Autor Wątek: 3x eccm na bs  (Przeczytany 12944 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Yakrum

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
3x eccm na bs
« dnia: Sierpień 28, 2009, 20:38:09 »
Podobno taki bs jest bardzo trudny do wyskanowania.
Czy ktoś to sprawdzał?
Tak ,to fit na misje.
Ewentualnie assault fregata z 1xeccm.
Chodzi o misje w Mandoo
http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=1161364

ps. chce wykiwać tych co tam kampia i kradna loot.
obecnie nieaktywny

Loc0

  • Gość
Odp: 3x eccm na bs
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 28, 2009, 20:56:53 »
Musze powiedziec, ze ... kompletnie nie wiem o czym piszesz  :buck2: co ma eccm do mozliwosci zostania wyskanowanym?

Ellaine

  • Gość
Odp: 3x eccm na bs
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 28, 2009, 21:03:17 »
trudność wyskanowania jest proporcjonalna do <siły sensorów> / <sig radius>.
Dlatego z silnymi sensorami (rzeczy z ECCM, recony) statki powinno być ciężej wyskanować. Znam to z teorii, bo ciężko to ocenić po skromnej praktyce w skanowaniu ludzi.

Yakrum

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: 3x eccm na bs
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 28, 2009, 21:05:15 »
Aktualnie pełna formuła by obliczyć signal strenght:
Signal Strength = (Probe Sensor Strength * (1 + Level of Astrometric Triangulation * 0.05) / 100) * (1 – (0.65 ((Target Range / Max Range) ^ 1.5))) * (Target Signature Radius / Target Sensor Strength)

np. scimitar z 1x eccm jest bardzo trudny do wyskanowania.

http://eve.allakhazam.com/db/guides.html?guide=825
obecnie nieaktywny

Loc0

  • Gość
Odp: 3x eccm na bs
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 28, 2009, 21:15:55 »
Huh nie mialem o tym pojecia  ;) ale znalazlem nawet jakis watek na e-o potwierdzajacy istnienie tego ficzura (wiedzialem ze zalezy to od sig rad ale sensor str to dla mnie nowosc):
http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=1074769

litestep

  • Gość
Odp: 3x eccm na bs
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 31, 2009, 08:52:55 »
Na scrapheadzie jest fit na claymora z linkiem, który z setem implantów jest całkowicie nie do wyskanowania =)

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: 3x eccm na bs
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 31, 2009, 10:05:06 »
wszystko zalezy od stosunku signature radius / sensor strange...
wspolczynnik da sie obliczyc, jesli masz odpowiednio niska sygnature i wysoki sensor strange skanujacy Cie dojda do wartosci 90 pare procent i na tym koniec...
przetestuj z kolega...
BS ma niska sile sensorow wiec trzeba na niego napakowac wiecej
zaloz na poczatek 2 x eccm i 2 x sensor backup arrays z sensorami odpowiadajacymi rasie statku...
eccm-y musza byc aktywne, kolega niech sprobuje Cie wyskanowac, jesli sie uda doloz 1 x na low i 1 x na med to co powyzej wymienilem i powinno byc ok...lub powinno byc lepiej....
ale szczerze przyznam ze nie obiecuje ze uda sie beesowi az tak podniesc sensor strange....
w kazdym razie powodzenia  O0
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

amra

  • Gość
Odp: 3x eccm na bs
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 31, 2009, 18:55:15 »
pytenie tylko, co ty za misje chesz robic w bs-ie z zmarnowanymi 3+ slotow na eccm ?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: 3x eccm na bs
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 04, 2009, 13:33:42 »
Swoją drogą co komu po niewykrywalnym statku skoro złodziej zamiast skanować statek namierzy wraki i to po nich wpadnie na misję?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: 3x eccm na bs
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 04, 2009, 13:36:17 »
A od kiedy to można wyskanować wrak i warpnąć na niego? Już prędzej drony "pracujące" na misji.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: 3x eccm na bs
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 04, 2009, 13:40:03 »
Whatever
W każdym razie namierzenie samego statku nie jest niezbędne żeby warpować na teren misji tak?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: 3x eccm na bs
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 04, 2009, 13:42:14 »
Moim zdaniem jest, proszę mnie poprawić.

Alternatywą jest namierzenie dronek (w domyśle - heavy i sentry), co jest o wiele wolniejsze, ale do zrobienia, o ile tylko właściciel nie chowa ich co spawn NPC.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

eX

  • Gość
Odp: 3x eccm na bs
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 04, 2009, 14:29:57 »
wyprobowanie heavy dron nie jest znowu takie trudne...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: 3x eccm na bs
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 04, 2009, 15:19:11 »
Czyli wynikałoby z tego, że fit z ECCM ma sens o ile nie używa się dron i ma się nadmiar medslotów... jakiś Hyperion?

Wciąż jednak pozostaje pytanie - po kiego [bip!] robić misje w lowsecu?  :diabeł:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: 3x eccm na bs
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 04, 2009, 15:25:00 »
Misje robione w low u agenta tego samego lvlu i quality dają więcej LP, to raz. Potem większość lepszych agentów lvl4 jest właśnie w low i tu dają misje, to dwa. Kolejno... lvl5 agenci wszyscy (chyba) są w low (było już o LP ?).

O kasie to nie wspominam.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: 3x eccm na bs
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 04, 2009, 15:29:31 »
Moja korporacja ma dwóch agentów L4 Q20 w hisecu. Czyli to nie jest wymóg. Ok, można zarobić więcej - ale ja robię misje w hisecu bez cienia ryzyka, oglądając przy tym film.

Taka analogia: skoro więcej kasy w krótszym czasie można zarobić na handlu narkotykami, czemu męczymy się na etatach? :coolsmiley:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: 3x eccm na bs
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 04, 2009, 15:38:03 »
Moja korporacja ma dwóch agentów L4 Q20 w hisecu. Czyli to nie jest wymóg. Ok, można zarobić więcej - ale ja robię misje w hisecu bez cienia ryzyka, oglądając przy tym film.
Znaczy się dla Ciebie ważniejsze jest robienie misji bez ryzyka jednocześnie oglądając film. Dla kogoś innego może (!?) ważniejsze jest coś innego ? Dlaczego własną miarę przykładasz do innych ?

Taka analogia: skoro więcej kasy w krótszym czasie można zarobić na handlu narkotykami, czemu męczymy się na etatach? :coolsmiley:
Wg mnie zła analogia. Już chyba trafniejsza jest - skoro więcej kasy można zarobić na giełdzie, to dlaczego wszyscy męczymy się na etatach ?
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Frankie

  • Gość
Odp: 3x eccm na bs
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 04, 2009, 15:43:01 »
Moja korporacja ma dwóch agentów L4 Q20 w hisecu. Czyli to nie jest wymóg. Ok, można zarobić więcej - ale ja robię misje w hisecu bez cienia ryzyka, oglądając przy tym film.

Taka analogia: skoro więcej kasy w krótszym czasie można zarobić na handlu narkotykami, czemu męczymy się na etatach? :coolsmiley:

Ciekawe... szczególnie Ci ageci L4 Q20 w hisecu... Ty chyba w inne eve grasz albo masz jakies chody u CCP bo w hisecu nie ma agentow L4 Q20. Jak ktos tu wcześniej napisał misje w low robi sie dla LP. Po co się męczyć u agenta l4 q19 w systemie 0.5 za 8k lp jak można to zrobić za 12k lp w low. No i druga sprawa w low nie ma ogradających salvag

NeX

  • Gość
Odp: 3x eccm na bs
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 04, 2009, 15:44:48 »
  Lepszym rozwiązaniem od kastrowania BSa 3 eccm będzie zrobienie niebezpiecznej misji w null/low np Pilgrimem. Npc BS L10 spada po +/- 40 sekundach potraktowany Hammerheadami lub Valkyriami T2. Sig na poziomie 150 + warp cloack. Można się po cichu wybrać niemal na każde zadupie. Aby bezpiecznie zrobic L4 potrzebujemy jednak 2x Drone Link zamiast neutów. Wtedy zasięg roboczy to około 80km. Drony są posłuszne, a NPC agrują nas, a nie drony. Najprościej zabija się Angele, najtrudniej tankuje snipujące Sanshe.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: 3x eccm na bs
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 04, 2009, 15:51:51 »
@Doom => wtopienie BS-a w low to przekreślenie wysiłku włożonego w ile zrobionych tam misji? 10? 20? Warto ryzykować?

Pominę już fakt, że w hi można wycisnąć z misji każdego iska zbierając wszystko... w low też? ;)

@Frankie => Jak babcię kocham, SĄ agenci L4 Q20 w hisecu, z działu surveillance (czyli głównie encoutery przeciw piratom).  Trzeba tylko szukać i znajdywać.

Pomysł z lataniem czym innym niż BS ma już większy sens.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: 3x eccm na bs
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 04, 2009, 16:00:43 »
@Doom => wtopienie BS-a w low to przekreślenie wysiłku włożonego w ile zrobionych tam misji? 10? 20? Warto ryzykować?

Pominę już fakt, że w hi można wycisnąć z misji każdego iska zbierając wszystko... w low też? ;)
Chyba gramy w inne EVE.  ;D
Powiedzmy, że kasa za samą misję jest podobna (bonus + bazowa), to już samo bounty pewnie będzie lepsze o kilka % bo w low dostaniesz lepszych NPCów. W dodatku matryca lootu w low daje więcej lepszych named. Nawet jeśli nie wyzbierasz wszystkiego z misji w low to tu na kasie jesteś na minimum porównywalnym poziomie.
Prawdziwy zarobek to jednak LP - 1/3 a czasem 1/2 lub 3/4 więcej LP z misji potrafi czynić cuda. Nie wiem skąd Ci te 10-20 misji na odrobienie (ship masz przecież z opłaconego ubezpieczenia), bo Twoje koszty w razie wtopy to co najwyżej opłata platinum oraz stracony fit (T2 ?). W większości wypadków taka strata jest IMHO do odrobienia w max 3-4 misje lvl4.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Frankie

  • Gość
Odp: 3x eccm na bs
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 04, 2009, 16:05:37 »
@Frankie => Jak babcię kocham, SĄ agenci L4 Q20 w hisecu, z działu surveillance (czyli głównie encoutery przeciw piratom).  Trzeba tylko szukać i znajdywać.
No to pochwal sie gdzie bo o takich nie słyszalem w hi szczegolnie ze CCP robiło specjalnie zrzut agentow L4 Q20 i L5 do low. Co wiecej baza agentow najwyższy Q w hi pokazuje Q19...
Oczywiscie, że misje w low są fajniejsze, bo:
1) Blisko do pvp (ileż to razy jakis pirat dostawał na bramie ze snipe bsów...)
2) W low sa zawsze huby agentów a nie pojedyńczy agenci i daja znacznie lepsze misje (przez Q itd.) Jak Ci misja nie pasuje masz jeszcze 10 innych w zapasie.
3) Stracić bsa w low wcale nie jest, aż tak latwo jak człowiek jest uważny

4) Za misje w low znacznie wiecej się zarabia

Yakrum

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: 3x eccm na bs
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 04, 2009, 16:12:58 »
Powtórze : chodzi o misje dla concordu w mandoo (hisek)

http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=1161364

skanują i kradną frakcyjny loot
obecnie nieaktywny

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: 3x eccm na bs
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 04, 2009, 16:25:06 »
Amarr Ministry of War ma 2 agentów o najwyższym quality w hisecu. Chyba poradzisz sobie z ich znalezieniem?

PvP w shipie na misje... Fit T2? No można... przy uberskillach do fitowania (hardenery frakcyjne vs. T2 - na przykład). Mój ship na misje jest nieubezpieczony, bo hull stanowi 10% ceny całości.

Zarabia się na LP. No dobrze, przyjmijmy że da się wyciągnąć 1000 ISK za LP. Niechby i misja w low dawała 2 razy więcej. Ja wyciagam pod 7k LP w hisecu (i to tak 0.8), więc niech to będzie 14k LP. Tyle, że wciąż bardziej opłaca się farmić AE przez tydzień (brak LP) niż robić jakieś shity za LP.

Mando, co do "matrycy lootu", pamiętam jak mi tłumaczyłeś kiedyś, że "im większe dmg zadane NPC-owi, tym gorszy loot z niego wypada". Ostatnio więcej misji robię Drake'iem, który ma jakieś 60-70% DPS mojego Typhoona, ba... wczoraj wywaliłem z niego jednego launchera (zostało 6), żeby wsadzić tractor + salvager, co idealnie sprawdza się na AE i... nie widzę żadnej różnicy w tym co dropi. Jakieś 2 miesiące temu intensywnie polowałem na BS-y w lowsecu, kompletny shit z nich leciał i do dojenia kasy w zupełności wystarczał salvager, bo lootu nie było co brać.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: 3x eccm na bs
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 04, 2009, 16:33:46 »
PvP w shipie na misje... Fit T2? No można... przy uberskillach do fitowania (hardenery frakcyjne vs. T2 - na przykład). Mój ship na misje jest nieubezpieczony, bo hull stanowi 10% ceny całości.
Nikt Ci nie każe mieć fitu PVP. Nikt nie każe używać frakcyjnego. Mi wystarcza w zupełności T2, a i tak mam overkill (i hull stanowi 50% wartości kompletu).

Zarabia się na LP. No dobrze, przyjmijmy że da się wyciągnąć 1000 ISK za LP. Niechby i misja w low dawała 2 razy więcej. Ja wyciagam pod 7k LP w hisecu (i to tak 0.8 ), więc niech to będzie 14k LP. Tyle, że wciąż bardziej opłaca się farmić AE przez tydzień (brak LP) niż robić jakieś shity za LP.
Przecież w low też możesz farmić, a NPCe są lepsze w low niż w high u tego samego agenta na tej samej misji.
14k LP to ja dostawałem jakieś 2 lata temu w Reblier u agenta Anteson Ranchel (Command) L4Q6. Poza nim masz w systemie jeszcze drugiego (L4Q-17) oraz lvl5 (L5Q-17). Chyba, że ich przetasowali.
Obecnie w hisecu (0.5) u agenta L4Q8 dostaję max 4k LP, więc przeszło 3x mniej.

Mando, co do "matrycy lootu", pamiętam jak mi tłumaczyłeś kiedyś, że "im większe dmg zadane NPC-owi, tym gorszy loot z niego wypada". Ostatnio więcej misji robię Drake'iem, który ma jakieś 60-70% DPS mojego Typhoona, ba... wczoraj wywaliłem z niego jednego launchera (zostało 6), żeby wsadzić tractor + salvager, co idealnie sprawdza się na AE i... nie widzę żadnej różnicy w tym co dropi. Jakieś 2 miesiące temu intensywnie polowałem na BS-y w lowsecu, kompletny shit z nich leciał i do dojenia kasy w zupełności wystarczał salvager, bo lootu nie było co brać.
Chyba mnie mylisz z kimś innym (i chyba wiem z kim)  ;D
Z drugiej strony tak - miał rację (sam mu to udowodniłem). Ja robiąc misje Dominxem mam średnio licząc 2-3x więcej (objętościowo) lootu niż on Ravkiem.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Frankie

  • Gość
Odp: 3x eccm na bs
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 04, 2009, 16:39:04 »
Zapytam inaczej. Próbowałeś robić misje w low czy tylko Ci opowiadali, że lepiej w hi na semi-afk (imo uwielbiam to stwierdzenie ze całe eve robi na semi afk l4 szczególnie dobrze to wychodzi na blokadach i na WC). No niestety SokoleOko ale LP to jest ogromna wiekszość zarobku z misji, a tylko semi afk l4 hisecowi nie umieją docenić LP. Równie dobrze mogloby nie istnieć bouty i loot z misji i na samych LP zarobiłoby sie solidna kase (miałem okres w eve gdzie robiłem dużo misji i na poczatku jak Ty grzecznie w hisecu robilem misje, zbieralem, salvagowalem...pod koniec kariery robienia misji wygladalo to z gola inaczej hub lowsecowy wziete 12-15 misji i nawet nikt nie patrzyl na loot i salvage po prostu jechało sie misje dla LP w dzien robiło sie ich za 200k LP i nikt nic nie zbierał bo to było zbedne marnowanie czasu)
@Dormio teraz na perfekt skillach w low w 0.1 (najwyzszy przelicznik lp w low) u agenta l4q20 można dostać za misje 13k LP (to i tak prawie 2x wiecej niż w hisecu)

P.S. Podchodząc do misji od strony LP to radze rozważać L5 przy odrobinie wprawy do robienia solo a tam LP są w ilościach masakrycznych rozdawane.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2009, 16:44:48 wysłana przez Frankie »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: 3x eccm na bs
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 04, 2009, 16:54:32 »
Primo jak zauważył Yakrum temat zaczął się od misji w Mandoo (highsec i to chyba lepszy niż 06) i złosdziei którzy tam ostatnio grasują.
Po drugie robiłem już misje w low (chwilowo niższo poziomowe bo nie mam potrzebnych standów / nie chce mi się lecieć parę regionów częściowo po kampionych low sekach do tych agentów do których stand mam)
Po trzecie o ile się zorientowałem bounty na misjach w low jest takie samo jako w high - npc są droższe tylko na paskach w anomaliach bounty za nich jak na misjach (podkreślam LOW, 00 aż tak dokładnie nigdy nie eksplorowałem)
Co do lootu to zaznaczyłem zdaje się kilkukrotnie że podobno wpływa na niego to jak został rozwalony statek, ale że nie mam pewności co do tego
Lootu z misji w low też chwilowo nie zbieram bo za żadki syf leci z l1 i 2 żeby się dodatkowo narażać.
Natomiast jestem 100% przewagi lp od agentów z systemów o niższym seku nad tymi z high. Jeden z agentów o których mówiłeś siedzi w Taru to 08 śmiem twierdzić ze mimo tego ze ma takie fajne q to jednak jest porównywalny pod względem lp z moim leszczem z 05. Różnica miedzy 01 a 1.0 na poziomie tego samego q jest dwu lub trzykrotna na korzyść low.
A co do tracenia statków na misjach... litości, sam latam pirackim  bs, którego pimpam jak tylko kasa pozwala (rigi t2, dead space elementy fitu itp), ale moge robić misje drakiem tylko na ficie t2, a i tak tempo mielenia ratów jest na tyle zadowalające że nie mam potrzeby wlatywać cegłą typu ravka do low żeby puknąć misję l4 jak wreszcie dostanę do nich dostęp.
A pvp? ryzyko wliczone. wolniej i słabiej strzelam, za to zeby mnie załatwić solo pirat potrzebuje gank bs / comanda wszystko mniejsze ma problem ze złamaniam mi tanka (zakładając oczywiście że dam się złapać  censored :Wrrr: censored delay scanera... )

Cytuj
Chyba mnie mylisz z kimś innym (i chyba wiem z kim)  ;D
Z drugiej strony tak - miał rację (sam mu to udowodniłem). Ja robiąc misje Dominxem mam średnio licząc 2-3x więcej (objętościowo) lootu niż on Ravkiem.
Wydaje mi sie że jednak celował tymi uwagami bezpośrednio we mnie  ;D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: 3x eccm na bs
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 04, 2009, 16:58:16 »
Chyba mnie mylisz z kimś innym (i chyba wiem z kim)  ;D

ALe dałem... wybacz... to przez tych, co mają inny nick na forum, a inny w grze  :2funny:

Co do meritum... misję robię dla kasy i SS-a. Traktuję to jako zło konieczne, bo funu z tego nie ma żadnego. Dlatego oczekuję świętego spokoju i stałego dopływu ISK/SS, bez emocji, bez ryzyka. Po prostu wsiadam na swój traktor i orzę poletko, oglądając sobie film.

A co do tracenia statków na misjach... litości, sam latam pirackim  bs, którego pimpam jak tylko kasa pozwala (rigi t2, dead space elementy fitu itp), ale moge robić misje drakiem tylko na ficie t2, a i tak tempo mielenia ratów jest na tyle zadowalające że nie mam potrzeby wlatywać cegłą typu ravka do low żeby puknąć misję l4 jak wreszcie dostanę do nich dostęp.
A pvp? ryzyko wliczone. wolniej i słabiej strzelam, za to zeby mnie załatwić solo pirat potrzebuje gank bs / comanda wszystko mniejsze ma problem ze złamaniam mi tanka (zakładając oczywiście że dam się złapać  censored :Wrrr: censored delay scanera... )

Akurat łupem mojego korpa regularnie padają misjonarze w lowsecu. Na przykład taki:
http://kb.wataha.org/?a=kill_detail&kll_id=337
Wyskanowanie go zajęło chwilkę, spadł jeszcze szybciej, mimo że miał kumpla w pockecie (zwiał) i dobrych 15 kumpli na localu.  :diabeł:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Frankie

  • Gość
Odp: 3x eccm na bs
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 04, 2009, 17:00:20 »
Tak dla uszczegółowienia LP (podane będzie w zaokrągleniu)
1.0 ok 3.5k za misje u najlepszy agentow l4
0.5 ok 7.5k za misje u najlepszy agentow l4
0.1 ok 13k za misje u najlepszych agentow l4 (w 0.2 to jest 12k, 0.3 - 11k 0.4- 9-10k)
@SokoleOko to akurat SS w low rośnie szybciej niż w hi, sporo szybciej. Co do raportu równie dużo jest ich w drugą stronę gdzie zawodowi misjonarze wycinaja całe gangi pirackie. A jak gość nie widzi nagle rosnącego localu i nie chowa sie na stacji to znaczy, że idiota i powinien zginąć.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: 3x eccm na bs
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 04, 2009, 17:03:40 »
Solo pirat mówię :P
Takich czasem przeoczę jak system jest ruchliwy, jak wpada banda wielkości ekipy którą strąciliście tego ravaka to tylko idzie warp na jakis waipoint a potem ss albo najlepiej z systemu jak jest jak

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

silvia

  • Gość
Odp: 3x eccm na bs
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 04, 2009, 17:13:34 »
Co do robienia misji afk... Za w low zarabialem po 500k - 1mil za misje L1 ktora trwala 5min z bounty + LP. salvage zbieralem do czasu do poki misja niebyla zrobiona. potem warpout i nastepna.
W ten sposob bardzo szybko robi sie zarowno ISK jak i LP.
Misje L2 to raczej battlecruisers (chodzi o jak najszybsze zabicie przeciwnikow) lecz polecil bym HACa. L3 mozna sobie odpuscic. L4 - jakis range dps boat najlepiej. zaden afk raven czy dominix. Afkujac dwa czy nawet trzy razy dluzej zajmie misja niz bedac aktywnym.

Salvage - niejest to az taki dobry zarobek na misjach. Z salvagu wiecej sie zarabia racac niz robiac misje, gdyz zarowno npce na misjach jak i plexach dropia zadziej i mniej salvagu.

Drop - tez dupny. Czasem dropia jakies named mody z wyzszej polki ale jest to zadkosc.

Misje sa po to by robic je szybko i zyc z bounty + LP + reward :)

@doom : moze to zalezy od agenta. porownujac agenta w low o tym samym levelu do tego w high z podobnym quality, w low dostawalem lepiej platne misje - czesciej.
rewardy tez byly wieksze, niemowiac juz o LP.

moze ccp cos zmienilo w tej sprawie - niewiem (wiem, iz misje w highsecu powinny zostac znerfione, i L4 powinien byc lowsec / 0.0 exclusive :D ).

@sokoleoko: racenie w low tez jest spokojne a o SS bedzie ci latwiej. o isk tez jesli bedziesz robil salvage.
racic w low spokojnie mozna AFem, niemowiac o HACu ktory 20 beltow w low przeora w kilka minut.

Ellaine

  • Gość
Odp: 3x eccm na bs
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 05, 2009, 01:05:47 »
Afkujac dwa czy nawet trzy razy dluzej zajmie misja niz bedac aktywnym.
Masz kompletnie mylne pojęcie. Jeśli misję da się robić AFK, to robienie jej trwa zawsze około 3 minut, jakkolwiek by nie była duża.

silvia

  • Gość
Odp: 3x eccm na bs
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 05, 2009, 02:17:10 »
How?

Cos mi sie niewidzi robienie misji afk w 3minuty dluzej.

NeX

  • Gość
Odp: 3x eccm na bs
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 05, 2009, 05:17:45 »
 :2funny:

Voulture

  • Gość
Odp: 3x eccm na bs
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 05, 2009, 10:47:35 »
 ;D