Autor Wątek: Hastrabull MK2  (Przeczytany 2016 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Hastrabull MK2
« dnia: Czerwiec 10, 2009, 17:49:55 »
W zwiazku z tym, ze ten watek: http://www.eve-centrala.pl/forum/index.php?topic=815.msg5145#msg5145 jest bardzo stary a co najwazniejsze założony przez moja stara postać, do której już nie mam dostępu, postanowiłem go zamknąć i utworzyć nowy tworząc zarazem małą biografię swojej postaci.

Rok 2004
Dawno dawno temu, za gorami za lasami... to nie ta bajka ;) W kazdym badz razie kawal czasu temu szukalem dla Siebie rozrywki. Po dluzszych poszukiwania wybor padl na eve online. Dziwna, kosmiczna gierke ze smieszna historyjka i dziwnym sterowaniem....

cdn...
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Hastrabull MK2
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 23, 2009, 16:02:31 »
www.google.pl -> kosmiczna symulacja (albo cos w tym stylu) -> search.

Pojawilo sie kilka pozycji, mnostwo smieci, mnostwo torrentow ;) no i eve :)

Wejscie na strone... o co tu kurde chodzi? Kolejna bzdura... no dobra, gdzie jest download... o kuzwa trzeba placic ;/ no dobra, mam cos na koncie, moze warto...

download...
download...
download...
kuzwa
download...

i tak jeszcze ze 3 godziny (wtedy mialem imponujace lacze 512kb/s ;) )

W koncu sie udalo... Instalacja... Zalozenie konta... Odpalamy to gowno...

Niestety w tamtym czasie nie mialem jeszcze dziewczyny, wiec nikt z chocby odrobina poczucia estetyki nie mogl mi pomoc w stworzeniu postaci, w zwiazku z czym moja morda wyglada jak wyglada ;)



No ale wracajac do tematu. Odpalilem to to i... o kuzwa, ladne to to ;) ale o co tu chodzi?

Siakies ikonki po lewej, o co tu biega… Kursory nie działają, latac nie można… o prawy klawisz myszy cos zrobil łooo i jakas baba mi nadaje tutaj. Jakis tutorial chce żebym zrobil? No chyba jakies zarty! Ja? Tutorial? Buahahaha! (do tej pory nie zrobiłem zadnego tutoriala :D)

Siedzialem w jakims stateczku, siakis kamien kolo mnie a ja nawet ruszyc się nie umialem ;) Po około 3 godzinach grania udalo mi się opanowac najważniejsze podstawy, czyli rightclick->cel żeby tam leciec, market, uruchamianie modułów…

Jak wczoraj pamiętam, że przez pierwsze… 4, może 5 dni siedziałem w velatorze i kopałem trit w Todaki nie wiedząc nawet, że można wylecieć poza system :D (tak tak dzieci, robcie tutoriale!) Dopiero po kilku dniach wkurwiony na maxa, ze zapłaciłem iles tam ojro za skubanie kamulca zacząłem latac po okolicy i wtedy spostrzegłem nagle, ze ludzie podlatuja do bramy i nagle znikaja, albo się pojawiaja. Po krótkiej rozkmince dowiedziałem się, ze… można skakac przez bramy :D godzine pozniej dowiedziałem się ze istnieje cos takiego jak mapa i… Łooo matko! Jak ja zobaczyłem, to mnie zatkalo :D troszke dużo punkcikow było na tej mapie :D
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech