Autor Wątek: "Tylko polak tak potrafi..."  (Przeczytany 23506 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: "Tylko polak tak potrafi..."
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 30, 2009, 21:25:27 »
i co z tego, ze jest... jest to powód dla Ciebie do generalizowania zachowań całego narodu jak to zrobiłeś kilka postów wczesniej?
Moderatorzy na drzewo!! :D

Villq

  • Gość
Odp: "Tylko polak tak potrafi..."
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 30, 2009, 21:29:05 »
Nie potrzebuje wizyty w jakiść unseen academy XD, ciekawe czego mogą mnie tam nauczyć :2funny: Po raz drugi musze powiedzieć bo znowu nie czytałeś ze zrozumieniem. Czy ja straciłem statek? XD BRAAAAWOO pan  Loc0 nie umie czytać

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: "Tylko polak tak potrafi..."
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 30, 2009, 21:29:31 »
Po przeczytaniu tego tematu juz nigdy nie zaufam minusowi z locala.....  :'(

Mario_S0L

  • Gość
Odp: "Tylko polak tak potrafi..."
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 30, 2009, 21:31:31 »
Chciałbym uprzejmie poinformować iż szanowni panowie udzielający się w tym wątku też nie czytają ze zrozumieniem. Chciałbym stanąć po stronie villqa.
Sama sytuacja to że gostek zabił swojego wroga to jest normalne dla tej gry, ale tu nie chodzi wcale o to. Jak villq pisał. Tu chodziło raczej o charakter człowieka. Sam LoveKebab określił, że nie będzie świnia i nie rozwali go po czym go rozwala.
Spoko ludzie w grze mogą robić co chcą, spx, nikt nie mówi że On nie mógł tego zrobić.
Ale zaprzeczając pewnej obietnicy pokazał iż nie jest godny zaufania tzn zachował się w sposób chamski.

Loc0

  • Gość
Odp: "Tylko polak tak potrafi..."
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 30, 2009, 21:32:41 »
Potrzebujesz, potrzebujesz tylko jeszcze nie wiesz dlaczego :D nic to nastepnym razem moze mi sie poszczesci i spotkam was na farmieniu :D. Czy ja gdzies napisalem o jakimkolwiek statku? Ohh haiii tu ziemia o/.
MARIO!! neutrale nie sa godni zaufania - tego wlasnie ucza w UA miedzy innymi :). Twoj kolega padl ofiara ... pirata (ejj LK piracisz cos czy tylko ziomali z mf w balona robisz?).

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: "Tylko polak tak potrafi..."
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 30, 2009, 21:33:47 »
Chciałbym uprzejmie poinformować iż szanowni panowie udzielający się w tym wątku też nie czytają ze zrozumieniem. Chciałbym stanąć po stronie villqa.
Sama sytuacja to że gostek zabił swojego wroga to jest normalne dla tej gry, ale tu nie chodzi wcale o to. Jak villq pisał. Tu chodziło raczej o charakter człowieka. Sam LoveKebab określił, że nie będzie świnia i nie rozwali go po czym go rozwala.
Spoko ludzie w grze mogą robić co chcą, spx, nikt nie mówi że On nie mógł tego zrobić.
Ale zaprzeczając pewnej obietnicy pokazał iż nie jest godny zaufania tzn zachował się w sposób hamski.
Ty tak poważnie?  :D

Carnuss

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Carnuss
  • Korporacja: Federal Navy Academy
Odp: "Tylko polak tak potrafi..."
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 30, 2009, 21:37:40 »
Chciałbym uprzejmie poinformować iż szanowni panowie udzielający się w tym wątku też nie czytają ze zrozumieniem. Chciałbym stanąć po stronie villqa.
Sama sytuacja to że gostek zabił swojego wroga to jest normalne dla tej gry, ale tu nie chodzi wcale o to. Jak villq pisał. Tu chodziło raczej o charakter człowieka. Sam LoveKebab określił, że nie będzie świnia i nie rozwali go po czym go rozwala.
Spoko ludzie w grze mogą robić co chcą, spx, nikt nie mówi że On nie mógł tego zrobić.
Ale zaprzeczając pewnej obietnicy pokazał iż nie jest godny zaufania tzn zachował się w sposób chamski.


Bo jesteś z Jego (bylego od wczoraj) korpa?

Ty tak poważnie?  :D

Mario_S0L

  • Gość
Odp: "Tylko polak tak potrafi..."
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 30, 2009, 21:38:34 »
Potrzebujesz, potrzebujesz tylko jeszcze nie wiesz dlaczego :D nic to nastepnym razem moze mi sie poszczesci i spotkam was na farmieniu :D. Czy ja gdzies napisalem o jakimkolwiek statku? Ohh haiii tu ziemia o/.
MARIO!! neutrale nie sa godni zaufania - tego wlasnie ucza w UA miedzy innymi :). Twoj kolega padl ofiara ... pirata (ejj LK piracisz cos czy tylko ziomali z mf w balona robisz?).

I znów nie czytacie. Czy ja napisałem że nie padł ofiarą?
Napisałem przecież że wszystko ok, tak?
Chyba nie czaicie że my tu ciągle nawijamy o charakterze człowieka a nie o tym że go zabił, patrz pow. mój post i przeczytaj jeszcze raz dokładnie.

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: "Tylko polak tak potrafi..."
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 30, 2009, 21:43:15 »
nie Mario.. Villq wybiegł ponad dyskusję o charakterze LoveKobeba - ta akcja dla niego to powód do generalizowania Polaków, Serbów czy Rosjan, oceniania czlonow Centrali, itd..
i tego się przynajmniej ja czepiam.
Moderatorzy na drzewo!! :D

Sotharr

  • Gość
Odp: "Tylko polak tak potrafi..."
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 30, 2009, 21:43:54 »
Chyba nie czaicie że my tu ciągle nawijamy o charakterze człowieka a nie o tym że go zabił, patrz pow. mój post i przeczytaj jeszcze raz dokładnie.

Ale co to ma wspólnego z Polakami? Inne nacje nie kłamią i nie łamią obietnic w Eve czy może nie zabijają farmiących neutrali?
Neutrale są od tego, żeby im ściemniać i ich zabijać. A jeśli później ronią takie słodkie kerbirskie łzy jak Villq, to jest to tym bardziej satysfakcjonujące.  >:D

Carnuss

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Carnuss
  • Korporacja: Federal Navy Academy
Odp: "Tylko polak tak potrafi..."
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 30, 2009, 21:47:23 »
I znów nie czytacie. Czy ja napisałem że nie padł ofiarą?
Napisałem przecież że wszystko ok, tak?
Chyba nie czaicie że my tu ciągle nawijamy o charakterze człowieka a nie o tym że go zabił, patrz pow. mój post i przeczytaj jeszcze raz dokładnie.

Nie wyciągaj wniosków na temat Jego charakteru na podstawie gry, gdzie ludzie moga byc kim chcą. To jest TYLKO gra, gdzie podstęp jest na porządku dziennym :D

Gregorius

  • Gość
Odp: "Tylko polak tak potrafi..."
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 30, 2009, 22:00:15 »
Jak villq pisał. Tu chodziło raczej o charakter człowieka. Sam LoveKebab określił, że nie będzie świnia i nie rozwali go po czym go rozwala.
Spoko ludzie w grze mogą robić co chcą, spx, nikt nie mówi że On nie mógł tego zrobić.
Ale zaprzeczając pewnej obietnicy pokazał iż nie jest godny zaufania tzn zachował się w sposób chamski.


A jak goonsi mówią, że przyjmą korpa do sojuszu i im nawet rzeczy przewiozą, to też są chamscy ?
Na moje oko, to i tak kebik dawał wyraźne znaki, że ma na was chrapkę. This is 0.0. Serious business, right ?

Zajebongo temat, jedziemy dalej!!
"Wania, przynoś wungiel, będziem palić"

Ellaine

  • Gość
Odp: "Tylko polak tak potrafi..."
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 30, 2009, 22:10:36 »
Nikt normalny nie ufa dwa razy w to co ludzie mówią na localu i podobnych kanałach w 0.0. To jest jak gadanie w pokerze granym towarzysko - 3/4 to blef. Ludzie mówią czasem (rzadko, bo i tak nikt w to nie wierzy) "pomóż mi w misji", "nie zaatakuję cię", "ja tu tylko racę", "chyba jesteśmy plusami", "chodź na pojedynek" - wszystko to na 25% prawda, na 75% pułapka. Niektórzy raz w życiu Evkowym w to wierzą, i to jest OK, nauka ostrożności musi się odbyć tak albo inaczej. Jeśli grasz tak jak trzeba, zaliczasz ten etap w Caracalu a nie Nighthawku :)

LoveKebab

  • Gość
Odp: "Tylko polak tak potrafi..."
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 30, 2009, 22:18:44 »
zapomnialem dodac ze robili X-Type'owy plex wiec bardziej polecialem na kase niz na killa :D :D

no powiedzialem ze nie bede swinia i ze go nie zabije, nie powiedzialem ze nie bede swinia i nie przejme plexu, po dobroci pewnie by nie wyszli ;(

pamietam czasy gdy sie nawijalo do kolecia na privie zeby pomogl w misji swoim golemem czy CNRem tylko po to zeby go zabic w safespocie altem z wardec'iem :) ahh to byly czasy ...

btw - ktos z 3miasta na piwo ? :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2009, 22:24:03 wysłana przez LoveKebab »

ARooCK

  • Gość
Odp: "Tylko polak tak potrafi..."
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 30, 2009, 22:25:21 »
Widzę się stworzyła ładna dyskusja. To może ja zabiorę głos bo to ja wczoraj wtopiłem.

Po pierwsze nie mam pojęcia czemu ma służyć ta dyskusja i czemu LoveKebab zaczął ją wczoraj na polishu, a dzisiaj kontynuuje tutaj.

Przedstawię zaistniałą sytuacje z mojej strony i mam nadzieje że to wam wystarczy i skończy się ta głupia dyskusja.

Lovekebaba znałem spotykając go czasem w tenal racąc, czasem z nim gadałem. W końcu zaproponowałem zaproszenie na mój prywatny kanał, mając nadzieje, że uszanuje to że mu zaufałem( Co podkreślam było dużym błędem z mojej strony ). Wszystko było spoko do czasu gdy gościu zaczął się kręcić w systemie. No i niestety ja jak głupi ciągle myślałem, że gościu tylko się bawi( jak to sam powiedział). No i przeliczyłem się. To wszystko. Gdybym mu nie zaufał nie dałbym się złapać i nie byłoby tematu :)

Mam gdzieś to że straciłem comanda lol.

Mam nadzieje, że rozwiałem wszelkie wątpliwości. Choć pewnie i tak zaraz będzie kolejne 20 odpowiedzi.

A ze stwierdzeniem Villqa że "tylko polak tak potrafi" się zgadzam.  Sami wiecie jak jest. Swój swojemu nóż w plecy wbija niestety często. Może rzeczywiście przesadzone w tej sprawie ale...

Wczoraj mi rozwalili comanda dzisiaj już zapomniałem nawet o tym więc dajcie sobie ludzie spokój.
Killem jak dla mnie nie ma co się ekscytować.

Chciałem zauważyć, że log z kanału "kerbirnia" został dodany niezgodnie z regulaminem. Kanał ten jest prywatny, a lovekebab nie ma już do niego dostępu. Proszę moderatorów o zajęcie się tym.

Pozdrawiam!
ARooCK
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2009, 22:35:58 wysłana przez ARooCK »

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: "Tylko polak tak potrafi..."
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 30, 2009, 22:26:20 »
...jakie to szczescie ze ów Pan ( v ) nie dostal sie w łapska naszej ekipy...
pewnie teraz ccp rozpatrywaloby petycje o zbanowanie sprawcow  >:D
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

LoveKebab

  • Gość
Odp: "Tylko polak tak potrafi..."
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 30, 2009, 22:33:24 »

wiesz, ze znajomymi nie raz sie pralem i statki wtapialem i byla kupa smiechu a nie lament ;) i jakos nadal mi ufaja (chyba)

wiesz, to ze siedzielismy na jednym kanale nic nie znaczy - pogadac zawsze mozna ^^ a MOWILEM ze lece za wami, zaatakowalem was vagasem i odlecialem tylko dlatego ze bym nie zabil was z falconem (za czesto jammy nie wchodzily) :P
mh jest -5, robiliscie plex, ja sobie lubie pozabijac czasem (lub potracic statki - bywa) i mam z tego frajde

swoja droga po fakcie stales 20 minut dominixem w safespocie a nie w posie i w kazdej chwili mozna bylo cie wyskanowac ale juz mi sie nawet nie chcialo skanowac 2gi raz ...

tak czy siak, ja mialem fun - nie wiem jak ty ale widze ze skoro sie nie przejmujesz lossem to luz ;]

moge wrocic na ten wasz kanal ? poplexujemy razem :)

Ian666

  • Gość
Odp: "Tylko polak tak potrafi..."
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 30, 2009, 23:20:30 »
Dokładnie tylko polak tak potrafi... zapomniałes powiedzieć że latałes pewnie z 15 minut po tym pleksie po czym stwierdziłeś żę nie jesteś świnia i nie będziesz nas bił po czym przyleciałeś nyxem i nabiłeś sobie solo kila i stwierdziłeś że Ci kazali...

heh wzruszające

nigdy nie graliście w piłkę nożną z kolegami w drużynie przeciwnej? widać nie, skoro robicie taką mega dramę, w dodatku o wirtualny statek który z definicji tak naprawdę nie istnieje

dziadek mówił że gdy długo nie ma wojny to się ludziom we łbach przewraca, i miał racje


Crux

  • Gość
Odp: "Tylko polak tak potrafi..."
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 30, 2009, 23:24:41 »
Nie potrzebuje wizyty w jakiść unseen academy XD, ciekawe czego mogą mnie tam nauczyć :2funny:
:knuppel2:

Carnuss

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Carnuss
  • Korporacja: Federal Navy Academy
Odp: "Tylko polak tak potrafi..."
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 30, 2009, 23:46:18 »
zapomnialem dodac ze robili X-Type'owy plex wiec bardziej polecialem na kase niz na killa :D :D

FTR - Coś fajnego wypadło z tego plexa??  :D

LoveKebab

  • Gość
Odp: "Tylko polak tak potrafi..."
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 31, 2009, 00:17:14 »
FTR - Coś fajnego wypadło z tego plexa??  :D
Pith X-Type Shield Boost Amplifier ;)

Sammani

  • Gość
Odp: "Tylko polak tak potrafi..."
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 31, 2009, 00:58:19 »
czyli jak polece na polnoc i napisze na localu ze nie bije to ludzie zostana na paskach? Ok :)


swoja droga brakowalo mi tej wesolej ferajny w ally wiec dobrze, ze znajome nicki sa na centrali  >:D

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: "Tylko polak tak potrafi..."
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 31, 2009, 03:43:18 »
znalezione w pewnym bio....
jakiez to prawdziwe :D

Rules of ΞνΞ:

1. Never trust anyone.
2. Never travel alone in 0.0
3. Never Setup to Rat, always for PVP
4. A pirate is a pirate, no matter how friendly he is
5. No one fights fair.
6. If there's more than one run away.
7. If you can win... POD THEM ALL...
8. Never trust anyone. Period...
9. Neutral = Enemy in 0.0
10. Placing Bounties on my head just gives me free money.
11. Smack Talking only proves one thing. Your mouth compensates for your lack of action.
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: "Tylko polak tak potrafi..."
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 31, 2009, 08:23:58 »
Szkoda, że główny interlokutor strony MH, sam szastając na prawo i lewo oskarżeniami (nie wnikając w tej chwili w ich słuszność) o chamstwo, nie usiłuje nawet powstrzymać równie nieuprzejmych wypowiedzi ze swojej strony.
Szkoda, bo dyskusja mogła być ciekawa, a zamieniła się w pyskówkę, w której nie zamierzam uczestniczyć.

Prosiłbym też o pisanie nicków wielką literą (jeśli tak są pisane), bo mała litera jest cokolwiek niekulturalna. To się tyczy wszystkich tutaj wypowiadających się. O chamstwie (rzekomym czy nie) też można rozmawiać w sposób cywilizowany i kulturalny.

Chciałem zauważyć, że log z kanału "kerbirnia" został dodany niezgodnie z regulaminem. Kanał ten jest prywatny, a lovekebab nie ma już do niego dostępu. Proszę moderatorów o zajęcie się tym.
Po pierwsze, kluczowym jest to "nie ma JUŻ dostępu". Liczy się czas powstania opublikowanego logu, a nie jego status spowodowany owym opublikowaniem. Obie zainteresowane strony poprosiłem o wyjaśnienia w pmkach, do tego czasu logi zostały przeniesione do ukrytego działu moderatorskiego.
Przedwieczny.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: "Tylko polak tak potrafi..."
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 31, 2009, 08:45:24 »
znalezione w pewnym bio....
jakiez to prawdziwe :D

Rules of ΞνΞ:

1. Never trust anyone.
2. Never travel alone in 0.0
3. Never Setup to Rat, always for PVP
4. A pirate is a pirate, no matter how friendly he is
5. No one fights fair.
6. If there's more than one run away.
7. If you can win... POD THEM ALL...
8. Never trust anyone. Period...
9. Neutral = Enemy in 0.0
10. Placing Bounties on my head just gives me free money.
11. Smack Talking only proves one thing. Your mouth compensates for your lack of action.


Dobre Colonel.

Pirat to pirat i basta. Łajdak, którego uczciwi ludzie powinni powiesić na szubienicy i nie odcinać czekając aż rozpadające truchło samo spadnie.

A Kebab jest w TRI które nie dość że jest pirackim aliansem to jeszcze skończonymi szubrawcami, szumowinami i najgorszymi popłuczynami nawet wśród piratów. Ot takie szambo galaktyki.Takich to się wsadza żywcem w klatke i zostawia aby zdech z głodu i nie ściąga się klatki czekając aż rozpadające się truchło samo spadnie.

:diabeł:

Jako uczciwi ludzie powinniście złapać blaster w łape i go zarżnąć tak aby czuł że umiera i odechciało mu się latać tam gdzie Wy jesteście. Wtedy moglibyście spokojnie plexować do woli.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2009, 11:20:04 wysłana przez Sotharr »

LoveKebab

  • Gość
Odp: "Tylko polak tak potrafi..."
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 31, 2009, 10:18:12 »

Dobre Colonel.

Pirat to pirat i basta. Łajdak, którego uczciwi ludzie powinni powiesić na szubienicy i nie odcinać czekając aż rozpadające truchło samo spadnie.

A Kebab jest w TRI które nie dość że jest pirackim aliansem to jeszcze skończonymi szubrawcami, szumowinami i najgorszymi popłuczynami nawet wśród piratów. Ot takie szambo galaktyki.Takich to się wsadza żywcem w klatke i zostawia aby zdech z głodu i nie ściąga się klatki czekając aż rozpadające się truchło samo spadnie.

:diabeł:

Jako uczciwi ludzie powinniście złapać blaster w łape i go zarżnąć tak aby czuł że umiera i odechciało mu się latać tam gdzie Wy jesteście. Wtedy moglibyście spokojnie plexować do woli.
lol teraz to sie bede 2x obracal idac do kibla czy ktos za mna sie nie czai ;((

p.s. - logi znajdujace sie na MOIM komputerze sa MOJA wlasnoscia i JA moge nimi zarzadzac w/g MOJEGO uznania ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2009, 11:20:19 wysłana przez Sotharr »

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: "Tylko polak tak potrafi..."
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 31, 2009, 11:00:05 »
lol teraz to sie bede 2x obracal idac do kibla czy ktos za mna sie nie czai ;((

Noo i najbardziej uważaj właśnie w kiblu żeby twoje odbicie z lustra nie wbiło ci noża w plecy  :2funny:

DjCiNo

  • Gość
Odp: "Tylko polak tak potrafi..."
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 31, 2009, 15:09:34 »
bueheheheh nie no przestancie plakac co myslisz ze polak to juz nie moze cie dziabnąć ? chlopaki jechac MH jak popadnie ;p

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: "Tylko polak tak potrafi..."
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 31, 2009, 15:21:49 »
Za następnego posta w tym wątku traktującego o tajemnicy korespondencji i podobnych - 7 dni bana.

A w ogóle to jakiś mod mógłby posprzątać, mi na telefonie trochę niewygodnie jest to zrobić.
Przedwieczny.

Malag Maradan

  • Gość
Odp: "Tylko polak tak potrafi..."
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 31, 2009, 15:48:23 »
A w ogóle to jakiś mod mógłby posprzątać, mi na telefonie trochę niewygodnie jest to zrobić.

 :D Szczyt zręczności i oddania sprawie. Szacun  O0  :laugh:

Coornik

  • Gość
Odp: "Tylko polak tak potrafi..."
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 31, 2009, 16:56:53 »
Mam nadzieję, że w związku z planowanymi przez CCP zmianami, także ten kanał stanie się cywilizowanym miejscem reprezentującym większość naszej społeczności, a nie tylko tych najgłośniejszych i najbardziej chamskich.
mowa o kanale POLISH

Czy wiesz coś więcej na ten temat? (nowy wątek?)

Gregorius

  • Gość
Odp: "Tylko polak tak potrafi..."
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 31, 2009, 20:03:59 »
ja wiem, że moderacja jest możliwa. Na japońskim kanale byłem już jakiś czas temu i mają wsio moderowane. Pojawiają się aktualizacje MOTD, banowani są ISK sellerzy, więc raczej dałoby radę.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: "Tylko polak tak potrafi..."
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 31, 2009, 20:24:49 »
:D Szczyt zręczności i oddania sprawie. Szacun  O0  :laugh:


Dziecko wyciągnij głowe z dupy i zakumaj że nie wszystkie skrypty działają na komórkach i czasem się nie da.

Po drugie i to jest ważniejsze niż technika zanim zaczniesz jeździć po gościu który robi kawał dobrej roboty z dobrego serca zastanów się czy kiedykolwiek poświeciłeś chociaż minute swego życia na zrobienie czegokolwiek bezinteresownie dla innej osoby.

Krytykować każdy beton który się wynurzył z byle szamba potrafi natomiast gdy przychodzi do zrobienia czegoś konkretnego to jakoś nikt z tłumu nie wychodzi.

Żałuje że to nie jest flamewar w starym stylu i że nie moge tego napisać krócej tak jak mam na to ochote.

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: "Tylko polak tak potrafi..."
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 31, 2009, 20:42:05 »
Mi sie wydawalo, ze to byl szacun za to ze nawet z komorki Xarthias nadal burdelu pilnuje.  :kij:
 

Ellaine

  • Gość
Odp: "Tylko polak tak potrafi..."
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 31, 2009, 20:44:43 »
Też mi się to wydawało co najwyżej do połowy ironiczne a co najmniej do połowy szczere :)