Eve Online > NoobGarten

Przemyślenia noobka

<< < (10/10)

Xeovar:

--- Cytat: Doom w Listopad 23, 2010, 08:48:48 ---- Nie idź mainem w supercarriera - tak długo jak nie dadzą hangaru stacjom / outpostom na taki sprzęt (a na to sie nie zanosi) udupiasz postać która staje się więźniem we wlasnym staku. Fakt trudnym do rozlupania, wrednym i z niezlym wykopem, ale np wczorajsza akcja S(tein)C pokazuje że supercariera też można utłuc i to względnie malym gangiem.

--- Koniec cytatu ---
100% racji, jedna mała uwaga, można mieć tzw. wieszak (alta) na którym SC wisi a wsiadasz w niego jak chcesz. Da się, imho to za rok-dwa jak będziesz miał i iski i chęć posiadania supera.


--- Cytuj ---- Małe capitale nie są złe, ale musiałbyś sporo poprawić drony które na dredzie również potrzebujesz na odpowiednim poziomie. 9swoją drogą podbicie dron przyda Ci sie ogólnie)

--- Koniec cytatu ---

Podbicie dron zawsze się przyda, większość statków je używa. Mała poprawka, dready już nie używają dronek. W ogóle, wszystkie dready mają drone bay 0 m3 i bandwidth też 0.

Jak masz dwa konta, to rozważ na drugim wyskilowanie np logistyków, lub przynajmniej skili do naprawiania innych osób, kombo dps+logi albo 2xdps z modułkami do remote tanka są dość popularne.
Rozważ też taką konfigurację - jeden char do skanowania plexów/sygnatur (cloaker, skille na proby, archeologie, hacking) a drugi jako dps do rozwalania npcy.

Doom:
Ale Xeo ja tamto o dredach pisałem w czasach kiedy nikt nawet nie kwęknął że CCP w ramach rebalansu skasuje droniarstwo dredom i tytanom :P

Xeovar:

--- Cytat: Doom w Lipiec 04, 2012, 17:05:42 ---Ale Xeo ja tamto o dredach pisałem w czasach kiedy nikt nawet nie kwęknął że CCP w ramach rebalansu skasuje droniarstwo dredom i tytanom :P

--- Koniec cytatu ---


Ooooo w morde jakie necro mi wyszło :D
nie wiem jakim cudem ale pokazało mi tamtego posta jako pierwszego i nie popatrzyłem na datę :D sorry :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej