Autor Wątek: WTB CNR quickly ! ;]  (Przeczytany 4868 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Shimetsu

  • Gość
WTB CNR quickly ! ;]
« dnia: Lipiec 08, 2009, 10:02:53 »
Kupie CNRke :) Oferty ew kontakt ingame na moja postac o tym samym nicku :)
(prosze nie martnowac mojego czasu probujac mi wcisnac Raveny niczym pro scamerzy z jita xD


Nick w grze to   Deng Lijun     


Na wszelkie oferty odpowiem dopiero po 21:30 ;) Bo w pracy siedze.....  :diabeł:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2009, 10:25:54 wysłana przez Shimetsu »

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: WTB CNR quickly ! ;]
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 08, 2009, 11:04:58 »
Przejrzyj kontrakty w Jita...
Cała prawda o moim graniu...


Shimetsu

  • Gość
Odp: WTB CNR quickly ! ;]
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 08, 2009, 11:26:04 »
cos jeszcze chcesz blyskotliwego dodac?

sznupo

  • Gość
Odp: WTB CNR quickly ! ;]
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 08, 2009, 11:46:38 »
po pierwsze:
cos jeszcze chcesz blyskotliwego dodac?
Skeer Ci najzwyczajniej w świecie uprzejmie doradził, żebys zajrzał na kontrakty w Jita, nikt nie jest wróżką i nie wiadomo z jakim forumowiczem ma do czynienia, chodzi mi o poziom wiedzy o grze, doświadczenie itp..Ty zaś zachowałeś się w stosunku do niego niegrzecznie!
po drugie:
jeżeli już jesteś taki "pro" to zastanów się nad sensem Twojej oferty, chcesz kupić cnr-a (zakładam że po niższej cenie niż w jita) i jeszcze stawiasz warunki. Do tego dodajesz, że będziesz dopiero wieczorem i żeby Ci nie scamować skrzynki itp. Mogę tylko stwierdzić, że po takiej ofercie nie powinieneś się spodziewać nawałnicy maili, przecież każdy kto ew. chce sprzedać cnr-a, sprzeda go w jita po cenie rynkowej, kto by chciał sprzedawać go po niższej cenie takiemu ignorantowi jak Ty?

Shimetsu

  • Gość
Odp: WTB CNR quickly ! ;]
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 08, 2009, 12:16:34 »
Jedynym ignorantem jakiego widze w tym poscie chyba jestes ty,,, nigdzie nie napisalem ze chce kupic taniej wiec wnioskowanie czegos takiego z 2 zdan tekstu swiadczy chyba o twojej ignorancji. Najzwyczajniej chcialem kupic od Polaka i dac zarobic naszemu, a ty wszystko bierzesz zbyt serio, nie poplacz sie prosze. Wzmianka o scamach byla czyms w rodzaju sarkazmu, znasz takie slowo ?  A rade o kontraktach odebralem jako obelge bo wez pod uwage ze to byla 1 rzecz jaka zrobilem, jest tylko kilka ofert i wiekszosc cen jest albo mega przesadzona (nikt tego i tak im nie kupi ) albo sa z rigami nie takimi jakie mnie pasuja, wiec skoncz swoje dywagacje zanim znow palniesz glupstwo.





EDIT:  Nie zamierzam juz tutaj nikogo obrazac wiec skonczmy ten flame ^^ Po prostu chce kupic CNRke i tyle...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2009, 12:31:02 wysłana przez Shimetsu »

YANNICK

  • Gość
Odp: WTB CNR quickly ! ;]
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 08, 2009, 12:51:48 »
Ledwie się zarejestrowałeś, a już sobie wrogów robisz i to jeszcze wśród ludzi, którzy chcą być Ci pomocni. Jeśli jeszcze tego nie wiesz, to trollowanie i flame-baity nie są tu mile widziane.

Shaila Er

  • Gość
Odp: WTB CNR quickly ! ;]
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 08, 2009, 13:29:53 »
Kontrakty, kontrakty, kontrakty! O Polaków w eve się nie martw, wiedzą jak zarobić. I nie, nie obrażam Cię, za to nie podoba mi się ton Twoich wypowiedzi wobec ludzi, którzy nie są w stanie określić Twojego poziomu wiedzy i tego czy już na kontrakty zaglądałeś za to chcieli Ci mądralo pomóc. Mam cnra, którym nie latam ale nie mam ochoty go Tobie sprzedawać.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: WTB CNR quickly ! ;]
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 08, 2009, 14:06:07 »
Lenka, spokojnie...

Nie czuję się wcale urażony. Wskazałem najlepszą moim zdaniem opcję - zresztą to chyba on wczoraj na Centrala Noobs napisał o CNRku, co zauważyłem po 2h dopiero.

Nie ma po co tu robić dramy o mnie  :)
Cała prawda o moim graniu...


finox

  • Gość
Odp: WTB CNR quickly ! ;]
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 08, 2009, 14:12:41 »
Cytuj
nigdzie nie napisalem ze chce kupic taniej wiec wnioskowanie czegos takiego z 2 zdan tekstu swiadczy chyba o twojej ignorancji
Cytuj
jest tylko kilka ofert i wiekszosc cen jest albo mega przesadzona (nikt tego i tak im nie kupi )

Zdecyduj się, bo jak dla mnie drugi tekst świadczy o tym , że chcesz jednak kupić taniej niż w jita. Nie chce być nazwany ignorantem dlatego pytam.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: WTB CNR quickly ! ;]
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 08, 2009, 15:55:06 »
W zależności od tego czy misje robiłoby się blitzem dla lp czy normalnie z salvagem etc to oceniam to na jakieś 2 tygodnie ostrego klepania do nawet miecha (przy czym mowa tu raczej dłuższym siedzeniu przed kompem) Bramka numer 3 to około 60%  tego czasu na misjach i wydłubanie bpc z lp stora mniej lp potrzeba za t dochodzą matsy :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ellaine

  • Gość
Odp: WTB CNR quickly ! ;]
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 08, 2009, 15:58:40 »
Statki Navy mają jeden z najgorszych przeliczników ISK / LP. Już o niebo bardziej opłaca się kupić ammo frakcyjne. A wynika to z przewagi podaży nad popytem. A przewaga podaży wynika z tego że masa ludzi nie liczy przelicznika ISK / LP tylko wybiera rzeczy które na pewno się sprzedadzą i które łatwo znaleźć (bo są na końcu listy).

Oxylan

  • Gość
Odp: WTB CNR quickly ! ;]
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 08, 2009, 17:11:47 »
Faktycznie jest duzo cnr bo dużo ludzi robi misje dla caldari,ogolnie lp jest tanie bo jest b dużo mission runerow,z innej storny nafarmic 500.000lp to b duga droga,zwlaszcza jesli gracz jest casualem,sam mam 1mil lp z tym ze grałem b duzo z wiekszymi i mniejszymi przerwami od misji i zajelo mi to kilka miechow...nigdy nie oddam 500.000 zeby pogonic cnra za marne 3xx mil ktore mozna zarobic praktycznie przez tydzien klepiąc lvl 4 po 5 gdzin dziennie:>obecny stan sytulacji faction shipow a dokladniej ich cen jest tragiczny,czekam na upgarde lp możliwe ze pojawią sie nowe itemy jesli wejdzie ambulations,moze sie doczekam za rok dwa,kto wie...obecnie wole kupic impy czy ammo na wlasne potrzeby niz wydac te marne lp.

Ps.Faktycznie troche nie na miejscu byla odp,kolega dal Ci prostą podpowiedz ze kontrakty...jest tam ich mase po 3xxx mil,imo nie znajdziesz cnra za smieszne pieniądze bo to nie jest towar ktory oddaje sie za pól darmo z racji tego ze czlowiek sie strasznie musi namęczyc.

PPs.Szkoda mi ludzi ktorzy nie szanuja swoich ciezko zarobionych lp i wystawiaja ravki na kontrakty po 3xx mil,ale coz jest jak jest,hardcorowcy niszczą rynek.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2009, 17:19:21 wysłana przez Oxylan »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: WTB CNR quickly ! ;]
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 08, 2009, 17:24:21 »
Oxy Ci "ludzie" podostawali albo bany albo zaczęli się cenić. Aktualnie najtańsze CNR stoją po 500kk ;) , Megas też w tej okolicy, Apok około 400 najtaniej wypada tempest bo raptem 350 (ale ten ship chyba dużej popularności nie ma to mogą to być stare zapasy)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ellaine

  • Gość
Odp: WTB CNR quickly ! ;]
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 08, 2009, 17:29:48 »
Upgrade LP shopa? Głupich i/lub leniwych ludzi nie zupgradujesz :) Nubki myślą że skoro ten Ravek jest na szczycie LP shopa to na pewno docierają tam tylko najlepsi więc na pewno będzie to super biznes. Myśli tak 10 tysięcy ludzi i klepią CNRy jeden po drugim :)

Im coś bardziej egzotyczne (np mniej używane implanty, czyli upierdliwe w sprzedaży, sell order może czekać tygodniami na klienta) i/lub drobnica (czyli znów upierdliwe w sprzedaży, impli +1 trzeba sprzedać 20 wiader żeby wyjść na plus) i/lub uperdliwe w uzyskaniu (jakieś głupie tagi, jakaś produkcja do zrobienia) - tym ma lepszy przelicznik SP / ISK.

CNR jest absolutną odwrotnością tych cech. Jest popularny, jest duży, łatwo go zorganizować sobie.

a CNR po pincet to chwilowe wahniecie, zatrzyma sie pewnie kolo 300-400.

Oxylan

  • Gość
Odp: WTB CNR quickly ! ;]
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 08, 2009, 17:32:40 »
Oo w takim razie sory za zamieszanie,widac sytulacja sie zmieniła,ogólnie mam nos w kontraktach i sledze ceny fakcji itp z dnia na dzien ,ale nie wszystko mozna sprawdzać,skoro tak to z tymi shipami jest jak z impami + 4 w lonetrek i zapewne w innych regionach,ktorych srednia cena w kilka dni skoczyla z 14-16mil do 22m.

Oxylan

  • Gość
Odp: WTB CNR quickly ! ;]
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 08, 2009, 17:41:32 »
Upgrade LP shopa? Głupich i/lub leniwych ludzi nie zupgradujesz :) Nubki myślą że skoro ten Ravek jest na szczycie LP shopa to na pewno docierają tam tylko najlepsi więc na pewno będzie to super biznes. Myśli tak 10 tysięcy ludzi i klepią CNRy jeden po drugim :)

Po częsci zapewne tak jest,chwilowy wzrost cen za cnr moze byc spowodowany brakiem na kontraktach i duzym zapotrzebowaniem ,co nie zmienia faktu ze w assetsach graczy jest ich od groma,i przyjdzie czas ze znow zapchają kontrakty a cena spadnie.

Pozdro

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: WTB CNR quickly ! ;]
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 05, 2009, 23:10:04 »
imo jest to ten ban o ktorym wszyscy mowia albo ladny przekret, implanty skoczyly z 7mil na 12-13 to samo mission loot i inne takie, jak i cnr
implanty juz polecialy w dol wiec farmerzy wrocili na miejsce, tak wiec i cnr potanieja