Autor Wątek: Blobować czy nie blobować  (Przeczytany 15961 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Blobować czy nie blobować
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 27, 2009, 10:57:17 »
Ciezko cos innego robic kiedy kilka frytek goni hmm duzo hostow. Przynajmniej tak wygladalo moja ostatnia wycieczka do cva. Podroz powrotna do hiseka umilalo mojemu incususowi jakies 20+ battleshipow severeance na ogonie. Strach pomyslec co by sie dzialo gdybym byl cruzem.  :2funny: O ile wiem reszta yarr wracajaca inna trasa odkryla podobne atrakcje.
To był przypadek, CVA wybierała się gdzieś flotą, dokładnie to 3 takie floty wybrały się, ale w nieznanym mi kierunku.
W Provi nikt nie wyciąga BSów na gangi pirackie... chyba że masz takiego pecha i natkniesz się na taka flotę przypadkiem. Jeśli zbierze się flotka na łapanie gangu pirackiego to jest to ogólnie flotka z haców reconów, tudzież inszych dictorów... oczywiście spotkasz przypadkowych "przechodniów" w BC czy BS którzy dołączyli.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Blobować czy nie blobować
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 27, 2009, 11:03:41 »
@CATfrcomCheshire
Nic osobistego, ale sorki...
Szczególnie że widziałem YARRów w akcji....prawde mówić nie widziałem bo chowali sie w cloakach i spamowali local... I zaznaczam że nie było żadnego bloba czy nawet zakichanej kampy na bramce.
Mówisz że każdy gra jak lubi i trzeba to uszanować, ale za chwilę nabijasz się z tych co grają inaczej niż ty to sobie wymyśliłeś. Gdzie konsekwencja?

Dla wiadomości co niektórych zarzucających mi prawiczkostwo - latam za takowymi po Provi od dłuższego czasu, latam i mam mało zestrzeleń, właśnie dlatego że za cholerę żaden nie chce się rzucić na mego Cursa czy pilgrima z wrzaskiem yarrrr!
http://vu-du.xt.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=2388
To że fit z końca pleców to już insza inszość  ;)

Spoko, ja sie nie obrazam. Nie wiem, moze wtedy byles w innej flocie, a moze na jakims innym intelu - NIKT z nas nie mial cloaka, a blob byl, ok 30 statkow kampilo brame, az zrobilismy znudzeni logoffa. Jezeli chodzi o to, ze kazdy gra jak lubi, to przeciez napisalem jasno - nikt nikomu nie zabroni latami robic misji w empire, ani wydobywac Velda, podobnie jak nikt nie zabroni mi konsekwentnie robic sobie z tego jaj :) Kazdy gra, jak lubi, i mam prawo sobie to oceniac, jak chce, podobnie jak ty masz prawo oceniac mnie, a ja mam prawo to olac  ;) Jezeli chodzi o Twojego Curse, i narzekania, ze nikt sie na niego nie rzuca - moze powinienes czasem wyleciec z Provi, zobaczyc, jak wyglada kosmos na zewnatrz Waszej enklawy.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Blobować czy nie blobować
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 27, 2009, 11:10:30 »
Jezeli chodzi o Twojego Curse, i narzekania, ze nikt sie na niego nie rzuca - moze powinienes czasem wyleciec z Provi, zobaczyc, jak wyglada kosmos na zewnatrz Waszej enklawy.
Nie narzekanie, tylko taki przykład relacji pirat na moim terenie (rzekomo szukający równego a nawet sielniejszego przeciwnika) - antypirat.
Wylatuję, może nie za często, bo i grać za często nie mam czasu, ale wierz mi wylatuję, samotnie czy prowadząc gang... i wszędzie jest podobnie, nie spotkałem się z piratami rzucającymi się na liczebniejszego przeciwnika. A jak chciano mnie złapać to wystawiano o wiele więlsze siły, ale ja uważam to za jak najbardzoej naturalną rzecz i nie zarzucam blobowania i tchórzostwa.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Blobować czy nie blobować
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 27, 2009, 11:12:50 »
Nie wiem, moze wtedy byles w innej flocie, a moze na jakims innym intelu - NIKT z nas nie mial cloaka, a blob byl, ok 30 statkow kampilo brame, az zrobilismy znudzeni logoffa.
To dlaczego nie wrzasnęliście YARRRRRR!!! i nie rzuciliście się na liczebniejszego przeciwnika? Przeca liczy sie FUN  ;)

Cytat: Colonel- zreszta najfajniejsze jest wbijanie sie w wieksze ekipy i Yarrr 

Ty - Dokladnie  Acha.......
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Blobować czy nie blobować
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 27, 2009, 11:21:07 »
Jest granica miedzy odwaga, a glupota... Gdybysmy mieli jakies szanse, to moze bysmy sie rzucili, ale Wasza strategia zniechecania piratow do odwiedzin jest taka, zeby zadnej szansy nie dac... A ja i tak bede do was wpadal :P
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Blobować czy nie blobować
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 27, 2009, 11:39:41 »
Heh, bo na tym to polega, żeby było spokojnie i w miare bezpiecznie dla tych co chca spokojnie postrzelać raty  :)
Zapraszamy, zapraszamy, może nawet sie spotkamy?  :) Miło będzie potem wymienić spostrzeżenia i doświadczenia  :)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Loc0

  • Gość
Odp: Blobować czy nie blobować
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 27, 2009, 12:11:02 »
Hehe znowu gadka o Provi (Albi ostatnio ci hai mowilem na localu a ty nic :( ). Dajcie spokoj bo to jalowa dyskusja i juz z Bufu to przerabialismy :).

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Blobować czy nie blobować
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 27, 2009, 16:04:16 »
A gdzie Ty tu widzisz gadkę o Provi? Parę razy wspomniane zostało jako przykład.... ???
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

myst1q

  • Gość
Odp: Blobować czy nie blobować
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 27, 2009, 20:22:21 »
@cat- spytaj sie jalifa o to czy piraci biora sie na silniejszego [liczebniejszego] przeciwnika. on o tym duzo wie.

ach... no tak... jalif blobuje i na latwa walke leci
"kekeke".

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Blobować czy nie blobować
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 29, 2009, 13:53:28 »
Tez zależy jaki gang sie prowadzi. Jak sie robi s&f lub leeroy jenkins gang sprawy inaczej wygladaja. Tutaj akurat s&f gang prowadzony przez gentow.
Przystawka:
http://www.gentlemen-in-space.com/killboard/?a=kill_related&kll_id=5918
Danie glowne:
http://www.gentlemen-in-space.com/killboard/?a=kill_related&kll_id=5925
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2009, 16:59:04 wysłana przez Sotharr »

myst1q

  • Gość
Odp: Blobować czy nie blobować
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 29, 2009, 14:20:29 »
s&f...s&f... science AND ficion?

i co te 'walki' maja pokazywac??

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Blobować czy nie blobować
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 29, 2009, 19:29:15 »
S&F gang znaczy stay and fight czyli posiadajacy umiarkowane sklonnosci samobojcze. Jak widac na zalaczonym obrazku po zjedzeniu tych diktorow gang zostal zobaczyc co sie bedzie dzialo. Zabilismy co sie dalo ale blob w szybkim tempie rosl wiec kto mogl uciekl.
Jak bys nie wiedzial co to jest leeroy jenkins gang to gang samobojczy lecacy w glab wrogiego terytorium jak daleko sie da. Jesli nie wiesz kto to jest leroy jenkins sluze  pomoca. http://www.youtube.com/watch?v=LkCNJRfSZBU# Video pochodzi z wow jak bys nie wiedzial.
Jak bys nie wiedzial co to wow. http://pl.wikipedia.org/wiki/World_of_Warcraft

myst1q

  • Gość
Odp: Blobować czy nie blobować
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 29, 2009, 20:00:44 »
S&F- to chyba tylko u was panuje taki skrot. zgooglowalem, sprawdzilem na innych forach-nic.

stay & fight

czyli macie tez 'run like hell' [RLH], 'bring the blob!' [btb!] i podobne tak?
i wszystko jasne...

Leeroy jenkins
to tez chyba TYLKO u was.
nigdy niewidzialem [nawet nieslyszalem] by ktos powiedzial "leeroy jenking gang/roam/'name it'  join up people" czy cos podobnego.

fajnie tam u was ^_^


i nadal niewiem po co wkleiles tamte linki... by sie pokazac jaki killzor jestes?

http://www.a-kills.com/related.php?id=259320
http://www.a-kills.com/related.php?id=259355

to ja sie dolacze ;>
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2009, 20:08:12 wysłana przez mystiq »

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Blobować czy nie blobować
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 29, 2009, 22:01:15 »
Jak bym chcial pokazac jaki mam rozmiar epena znalazl bym bez problemu cos lepszego.

Sotharr

  • Gość
Odp: Blobować czy nie blobować
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 30, 2009, 02:11:21 »
Temat się wyczerpał, zamykam.