Eve Online > Przedpokój

Dzikus

(1/5) > >>

dzikus:
[*]nickname: Dzikus
[*]nacja: Minmatar, Brutor
[*]korporacja: Polish Task Forces
[*]data "urodzenia": 11.08.2004
[*]motto:: Never give up, never surrender!
[*]biografia:   Prawdziwe imi? Dzikusa nie jest znane zbyt wielu osobom i zosta?o zapewne zakopane gdzie? g??boko w jego aktach Republic Navy. Wiadomo tylko, ?e pochodzi z niewielkiej koloni górniczej gdzie? na obrze?ach Heimatar. Gdy mia? 15 lat, miasteczko w którmy mieszka? zosta?o najechane przez ?owców niewolników. By? jednym z niewielu, którzy ocaleli, za? ca?a jego rodzina zagin??a bez wie?ci. Da?o mu to motywacj? aby wynie?? si? z rodzinnej planety i wst?pi? do Marynarki Republiki. Wykaza? si? tam jako doskona?y pilot i po 12 latach s?u?by zosta? rekomendowany do szkolenia na pod-pilota. Szkolenie przeszed? bardziej dzi?ki swojemu uporowi ni? mo?liwo?ciom mentalnym i zosta? jednym z pierwszych pilotów u?ywaj?cych podów w s?u?bie Republiki. Po ods?u?eniu zapisanego w kontrakcie czasu, Dzikus sta? si? niezale?nym pilotem i (o ironio) zosta? górnikiem, tym razem jednak siedz?c za sterami swojej nowej maszyny. Razem ze swoim przyjacielem z czasów dzieci?stwa - Rilkenaarem - za?o?yli niewielk? korporacj? Quintessence, w której zarobili swoje pierwsze ISKi i która wybudowa?a dla nich ich pierwsze kr??owniki. Potem ich drogi si? rozesz?y, Rilkenaar odszed? do The Wolf Brigade, nied?ugo równie? Dzikus poszed? w jego ?lady odsprzedaj?c swoje udzia?y w Quintessence dwójce swoich partnerów. Pó?niej jego losy zwi?za?y si? z alianse Phoenix Alliance, ale rozczarowany wieloma rzeczami zagin?? gdzie? na kilka miesi?cy. Gdy powróci?, z now? energi? zabra? si? za budow? korporacji swoich marze? - New Hope Unlimited. Razem z kilkoma nowo poznanymi przyjació?mi uda?o im si? zbudowa? siln? korporacj?, a nawet do??czy? do Fountain Alliance. Niestety nie wszystko sz?o tak dobrze, jak mia? nadziej? i po ponad 7 miesi?cach funkcjonowania korporacja rozpad?a si? (a raczej przekszta?ci?a), za? na jej gruzach wyros?a Polish Task Forces. Tym niemniej Dzikus zrezygnowa? ze stanowiska w radzie zarz?dzaj?cej i pe?ni dzi? rol? jednego z managerów ?redniego szczebla.
[*]dodatkowy komentarz: Aktualnie górnik i rafiner, doskona?y pilot wielu typów statków (interceptor, assault, covert ops, du?e barki kopi?ce, Iteron Mk V), mi?o?nik dron i technologii Gallente, ale równie? ma?ych i szybkich statków Minmatar. Prowadzi równie? badania nad technologiami Tech 2 razem ze swoimi wspó?pracownikami z Duvolle Laboratories i Ishukone Corporation.
[/list]

Do detali proponuje doda? równie? motto, nie tylko biografie i dodatkowy komentarz

Anonymous:
Witaj Dzikusie,

Gratuluj? oryginalnego polskiego "nicka". :-)

W jakich regionach galaktyki EVe przebywasz?
Ja gram od 29 grudnia - jestem Caldari i kursuj? pomi?dzy Lonetrek i Sinq Liason. Zajmuj? si? g?ównie handlem i produkcj?, tak?e badaniami.
Ch?tnie wejd? we wspólny, polski "biznes".

Pozdrawiam

JanaDon

jansw@aster.pl
jaks@wp.pl

Blaster:

--- Cytat: "Anonymous" ---

W jakich regionach galaktyki EVe przebywasz?
Ja gram od 29 grudnia - jestem Caldari i kursuj? pomi?dzy Lonetrek i Sinq Liason. Zajmuj? si? g?ównie handlem i produkcj?, tak?e badaniami.
Ch?tnie wejd? we wspólny, polski "biznes".

--- Koniec cytatu ---


Czesc "Annonymous"
Móglbys sie zarejestrowac na forum to byloby cie latwiej zidentyfikowac.

Jako ze dzikus pojawia sie ostatnio zadko, zarówno na forum jak i  w grze (pogrywa chwilowo w inna gierke) postaram sie odpowiedziec za niego.

Jak widac Dzikus (tak jak i ja) nalezy do polskiej corporacji o nazwie NHUN (do niedawna najwieksza polska corporacja w EVE a teraz to nie wiem).
Nasza siedziba jest system Oerse w rejonie Solitude (zobacz na mapie w grze)
Postaraj sie tam doleciec i zglosic do naszego biura (w ostatniej stacji w Oerse)
Pozatym wejdz na kanal "NHUN Centrala" siedzi tam sporo osób z naszego corpa jak i sympatyzujacym z nim Polaków.
Dzikus tez tam zaglada.

Zapraszam i pozdrawiam

regis:
hehe... rekrutacja pelna para ;)

dzikus:
1) aktualnie bardzo ma?o gram - wsi?k?em w WoW'a.
2) jak ju? Blaster pisa? - latam g?ównie w okolicach Oerse, zajmowa?em si? g?ównie kopaniem i obs?ug? stacji POS. Udziela?em si? te? nieco jako naukowiec. Oerse lubi? za to, ?e w wi?kszo?ci wypadków jest to dosy? "pusty" region - bez t?umów ludzi lataj?cych we wszystkie strony.

Je?eli chcesz zacz?? wspó?prac? z polsk? korporacj?, to proponuj?:
Rave Technologies Inc (Gav Daragon) - zdecydowanie biznesowa organizacja freelancerów
Polish Task Forces (Kerisso) - zdecydowanie militarna organizacja
New Hope Unlimited (Marquiz) - staramy si? wywa?y? obie funkcje, ostatnio prze?yli?my spory kryzys i du?o osób od nas odesz?o (na przyk?ad obie powy?sze korporacje).

W nawiasie poda?em najlepszy (moim zdaniem) kontakt. Oczywi?cie mo?esz te? napisa? na forum któregokolwiek z tych corpów - na pewno kto? odpowie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej