Informacje > Centrala - uwagi i propozycje

Portal - z czego korzystacie?

(1/6) > >>

Hastrabull:
Moi drodzy,

Minelo kilka miesiecy odkad jest nowa centrala. Jestem swiadom tego, ze nie dziala w stu procentach tak jakbysmy chcieli. Gdzieniedzie sa bledy w kodzie, niektore rzeczy sie dubluja itp.

Wkrotce przyjdzie czas na to, zebym usiadl i przyjrzal sie wszystkiemu co jest na centrali i zaczal wprowadzac usprawnienia, w zwiazku z tym prosba do was o trzy rzeczy:

1. Zaglosowanie w ankiecie. Prosze abyscie zaznaczyli elementy, z ktorych korzystacie najczesciej

2. Podanie w watku nizej propozycji funkcjonalnosci, jakie byscie chcieli aby sie na centrali pojawily.

3. Podanie w watku nizej propozycji tego, co byscie chcieli miec na stronie glownej portalu.

Wasze glosy wplyna na to, co na portalu sie pojawi.

Zaznaczam, ze wszelkie offtopowe posty zostana przeze mnie bez ostrzezenia usuniete, wiec trzymajcie sie tematu. dziekuje.

Qreg:
Dodałbym jeszcze linka do Sov mapy eve.

Doom:
Ktoś już to postował w innym temacie, pomysł polegał na jakimś wspólnym KB dla polskiego comunity gry...

Hastrabull:
Tak wiem. Stad wlasnie ogolny pomysl na upgrade centrali. Centralowy KB sie pojawi :)

Kombat:
Nom ja zaznaczyłem to z czego korzystam + ta mapka (szkoda tylko że nie ma jej na głównej stronie jako miniaturki, tak jakoś bardziej mi się podobało ale to kwestia gustu).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej