Autor Wątek: Drone Wars, wschód i południowy wschód  (Przeczytany 42250 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 28, 2009, 14:14:43 »
Rano bylem z roamem na terenach Ra od strony GW. Praktycznie zywego ducha. Dopiero u Veritas Immortalis cos sie ruszalo w postaci indyka z dzialami i zaopatrzeniem do posa. Akurat na niedzielny obiad. Jeden z home systemow Ra po drodze byl calkowicie opuszczony local 0.

Goomich

  • Gość
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 28, 2009, 14:36:01 »
Lol Mona długo się 3małeś ? :D
Fajny gang, nie ma co.

Chwilę się trzymałem, bo było nas tam 30, a jak byłem w połowie armora, to PLki przestali do mnie strzelać. :)

Z drugiej strony jak Viper Shizzle był na połowie, to FC, który zupełnie przypadkiem też był z -10, kazał strzelać do scimitarów.

http://img520.imageshack.us/img520/3053/fucknightmares.jpg

http://img188.imageshack.us/img188/1570/nightmarefit.jpg

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 28, 2009, 21:21:21 »
Widzielismy dzisiaj ten straszliwy foregoon legion.  :D

Totalizator

  • Gość
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 28, 2009, 22:13:17 »
jakiś, bo ja wiem, opis?

Rabbitofdoom

  • Gość

Sammani

  • Gość
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 28, 2009, 22:22:11 »
Takie floty kiedys stain podbijaly, no jak ta byla inwazja.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 28, 2009, 22:47:03 »
Nah bylo dziesieciu ale tylko 2 udalo nam sie dogonic. Za szybko uciekali. Pewnie PL nie bylo w poblizu. ::)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2009, 23:09:49 wysłana przez Mona X »

gosti

  • Gość
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 05, 2009, 00:35:58 »
Atlas zresetowal Aggresion oraz Veritas Immortalis. Ptaszki cwierkaja, ze Aggro sie rozpada szybciej niz powstalo. No, przynajmniej tak szybko swoj sprzet zbieraja.

Totalizator

  • Gość
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 05, 2009, 03:53:43 »
Ogólnie tak, ja co prawda dopiero przenosze swoje graty do WNM więc mnie tam do środy nie będzie ale sytuacja wygląda w ten sposób:

-IRC dzień w dzień traci stacje i moony

-Oraz całkiem sporą kolekcję BPO których połowa znajduje się teraz w naszych rękach

-Aggression. ma problemy właściwe ze wszystkim począwszy od faktu że sami nie wiedzą czym są i co chcą robić a na niestabilnym emocjonalnie dowództwie skończywszy.

-Dzięki czemu Atlas w genialnym politycznym posunięciu postanowił pozbyć się
2500 sojuszników (litościwie przemilczmy ich jakość) i do spółki z AAA zresetował ich.

-Atlas także spiął się ostatnio z IRC na tle trudności z komunikacją (najwyraźniej nie wiedzieli że któryś tam system jest cały w reinforce) co de facto cementuje ogólny bajzel w jaki popadł cały antyrosyjski blok dronkowy.

-Sc0rched earth ma tyle szpiegów że od paru wieczorów mamy otwarty specjalny kanał na tsie w którym mamy na żywo broadcastowany ts z ich fleet opów.

-Cult of War stracił tytana zabitego przez Pandemic Legion.

Pragnąc podsumować jak wszyscy widzimy z powyższych faktów wyłania się obraz dzielnego, sprawnego powerbloku który jedynie dzięki konsekwentnej współpracy przywódców oraz indywidualnej kompetencji pilotów heroicznie daje odpór napierającym hordom tysięcy pilotów z PL, GS, NC oraz XiX. Pozostaje jedynie pytanie - jak długo goonsi będą bezpieczni w delve wobec tak przerażającej machiny bojowej która lada dzień przetoczy się przez ostatnie bastiony xDeathx? Czas pokaże.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2009, 03:58:56 wysłana przez Bruce Ironstaunch »

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 05, 2009, 10:56:57 »
Lol. niezle to nagranie, jestem pod wrazeniem.

Generalnie duzo pozywki dla propagandy Goonsowej, ktora niezle ci wychodzi, i pewnie czesciowo masz racje.
Ten transport BPO IRC totalny fail, co za masakra.
Reset Aggro nastapil, jak wynika z powyzszego nagrania i oficjalnego info na CAOD, nie tylko z powodu jednego z CEO, ktory zapomnial zazyc tabletek, ale takze poniewaz bylo ono totalnie zinwigilowane przez wrogich szpiegow (o czym zreszta sam piszesz).
Bobby Atlas > please feel free to quote me, aggression being reset is an indicator of your leaders failures, not your membership, atlas is not coming to siege your towers or space, you can all part ways without our interference Wynika z tego, ze stosunki Aggro z AAA/Atlasem moga sie jeszcze unormowac, a przynajmniej piloci, ktorzy chca dalej latac i strzelac, beda mieli taka mozliwosc - nie jest to reimbursement przestrzeni w pelnym tego slowa znaczeniu.
CoW stracil tytka, ale sam wiesz, jak latwo teraz sie wchodzi w posiadanie takiej zabawki - to juz nie to samo, co jeszcze rok temu, kiedy taka strata mogla miec realny wplyw na regionalna polityke. Zostaly im jeszcze 3 tytany, zreszta CoW nie jest jakims niesamowicie waznym ogniwem w koalicji, wrecz przeciwnie, jednym z mniej waznych. Najgorsze co mogla ta strata spowodowac, to spadek morale i checi do gry, ale z tego, co wiem na ten temat (a jest w CoW paru Polakow, z ktorymi mozna pogadac zupelnie szczerze) po pierwszym emoragu podeszli do tego na luzie, tzn "na tym polega ta gra, czasem sie wygrywa, czasem przegrywa". Latajac z nimi we flocie nie odczulem zadnej wewnetrznej dramy z tego powodu, oprocz naigrywan sie z ferlanego i nieudolnego pilota, zreszta przegrac bitwe z Pandemic Legion to zaden wstyd, co innego, gdyby ubili go goonsi.

Zaznaczam, ze nie stoje po zadnej ze stron (YARRR strzela do wszystkich, oprocz krowek), i po prostu staram sie obiektywnie sprowadzic cie na ziemie - zarowno w CoW, jak i w Atlasie, Minor Threat,  i generalnie w calej "koalicji" jest duzo dobrych pilotow, ktorzy najzwyczajniej w swiecie LUBIA strzelac do ruskich, i maja ich pod reka, wiec ofensywa nie zatrzyma sie z tak blachych powodow, jak szpiegostwo, emorage i trollowanie na CAOD i TSie  ;)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Totalizator

  • Gość
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 05, 2009, 15:28:22 »
Wczoraj w nocy IRC rozpoczęła ewakuacje na pełną skalę, a raczej próbowali bo natychmiast zareagowaliśmy rozpoczęciem kampienia i od wczoraj IRC uprawia insurance fraud i masowo traci statki wydokowywując w nasz camp.


Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 05, 2009, 22:22:39 »
IRC/ED przekazalo koalicji swoje warunki kapitulacji, zostaly odrzucone.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w

Gacul

  • Gość
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 06, 2009, 10:42:04 »
Mimo to zadanie wykonane i tower padł  :D

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 06, 2009, 11:57:37 »
Jeden z dwoch - faktycznie great success

Voulture

  • Gość
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #85 dnia: Lipiec 06, 2009, 12:43:08 »
To bylo ironiczne soul, jestes przewrazliwony  ::)

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #86 dnia: Lipiec 06, 2009, 12:45:16 »
To bylo ironiczne soul, jestes przewrazliwony  ::)

E tam, po prostu mam za duzo na lbie i nie wiem jakim cudem udalo mi sie zalogowac do dreada i spokojnie postrzelac. Chociaz przez to zaspalem dzisiaj na spotkanie rano hehe :). Mialem o tyle szczecia ze, osoba z ktora mialem sie spotkac rowniez dala ciala i zadzwonila do mnie ze nie da rady przyjechac :3.

Sammani

  • Gość
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #87 dnia: Lipiec 06, 2009, 14:27:04 »
Poki widze martwe dready minorow nie interesuje mnie kto ubil :)  O0

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #88 dnia: Lipiec 06, 2009, 17:01:59 »
Ciekawe czemu jak PL akurat nie ma w poblizu to goonsom juz nie idzie tak cudownie.  :coolsmiley:

COW w sumie to ma ta wojne glebokim powazaniu z tego co widze. Nawet nie specjalnie licza na kawalek tortu pod tytulem sov. Gdyby to bylo na powaznie to COW dzialal by w kierunku takim zeby reszta cow wagonu byla blue do AAA czy atlasu. Jak narazie pominawszy specjalne okazje nic takiego sie nie stalo i raczej pewnie nie stanie. Stawial bym raczej na to ze jak tylko sytuacja sie uspokoi to COW zresetuje standy wzgledem AAA, atlasu & co. i GW wroci spowrotem do stanu radosnej wolnej amerykanki.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #89 dnia: Lipiec 06, 2009, 17:44:50 »
Ciekawe czemu jak PL akurat nie ma w poblizu to goonsom juz nie idzie tak cudownie.  :coolsmiley:

COW w sumie to ma ta wojne glebokim powazaniu z tego co widze. Nawet nie specjalnie licza na kawalek tortu pod tytulem sov. Gdyby to bylo na powaznie to COW dzialal by w kierunku takim zeby reszta cow wagonu byla blue do AAA czy atlasu. Jak narazie pominawszy specjalne okazje nic takiego sie nie stalo i raczej pewnie nie stanie. Stawial bym raczej na to ze jak tylko sytuacja sie uspokoi to COW zresetuje standy wzgledem AAA, atlasu & co. i GW wroci spowrotem do stanu radosnej wolnej amerykanki.

Widze, ze znajomosc obecnej polityki nie jest Twoja mocna strona, ale z drugiej strony:

Ingame nick: Rabbitofdoom
Korporacja: Unseen Chimera
Sojusz: Yarr & Co.

i wszystko jasne.

Sammani

  • Gość
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #90 dnia: Lipiec 06, 2009, 17:51:09 »
cow chyba spamowali towerami teren KW/, niech mnie ktos poprawi jesli sie myle. To oznacza, ze napewno maja ochote na kawalek tortu;]

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #91 dnia: Lipiec 06, 2009, 17:57:38 »
Dokladnie chca terazn KW, a ze KW to nasze bros.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #92 dnia: Lipiec 06, 2009, 22:48:24 »
Nasze... co?

Po polsku można? Albo choć w normalnym angielskim?  :)
Cała prawda o moim graniu...


Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #93 dnia: Lipiec 07, 2009, 09:23:43 »
Nie ma czegos takiego jak normalny angielski. A jak nie wiesz od czego jest skrot bros to widac, ze za malo czarnoskorych raperow ogladasz :(.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #94 dnia: Lipiec 07, 2009, 09:52:34 »
Przetlumacze ci z goonskiego. Atlas rozwalil RA i nic na to niemozemy poradzic wiec w ramach ratowania twarzy pomozemy kraftwerkom walczyc z cow ktory jest od pangoonikow tak ze dwa razy mniejszy. Podratujemy morale szybka zwycieska wojenka i oglosimy wielkie "zwyciestwo" na CAOD.  :2funny:

A co do wielkiej polityki fakt co ja tam wiem wkoncu przecierz nie mieszkam w GW nie latam z COW i napewno wcale nie rozmawialem nigdy a napewno nie przed chwila z nikim z ich szefostwa.  :rofl:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2009, 10:23:58 wysłana przez Rabbitofdoom »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #95 dnia: Lipiec 07, 2009, 09:59:30 »
Przetlumacze ci z goonskiego. Atlas rozwalil RA i nic na to niemozemy poradzic wiec w ramach ratowania twarzy pomozemy kraftwerkom walczyc z cow ktory jest od pangoonikow tak ze dwa razy mniejszy.



Tak ATLAS rozwalil RA, ktore zajmuje tereny ED teraz. No ale ja nie bede nic mowil - sojusz Yarr jest tak gleboko w polityce 0.0 i jego intel jest tak dokladny - to musi byc prawda

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #96 dnia: Lipiec 07, 2009, 10:20:49 »
Nie ma czegos takiego jak normalny angielski. A jak nie wiesz od czego jest skrot bros to widac, ze za malo czarnoskorych raperow ogladasz :(.

Jesteś czarnoskórym raperem?

Szacun ziom i joł!  ;)
Cała prawda o moim graniu...


amra

  • Gość
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #97 dnia: Lipiec 07, 2009, 10:23:08 »
Przetlumacze ci z goonskiego. Atlas rozwalil RA i nic na to niemozemy poradzic wiec w ramach ratowania twarzy pomozemy kraftwerkom walczyc z cow ktory jest od pangoonikow tak ze dwa razy mniejszy.

Masz bledy w tlumaczeniu powino byc tak:
Atlas rozwalil RA i nic na to niemozemy poradzic wiec w ramach ratowania twarzy PL & NC pomoze kraftwerkom walczyc z cow, a my im dowieziemy paliwo do posow bo it tak nie chca naszych rifterkow w flocie.  >:D

Yakrum

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #98 dnia: Lipiec 07, 2009, 10:28:16 »
A ja mam pytanie : ile teraz frakcji sie tam bije ?
Trzy czy wiecej   :)
obecnie nieaktywny

Ellaine

  • Gość
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #99 dnia: Lipiec 07, 2009, 10:29:39 »
Ja mam inne pytanie - do kogo się zgłosić żeby bić RA, bo za kilka dni będę miał wolny wieczór i będę mógł godzinkę pograć :)

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #100 dnia: Lipiec 07, 2009, 10:30:08 »
edit
A nie chce mi sie juz :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2009, 11:15:25 wysłana przez Soulscream »

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #101 dnia: Lipiec 07, 2009, 13:42:12 »

sojusz Yarr jest tak gleboko w polityce 0.0 i jego intel jest tak dokladny - to musi byc prawda

Sojusz YARRR nie jest zainteresowany zadna polityka. Lubimy CoW i pomagamy im, ale generalnie jestesmy luzna konfederacja korpow pirackich, w ktorej kazdy robi co chce, bez zadnych ambicji nullsecowych, CTA i tego typu szajsu. Jezeli ktos ma ochote latac na opy CoW - to lata, ale generalnie bez cisnienia.
Co nie zmienia faktu, ze gdyby 90% naszych graczy nie mialo -10.0 ss, to pewnie wypowiedzielibysmy Kraftwerkom wojne w highseku  ;)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #102 dnia: Lipiec 07, 2009, 14:16:42 »
Sojusz YARRR nie jest zainteresowany zadna polityka. Lubimy CoW i pomagamy im, ale generalnie jestesmy luzna konfederacja korpow pirackich, w ktorej kazdy robi co chce, bez zadnych ambicji nullsecowych, CTA i tego typu szajsu. Jezeli ktos ma ochote latac na opy CoW - to lata, ale generalnie bez cisnienia.
Co nie zmienia faktu, ze gdyby 90% naszych graczy nie mialo -10.0 ss, to pewnie wypowiedzielibysmy Kraftwerkom wojne w highseku  ;)

Ziom to nie ma nic do rzeczy czy sie z nimi lubicie czy tez nie. Po prostu mimo waszych bliskich stosunkow tak naprawde nie macie pojecia o co kaman z Kraftwerk/RA i dlaczego po zabezpieczeniu Delve GFFL/PL i reszta koalicji pojawila sie w Waszych okolicach. Napisz moze mejla o informacje do Rydis z Minor Threat albo do Bobbiego zeby Ci to wyjasnili :).

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #103 dnia: Lipiec 07, 2009, 14:53:19 »
Po pierwsze nie jestem twoim ziomem, a po drugie nie masz zielonego pojecia o czym mam pojecie, a o czym nie. Rabbit jest w YARRR nowy, wiec nie traktuj tego co pisze jako wykladni punktu widzenia YARRR. Tutaj kazdy moze sobie pisac, co chce, i kazdy moze sobie z tego wyciagac wnioski, jakie tylko ma ochote - jezeli tego nie rozumiesz, to poczytaj co twoi koledzy Goonsi pisza na CAOD, i moze na tej podstawie sobie powyciagaj jakies wnioski, albo uksztaltuj poglady polityczne.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Drone Wars, wschód i południowy wschód
« Odpowiedź #104 dnia: Lipiec 07, 2009, 15:07:43 »
Po pierwsze nie jestem twoim ziomem, a po drugie nie masz zielonego pojecia o czym mam pojecie, a o czym nie. Rabbit jest w YARRR nowy, wiec nie traktuj tego co pisze jako wykladni punktu widzenia YARRR. Tutaj kazdy moze sobie pisac, co chce, i kazdy moze sobie z tego wyciagac wnioski, jakie tylko ma ochote - jezeli tego nie rozumiesz, to poczytaj co twoi koledzy Goonsi pisza na CAOD, i moze na tej podstawie sobie powyciagaj jakies wnioski, albo uksztaltuj poglady polityczne.

Nie, nie musze czytac CAOD. CAOD jest hm zabawnym miejscem :). Moje poglady polityczne ksztaltuja rozmowy z odpowiednimi ludzmi poprzez jabber albo msn hope this helps.