Eve Online > Total Noob Questions

TNQ - Górnictwo II

<< < (34/34)

Doom:
sprawa była bardziej skomplikowana, a zadyma na gate wcale mi nie ułatwiła  roboty

Dziobak:
dziękować za pomoc ^_^
wrzucę podsumowanie w przybliżeniu może się komuś przyda
Po lekturze o zmianach w reprocesowaniu z ostaniego czy przed ostatniego dodatku;
http://community.eveonline.com/news/dev-blogs/reprocess-all-the-things
wyszło mi że bez rafinacji na buy orderach w jita dostane koło 206kk za ta rudę (Compressed Magma Mercoxit) biorąc pod uwagę iż nie mam dostępu do posa, ani żadnego z trzech skili do rafinacji i implantów do reprocesowania, posiadam tylko stand do npc corpa więc unikne 5% podatku od rafinacji na stacji. co da mi wynik przy rafinacji około 186kk w jita biorąc aktualną cenę morphite - 6kk podatku od sela, biorąc pod uwage gdybym miał wszystko zmaksowane, dostał bym 276kk - 10kk podatku sell ordera, czyli miał bym 60kk więcej, więc wystawiłem rude za 236kk zainteresowany będzie miał 30kk na czysto dla siebie czyli połowę tego co da się z tego jeszcze wyciągnąć

Anthar:
Tak z ciekawosci ile to kopales/ transportowales.
+- ile na h wyszlo Ci kasy.

Doom:
Moim zdaniem to kopał to tak ze dwa cykle wyrzutni torped, biorąc pod uwagę jak formułował pierwszy post :P

Dziobak:
to było tak, byłem sobie pod jitą i nagle obok mnie pojawił się żółty trójkącik to go zlotowałem ^_^ wydaje mi się że to był chyba jeden cykl 1400 artek, bo tam takie rzeczy czasem się dzieją, ja osobiście nie zajmuje się tą profesją, ale tak to wyglądało

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej