Autor Wątek: nie grałem.. łohoho 2 lata i  (Przeczytany 5705 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

FaTuM

  • Gość
nie grałem.. łohoho 2 lata i
« dnia: Lipiec 06, 2009, 02:50:33 »
należałem do korporacji Sempiternus, zna ktos ich strone? google nic nie znajduje... pamieta ktoś nick szefa? :P tez zapomniałem a takie fajne czasy były.. .dużo czasu mineło ;)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: nie grałem.. łohoho 2 lata i
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 06, 2009, 07:41:28 »
Err... Korporacji Sempiternus nie znam, alians owszem. Ale chyba niewiele z tego co było 2 lata temu w nim pozostało...
Przedwieczny.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: nie grałem.. łohoho 2 lata i
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 06, 2009, 07:46:27 »
Err... Korporacji Sempiternus nie znam, alians owszem. Ale chyba niewiele z tego co było 2 lata temu w nim pozostało...

Pseplasamy ;)

chlukasz

  • Gość
Odp: nie grałem.. łohoho 2 lata i
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 06, 2009, 09:14:57 »
Sojusz jeszcze jest - resztki, CEO w czasie kiedy grałeś był chyba Frigg Arthois (głowy nie dam)

korporacja główna to był FCIN (chyba ciągle istnieją), nalezy do nich też corp Megatech i parę innych czysto polski ally, a właściwie jego resztki. Wydaje mi się że mieszkają w empire, nie tak dawno byli petem C0ven i wynajmowali pocket W-Q w Stain. Ten stary Sempiternus ma status closed.... bo w 2008 ktoś tam zapomniał opłacić czegoś:) ale zaraz otworzyli nowy z tą samą nazwą, logiem i opisem.

chyba masz już dość dużo informacji żeby znaleźć ich ingame.

YANNICK

  • Gość
Odp: nie grałem.. łohoho 2 lata i
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 06, 2009, 13:19:08 »
Sempiternus nie jest już tym Sempiternusem, którym był. Został ino cień. Obecnym CEO jest Wandal Second z korporacji Frontier Combine, ale to możesz sam sprawdzić.

FaTuM

  • Gość
Odp: nie grałem.. łohoho 2 lata i
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 06, 2009, 14:07:21 »
Sojusz jeszcze jest - resztki, CEO w czasie kiedy grałeś był chyba Frigg Arthois (głowy nie dam)

korporacja główna to był FCIN (chyba ciągle istnieją), nalezy do nich też corp Megatech i parę innych czysto polski ally, a właściwie jego resztki. Wydaje mi się że mieszkają w empire, nie tak dawno byli petem C0ven i wynajmowali pocket W-Q w Stain. Ten stary Sempiternus ma status closed.... bo w 2008 ktoś tam zapomniał opłacić czegoś:) ale zaraz otworzyli nowy z tą samą nazwą, logiem i opisem.

chyba masz już dość dużo informacji żeby znaleźć ich ingame.

ta to ten Frigg Arthois ;p gra jeszcze? :>

BadWolf 666

  • Gość
Odp: nie grałem.. łohoho 2 lata i
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 07, 2009, 09:02:16 »
Jeszcze gra ;)

MONOLIT

  • Gość
Odp: nie grałem.. łohoho 2 lata i
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 11, 2009, 12:05:37 »
Semp żyje i w sumie nie ma się aż tak źle jak tutaj co po niektóre osoby twierdzą.

Voulture

  • Gość
Odp: nie grałem.. łohoho 2 lata i
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 11, 2009, 12:12:49 »
Bo niestety brakuje nam infa od was. Moze cos napiszecie o sobie? Nie w tym temacie moze, ale tak ogolnie? :P

Oxylan

  • Gość
Odp: nie grałem.. łohoho 2 lata i
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 11, 2009, 13:20:05 »
Jako ex dyplo o SMP troche wiem ,a wiec tak...SMP jest Aliansem kilku b małych korporacji,ludzi którzy nie są nastawieni na masowe pvp,jest aliansem który b powoli sie rozwija ale nadal trwa,nie jest nawet namiastką pvp aliansów,ale byli w nim ludzie ktorzy maja duże ambicje,jak shaila er,pimp,i kilku innych dobrych pvperów,mysle że jest tam sporo ludzi ktorzy mają talent i skila jesli o pvp chodzi ale mozliwe że nie zdają sobie z tego sprawy.

Alians nie jest w stanie zapewnić sobie 0.0 bo jest maly i gra w nim dużo ludzi którzy graja po to żeby czasem zrobic misje,pogadac na czacie,pokopac czy upiec kilka shipów,z dorywki wybrać sie do low seku po to żeby kogos zabic albo zostać samemu zabitym.Sporo ludzi z smp jest teraz w c0ven,i innych ally,reszta została tolerujac stan rzeczy taki jaki jest,i nie mam tu nic zlego na myśli.


Pozdro