Eve Online > PVE

[PVE] Typhon

<< < (2/4) > >>

Pol Kent:

--- Kod: ---[quote author=SokoleOko link=topic=6637.msg95805#msg95805 date=1243280671]

--- Koniec kodu ---
(...)
Rezygnacja z dział okazała się niewielką stratą (dorobiłem te pomocnicze skille do missile'i i BC ściągam na 4 salwy cruisów), dzięki BCS-owi salwa cruisów leci co 4,8 sekundy.
(...)
[/quote]

Eeee.....chyba coś Ci się pomyliło  ;) Cruise z takim ROFem to chyba mistrzostwo świata by było  ::)

Doom:
Nie wiem jakie skile masz na drony, ale to co napisałeś na końcu ciężko kłuci się z moimi doświadczeniami gdzie med drony wsparte painterem i webem frakcyjnym koszą elitarne fregi ~2x dłuzej niż małe... często szybciej idzie ściągać to dziadostwo salwami cruisów...
To co myślę o hybrydach wiesz pewnie aż za dobrze już :P, a patent z wampirami... to dzieki nim mamsz stabel cap? Jeśli tak to podziękuję... juz raz sie przejechałem na tym że cap miał być stabilny dzieki vampirowi....

i jak zauwazył Pol... kiedyś wrzuciłem na eft oficerskie cruisy launchery, frakcyjne bcux3 riga t2, all skile na 5 i oczywiście ravek, rof jaki wyszedł to 4,98...

SokoleOko:

--- Cytat: Pol Kent w Maj 25, 2009, 22:06:05 ---Eeee.....chyba coś Ci się pomyliło  ;) Cruise z takim ROFem to chyba mistrzostwo świata by było  ::)

--- Koniec cytatu ---

Fakt... spojrzałem na hybrydy... Cruisy 8,47s

NOS-y sprawują się świetnie :)

Drony - cóż, ściąganie Heavy do baya, żeby wypuścić lighty, trwa wieki.


Gregu:
drone navig computer x2
skill drone navi na 4
i problem hvy z małym speedem znacznie zredukowany - okupione to co prawda 2 slotami med, ale coś za coś
jeszcze ewentualnie można poświęcić 1 na drone link augmenter

Doom:
I byłoby to na tyle w temacie stabilności capa, a speed tych kamólców to tylko cześć problemu o nazwie mała skuteczność przeciwko fregatom.
Po zastanowieniu i sprawdzeniu cen chyba skorzystam na początek z fitu który proponuje Lo K'Chen z modyfikacją w postaci zamiany cruisów na t2 i dział na best named

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej