Autor Wątek: Jak to jest z tym death penealty?  (Przeczytany 2410 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ethern

  • Gość
Jak to jest z tym death penealty?
« dnia: Czerwiec 10, 2009, 20:55:52 »
Tak jak w temacie. Czytałem troszku postów, ale i tak zupełnie nie wiem, jak to jest
z stratami w grze. Nawet nie wiem, czy jeden gracz może mieć kilka statków. Help!

Ellaine

  • Gość
Odp: Jak to jest z tym death penealty?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 10, 2009, 21:15:46 »
Możesz i powinienneś mieć mnóstwo statków. Jeśli statek wybucha to jest wybuchnięty i go nie ma. Tylko tyle i aż tyle :)

YANNICK

  • Gość
Odp: Jak to jest z tym death penealty?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 10, 2009, 21:21:54 »
Nio...EVE is brutal and full of pirates  :D

A jak nie wykupisz klonika odpowiedniego, to cię szlag trafi. ;)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Jak to jest z tym death penealty?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 10, 2009, 22:29:35 »
Po Goonach i mistyqu to się czegoś takiego domyślnie spodziewam, ale po moderatorach z takim stażem
 na centrali?

Tak jak w temacie. Czytałem troszku postów, ale i tak zupełnie nie wiem, jak to jest
z stratami w grze. Nawet nie wiem, czy jeden gracz może mieć kilka statków. Help!

W skrócie. Statków możesz mieć tyle na ile cię stać, ale pilotować na raz możesz tylko jeden. Jeśli stracisz ten statek w jakiś sposób w przestrzeni zostajesz w podzie (potocznie zwanym jajkiem), o ile w przypadku npc i zwykłych pvp graczy poza 00 raczej dasz radę się ewakuować bo w jajko strzelać nie będą o tyle w starciu z piratem lub 00 uratowanie jajka jest zależne od twoich umiejętności i poziomu laga jak może ci wystąpić bo ci z reguły kasują tez poda (no w przypadku piratów takich jak voodoo masz szanse na to że zaproponują ci zasilenie ich kont iskami w zamian za nie niszczenie ale tylko jeśli ich nie wnerwisz, albo będzie to względnie spokojna sytuacja ;) )

Jeśli tracisz jajko a nie masz upgradowanego klona budzisz się w klonowni, a twoje sp sa zredukowane o połowę potrzebną do wyskilowania jednego z tych skili które masz na level 5 i mają najwyższy mnożnik. Skill ten jest zbijany z levelu 5 na 4,5. Który skill padnie wybierane jest losowo, no chyba ze w grupie skili o najwyższym mnożniku masz tylko jeden wybity na 5.
Jeśli miałeś upgradowany clon wtedy budzisz się bez strat w sp, ale musisz jak najszybciej upgradować nowy klon do poziomu który pozwoli ci przetrwać takie zdarzenie ponownie bez utraty sp

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Sirhan

  • Gość
Odp: Jak to jest z tym death penealty?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 11, 2009, 13:40:19 »
Jednym słowem jak zabiją ci statek to tracisz wszystko co na nim miałeś a nie odradzasz się ze wszystkim co mialeś przy sobie jak w wielu innych mmo. Po wtopieniu na misji można większość sprzętu odzyskać, na pvp jest 50/50, jeśli koledzy wygrali to cię pozbierają, jeśli przegrali to tracisz wszystko.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Jak to jest z tym death penealty?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 11, 2009, 13:47:59 »
Ze sprzętem jest tak że odzyskuje się to co przetrwało zniszczenie shipa, nie dotyczy to rigów które zawsze idą  w diabły, i raczej nie mówiłbym tu o większości sprzetu

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Sirhan

  • Gość
Odp: Jak to jest z tym death penealty?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 11, 2009, 15:01:55 »
i raczej nie mówiłbym tu o większości sprzetu
ma się te układy z opatrznością ;p