Autor Wątek: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind  (Przeczytany 25451 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 05, 2009, 23:52:02 »
W NC są aktywniejsze i wcale nie małe ally, Wildly Inapropriate, Init., leją się z dronkowcami i cieszą samodzielnością.

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 06, 2009, 00:11:16 »
zmiana frontu na sile nigdy nie jest fajna, plus covenu z bobem tez byl dziwny

ps ja czekam na jakas mega wielka drame ktora rozwali obie koalicje i stworzy ze 6 frontow, aha i na wielka ofensywe z providence
ps2 nie wiem gdzie to napisac ale co to za durne zasady postowania o wojnie :]

Terion

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 06, 2009, 00:27:31 »
Tooten - co do WI mialem neiprzyjemnosc byc w ich towarzystwie okolo 1-2 miesiecy w Branch. IRON ostatnio skokowo potarfil sklecis sensowna flote, po czym po 2 dniach nie byl w stanie wystawic gangu na roama. Jednak w stosunku do WI IRON to doskonala maszyna ...

Init .. sorry ale nie.


Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 06, 2009, 00:28:52 »
Well, można na NC narzekać, ale nie można powiedzieć, że masz mały wybór :)

Nerxes

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 06, 2009, 00:36:33 »
Eeee na poczatku bedzie ciezko niektorym przywyknac do nowych standingow :) Ale z czasem czarne szaty GBC wyblakna z biale szaty NC sie przybrudza :)

Osobiscie mam zamiar za rok zagadac Teriona :D i zapytac go z kim i do kogo strzela :P No chyba ze sie wypnie na kolegow i zostanie w RZR albo MM :D

Tak czy inaczej bedzie LOL

@ Sir Falo
Pamietaj ze zli sa tylko ci ktorzy stoja na twojej i twoich kumpli drodze... cala reszta jest malo wazna :) Nie wiem co planuje Atlas i jak to bedzie wygladalo za rok ale zycze powodzenia

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 06, 2009, 01:03:17 »
Nie wiem, zobaczymy. Nigdy nie uważałem, że GBC są jakoś gorsi od NC poza manifestacją, złudną do tego, swojej wielkości i "mojej racji", która zawsze mnie doprowadzała do niemałej nieraz złości.
Racja, można na NC narzekać za to co napisałem wcześniej. Dla wyjaśnienia, IRON moim zdaniem nie cierpi za tragicznych liderów, ale bardziej na brak poczucia jedności jakiejś. Uważam, że po takiej dużej stracjei jaka była w Dek, IRON dobrze sobie poradził z odbudową. Ale brakowało zaangażowania ludzi w tym wszystkim, a z tym nie wiem jak sobie poradzić. Nawet były organizowane konkursy dla najlepszego PVP w danym miesiącu - średnio pomagało. Dla mnie, "coś" jest/było nie tak. I pomimo tego, że szkoda mi odchodzić, najpierw jest dla mnie korp, potem alliance.

Rogoo

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 06, 2009, 04:25:05 »
Co pozostaje, skoro NC potraktowało IRONa jak stojący murek, który można przesunąć, zburzyć

Przyjaciele odwrocili sie plecami z reszta nie pierwszy raz. Pozostanie na polnocy rowna sie raczej wchlonieciu przez mocniejsze ally NC.

Podobaja mi sie te historie o tym jak to NC wydymalo IRONa. To ogolnie chyba moj ulubiony motyw na Centrali jest. ;)

Oczywiscie wszyscy sa winni, tylko nie wasze dowodztwo i wasi czlonkowie.

Wiec po kolei:

1) MAX - kretynska taktyka "na przeczekanie" byla waszym wymyslem i obrona dowodzili wasi FC. Mientolenie, ze nikt wam nie pomagal jest dosc smieszne.

2) Po Maxie dostaliscie (od MM) wiecej high endow, aby umozliwic wam odbudowe. 2 x mniej ludzi a mimo to wiecej high endow. Czyste chamstwo.

3) TCF dostalo Deklein poniewaz byl to po prostu o wiele bardziej wartosciowy sojusznik od was.

4) Na poludnie nie polecieliscie, poniewaz jak bylismy w Catch to nie udalo wam sie tam wybrac przez bity miesiac, podczas gdy reszta juz tam byla. Z tego powodu zostaliscie olani przy ustawianiu standingow na Delve war.

5) Na polnocy rowniez nie byliscie przydatni, poniewaz koniec koncow, musielismy przyleciec z poludnia z blobem aby ratowac wasze high endy. Rzeczywiscie, kolejny policzek dla was. A na tych high endach nawet faction towerow nie potrafiliscie postawic.

6) To jest EvE a nie hello kitty online. Rycerska dobroc musi sie kiedys skonczyc bo ile mozna ?

Wiec moze jednak nalezaloby zwrocic sie w strone wlasnego dowodztwa i ogolnego zapalu do walki waszych pilotow niz szukac winy u reszty NC ?

Jaki to straszny wrog was najechal uniemozliwiajac odbudowe ? Chlopaki z NPC 0.0 ? Przy polnocnej napliscie, wystarczylo 2ch dobrych FC i odrobina kooperacji z reszta sojuszy kiszacych na polnocy.

Czekam na flejma. ;)

gosti

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 06, 2009, 08:34:48 »
Lol Rogoo. Dobra, skoro tak chcesz to ok.

1) Tutaj nie wiem czyj to byl wymysl, wiec nie bede sie spieral. Wiem jedynie ze dalismy Wam duzo czasu na fortyfikacje Tribute. Zaprzeczysz?

2) Wrong. Moony dostalismy 3 miechy po przejeciu PB. Po tym jak "RZR i MM musza swoje koszty odbicia deklein/pb/fade pokryc". Czyt. RZR odkupic 3 MSy i Tytana wtopionego inteligentnie inaczej w Branch, a MM zbudowac sobie nowe outposty.

3) Czyli sprzedaliscie dupe za wieksza ilosc capsow/bsow/whatever.

4) W Curse (jakim znowu catch?chyba przespalem ten etap) byliscie od stycznia. My dostalismy swoje r64 w lutym/marcu. Wiec sie domysl dlaczego zostalismy na polnocy. Pewnie nie wiesz, ale pierwsze ironowe towery w Pure Blind byly stawiane na kreche. Tak, tyle nam zostalo po Maxie.
Jak juz sie nieco pozbieralismy, to nie bylo standow na poludniu.

5) No, Wy za to bardzo przydatni byscie byli przydatni, gdyby nie pomoc innych ally z NC.

6) Wiem. Ale nam nie chodzilo o jakas rycerska pomoc pomimo wszystkiego. Nam bardziej chodzilo o traktowanie jak rowny rownego, a nie 10 threadow na CAOD za plecami pisanych przez alty MH/G-fed/WI.

Nie mowie, ze IRON znowu dostal po jajach z winy kogos innego niz swojej wlasnej, ale oczernianie IRONa gdy sie gowno wie jest nie na miejscu. Tak samo wystrzeliwanie siebie samego na orbity zajebistosci poprzez naginanie faktow.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 06, 2009, 08:55:00 »
  A tak w NC, trochę na wschód od Pure Blind, Solar Fleet uderzyło na Wildly Inapropriate, wrzuciło 30 capsów, 3 tytki, i urządziło rzeź swojej flocie. Dzięki temu potrójnemu DD towery WI zostały pozbawione zagrożenia ze strony wrogiej konwencjonalnej floty i wybronione.

Loc0

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 06, 2009, 10:42:34 »
@Sir Falo - "Dla tych, którzy jeszcze byli w Huzzah, bycie na + z AAA jest dosłownie ciosem w pysk bez możliwości obrony. Terion, może nawet zrezgynuje z latania w EVE, ale zobaczymy. Ja mam wielki dylemat - dla mnie od ponad 5 lat zawsze BoB i spółka byl "ten zly i niedobry".

Hah wszystko przez zle nastawienie do gry ^^. Liczy sie fun (czyli ally, ktory potrafi ci go w jakiejs mierze zapewnic) a nie to kto ci sie w over wyswietla. To ze kiedys miales na minus boba, -a- a teraz bedzie "+" pozostaje w sferze ideologii :D. FUN jest ze strzelania (choc jest kilka ally w ktorych nie chcialbym sie znalezc   >:D).

Ellaine

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 06, 2009, 10:57:16 »
Fun jest większy ze strzelania ideowego :)
Dla niektórych dużo bardziej satysfakcjonujące jest walczyć na dobre i na złe u boku ludzi których się lubi przeciw ludziom których się nie lubi, czasem wygrywając a czasem nie, niż codziennie rozwalić 5000 noobów u boku tych, którzy akurat w danym momencie radzą sobie najlepiej.

Nerxes

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 06, 2009, 11:35:05 »
@ IRON vs NC
IRON zostal potraktowany najnormalniej w swiecie... tak jak kazdy inny slaby alians bylby potraktowany przez silnych sojusznikow :)
Z tym ze za cholere nie wpisuje sie to w ten piekny obraz polnocy jako takiej.. gdzie wszyscy sie kochaja a perzyjazn jest wazniejsza od polityki :P

IMHO narzekanie na NC nie jest do konca sprawiedliwe... BOB potrzektowal by was gorzej... AAA tez by sie z wami nie cackalo tak zreszta jak w kazdym innym powerbloku wymieniono by was na kogos bardziej przydatnego :)

Fun jest większy ze strzelania ideowego :)

Strzelanie ideowe jest kwestia czasu :) Jesli goscie z IRON'a dolacza do ATLAS'u to za 3-9 miesiecy beda nienawidzili GS tak ze normalnie chyba bardziej sie nie da :P Bo wszystko jest wzgledne :) Po kilku miesiacach odpoczynku w ATLAS nawet Terion rozwazal by zaproszenie od TRI i te cale nerwy by mu przeszly  :uglystupid2:

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwiec 06, 2009, 12:55:40 »
  Siedzę na goonowym tsie po ładnych kilka godzin dziennie, nigdy nie słyszałem nic o matkach ani rodzinach. O przepraszam, raz słyszałem o matkach, śmiali się, że umarło nam 5 w Branch. Ten tekst ET o goonach obrażających jego matkę śmierdzi mi tym samym, co SE smackujące Nynca rok temu.

Siewca Titum

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwiec 06, 2009, 15:29:32 »
post

Zgadzam się z Loc0. Nie ważne do kogo się strzela, ważne aby do kogoś strzelać. Pewnie ATLAS i Aggression zdobędą nowych memberów i fajnie. Zawsze to lepiej jak najliczniejsze obecnie NC trochę straci, a nóż ktoś zdecyduje się ich najecahć.  o7

Rogoo

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwiec 06, 2009, 19:17:08 »
1) Tutaj nie wiem czyj to byl wymysl, wiec nie bede sie spieral. Wiem jedynie ze dalismy Wam duzo czasu na fortyfikacje Tribute. Zaprzeczysz?

Co to znaczy "daliscie" ? Myslisz, ze GBC polecialo atakowac was przypadkiem ? Po prostu byliscie najlatwiejszym celem a na poczatek kampani potrzebny byl gwarantowany sukces.

Cytuj
2) Wrong. Moony dostalismy 3 miechy po przejeciu PB. Po tym jak "RZR i MM musza swoje koszty odbicia deklein/pb/fade pokryc". Czyt. RZR odkupic 3 MSy i Tytana wtopionego inteligentnie inaczej w Branch, a MM zbudowac sobie nowe outposty.

Ok, moony dostaliscie luty / marzec. Ale napisz moze jeszcze jak wygladalo "przejmowanie" PB ? Jak kompetentni byli wasi FC podczas tej operacji i w ogole ilu waszych pilotow bralo w tym udzial ? Podczas operacji w Deklein dolaczylo TCF i zaczelo aktywnie stawiac tam POSy i prowadzic ofensywe. Potem powiedziano wam "nie dostaniecie Deklein bo nie bedziecie w stanie go utrzymac" i wtedy wasze dowodztwo powiedzialo, ze w takim razie chcecie Pure Blind.

Najlepiej to by bylo jakby NC wam odbilo Deklein i przekazalo calosc od razu z high endami bo macie ladna nazwe sojuszu, amrite ? :)

Cytuj
3) Czyli sprzedaliscie dupe za wieksza ilosc capsow/bsow/whatever.

Ja bym raczej powiedzial, ze zwyczajnie wybralismy kompetentnego sojusznika. :) A swoja droga dupe to sprzedaja pety jak placa za teren. ;)

Cytuj
4) W Curse (jakim znowu catch?chyba przespalem ten etap) byliscie od stycznia. My dostalismy swoje r64 w lutym/marcu. Wiec sie domysl dlaczego zostalismy na polnocy. Pewnie nie wiesz, ale pierwsze ironowe towery w Pure Blind byly stawiane na kreche. Tak, tyle nam zostalo po Maxie. Jak juz sie nieco pozbieralismy, to nie bylo standow na poludniu.

Moj blad. Chodzilo rzeczywiscie o curse.

Cytuj
5) No, Wy za to bardzo przydatni byscie byli przydatni, gdyby nie pomoc innych ally z NC.

Tutaj to nie wiem o co chodzi za bardzo.

Cytuj
6) Wiem. Ale nam nie chodzilo o jakas rycerska pomoc pomimo wszystkiego. Nam bardziej chodzilo o traktowanie jak rowny rownego, a nie 10 threadow na CAOD za plecami pisanych przez alty MH/G-fed/WI.

Na jakiej podstawie zyczylbys sobie takiego traktowania ? Na podstawie liczebnosci waszego sojuszu ? A moze na podstawie waszej cap floty albo liczebnosci flot, ktore byliscie w stanie wystawic ?

Przez analogie spojrz na to jak jest na swiecie traktowana Polska. Dla kogo jestesmy prawdziwym i rownorzednym partnerem ?

Cytuj
Nie mowie, ze IRON znowu dostal po jajach z winy kogos innego niz swojej wlasnej, ale oczernianie IRONa gdy sie gowno wie jest nie na miejscu. Tak samo wystrzeliwanie siebie samego na orbity zajebistosci poprzez naginanie faktow.

I tu prosilbym o odrobine realnego spojrzenia i danie sobie siana z tym "gowno wiesz" bo troche jednak na ten temat sie orientuje. Jezeli pisze cos na temat IRONa, to nie znaczy, ze automatycznie uwazam swoj sojusz za rewelacyjny i zajebisty. Chcesz, to mozemy sobie podyskutowac o tym co jest do pupy w Morsus Mihi (bo troche tego jest) :)

Ja rozumiem, ze tak dziala ludzka psychika - ludzie na krytyke reaguja postawa obronna i podswiadomie uznaja, ze osoba krytykujaca uwaza sama siebie za pozbawiona wad (czy tez w tym przypadku swoj sojusz). Bylem w BRUCE, byl to sojusz totalnie z konca plecow wziety, z beznadziejnym dowodztwem i slabiutkimi FC. Tak ciezko sie przyznac ? ;)

Prosze wiec nie traktowac tego jako osobistego ataku - ot taka zwykla wymiana pogladow. MM to kerbiry kopiace MSami a IRUN to byl zwyczajnie kiepski sojusz -  trudno, w kazdym stereotypie jest ziarnko prawdy. ;) Wasi piloci mieli poczucie, ze NC ich wydymalo a nasi mieli poczucie, ze NC probuje na sile wskrzesic trupa.

gosti

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwiec 06, 2009, 22:36:43 »
Kurde, nie chce mi sie cytowac bo pijany jestem wiec i tak zle podkleje ;]

Wiec tak masowo odpowiem Rogoo.

WIem, ze wybrali nas poniewaz bylismy najlatwiejszym celem. Teren ten zostal dopiero co przejety, nie mielismy jeszsze nawet. Dalismy Wam czas - chodzi o to, ze drugi atakowany ma zawsze wiecej czasu na obrone, niz ten pierwszy. Gdyby MM zostalo... zeszta sam wiesz, gdybanie.

Przejmowanie PB nie mialo jak wygladac, skoro zostalo u nas 5 corpow z laczna iloscia 500 postaci (nie pilotow, postaci).

Co do pkt. 5 to chodzilo mi, ze pojedynczy sojusz nic nie moze w tej grze. Owszem, z polnocy jestescie wraz z razorem/tcf najsilniejsi, ale w pojedynke byscie tych posow Tri nie rozjechali tak latwo.

Cytuj
Na jakiej podstawie zyczylbys sobie takiego traktowania ? Na podstawie liczebnosci waszego sojuszu ? A moze na podstawie waszej cap floty albo liczebnosci flot, ktore byliscie w stanie wystawic ?

Przed Maxem IRON byl powiedzmy na rowni z MM czy RZR. Floty >100 osob wystawialismy spokojnie. Niestety niektore corpy zrobily emo-rage quita po utracie paru pixeli i reszta zostala na lodzie. Nie wiem, moze niektorzy mieli w pamieci steamroll MC na polnocy, jak to zmietli DUSK oraz Razora. Razor wtedy sam nie zostal. Sojusznicy im pomogli (w tym NoQ :p). Byc moze liczylismy na to samo, trudno powiedziec. Niestety od nas niektorzy woleli isc na latwizne i sobie pojsc w cholere.

Cytuj
Ja rozumiem, ze tak dziala ludzka psychika - ludzie na krytyke reaguja postawa obronna i podswiadomie uznaja, ze osoba krytykujaca uwaza sama siebie za pozbawiona wad (czy tez w tym przypadku swoj sojusz). Bylem w BRUCE, byl to sojusz totalnie z konca plecow wziety, z beznadziejnym dowodztwem i slabiutkimi FC. Tak ciezko sie przyznac ? ;)

Ciezko, poniewaz IRON na poczatku gdy do niego przychodzilem byl naprawde ladnie zorganizowany. Na poczatku Maxa tez dawalismy rade. Pozniej sie ludzie rozeszli, ale wydawalo sie ze da sie wyprostowac. Jednak niedawno znowu sie zesralo i jestesmy gdzie jestesmy. Niestety, obecny IRON jest przecietny.


Loc0

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwiec 07, 2009, 08:54:58 »
Taaa na Centrali za duzo poblazania. Osoby spamujace o Totenie/ BuFu/ C0venie dostaly warny- GL&HF wraca stary Loc0  :D
ps Gheh tylu tu ludzi odwolujacych sie do YNTELIGENCYJIII a nazwy topicu nie umiecie przeczytac?

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 10, 2009, 09:11:54 »
Taki mały update, IRON w tej chwili stracił kolejnych kilka korporacji i ilość pilotów spadła z 1500 do 500. Na szczęście mamy w nowym miejscu też inną, duża korporację z IRON więc będzie przyjemnie :)

Siewca Titum

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwiec 10, 2009, 09:19:18 »
Boję się pomyśleć ile teraz Atlas wystawia capsli z supportem  ^^

gosti

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwiec 10, 2009, 09:35:51 »
Na szczęście mamy w nowym miejscu też inną, duża korporację z IRON więc będzie przyjemnie :)

A do Aggresion poszedl Meltdown (co mnie nad wyraz wkur... ze bede mial do nich plusa) oraz najprawdopodobniej pojdzie jeszcze Arkons of Myth.

Sammani

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwiec 10, 2009, 09:41:42 »
Czyli co? Dready nie zostaly w nc ;]. To jednak scam prawda Tooten ;)?

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwiec 10, 2009, 09:42:25 »
Nie. Trzymam się swojej opinii.

Rogoo

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwiec 10, 2009, 17:59:26 »
We didn't want that high ends anyway.  ;)

gosti

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwiec 10, 2009, 18:37:11 »
Nie. Trzymam się swojej opinii.

OK, napisz prosze co byloby wg Ciebie kradzieza w EVE, bo nie rozumiem.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwiec 10, 2009, 18:41:54 »
Kradzież assetów DICE za 200 miliadów, to była kradzież. Paręnaście dredów, to żart.

gosti

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwiec 10, 2009, 18:45:38 »
40 dreadow bylo, nie zrobilem updata. Zreszta kradziez to kradziez, nie wazne ile.

Voulture

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwiec 10, 2009, 18:54:37 »
Kradziez to kradziez, nie wazne ile.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2009, 22:38:13 wysłana przez Voulture »

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwiec 10, 2009, 18:59:57 »
Może i było to jakieś oszustwo, nie wiem jak wyglądają hangarowe reguły w IRONie. Ale fakt, że na COAD nie ma o tym 10 tematów sugeruje, że wszystko było jakoś ustalone, a ja nabrałem się na trolla  ::)

gosti

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwiec 10, 2009, 19:23:39 »
Byl 1 temat i starczy, o upadku IRONa czy jakos tak.

Siewca Titum

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwiec 10, 2009, 21:12:39 »
Jak to jest, że Tooten bardzo lubił chłopaków z IRONA jak byli w NC, a jak już nie są zmienili się w Troli? Jednak wiatr wieje a flaga powiewa  :D

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwiec 10, 2009, 21:40:51 »
  Ja trolluję, gooni trollują, wy trollujecie, ale jak zwracam uwagę, że mogłem zostać strollowany przez kogoś z ex-IRONa, to złooooo... Spoko, przyzwyczaiłem się.

gosti

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwiec 10, 2009, 22:24:48 »
Ze jak? Kto Cie troluje?

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #102 dnia: Czerwiec 11, 2009, 00:11:37 »
Toteen, nikt Cie nie Troluje przeciez :) Czasem sie zdaża, że pod wpływem pewnych wydarzeń drogi sie rozchodzą co nie znaczy, że trzeba od razu jeździć po sobie na centrali :)
IRON myśle i tak przetrwa i tak. Już nie jeden i nie dwa miał przejścia, które by niby powodowały upadek. Na chwile będzie słabiej, potem sie odrodzi. A jak silny, to już inna bajka...
W każdym razie, my rozstaliśmy się po zgodzie. Nic nie zabraliśmy z IRONa. Co alliancowe to alliancowe, co corpowe to corpowe, a co prywatne to nikt nie zabierze :)

YANNICK

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #103 dnia: Czerwiec 12, 2009, 12:47:56 »
2-ga osoba liczby mnogiej - "spamujecie". Do brzegu, Panowie. :)

LoveKebab

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwiec 12, 2009, 13:03:00 »
Może i było to jakieś oszustwo, nie wiem jak wyglądają hangarowe reguły w IRONie. Ale fakt, że na COAD nie ma o tym 10 tematów sugeruje, że wszystko było jakoś ustalone, a ja nabrałem się na trolla  ::)
a mi sie wydawalo ze ccp znerfowalo goonsow :) - pewnie dlatego nie ma 10 tematow o niczym teraz...