Autor Wątek: Sfshootme wyd*** kumpli ;/  (Przeczytany 43376 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mike Halvadro

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 09, 2009, 09:36:42 »
latałem z SFSem, był zwariowanym i świetnym FC.

był FC - ale czy świetnym FC ? hmmmm ;)

dobry FC to taki FC który wybiega w przyszłość - rozwój sytuacji nie zastaje go ze spuszczonymi spodniami  ;) do tego dochodzi strategiczne myślenie na dużą skale ( czytaj wybiegając poza jeden system )

większość FC jednak się wykłada - przy dużej flocie i np 5 scoutach ;) po pewnym czasie są zagubieni w sytuacji - potrafią jedynie reagować post-factum

są też tacy FC - że dobrze wiesz że jak polecisz na OPa to 90% szansy że wrócisz w podzie albo obudzisz się w klonowni ;))

aceed-

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 09, 2009, 09:41:04 »
Tempest już jest u Chribby, jako nagroda w "loterii" :) Bileciki 10M ISK

http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=1174666

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 09, 2009, 09:55:03 »
był FC - ale czy świetnym FC ? hmmmm ;)


SFS byl jednym z lepszych, po Tholu, TWD, cleiscie... ale oni nie graja juz od dawna, wiec :)

gregor40

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 09, 2009, 10:22:42 »
Tempest już jest u Chribby, jako nagroda w "loterii" :) Bileciki 10M ISK

http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=1174666

Temu synowi wszetecznicy bym mogl najwyzej glowe konia poslac a nie ISKi. Moze faktycznie "gowna" nagroda jest o Chribby, ale w reszte nagrod nie wierze.

ivil

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 09, 2009, 11:12:32 »
Heh. Dymanie Molle'a zostalo chyba hitem sezonu :>

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 09, 2009, 14:00:31 »
Ale ten przypadek pokazal, ze jednak nie warto uzywac tanszych posrednikow (np F9) tylko pozostac przy Chribbie, jesli chce sie miec te 99% pewnosci, ze sie nie bedzie samemu okradzionym. A szkoda, bo sam sie ostatnio chcialem zdecydowac na F9 do pewnej transakcji, ale juz widze, ze nic z tego.

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 09, 2009, 14:09:16 »
Nawet gdyby SFS chciał skorzystać z usług Chribby, to obstawiam, że Chribba nie chciał by się mieszać w handel kradzionym towarem :2funny:

gregor40

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 09, 2009, 14:12:03 »
To raczej pokazuje ze F9 ma zdrowy kregoslup.
Chribba juz sie wmieszal bo bierze udzial w licytacji Ravena od S(tfu)FS

Straszny

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 09, 2009, 14:15:11 »
To raczej pokazuje ze F9 ma zdrowy kregoslup.
Chribba juz sie wmieszal bo bierze udzial w licytacji Ravena od S(tfu)FS

jak i ten mu podpieprzy drugiego to dopiero będzie wesoło  :2funny:

ivil

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 09, 2009, 14:44:16 »
Jesli ma choc troche oleju w glowie to nie podpieprzy. Dlugo pracowal na swoja reputacje glupio by bylo to zaprzepascic w imie internetowego bushido.

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 09, 2009, 14:52:19 »
Kurcze, coś mi się pomieszało i myśląłem, że tą loterię Molle organizuje. No to się trochę na Chribbie zawiodłem, że bawi się w paserkę, ale skoro już wszedł w ten biznes to niech to ciągnie. Teraz oddanie tego Ravena właścicielowi bardzo by naruszyło reputacje Chribby jako 100% pewnego pośrednika.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2009, 15:09:02 wysłana przez Aptu »

Straszny

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 09, 2009, 15:03:19 »
Jesli ma choc troche oleju w glowie to nie podpieprzy. Dlugo pracowal na swoja reputacje glupio by bylo to zaprzepascic w imie internetowego bushido.

to internetowe poczucie sprawiedliwości (czy dla fanatyków traktowania internetu inaczej niż real "internetowe bushido")  BE a reputacja w internetowej gierce to już niezwykle ważna sprawa? Ciekawe podejście.

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 09, 2009, 15:15:07 »
to internetowe poczucie sprawiedliwości (czy dla fanatyków traktowania internetu inaczej niż real "internetowe bushido")  BE a reputacja w internetowej gierce to już niezwykle ważna sprawa? Ciekawe podejście.

Jeżeli reputacja to jedyny element który powoduje, że ktoś wybiera Chribbe a nie kogoś innego, to tak, jest ona ważna. Co to ma wspólnego z real life to nie jestem w stanie się domyślić, to tylko gra, ale gra w której żeby prowadzić biznes pośrednika trzeba mieć reputację.

ivil

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 09, 2009, 15:19:27 »
Nie oceniam czy wazna czy nie tylko stwierdzam ze skoro sobie taka opinie wypracowal to glupio by bylo ja teraz sobie psuc. To ze gra nie jest dla mnie jakos specjalnie wazna nie znaczy ze chcialbym aby mi zerowalo SP co jakis czas i kasowalo assety chociaz gdyby sie cos takiego stalo nie bylo by w tym zyciowej tragedii. W zyciu nie wszystko jest albo najwazniejsze na swiecie albo tak blache ze nie warte nawet strzepka uwagi.

Auenarel

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 219
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Auenarel
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: GoonSwarm Federation
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 09, 2009, 15:32:27 »
Chodzi o kase.. bo przeciez Chribba mogl odmowic posredniczenia w tej loteri i tez zachowalby twarz jako 100% pewny pośrednik ale tego nie zrobil, wiec jest poprostu neutralny.

Mike Halvadro

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 09, 2009, 16:56:56 »
SFS byl jednym z lepszych, po Tholu, TWD, cleiscie... ale oni nie graja juz od dawna, wiec :)

Molle jest lepszy ;) w dodatku jeszcze gra

po tym jak cala sprawa zrobiła się dość głośna - ciekawy jestem co się stanie z pozostałymi statkami :)  cóż c.d.n.

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 10, 2009, 09:34:43 »
no Tribal jest w loterii, heh

"secured by Chribba" ale kase wysylac do SFS... heheh...

Voulture

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 10, 2009, 13:16:30 »
no Tribal jest w loterii, heh

"secured by Chribba" ale kase wysylac do SFS... heheh...
A do kogo niby? Chrobba ma dostep do API, sfs nie ma jak wydymac ludzi. Chrobba ma ravena wiec nie zniknie przypadkowo.

W ogole nie widze tego cisnienia, co chwile ktos komus cos kradnie. Czytam te posty bufu i sie dziwie, latacie z kolesiem jako fc, chwalicie go bo to dobry fc. Rozpada sie bob, koles zabiera zabawki dla soebie. Wielka drama, okradl nawet nie was. Nagle robi sie z niego dupa a nie fc i gowniany gracz. Jeden vega co nie zmienia zdania w zaleznosci od wiatru. Huh?

Dalej, zostaje okradziony przez 3rd party, koles ktory zwrocil statek jest takim samym zlodziejem jak sfs. Nic tego nie zmieni, to jak tlumaczenie "ukradlem bo bylem glodny". Robicie z kolesia bohatera a dla mnie jest takim samym zlodziejem. Koniec jego kariery - stracil cala swoja wiarygodnosc. Huh?

Chwile pozniej jedziecie po chribie ze przyjal od zlodzieja statek. I co z tego. Jest najlepsza osoba do takich tranzakcji. Uwazacie, ze Chribba miesza sie do handlu kradzionym towarem. Boze, nic nie rozumiem. Chribba wlasnie pokazal swoj profesjonalizm - niezaleznie kim jestes i co zrobiles i co dostaje w swoje rece doprowadze interes do konca. W przeciwienstwie do innych osob ktore moglby by nie przyjac od ciebie towaru, bo kradizony bo costam. Albo przyjac i oddac innym. Zachowal sie super i go jedziecie. Huh?

Smieszny watek  ::)

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 10, 2009, 13:35:17 »
A do kogo niby? Chrobba ma dostep do API, sfs nie ma jak wydymac ludzi. Chrobba ma ravena wiec nie zniknie przypadkowo.

W ogole nie widze tego cisnienia, co chwile ktos komus cos kradnie. Czytam te posty bufu i sie dziwie, latacie z kolesiem jako fc, chwalicie go bo to dobry fc. Rozpada sie bob, koles zabiera zabawki dla soebie. Wielka drama, okradl nawet nie was. Nagle robi sie z niego dupa a nie fc i gowniany gracz. Jeden vega co nie zmienia zdania w zaleznosci od wiatru. Huh?

Dalej, zostaje okradziony przez 3rd party, koles ktory zwrocil statek jest takim samym zlodziejem jak sfs. Nic tego nie zmieni, to jak tlumaczenie "ukradlem bo bylem glodny". Robicie z kolesia bohatera a dla mnie jest takim samym zlodziejem. Koniec jego kariery - stracil cala swoja wiarygodnosc. Huh?

Chwile pozniej jedziecie po chribie ze przyjal od zlodzieja statek. I co z tego. Jest najlepsza osoba do takich tranzakcji. Uwazacie, ze Chribba miesza sie do handlu kradzionym towarem. Boze, nic nie rozumiem. Chribba wlasnie pokazal swoj profesjonalizm - niezaleznie kim jestes i co zrobiles i co dostaje w swoje rece doprowadze interes do konca. W przeciwienstwie do innych osob ktore moglby by nie przyjac od ciebie towaru, bo kradizony bo costam. Albo przyjac i oddac innym. Zachowal sie super i go jedziecie. Huh?

Smieszny watek  ::)
Gdzie ktoś z BUFU napisał że SFS to gówniany FC?
Raczej nie zmieniamy zdania o człowieku bo 'odszedł z boba' jest to raczej ocena kogoś kogo znało wiele osób jako że prowadził sporo gangów w których chłopaki z bufu latały i raczej nikt się nie spodziewał że zrobi coś takiego.
Co do F900 to historia jest śmieszna jak każda historia w której złodziej okrada innego złodzieja. W obu przypadkach cała śmiesznośc polega na tym że molle ufał SFS a ten go wydymał podobnie jak SFS zaufał potem F900. Zabawna karma co nie?
A jeśli chodzi o Chribbe to muka polega na tym że deklarował się (chociaż nie znajde teraz posta w którym to pisał, jest to jedna z 'powszechnie znanych prawd' ;) ) że nie będzie pośredniczył w wymianie kradzionych itemów. W tym wypadku tak robi, chociaż 'omija' to w taki sposób że nie 'prowadzi' loterii tylko przetrzymuje jej główną nagrode jako potwierdzenie że jest w posiadaniu prowadzącego i 'gdyby się okazało' że loteria to scam to sam wylosuje zwycięzce z danych pobranych z api SFS i wyda ją zwycięzcy.

silvia

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 10, 2009, 13:58:29 »
Mogli byscie podac definicje "kradzionych towarow"?

I napisze jakies szczegole "jak" on ich "wydupil", bo jesli oni mu je dali na kontraktie z 0.0 isk albo przez trade, no to sorry ;|

Terion

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 10, 2009, 17:31:57 »
OMG zgadzam sie z Voulturem, kolejna sprawa, ze teraz placz i kurestwo bo okradziony zostal Molle, jakby ktos obrobil kogos z PL, NC, GS to pewnie by ci sami co teraz pomstuja wychwalali cudownie przeprowadzona akcje ...

Straszny

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 10, 2009, 19:19:48 »
Voulture a kto taki podważył umiejętnośći SFSa ? Przeczytałem Twój post uważnie i za cholere nie widzę żeby ktokolwiek od nas napisał ze gośc jest z Zostałem ocenzurowany FC

SFS był najlepszym FC bobitów z jakim latałem, specjalnie zmieniałem plan wieczoru na roamy i bitki z nim bo wiedziałem że będzie fajnie, a ktoś od nas twierdzi inaczej ?

albo CI sie sojusze pomyliły albo tematy. Smieszny posty był.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2009, 19:29:44 wysłana przez Scaryman »

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 10, 2009, 21:22:49 »
A jeśli chodzi o Chribbe to muka polega na tym że deklarował się (chociaż nie znajde teraz posta w którym to pisał, jest to jedna z 'powszechnie znanych prawd' ;) ) że nie będzie pośredniczył w wymianie kradzionych itemów. W tym wypadku tak robi, chociaż 'omija' to w taki sposób że nie 'prowadzi' loterii tylko przetrzymuje jej główną nagrode jako potwierdzenie że jest w posiadaniu prowadzącego i 'gdyby się okazało' że loteria to scam to sam wylosuje zwycięzce z danych pobranych z api SFS i wyda ją zwycięzcy.
Omija ? wtf ? To nie wiesz na jakiej zasadzie odbywają się loterie ? 3rd party potrzebny jest tylko do zagwaranowania wygranej. Prywatna loteria Chribby to zupełnie inna sprawa.

Co do post-a, że nie będzie pośredniczył w wymianie kradzionych itemów... nigdzie takiego nie widziałem, natomiast widziałem, że jakiś ziomek napisał, że Chribba pewnie nigdy by się czegoś takiego nie podjął, więc chyba Ci się coś przeoczyło :)

Voulture

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 11, 2009, 16:59:05 »
No macie racje, tylko mike jechal po nim jako fc i jeden jedyny vega go bronil, reszta jechala po nim jako osobie. Reszta postu bez zmian, dalej adekwatna.

Widze, ze tak czy siak jakos ominela cie puenta. Skroce: mentalnosc kalego. Sfs kradnie - jest siusiakiem, posrednik kradnie - zachowal sie fair. Dalej smieszny post? Przeczytaj caly watek :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2009, 17:15:07 wysłana przez Khobba »

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 11, 2009, 18:24:04 »
Widze, ze tak czy siak jakos ominela cie puenta. Skroce: mentalnosc kalego. Sfs kradnie - jest siusiakiem, posrednik kradnie - zachowal sie fair. Dalej smieszny post? Przeczytaj caly watek :)

F9 nie ukradł tego Ravena, on go oddał prawowitemu właścicielowi, taka różnica jak między złodziejem a policją (tak, wiem, że w eve oszustwa nie są karane ale dla mnie to niczego nie zmienia). Może to zmniejszyć zaufanie do niego jako pewnego pośrednika, ale jeżeli w jego karierze były tylko takie przypadki to nie widzę powodu aby przestać mu ufać. Po prostu z kradziony towarem trzeba iść do Chribby, reszta myślę spokojnie nadal może korzystać z usług F9.

silvia

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 11, 2009, 20:08:43 »
Cytat: aptu
F9 nie ukradł tego Ravena, on go oddał prawowitemu właścicielowi
Zdefiniuj kradziez ;|

Cytat: slownik
zabranie cudzej własności
Po tym, jak sf ukradl komus tam tego ravena to on sie stal jego wlasnoscia.

Cytat: f900
reszta myślę spokojnie nadal może korzystać z usług F9.
Mial "szczytny cel".
I teraz uzyj go jako posrednika jak jego alians bedzie potrzebowal tytana...

Totalizator

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 11, 2009, 20:14:22 »
Jeśli "pośrednik" kiedykolwiek zrobił cokolwiek innego niż przekazanie kasy/towaru jeśli wszystko się zgadzało to nie jest on godny zaufania, lata mi tutaj jego moralność, motywacja czy poglądy polityczne, jeśli zrobił to raz to robić to będzie dalej.

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 11, 2009, 20:18:20 »
Tu się zgadzam z silvią i Brucem.

Pośrednik jest pośrednikiem - raz oceni i zareaguje to będzie robił to dalej, a to nie jest to co powinien robić.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2009, 20:46:43 wysłana przez Khobba »
na urlopie od EVE

Mike Halvadro

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 11, 2009, 20:19:04 »
No macie racje, tylko mike jechal po nim jako fc

Voul problemy widzę że zrozumieniem masz ;) - nie jechałem po nim - tylko nie uważam go za jednego z lepszych FC - cóż może to się mija z Twoja ocena jego zdolności ... ale nie pozostaje Ci nic innego jak się z tym pogodzić ;)

zresztą wątek jego zdolności przewinął się na forum boba w którymś z topiców ... i oceny były rożne :] tylko tam się jakoś nikt tak nie emocjonował jak Ty [ next time pisz może z wyłączonym trybem EMO  ;) ]

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 11, 2009, 20:48:13 »
Po tym, jak sf ukradl komus tam tego ravena to on sie stal jego wlasnoscia.

To, że w eve nie ściga się oszustów bo zwyczajnie ccp nie ma na to pieniędzy i czasu nie znaczy, że definicje złodzieja i własności się zmieniają. Nadal złodziej to osoba zabierająca czyjąś własność, ale mimo to właściciel skradzionego przedmiotu pozostaje nie zmieniony. Gdyby F9 zabrał tego Ravena dla siebie to raczej okradł by Molla a nie SFS.

Cytat: silvia
I teraz uzyj go jako posrednika jak jego alians bedzie potrzebowal tytana...

Gdybym to robił teraz i tytan pochodził by z jednej z najgłośniejszych kradzieży ostatnich dni to poszedł bym do Chribby, jeżeli był by to "legalny" tytan to nie miał bym oporów przed pójściem do F9.

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 11, 2009, 20:53:49 »
CCP nie ściga złodziei, bo nie chce - przypomnę tylko, że jest dumne z tego, iż stworzyło świat gdzie można odegrać prawie wszystkie aspekty zachowań społecznych.
na urlopie od EVE

F-YU

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 11, 2009, 21:02:39 »
pośrednik a paser to pewna różnica
pośrednik NIE bierze udziału w handlu kradzionym towarem.
paser -> http://pl.wikipedia.org/wiki/Paser

opluwany niejaki F9 zachował się jak pośrednik
i jest bardziej wiarygodny od pasera chriby.
Ale ja sobie nie wyobrażam aby gooni mogli skorzystać z usług pośrednika
paser jest jak najbardziej wskazany

ja nic nie wartościuję, tylko nakreślam fakty bo w tej przezabawnej dyskusji się rozmywają  :2funny:

Totalizator

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 11, 2009, 21:03:08 »
Gdybym to robił teraz i tytan pochodził by z jednej z najgłośniejszych kradzieży ostatnich dni to poszedł bym do Chribby, jeżeli był by to "legalny" tytan to nie miał bym oporów przed pójściem do F9.

Przypominam że to nie Ty, tylko F9 będzie decydował czy tytan jest "legalny", na upartego definicje "kradzionego" można rozciągać w eve do nieskończoności.

silvia

  • Gość
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 11, 2009, 21:24:26 »
Cytat: wilk]CCP nie ściga złodziei i przestepcow, bo nie chce - przypomnę tylko, że jest dumne z tego, iż stworzyło świat gdzie, mozna krasc, lecz juz zabijac nie mozna, gdyz jakies kerbir z high secu stracil by statek i byly emo-quite-rage odbierajac jakze prawdziwa mozliwosc walki z policja.[/quote]

fixed your post.

[quote="f-yu
opluwany niejaki F9 zachował się jak pośrednik
i jest bardziej wiarygodny od pasera chriby.
Akurat paser ma wieksza wiarygodnosc, wlasnie dla tego, iz nie dba o to skad cos masz.
Klient nasz pan.

Chribba jest bardziej wiarygodny od f900.
f900 to szuja ktorej nie nalezy ufac :)

Cytat: bruce
Przypominam że to nie Ty, tylko F9 będzie decydował czy tytan jest "legalny", na upartego definicje "kradzionego" można rozciągać w eve do nieskończoności.
+1
Moze komus ktorys z twoich kolegow podpieprzyl velda z puszki i juz mamy skradzionego tytana.


-------------
A jakies detale co do tego, jak ta kradziez wyglada sa?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Sfshootme wyd*** kumpli ;/
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 11, 2009, 21:55:32 »
Cytuj
pośrednik NIE bierze udziału w handlu kradzionym towarem.
Cytuj
opluwany niejaki F9 zachował się jak pośrednik
Przeczysz samemu sobie. Pośrednik nie biorący udziału takim handlu, to pośrednik który mówi gościowi z kradzionym towarem żeby ten spier.... spadał na drzewo. Na pewno nie bierze towaru i robi z nim potem co chce.
W ocenie tego jak zachował sie F9 na pewno znaczący wpływ mają sympatie polityczno personalne oceniających, ale na pewno nie zachował się jak pośrednik.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.