Autor Wątek: Dzikus  (Przeczytany 7857 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dzikus

  • Gość
Dzikus
« dnia: Sierpień 07, 2004, 15:49:50 »
  • nickname: Dzikus
  • nacja: Minmatar, Brutor
  • korporacja: Polish Task Forces
  • data "urodzenia": 11.08.2004
  • motto:: Never give up, never surrender!
  • biografia:   Prawdziwe imi? Dzikusa nie jest znane zbyt wielu osobom i zosta?o zapewne zakopane gdzie? g??boko w jego aktach Republic Navy. Wiadomo tylko, ?e pochodzi z niewielkiej koloni górniczej gdzie? na obrze?ach Heimatar. Gdy mia? 15 lat, miasteczko w którmy mieszka? zosta?o najechane przez ?owców niewolników. By? jednym z niewielu, którzy ocaleli, za? ca?a jego rodzina zagin??a bez wie?ci. Da?o mu to motywacj? aby wynie?? si? z rodzinnej planety i wst?pi? do Marynarki Republiki. Wykaza? si? tam jako doskona?y pilot i po 12 latach s?u?by zosta? rekomendowany do szkolenia na pod-pilota. Szkolenie przeszed? bardziej dzi?ki swojemu uporowi ni? mo?liwo?ciom mentalnym i zosta? jednym z pierwszych pilotów u?ywaj?cych podów w s?u?bie Republiki. Po ods?u?eniu zapisanego w kontrakcie czasu, Dzikus sta? si? niezale?nym pilotem i (o ironio) zosta? górnikiem, tym razem jednak siedz?c za sterami swojej nowej maszyny. Razem ze swoim przyjacielem z czasów dzieci?stwa - Rilkenaarem - za?o?yli niewielk? korporacj? Quintessence, w której zarobili swoje pierwsze ISKi i która wybudowa?a dla nich ich pierwsze kr??owniki. Potem ich drogi si? rozesz?y, Rilkenaar odszed? do The Wolf Brigade, nied?ugo równie? Dzikus poszed? w jego ?lady odsprzedaj?c swoje udzia?y w Quintessence dwójce swoich partnerów. Pó?niej jego losy zwi?za?y si? z alianse Phoenix Alliance, ale rozczarowany wieloma rzeczami zagin?? gdzie? na kilka miesi?cy. Gdy powróci?, z now? energi? zabra? si? za budow? korporacji swoich marze? - New Hope Unlimited. Razem z kilkoma nowo poznanymi przyjació?mi uda?o im si? zbudowa? siln? korporacj?, a nawet do??czy? do Fountain Alliance. Niestety nie wszystko sz?o tak dobrze, jak mia? nadziej? i po ponad 7 miesi?cach funkcjonowania korporacja rozpad?a si? (a raczej przekszta?ci?a), za? na jej gruzach wyros?a Polish Task Forces. Tym niemniej Dzikus zrezygnowa? ze stanowiska w radzie zarz?dzaj?cej i pe?ni dzi? rol? jednego z managerów ?redniego szczebla.
  • dodatkowy komentarz: Aktualnie górnik i rafiner, doskona?y pilot wielu typów statków (interceptor, assault, covert ops, du?e barki kopi?ce, Iteron Mk V), mi?o?nik dron i technologii Gallente, ale równie? ma?ych i szybkich statków Minmatar. Prowadzi równie? badania nad technologiami Tech 2 razem ze swoimi wspó?pracownikami z Duvolle Laboratories i Ishukone Corporation.
Do detali proponuje doda? równie? motto, nie tylko biografie i dodatkowy komentarz

Anonymous

  • Gość
Dzikus
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 18, 2005, 09:46:06 »
Witaj Dzikusie,

Gratuluj? oryginalnego polskiego "nicka". :-)

W jakich regionach galaktyki EVe przebywasz?
Ja gram od 29 grudnia - jestem Caldari i kursuj? pomi?dzy Lonetrek i Sinq Liason. Zajmuj? si? g?ównie handlem i produkcj?, tak?e badaniami.
Ch?tnie wejd? we wspólny, polski "biznes".

Pozdrawiam

JanaDon

jansw@aster.pl
jaks@wp.pl

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Dzikus
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 18, 2005, 10:26:26 »
Cytat: "Anonymous"


W jakich regionach galaktyki EVe przebywasz?
Ja gram od 29 grudnia - jestem Caldari i kursuj? pomi?dzy Lonetrek i Sinq Liason. Zajmuj? si? g?ównie handlem i produkcj?, tak?e badaniami.
Ch?tnie wejd? we wspólny, polski "biznes".


Czesc "Annonymous"
Móglbys sie zarejestrowac na forum to byloby cie latwiej zidentyfikowac.

Jako ze dzikus pojawia sie ostatnio zadko, zarówno na forum jak i  w grze (pogrywa chwilowo w inna gierke) postaram sie odpowiedziec za niego.

Jak widac Dzikus (tak jak i ja) nalezy do polskiej corporacji o nazwie NHUN (do niedawna najwieksza polska corporacja w EVE a teraz to nie wiem).
Nasza siedziba jest system Oerse w rejonie Solitude (zobacz na mapie w grze)
Postaraj sie tam doleciec i zglosic do naszego biura (w ostatniej stacji w Oerse)
Pozatym wejdz na kanal "NHUN Centrala" siedzi tam sporo osób z naszego corpa jak i sympatyzujacym z nim Polaków.
Dzikus tez tam zaglada.

Zapraszam i pozdrawiam

regis

  • Gość
Dzikus
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 18, 2005, 13:41:42 »
hehe... rekrutacja pelna para ;)

dzikus

  • Gość
Dzikus
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 18, 2005, 14:47:10 »
1) aktualnie bardzo ma?o gram - wsi?k?em w WoW'a.
2) jak ju? Blaster pisa? - latam g?ównie w okolicach Oerse, zajmowa?em si? g?ównie kopaniem i obs?ug? stacji POS. Udziela?em si? te? nieco jako naukowiec. Oerse lubi? za to, ?e w wi?kszo?ci wypadków jest to dosy? "pusty" region - bez t?umów ludzi lataj?cych we wszystkie strony.

Je?eli chcesz zacz?? wspó?prac? z polsk? korporacj?, to proponuj?:
Rave Technologies Inc (Gav Daragon) - zdecydowanie biznesowa organizacja freelancerów
Polish Task Forces (Kerisso) - zdecydowanie militarna organizacja
New Hope Unlimited (Marquiz) - staramy si? wywa?y? obie funkcje, ostatnio prze?yli?my spory kryzys i du?o osób od nas odesz?o (na przyk?ad obie powy?sze korporacje).

W nawiasie poda?em najlepszy (moim zdaniem) kontakt. Oczywi?cie mo?esz te? napisa? na forum któregokolwiek z tych corpów - na pewno kto? odpowie.

pticu

  • Gość
Dzikus
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 19, 2005, 06:57:46 »
Cytat: "Dzikus"

Je?eli chcesz zacz?? wspó?prac? z polsk? korporacj?, to proponuj?:
Rave Technologies Inc (Gav Daragon) - zdecydowanie biznesowa organizacja freelancerów
Polish Task Forces (Kerisso) - zdecydowanie militarna organizacja
New Hope Unlimited (Marquiz) - staramy si? wywa?y? obie funkcje, ostatnio prze?yli?my spory kryzys i du?o osób od nas odesz?o (na przyk?ad obie powy?sze korporacje).


czyzby juz wszyscy zapomnieli o TWB? no tak, zostalismy juz tylko legend? :)

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Dzikus
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 19, 2005, 07:39:33 »
Cytat: "pticu"

czyzby juz wszyscy zapomnieli o TWB? no tak, zostalismy juz tylko legend? :)


?ywa leganda....
Ale z Tego co Mi wiadomo to TWB nie jest "czysto" polsk? korporacj?... ale mog? si? myli?...

To wspominaj?c o innych:
Shocky (Dormio) - handel, produkcja...
Furry (StelarZord) - pvp (nie "czysto" polska)
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

Ezachiel

  • Gość
Dzikus
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 19, 2005, 07:50:37 »
Jest jeszcze QpA- jak widac dalej istnieje - QuickProfitAgency, najstarszy czysto polski korp ale nie wiem czy oni rekrutuja.

pticu

  • Gość
Dzikus
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 19, 2005, 09:18:44 »
Cytat: "Ezachiel"
Jest jeszcze QpA

QPA byla pierwsza ?

pticu

  • Gość
Dzikus
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 19, 2005, 09:20:10 »
Cytat: "gosiek"
z Tego co Mi wiadomo to TWB nie jest "czysto" polsk? korporacj?


ano nie "czysto" :)

aceed-

  • Gość
Dzikus
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 19, 2005, 09:36:58 »
No i nie zapominajmy o Chimaera Enterprises, ale nie wiem czy Chimery jeszcze istniej? ;]

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Dzikus
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 19, 2005, 10:07:34 »
Fury i nie wiem czy w nawiasie podajecie CEO czy kontakt :P
Bo jak kontakt to zdecydowanie powinnien byc Arkani Gera ;) Jak ceo to zgadza sie tak jak jest ;)




WANT PIE NOW!!!!!

Ezachiel

  • Gość
Dzikus
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 19, 2005, 10:13:27 »
QpA by?a pierwsza. Powosta?a okolo 15 maja 2003 r. Shamandaag, tworca TWB pozyczy? kase na otwarcie korpa swojego i pierwszy statek sensowny - probe - od naszego korpa.
My jako korp w tym czasie 4 czy 5 osobowy nie chcieli?my wej?? do korpa TWB poniewa? znali?my sposób zarzadzania korporacj? przez Shamana z czasów bety, a on na propozycj? aby zosta? cz?onkiem QpA i odpowiada? w korpie za militarny aspket jego dzia?alno?ci - czyli szkoli? nwoych, budowa? oddzia? lub oddzia?y powiedzia? ze ma nas w dupie. potem próbowa? zwerbowa? ludzi z QpA do TWB .. ale nikt z naszej grupy nie chcia? odej?? ... jego przyboczny ... Skorpion dosta? pierwszys statek bojowy - w tym czasie riftera te? z du?ym rabatem z QpA.

Mniej wiecej to spowodowa?o spore nieporozumienia na pocz?tku wspólenj gry polaków w EvE. Potem by?y podchody ze strony Shamana aby werbowa? wiecej polaków, i takie tam rózne. Oliwy dolewali te? cz?onkowie TWB ... ale to juz d?uga historia.
Koniec ko?ców QpA jako korp istnieje dalej, zrzesza w chwili obecnej 3 czy 4 osoby, pozostali ludzie QpA s? w innych korporacjach .. i jest im tam chyba dobrze ... prawda shep i zord ?? :D

Ale drugiego tak wspania?ego korpa jak QpA to chyba nie by?o i nie bedzie w dziejach EvE  :cry:

EDIT :
Dla tych co s? ciekawi jak to kiedy? by?o :
http://www.sharpat.neostrada.pl/

dzikus

  • Gość
Dzikus
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 20, 2005, 19:29:22 »
By?o jeszcze Quintessence - za?o?one przeze mnie i Rilkenaara i u szczytu swojego rozwoju mia?o 4 cz?onków. Potem ja i Rilke przeszli?my do TWB.

A wojna mi?dzy TWB i QpA by?a do?? ostra - nie militarnie mo?e ale pami?tam, ?e zarówno na kanale POLSKA jak i na forum obie korporacje ostro na siebie plu?y. Tym niemniej to w?a?nie QpA by?a pierwszym czysto polskim corpem.

Aktualnie jest sporo korpów w którym s? polacy, ale tylko 5 mi znanych jest czysto polskich. Cho? o tym ?e QpA nadal istnieje dowiedzia?em si? w?a?nie przed chwil?. A o Chimaera Enterprises zwyczajnie zapomnia?em.

Amos Sommers

  • Gość
Dzikus
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 21, 2005, 02:16:45 »
Cytat: "aceed-"
No i nie zapominajmy o Chimaera Enterprises, ale nie wiem czy Chimery jeszcze istniej? ;]


Chimera zyje ciagle, Oxalis i Patreze nia zadza plus maja paru innych do pomocy :P

dzikus

  • Gość
Dzikus
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 06, 2005, 10:24:57 »
Wróci?em.

WoW mnie zm?czy? - gra jest nudna po 2 miesi?cach rozwalania potworków dla expów, poza tym nie znalaz?em ?adnego fajnego towarzystwa, które cho?by to pi?t wam dorasta?o, wi?c wracam. See you around :)

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Dzikus
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 06, 2005, 10:37:13 »
Cytat: "Dzikus"
Wróci?em.

WoW mnie zm?czy? - gra jest nudna po 2 miesi?cach rozwalania potworków dla expów, poza tym nie znalaz?em ?adnego fajnego towarzystwa, które cho?by to pi?t wam dorasta?o, wi?c wracam. See you around :)


Hehe - a kolega mnie tak miesi?c temu zach?ca? do WOWa - na szcz??cie si? nie da?em :)
BTW - wiesz ju? w jakich barwach bedziesz w EVE? :) - bo TT w PTF si? ostro rozwija ;)
Bermuda Syndrome [BAS-3]

pticu

  • Gość
Dzikus
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 06, 2005, 10:39:07 »
a mowilem, ze ten caly FOF to do dupy jest :D

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Dzikus
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 06, 2005, 10:44:07 »
Cytat: "pticu"
a mowilem, ze ten caly FOF to do dupy jest :D


Wiekszosc od razu wiedziala a niektórzy musieli sie na wlasnej skórze przekonac  :wink:

Anonymous

  • Gość
Dzikus
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 06, 2005, 10:50:25 »
wow jest super - spelnia bardzo wazna role  -wszyscy chca w niego grac - milionoy ludzi w koncu pozna slowo mmmog i zniesmaczzona wowem zacznie szukac alternatywy

i to jest wlasnie cool w wow :)

dzikus

  • Gość
Dzikus
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 06, 2005, 11:01:04 »
WoW da? mi odpocz?? od EVE i pozwoli? doceni?. Pewnie za kilka miesi?cy znowu do niego wróc? na miesi?c/dwa, ?eby odpocz?? od EVE.

Poza tym gierka nie jest taka straszna, tylko towarzystwo marne. Pewnie gdybym znalaz? naprawd? fajn? gildi? to bym jeszcze z miesi?c pogra? (mo?e dwa). Ale tak, ani ja komu tam potrzebny, a do instancji musz? si? zawsze prosi? na grup?. Ma?o w tym funu.

dzikus

  • Gość
Dzikus
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 15, 2005, 11:31:25 »
Dawno temu powinienem napisa? biografi? mojej postaci, co w ko?cu uczyni?em. Prosz? za mocno nie wy?miewa? ;-)

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Dzikus
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 15, 2005, 11:36:26 »
Gdzie j? znale?? ?
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

dzikus

  • Gość
Dzikus
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 15, 2005, 11:38:06 »
Oczywi?cie w pierwszym po?cie w tym w?tku - tam gdzie jej miejsce :-)
Tu? pod opisem "technicznym" postaci jest jej biografia.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Dzikus
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 15, 2005, 11:41:38 »
Tiaaa... gapa ze mnie  :shock:

Ca?kiem ok IMHO... ja bym co prawda doda? tam epizod o np. rozbiciu na jakiej? planecie co zmusi?o Ci? do walki z zamieszkuj?cymi j? rasami i potworami (WoW), ale przelatuj?cy patrol zdo?a? Ci? uratowa? i dzi?ki temu wróci?e? na swoje miejsce ;)
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...