Informacje > Centrala - uwagi i propozycje

Formuła KSOD - dyskusja

<< < (3/7) > >>

Morbius:
jako "przeciętny czytacz"  zdecydowanie wolę duże thready dotyczące jakiegoś wątku, np delve war itp.  Jak ktoś się interesuje to i tak śledzi ten wątek na bierząco, a i dzięki temu można się cofnąć i zobaczyć co sie działo wcześniej w danym konflikcie. Imh jak wchodzę na portal to czytelniej jest jak widzę np 5 tematów pod tyt. wojna x, przygodny zbyszka niz 50 nowych tematów o tytule bitwa w sys 34534-pq84 gdzie z reguły nazwy sys nic mi nie mówią :)
tak więc jestem za standardowymi dużymi wątkami z lekką nutą moderacji offtopa i flame (choć osobiście flame w wątkach zupełnie mi nie przeszkadza - wprost przeciwnie)


odnośnie - pokaż nieprzeczytane - w momencie kiedy lista nieprzeczytanych przekracza 1 stronę doświadczam zniechęcenia - tak jestem leniwy :angel:

Ellaine:
Jako przeciętny czytacz jestem zupełnie obojętny wobec podziału na wątki podwątki i międzywącia bo używam "pokaż nieprzeczytane wiadomości" i czytam wszystko jak leci.

Wilk:

--- Cytat: Bruce Ironstaunch w Czerwiec 03, 2009, 10:34:23 ---aha i jak to się ma do tekstów z kanału local.

--- Koniec cytatu ---

Local jest ogólnie dostępny - nie jest prywatnym kanałem komunikacji.


Ja jako przeciętny czytacz jestem za mega wątkami do ogólnej rozmowy z dopuszczalnym spamem i zakładaniem nowych wątków w przypadku ważnych wydarzeń gdzie by spam był tępiony (ważna bitwa, oblężenie etc.) W ten sposób byłoby gdzie pogadać ogólnie i gdzie szukać w miarę rzetelnych informacji o konkretnych wydarzeniach.
A życie zweryfikuje ile jakie tematy będą używane - admini/modowie nie powinni z góry narzucać userom z jakich tematów mają bardziej a z jakich mniej korzystać.

gosti:
Duzy thread > 10 threadow o tym samym.

Straszny:
big threads rulez


;)

(z delikatną moderacją ala Voult/loco i jest  O0)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej