Autor Wątek: Wielka wojna Delve/Querious/Period Basis  (Przeczytany 18869 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Straszny

  • Gość
Odp: Wielka wojna Delve/Querious/Period Basis
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 16, 2009, 17:31:24 »
Wojna na tym etapie praktycznie sie skończyła. Blob swarmu wygrał i nic sie nie da w tej chwili zrobić. Raz mamy całkowicie poczucie świetnie spełnionego obowiązku - byliśmy tu do końca przez 2 lata walk.

Jeśli Terion szuka momentu jakiegoś przełomowego (bo na tym mu chyba zalezy) to pewnie sami bobici to ogłoszą na dniach.  Masz swój moment. Sprawa jest jasna - na odbicie Delve/Queriuos nie ma teraz nawet cienia szansy. Koniec wojny.

Gratki dla GS dyrektorów za politykę, dla Morsusa i Razora, za niesamowicie upartą partycypację, dla PL za używanie supercapitail. Dzięki stainwagonowi za pomoc. Przedłużyli wojne o pare miesięcy.   O0

Na "blood" terenie spędziliśmy 2 lata nonstop wojny (z wyjątkiem okresu MAXa) - zabawa była rewelacyjna, północ Delve to najfajniejszy region jaki znam do pvp.

Wygląda na to że szukamy znowu nowego miejsca w grze ;)


-----------------------------
Wojna z punktu "cyferek" bufu:
http://www.bu-fu.org/kb/?a=cc_detail&ctr_id=41

wojna trwała od 2009-02-03 do 2009-06-16. Naszych 50 memberów partycypowało przez te 4 miesiące w 5334 killach, tracąc 1222 statki, z efektywnością 90% i bardzo wysoką natywną ilością killi (robionych samodzielnie przez naszych bojsów) czujemy się naprawde OK. Zabawy w naszym stylu mieliśmy od cholery, przy okazji mogliśmy sie nauczyć sporo z używania Tytków i róznych nietypowych gangów, walcząc przy ciągłym ryzyku zblobowania.  O0
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2009, 17:56:11 wysłana przez Scaryman »

KennethWolf

  • Gość
Odp: Wielka wojna Delve/Querious/Period Basis
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 16, 2009, 18:18:23 »
Dzięki za zabawę, gratuluję zwycięstwa. Mam nadzieję że BoB wstanie z kolan i w ciągu roku będziemy odbijać Delve i będziemy mieć z tego taką samą ilość zabawy :).

Sammani

  • Gość
Odp: Wielka wojna Delve/Querious/Period Basis
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 16, 2009, 18:20:19 »
Maja goontopie wiec pewno bedzie ogolno evowy reset, czas malych lokalnych walk, koniec ery blobow, supercapsow, okres skirmishy i nieskrepowanego niczym pve, metagaming zniknie z eve, do 0.0 wpuszczone zostana mlode ambitne ally, etc etc  :coolsmiley:

Ellaine

  • Gość
Odp: Wielka wojna Delve/Querious/Period Basis
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 16, 2009, 18:23:18 »
Nu, nie wierzyłem że to się uda ale może rzeczywiście Eve wyzwoliło się od tyranii :)

To przypomina historie światów fantasy, w których po latach wojen wielkie zło zostaje zakopane pod ziemią w magicznie zapieczętowanych kryptach. Teraz koalicje popuszczą pasa a potem rozpadną się na małe zgnuśniałe państewka a głęboko pod ziemią, z dala od oczu śmiertelnych, zło będzie odzyskiwało siły by kiedyś znów wyleźć i znów zagrozić światu żywych i zapowiedzieć nową erę ciemności.  :diabeł:

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wielka wojna Delve/Querious/Period Basis
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 16, 2009, 18:23:43 »
o jezu i co teraz bedzie  :o co zrobia goonsi

Pomoc RA/XxDeathXx i pomscic UNL.

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Wielka wojna Delve/Querious/Period Basis
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 16, 2009, 18:26:22 »
Pomoc RA/XxDeathXx i pomscic UNL.
kierunek esoteria/feythabolis/paragon souls?

myslalem ze jak "to" sie skonczyc to naprawde wszyscy beda chcieli troche odpoczac i jakies wieksze konflikty wybuchna po wakacjach

Terion

  • Gość
Odp: Wielka wojna Delve/Querious/Period Basis
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 16, 2009, 18:30:28 »
\0/ no to ja czekam na obweiszczenei swiatu tego co nieuniknione. Reka sprawiedliwosci doseignela w koncu bobkow, no i bardzo dobrze ;]

Szkoda tylko, ze nei dane mi bylo postrzelac do tego zdychajacego tworu na pozegnanie, no ale nie mozna oczekiwac od zycia za duzo.

Dobra robota Goonsy & company  O0


P_UNKNOW

  • Gość
Odp: Wielka wojna Delve/Querious/Period Basis
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 16, 2009, 18:32:43 »
Gratulacja z wygranej, szczególne wyrazy uznania dla zaciętości Razora i MH, dla PL za odważne i efektywne wykorzystywanie capsów w tym najczęściej Tytanów  O0. Gratulacje także dla Goonswarm za logistykę i fajną sieć JB  :D
 Ps. Coś czuję że się jeszcze spotkamy  >:D

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Wielka wojna Delve/Querious/Period Basis
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 16, 2009, 18:39:16 »
GF

Ian666

  • Gość
Odp: Wielka wojna Delve/Querious/Period Basis
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 16, 2009, 18:45:37 »
Gdy goony dołożą outpostów a nc wycofa się ostatecznie na swoje tereny zajmując się swoimi sprawami, w momencie w którym mało kto się spodziewał, jeden z goon dyrektorów (z hipotetycznych powodów których można sobie wymyślić dziesiątki) wyłączy alians i będziemy mieli kolejny zwrot akcji w tej grze której przecież nie obce są takie wolty. Ktoś sie zdenerwuje, znudzi, odechce mu się, zmieni światopogląd czy nawet zostanie przekupiony dolarami co na dobrą sprawę mało kogo by zdziwiło biorąc pod uwagę fakt że niejednokrotnie ludzie pompują naprawdę sporo prawdziwej waluty w tą grę dla lżejszych pobudek. Oczywiście można snuć różne domysły, planować i tak dalej, ale często jeden moment potrafi to wszystko zweryfikować i wywrócić do góry nogami.

Edit: Scaryman sprostował że już się tak nie da, ale ogólnie chodziło o to że zdarzają się co jakiś czas zwroty akcji które diametralnie potrafią odmienic sytuacje, a to z wyłączaniem aliansu było przykładem. Naprawdę nie ma co przesądzać bo mało co jest stałe w tej grze.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2009, 18:51:05 wysłana przez Bartek »

Straszny

  • Gość
Odp: Wielka wojna Delve/Querious/Period Basis
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 16, 2009, 18:47:29 »
Gdy goony dołożą outpostów a nc wycofa się ostatecznie na swoje tereny zajmując się swoimi sprawami, w momencie w którym mało kto się spodziewał, jeden z goon dyrektorów (z hipotetycznych powodów których można sobie wymyślić dziesiątki) wyłączy alians i będziemy mieli kolejny zwrot akcji w tej grze której przecież nie obce są takie wolty. Ktoś sie zdenerwuje, znudzi, odechce mu się, zmieni światopogląd czy nawet zostanie przekupiony dolarami co na dobrą sprawę mało kogo by zdziwiło biorąc pod uwagę fakt że niejednokrotnie ludzie pompują naprawdę sporo prawdziwej waluty w tą grę dla lżejszych pobudek. Oczywiście można snuć różne domysły, planować i tak dalej, ale często jeden moment potrafi to wszystko zweryfikować i wywrócić do góry nogami.
.... i byłoby to fajne ale w ostatnim patchu CCP wprowadziło blokadę rozwiązywania sojuszu przez jednego dyrektora. Nic takiego już sie nie wydarzy.

Swoją drogą to niezly fail. Bo pośrednio przyznali sie do bardzo głupiej struktury jaką stworzyli wcześniej (uzależnienie wielu tysięcy ludzi od pojedyńczego membera)

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wielka wojna Delve/Querious/Period Basis
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 16, 2009, 18:54:11 »
kierunek esoteria/feythabolis/paragon souls?

myslalem ze jak "to" sie skonczyc to naprawde wszyscy beda chcieli troche odpoczac i jakies wieksze konflikty wybuchna po wakacjach

Nie, nie esoteria/feyth/paragon. XxDeathxX/RA zyja w scalding pass - detroid

Rogoo

  • Gość
Odp: Wielka wojna Delve/Querious/Period Basis
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 16, 2009, 19:28:57 »
Wojna na tym etapie praktycznie sie skończyła.

Az mnie korci zeby odgrzebac jakies stare cytaty i troche sie popastwic, ale daruje sobie i powiem tylko:

gf chlopaki  :)

o/\o

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: Wielka wojna Delve/Querious/Period Basis
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 16, 2009, 19:32:36 »
:facepalm:  ;D Myślałem że to dłużej potrwa ;) Gratuluję wytrwałosci  O0

gosti

  • Gość
Odp: Wielka wojna Delve/Querious/Period Basis
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 16, 2009, 19:40:27 »
A to jakies ogloszenie Molla bylo, ze beda teraz kopac w empire czy cos?

Pomoc RA/XxDeathXx i pomscic UNL.

Gut :)

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Odp: Wielka wojna Delve/Querious/Period Basis
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 17, 2009, 00:32:11 »
Ja tam nie wiem czy jakis official był, ale sie chłopaki zwijają :D W sumie może to dziwnie zabrzmi, bo teraz zmieniłem stronę, ale dobrze, że tak się stąło :) Mam nadzieje, że teraz stanie się tak jak się mówiło, czyli MM/RZR, GS, PL już nie będzie musiało tak blisko trzymać, bo nie ma takiego wspólnego wroga, który chciał podbić cały universe. Tylko coś mnie słuchy doszły, że jakiś plan jest skopać teraz Atlasa (gdzie nie pójdę to zaraz nas atakują :D ). Teraz jak tak patrzę to już nie BoB jest ten co chce przejąć wszystko ale NC przejęło ich rolę. Hmm... To kto teraz jest zły?? :D

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: Wielka wojna Delve/Querious/Period Basis
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 17, 2009, 00:49:39 »
gf! :>

Rogoo

  • Gość
Odp: Wielka wojna Delve/Querious/Period Basis
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 17, 2009, 01:26:33 »

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Wielka wojna Delve/Querious/Period Basis
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 17, 2009, 02:47:39 »
No to teraz czekamy na wykopanie nas z Esoterii  :)

GF dla bloku północnej koalicji (jak to się nazywało? GS, NC, PL i przybudówki?), szczególnie PL, którego szanuję za to, że są piekielnie trudni w pvp  :)

To jeszcze nie koniec   :)
Cała prawda o moim graniu...


Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wielka wojna Delve/Querious/Period Basis
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 17, 2009, 06:58:12 »
Ile razy mam powtarzac ze esoteria nas nie interesuje ? Macie kawalek swojego sova i bawcie sie dobrze.

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Odp: Wielka wojna Delve/Querious/Period Basis
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 17, 2009, 09:24:25 »
Nie, no to z tym DD to już jakieś chore jest po prostu. Mam nadzieje, że coś CCP wymyśli w tym temacie, by to zmienić, bo żeby w taki sposób niszczyć capitale to już jest przesada...

Straszny

  • Gość
Odp: Wielka wojna Delve/Querious/Period Basis
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 17, 2009, 09:32:50 »
i wydaje mi się że ilość Tytków będzie rosła, jescze długi czas, conajmniej liniowo. Jak tak dalej pójdzie to z całego pvp i taktyki zostaną zapasy - my wrzucimy 40 a wy tylko 30 tytków.

Gregorius

  • Gość
Odp: Wielka wojna Delve/Querious/Period Basis
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 17, 2009, 09:50:17 »
Nie, no to z tym DD to już jakieś chore jest po prostu. Mam nadzieje, że coś CCP wymyśli w tym temacie, by to zmienić, bo żeby w taki sposób niszczyć capitale to już jest przesada...

tym badziej swoje capsy  >:D

Straszny

  • Gość
Odp: Wielka wojna Delve/Querious/Period Basis
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 17, 2009, 09:55:56 »
tym badziej swoje capsy  >:D

eee jak znam życie to okaże sie ze to sisi i tyle bedzie z całego poruszenia


już mieliśmy capitalową "wojne domową" u rusków na sisi

Gregorius

  • Gość
Odp: Wielka wojna Delve/Querious/Period Basis
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 17, 2009, 10:18:20 »
o, to faktycznie bardzo wartościowy kill.. Czyli, że ja w ten sposób mogę ślicznie napompować sobie KB.. yeah! :D

ch0w

  • Gość
Odp: Wielka wojna Delve/Querious/Period Basis
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 17, 2009, 12:00:50 »
filmik jest wart poświęcenia tych 2min :) dla mnie przynajmniej bo nigdy nie widziałem DD  :D

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Wielka wojna Delve/Querious/Period Basis
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 17, 2009, 12:21:44 »
Ciesze sie, ze moglem siedziec w pierwszym rzedzie podczas tej wojny - bylo epicko bez wzgledu na rezultat.

Troche z bolem patrze na dekonstrukcje BoBa bo zdarzylismy sie z nimi zzyc - jedni bardziej a drudzy mniej - jednak to co sie wydarzylo mozliwe, ze bylo konieczne do pewnego rodzaju oczyszczenia i kolejnych zmian. Zarowno w samym bobie jak i w swiecie EVE.

Wiem, ze wiekszosc bobkow jest bardzo zmeczona i chetnie zrobia sobie urlop - kazdy korp we wlasnym stylu. Czy wszystkie korpy ex-boba znow razem wejda do nowego ally pewnego dnia? Tego nie da sie przewidziec.

Na pewno Molle nie wycofa sie z EVE i bedzie probowal tworzyc nowe "imperium" - to taki typ czlowieka.

Tak wiec konczy sie pewna epoka i mysle, ze nikt z BUFU nie zaluje prawie dwoch lat spedzonych w GBC.

Czekamy wiec na moment odrodzenia BoBa w nowej formie (Dian ciagle walczy o odzyskanie nazwy). Jesli bedziemy mieli taka mozliwosc to pewnie znow zawalczymy u ich boku  :knuppel2:
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Loc0

  • Gość
Odp: Wielka wojna Delve/Querious/Period Basis
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 17, 2009, 18:09:51 »

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Wielka wojna Delve/Querious/Period Basis
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 17, 2009, 19:26:17 »
Tak się zastanawiam, co byście powiedzieli, jakby ktoś wam pokazał ten filmik z 10 miesięcy temu :)

myst1q

  • Gość
Odp: Wielka wojna Delve/Querious/Period Basis
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 17, 2009, 19:28:06 »
Tak się zastanawiam, co byście powiedzieli, jakby ktoś wam pokazał ten filmik z 10 miesięcy temu :)

ja zawsze mowilem, ze bob is suckish ;]
10 miechow temu bym nieuwiezyl, ale na pocatku wojny bym krzyknal
"ha! a()nie()mowilem? "

Terion

  • Gość
Odp: Wielka wojna Delve/Querious/Period Basis
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 17, 2009, 21:02:19 »
Phi koniec boba powinien nastapic jakies 16 miesiecy temu, dostali ten czas bonusem wiec niech sie ciesza choc z tego. Ostatecznie okazalo sie to co bylo dla tych niezaslepionych wiadome od dawna, poza ufortyfikowanym terenem bob byl takim samym ally jak kazdy inny, ktory potrafi skrzyknac odpowiednia ilosc pilotow. Przewaga w spkach i wyposazeniu zatarla sie z czasem. Nie tylko oni meili FC ktorzy potarfia poprowadzic flote. Niejednokrotnie o zwyciestwie decydowal lag. Do tego arogancja, sposob bycia + chec odegrania sie spowodowala, ze kkoalicja antybobowa potarfila sie latwiej nabudowac. Rozwiazanie ally przyspieszylo to co nieuniknione. Jak pokazaly pozniejsze czasy kenny nie potrafil juz wystawic zadnej lizcacej sie sily. Pomoc udzielona przez AAA i SW tylko przedluzala agonie. Czekamy na ostatnie tchnienie.

Loc0

  • Gość
Odp: Wielka wojna Delve/Querious/Period Basis
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 17, 2009, 21:09:37 »
Ja tam czekam na wrzesien/pazdziernik :)

kaleba

  • Gość
Odp: Wielka wojna Delve/Querious/Period Basis
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 17, 2009, 21:27:44 »
Ja tam czekam na wrzesien/pazdziernik :)

a co ma byc??:)

P_UNKNOW

  • Gość
Odp: Wielka wojna Delve/Querious/Period Basis
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 17, 2009, 21:32:07 »
Ja tam czekam na wrzesien/pazdziernik :)

No właśnie ... to jest taki daleko wysunięty terminarz?





Voulture

  • Gość
Odp: Wielka wojna Delve/Querious/Period Basis
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 17, 2009, 21:37:13 »
Koniec sesji pewnie jak znam zycie :D