Autor Wątek: Wersja pudełkowa - gdzie jest time code  (Przeczytany 2182 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

korpusz

  • Gość
Wersja pudełkowa - gdzie jest time code
« dnia: Lipiec 20, 2009, 22:29:27 »
Czy ktoś posiada wersję pudełkową i może mi powiedzieć gdzie się znajduje TC w niej ?? bo dostałem od siostry za Angli wersje retial  i nie moge znalezc TC w skład mojego pudełka wchodzi: kartonowe opakowanie pudełka nasuwane na pudełko DVD z odpinaną częścią na rzep, instrukcja w kilku językach, luźna karteczka mówiąca o VIP Pass płyta i to wszytko. Pudełko z płytą było orginalnie (sklepowa plomba) zaklejona jak przyszła do mnie. Sądzę, że w sklepie ktoś siostrę ktoś oszukał i 60 TC zarąbał.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Wersja pudełkowa - gdzie jest time code
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 20, 2009, 23:29:28 »
Na to wygląda. KOD był na plastikowej karcie a'la karta kredytowa. Coś jak zdrapka z kodami bankowymi tyle że jedno pole czy coś w tym guście. Hmm....karta w sumie była chyba papierowa (dosyć cienka) o ile pamiętam. Może ci się gdzieś przykleiła między kartkami instrukcji czy coś...

pticu

  • Gość
Odp: Wersja pudełkowa - gdzie jest time code
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 21, 2009, 04:17:01 »
az dzis pojde do sklepu  i sprawdze czy mozna wyjac tc z pudelka :)

korpusz

  • Gość
Odp: Wersja pudełkowa - gdzie jest time code
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 21, 2009, 22:31:50 »
no wlasnie przejrzalem instrukcje juz kartka po kartce nawet i nic. Od samego poczatku suzkalem czegos w stylu zdrapki doladowywujacej telefon wielkosci karty kredytowej i nic takiego nie ma :(

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Wersja pudełkowa - gdzie jest time code
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 21, 2009, 23:25:49 »
No cóż, załoga sklepu robi chyba kreatywną księgowość i skubie karty z gry..... :knuppel2: