych opcji wyboru. Pewnie siedzi to w jakimś pliku konfiguracyjnym, a ja całe settings zawsze sobie kopiuje z poprzedniej instalacji i muszę sie z tym męczyć.

btw. przy tej petycji co trzeba im tam podać? wystarczy login?

aceed-

  • Gość
Odp: jak skasowac konto eve-online ?
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 15, 2009, 09:59:06 »
Aktywować konto, albo zaczekać kilka lat to sami je skasują (ponoć trialówki nigdy nie aktywowane znikaja po jakimś czasie)
Ewentualnie petycja

Nieaktywne konto trialowe NIE ZNIKA / NIE JEST KASOWANE.
Parę dni temu logowałem się na konto mojego pierwszego triala z... 2004 roku :)

stefan

  • Gość
Odp: jak skasowac konto eve-online ?
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 15, 2009, 21:06:10 »
Przy okazji tematu się wtrące... jest jakiś sposób na wywalenie niechcianych nazw kont z tego menu rozwijanego przy logowaniu? Mam tam kilka nigdy nie aktywowanych triali i chętnie bym się tych opcji wyboru. Pewnie siedzi to w jakimś pliku konfiguracyjnym, a ja całe settings zawsze sobie kopiuje z poprzedniej instalacji i muszę sie z tym męczyć.

btw. przy tej petycji co trzeba im tam podać? wystarczy login?

W katalogu z ustawieniami gry (w moim przypadku - system Windows XP to "c:\Documents and Settings\[nazwa uzytkownika]\Local Settings\Application Data\CCP\EVE\[sciezka do katalogu z binarkami gry z separatorem zamiast backslash'y]\Settings") jest plik pc.dat w ktorym zapisane sa nazwy uzytkownika uzywanych kont. Usuniecie tego pliku powoduje usuniecie ich wszystkich. Niestety nie wiem jeszcze jak dokladnie edytowac ten plik tak, aby pozbyc sie tylko wybranych. Usuniecie sekcji z nazwa uzytkownika z tego pliku powoduje efekt taki sam, jak usuniecie jego calego. Niestety efektem niepozadanym wymienionej wyzej operacji jest reset ustawien graficznych (prawdopodobnie spersonalizowanych skrotow klawiszowych i dzwieku takze) i koniecznosc czytania EULA podczas ponownego logowania po dodaniu nowego konta. Nie psuje to bookmarkow ani ustawien wewnatrz gry charakterystycznych dla postaci - one sa trzymane w plikach char_[numer postaci].dat oraz user_[numer konta].dat w tym samym katalogu. Mozna takze z nimi zrobic porzadek poprzez usuniecie. Wystarczy porownac daty ostatniej modyfikacji pliku, co eve robi zawsze przy logowaniu na dane konto/postac. One nie zmieniaja nazw poniewaz numery dla kont/postaci sa brane z bazy danych na serwerze eve (na przyklad numer w nazwie plikow user_*****.dat jest ten sam co uzywany w API, i tak tez mozna je rozpoznac do ktorego konta sa).
Rozwiazanie absolutnie nie jest idealem ale przy duzym chaosie na ekranie logowania moze byc warte rozwazenia.

Pozdrawiam

P.S. Dla czepialskich: nie mam mozliwosci wprowadzania polskich znakow diakrytycznych za co oczywiscie z gory przepraszam.

Voulture

  • Gość
Odp: jak skasowac konto eve-online ?
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 15, 2009, 22:55:59 »
Witamy na forum, polskich fontow nie wymagamy dokladnie z tego powodu ktory wymieniles - nie wszyscy moga. Swietny pierwszy post ;)

eX

  • Gość
Odp: jak skasowac konto eve-online ?
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 15, 2009, 23:29:25 »
Dzięki, pc.dat. Po usunięciu zresetowały się ustawienia graficzne, odnośnie tzw 'welcome pages', to co chciałem (czyli glupie nazwy kont :P) i pewnie coś jeszcze czego jeszcze nie zauważyłem. W każdym bądz razie jest git.