Eve Online > NoobGarten

Przemyślenia noobka

<< < (2/10) > >>

Carnuss:

--- Cytat: Xarthias w Sierpień 18, 2009, 09:54:21 ---Prawie :P

--- Koniec cytatu ---

No wiem że "prawie", ale i tak się wyróżnia  :)

Deshroom Nooby:
Ja zacząłem niecały rok temu. Zanim przysiadłem do gry przeczytałem kilkaset stron o eve - przydało się.

Umieściłem na FTPie polecam lekturę :P
(szczególnie polecam Ruprects Eve Players Guidev9)

http://public.bu-fu.org/deshroom/guides/

BC Defence Guide.pdf
BattleClinic_Wormhole_Guide_v0309.pdf
Beginners_Guide_to_Piracy_2.1.pdf
EVEAssetManager-1.5.1-x64.zip
EveOnline.gadget
Eve_Regions.pdf
Meta Levels.pdf
Ruprects Eve Players Guidev9.pdf
carriersfaq.pdf
completeminersguide_v2.2.pdf
damage types.docx
eve_keys_final.pdf
pvp_guides.doc

Ellaine:
Kurczę, a ja od lat mówię otwarcie że lubię bić Rosjan :) (niech będzie bez "zdrobnień") :) Antagonizmy narodowościowe w grach online są raczej zabawne niż związane z nietolerancją. Myślę że większość z ludzi radośnie pędzących pod biało-czerwonymi sztandarami na Rosjan i Niemców w Eve, WoWie czy innym Ogame, nie miałaby problemu z pójściem z tymiż "wrogami" na piwo, wódkę albo do pracy.
Wolałbym żeby było bardziej RPGowo i ludzie pamiętali tylko o narodowości in-game, ale z tą nietolerancją to bym nie przesadzał.
Co innego kiedy idą w ruch cięższe obelgi niż nazwanie kogoś "ruskiem" czy "lachem" i stwierdzenie że fajnie go bić.

Carnuss:

--- Cytat: Deshroom w Sierpień 18, 2009, 10:09:12 ---completeminersguide_v2.2.pdf

--- Koniec cytatu ---

Jest już wersja 3.0
http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=434899

Ihiazel:
Dziękuje za tak ciepłe przyjęcie (i dotacje  :angel: waszym imieniem nazwę pierwszego "Tengu" :D ).

Muszę od razu sprostować że nie jestem rusofobem ale to pierwsze wrażenie jakie zapamiętałem z potyczki poza cyrylicą i nazwą statku albo nickiem polaka niestety nie nadającym się na forum.  :)

Co do pisowni to jeśli chodzi o orty to wystarczy jak w moim przypadku Firefox i OpenOffice z pełnym słownikiem oraz umiejętność klikania prawym klawiszem myszki na podkreślonym na czerwono wyrazem.  :P Bardziej boję się stylistykę bo niestety z tym różnie bywa.

Pozdr..

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej