Autor Wątek: Co to będzie za niespodzianka ?  (Przeczytany 5746 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Co to będzie za niespodzianka ?
« dnia: Czerwiec 11, 2009, 13:42:38 »
Jak myślicie co zaprezentuje CCP ?
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=46893

EVE 2 ?  :D Pogromce WoW ?  ;D czy jakiś crap o którym oby wszyscy jak najszybciej zapomnieli i niech chłopaki wracają do prac przy EVE  ;)

Siewca Titum

  • Gość
Odp: Co to będzie za niespodzianka ?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 11, 2009, 13:48:27 »
World of Darkness. Pewnie postawią na oryginalność i innowacje a temat WoWa ominą szerokim łukiem. Wątpię By CCP mogło startować do Blizzarda . :D

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Co to będzie za niespodzianka ?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 11, 2009, 14:17:54 »
Złe wieści. To znaczy, że CCP będzie miało mniej czasu dla nas.  :'(

Ellaine

  • Gość
Odp: Co to będzie za niespodzianka ?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 11, 2009, 14:29:22 »
Postawią na scenarzystów z WW. Są już gry komputerowe z tego świata, Vampire cośtam, dość stare.
WoD stanowi pewne wyzwanie designerskie ze względu na skończoną liczbę ludzi jacy zmieszczą się na "realistycznej" Ziemi.

CCP ma 2 zespoły, w Reykiaviku i w Atlancie, ten w Atlancie od początku zajmował się WoDem a ten w Reykiaviku zawsze zajmował się Eve.

Malag Maradan

  • Gość
Odp: Co to będzie za niespodzianka ?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 11, 2009, 14:45:46 »
Ja mam wielką nadzieję na WoD Online. Grałem w papierowe wersje Vampira i Wilkołaka, starą komputerową Maskaradę też przeszedłem. W zeszłym roku dokopałem się do informacji, że CCP wykupiło WW i od tamtej pory czekam na każdy skrawek informacji  :uglystupid2:

Straszny

  • Gość
Odp: Co to będzie za niespodzianka ?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 11, 2009, 14:48:48 »
ale to będzie wyraźnie klimat "ala maskarada"? Mi brakuje MMO w klimacie steampunka

dla mnie zabawa to S-F>steampunk>fantasy - (czym mniej fntasy tym lepiej), a wampirki i takie klimaty zupełnie mi nie leżą.

Malag Maradan

  • Gość
Odp: Co to będzie za niespodzianka ?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 11, 2009, 14:51:43 »
Wot, kwestia gustu.

Sammani

  • Gość
Odp: Co to będzie za niespodzianka ?
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 11, 2009, 14:52:39 »
Mam nadzieje, ze to bedzie nie tylko wampir, ale wszytskie grupy inna sprawa, ze wod ciezko bedzie wyrwac z systemu rvr. Wilkolaki, wampiry (sabat i maskarada), mag, a do tego lowcy. Te grupy raczej sie nie przyjaznia...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Co to będzie za niespodzianka ?
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 11, 2009, 14:59:30 »
NIe wspominając o detalach ze poszczególne systemy się różnią od siebie jeśli idzie o fluff

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Malag Maradan

  • Gość
Odp: Co to będzie za niespodzianka ?
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 11, 2009, 15:00:33 »
Też na to liczę  :) Nie ma sensu robić tylko maskarady i napuszczać na siebie różne klany. Ale już możliwość stworzenia Blood Talon'a, który będzie walczył z Gangrelem unikając jednocześnie Magów...  :laugh:

Piszę się  o7

Ellaine

  • Gość
Odp: Co to będzie za niespodzianka ?
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 11, 2009, 16:00:23 »
Bardzo liczę na mocno zróżnicowaną tematykę i sens gry zależnie od postaci.
Wilikołaki mają najlepszy background pod ciągłą jatkę pvp i porządne pvp, innymi słowy mnóstwo walki. Nigdy nie skończą się kompleksy przemysłowe Pentexu i umbralne cośtamy w których trzeba wszystko wyrżnąć.
Mag ma miejsce na troche pve (z technokracją i nephandimi) ale przede wszystkim powinien być mega łamigłówką, grą z mnóstwem zagadek i kombinowania. To chyba najtrudniejsze do zaprojektowania.
Wampir w sumie nie ma miejsca na dużo sieczki, za to składa się z polityki i układów i byłby czymś w rodzaju strategii polegającej na przejmowaniu ludzi ze światka przestępczego, biznesowego, polityki, prasy, policji itp, aż do zdobycia dominacji w mieście i ogłoszenie się księciem. A dla pomniejszych wampiórków - usługi, przysługi i wybieranie stron.

KennethWolf

  • Gość
Odp: Co to będzie za niespodzianka ?
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 11, 2009, 16:30:03 »
jeśli zrobią to MMO tak samo ciekawe jak EVE to będzie super, lubie WoDa i z chęcią zagram pod warunkiem że to nie będzie coś w stylu WoWa hack'n'slashowe sieczki bieganie po lokacjach i tłuczenie kolejnych potworków i leveli mnie w ogóle nie bawi.
Scary, steampunk jest genialny szkoda że jest mało ciekawych rzeczy w tej konwencji, kilka dobrych animców i mang - Last Exile, kilka filmów -Vidocq, Złoty Kompas, troszkę książek -w sumie początki u Verna, ale gier dobrych nie znam kiedyś kiedyś w czasach 386, 486 była strategia w tym klimacie ale nie pamietam już nazwy...

Straszny

  • Gość
Odp: Co to będzie za niespodzianka ?
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 11, 2009, 16:39:01 »
Arcanum, kiedyś uwielbiałem w to grać ;)

chyba nie ma żadnego MMO w klimacie steampunk. Albo mniej lub bardziej hardcorowe fantasy albo space-opera.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Co to będzie za niespodzianka ?
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 11, 2009, 17:09:43 »
Cytuj
le gier dobrych nie znam kiedyś kiedyś w czasach 386, 486 była strategia w tym klimacie ale nie pamietam już nazwy...
Ja się całkiem dobrze bawiłem przy Arcanum, do tego jest jakis rts czy jakaś mutacja tego gatunku która sie nazywa chyba Reis of Nation czy coś w ten deseń jedna z frakcji tam to steampunk na max :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

ivil

  • Gość
Odp: Co to będzie za niespodzianka ?
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 11, 2009, 17:16:46 »
Ale już możliwość stworzenia Blood Talon'a, który będzie walczył z Gangrelem unikając jednocześnie Magów... 

Gra najprawdopodobniej bedzie oparta na swiecie nWoD a nie oWoD [;

Straszny

  • Gość
Odp: Co to będzie za niespodzianka ?
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 11, 2009, 17:26:39 »
jeszcze strategia planszowa Fantasy General przyszedl mi do głowy z genialnej serii PanzerGenerałów

ale ogólnie gatunek jest silnie niedoceniany w przemyśle gier

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Co to będzie za niespodzianka ?
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 11, 2009, 17:45:58 »
Pierwsze testy ambulation na sisi były już od dawna planowane na drugą połowę wakacji. Podejrzewam, że to o to chodzi plus ogłoszenie WoD'a online na tym samym silniku.
Przedwieczny.

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: Co to będzie za niespodzianka ?
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 11, 2009, 19:52:28 »
Uważam CCP z jednego z lepszych deweloperów gier MMO.. wszak mają ją tylko jedną, ale widać że wkładają w EVE DUŻO pracy. Mają dobre pomysły, wspierają comminuty i największy plus - płacenie za gre funduszami z gry  O0 Chętnie pogram w ich następną produkcję o ile będzie możliwość opłacania abonamentu gotówka z gry :)