Autor Wątek: 2009-05-24 Querious War update  (Przeczytany 24722 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nashir

  • Gość
Odp: 2009-05-24 Querious War update
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 24, 2009, 21:57:56 »
PONOC (nie jestem co do tego pewien - dowiedzialem od kogos innego) - bumpowanie z posa za pomoca kilku tytanow bumpujacych sie od siebie (a co za tym idzie lecacych ze znacznie wiekszym speedem niz sa do tego stworzone i majac wieksza mase wywajajace wszystko na drodze) jest banowalne :)

ale co ja tam wiem o metagamingu :D

Nie jest dopoki masz haslo. Jak masz haslo nie jest to exploit. Mielismy haslo v0v.

Nashir

  • Gość
Odp: 2009-05-24 Querious War update
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 24, 2009, 21:58:36 »
Mnóstwo, ale nie są w temacie :(

LK: Cokolwiek Cię uszczęśliwi. Tak btw. nie były wrzucane wszystkie naraz w posa, pod posem wylądowało ok. 10, reszta wskakiwała do posa jeden po drugim, a te pod posem ddkowały cele. Przynajmniej z tego co sam widziałem.

Tooten mozesz mi napisac pmke, albo zalozyc oddzielny watek.

p.s ugh znowu zapomnialem o edit - sorry  :angel:

DaBlades

  • Gość
Odp: 2009-05-24 Querious War update
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 24, 2009, 21:59:25 »
Dziś nie było 30 osób w posie. W weekend mnie nie było, więc nie jestem w stanie stwierdzić.

Gdybyśmy byli zainteresowani walką, to by ona była, a nie siedzielibyśmy na posie, nie?


Piowiedz to połowie C0ven, która siedzi/jest wylogowana w I1y na posie czekając na sygnał do walki. Niestety nie wszyscy mają wyskillowane 2 konta aby móc się bawić na drugim w czasie przerwy. Życze powodzenia w zbieraniu liczb następnym razem na taką akcję   :2funny:

YaAaR.is

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: YaAaR
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: C0ven
Odp: 2009-05-24 Querious War update
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 24, 2009, 22:00:08 »
Gratulacje dla NC za mobilizacje i pokaz conga. Przynajmniej ten "weekend na posie" zakończył się jakimś humorystycznym akcentem.

LoveKebab

  • Gość
Odp: 2009-05-24 Querious War update
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 24, 2009, 22:07:21 »
Nie jest dopoki masz haslo. Jak masz haslo nie jest to exploit. Mielismy haslo v0v.
jak nie masz hasla to nwet nie wleca do posa, a mi chodzilo warpowanie do forcefielda kilkoma tytanami na raz wiedzac co to spowoduje :) nie zeby mnie to interesowalo za bardzo bo wali mnei co sie dzieje na dole - tak tylko mowie, zreszta ccp i tak gowno by zrobilo jakby ktos zraportowal hah

Nashir

  • Gość
Odp: 2009-05-24 Querious War update
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 24, 2009, 22:09:53 »
Byla ta sprawa glosna kiedys. CCP orzeklo, ze jak masz haslo to nie jest exploit i tyle.

Totalizator

  • Gość
Odp: 2009-05-24 Querious War update
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 24, 2009, 22:14:54 »
Tak to jest jak sie daje hasła do staging posów byle komu  >:D

LoveKebab

  • Gość
Odp: 2009-05-24 Querious War update
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 24, 2009, 23:23:16 »
od dawna wiadomo ze ccp ma w el-d00pa wiekszosc rzeczy zwiazanych z mechanika gry :)
olewanie graczy ktorzy prosza o reinforce node'a zanim nie jest za pozno, olewanie oczywistych exploitow, powolne dzialanie w kazdym innym aspekcie - ale trudno, jakos sie to przezyje :)

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: 2009-05-24 Querious War update
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 25, 2009, 00:12:19 »
Ehh az chce sie powiedziec a nie mowilem... cos mi mowi ze odliczanie do nerfa tytanow zostalo wlasnie wlaczone.

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: 2009-05-24 Querious War update
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 25, 2009, 07:57:37 »
Dobry show w wykonaniu koalicji w ten weekend - dobry ruch z reinforcowaniem hiendów -A- i dzięki temu zyskanie przewagi w systemie i zablokowanie go. 12 tytanów w połączeniu z jumpbugiem spowodowało niemożliwość sprowadzenia jakichkolwiek sił do obrony friednly posów które zostały rozstrzelane.
Zastanawia mnie tylko czy NC będzie przylatwywać na dół za każdym razem kiedy sov GS w jakimś systemie będzie zagrożony ;D
Zobaczymy co przyniesie ten tydzień.

Straszny

  • Gość
Odp: 2009-05-24 Querious War update
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 25, 2009, 09:22:55 »
yeap

w tej chwili w I1Y wygrywa zdecydowanie Swarm-coalition, które zapewniło sobie bardzo wysokie liczby, i póki jest jumpbug nic sie z tym nie da zrobić sensownego. Żadna flota konwencjonalna nie wskoczy klasycznie przez gate-a bo oznacza to na starcie 90% lossów  :). Superfriends musza poczekać do szybkiej (mam nadzieję) poprawki CCP.
(inna sprawa że w tygodniu mamy na ogół mniejszy spadek partycypacji niż przeciwnicy).

Póki co gratki dla MM/Razora/GS/PL/i całej reszty za obrone systemu.
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2009, 11:28:05 wysłana przez Scaryman »

KennethWolf

  • Gość
Odp: 2009-05-24 Querious War update
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 25, 2009, 09:36:34 »
Piękne tytan-congo :) ładna obrona, 2 dni solidnej campy i hellpurge systemu jak się patrzy szkoda że w wykonaniu przeciwnika :P zobaczymy czy utrzymacie koledzy te liczby jeszcze przez tydzień dwa? bo wątpie by się ludzie po naszej stronie posypali, przeżyliśmy stratę delve i pb więc większego kopa w morale dostać już nie możemy :)

YANNICK

  • Gość
Odp: 2009-05-24 Querious War update
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 25, 2009, 11:26:38 »
Dzisiaj system zostanie prawdopodobnie (99,999% prawdopodobieństwa) przywrócony do stanu sprzed 2 tygodni.
GS gratulujemy PL.

Rogoo

  • Gość
Odp: 2009-05-24 Querious War update
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 25, 2009, 17:07:47 »
Superfriends musza poczekać do szybkiej (mam nadzieję) poprawki CCP.
(inna sprawa że w tygodniu mamy na ogół mniejszy spadek partycypacji niż przeciwnicy).

Poprawka juz jutro. \o/

edit: Superfriends nie maja juz zadnego POSa w I1Y. Przed chwila spadl ostatni.
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2009, 05:12:05 wysłana przez Rogoo »

Zolthar

  • Gość
Odp: 2009-05-24 Querious War update
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 26, 2009, 14:10:28 »
Poprawka juz jutro. \o/

Czyli tyle z obrony Querious ? :) o ile pamiętam to w 49 też było pod NC z gunsami :)

Rogoo

  • Gość
Odp: 2009-05-24 Querious War update
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 26, 2009, 16:43:46 »
Czyli tyle z obrony Querious ? :) o ile pamiętam to w 49 też było pod NC z gunsami :)

Napisalbym cos wiecej, ale zeby uniknac flejma, napisze tylko: pozyjemy - zobaczymy. :)

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: 2009-05-24 Querious War update
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 26, 2009, 16:49:47 »
Cytuj

Czyli tyle z obrony Querious ? :) o ile pamiętam to w 49 też było pod NC z gunsami :)

Z ręką na sercu, próbowałem zrozumieć przesłanie tej wypowiedzi, ale na razie porażka. Tłumacz?

Nashir

  • Gość
Odp: 2009-05-24 Querious War update
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 26, 2009, 18:12:26 »
Czyli tyle z obrony Querious ? :) o ile pamiętam to w 49 też było pod NC z gunsami :)

Jak czytam posty kogos z c0ven to noz mi sie w kieszeni otwiera.

magni

  • Gość
Odp: 2009-05-24 Querious War update
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 26, 2009, 19:54:05 »
Jak czytam posty kogos z c0ven to noz mi sie w kieszeni otwiera.
takie posty to wklad zolthara w wysilek wojenny, jak ci sie po nim noz w kieszeni otworzy to ci moze odciac wazne organy i tym samym oslabic potencjal (!) bojowy naszego wroga :D

Zolthar

  • Gość
Odp: 2009-05-24 Querious War update
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 26, 2009, 20:19:28 »
Ale uwazaj bo to taki szwajcarski ma wiele ostrzy w tym otwieracz do wina ale nie tylko w korek wchodzi :)

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: 2009-05-24 Querious War update
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 26, 2009, 20:23:23 »
To może zanim offtop na dobre się rozkręci, naprawdę nie wiem co Zolt pisał w tamtym poście...

Zolthar

  • Gość
Odp: 2009-05-24 Querious War update
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 26, 2009, 21:15:12 »
* Zolthar nie pamięta :)

A na serio to plz panowie troszke chęci w zrozumieniu, drażnie się bo NC z GÓnsaMi miało sporo farta z bugiem odnośnie skakania przez gejty jakoś tak zawsze jest że jak BoB wykorzystuje takie bugi to jest cheaterstwo a jak pasuje to gunsom to ktoś pisze, w stylu: "Superfriends musza poczekać do szybkiej (mam nadzieję) poprawki CCP. \o/"  i to jest powód do radości :)

Nashir

  • Gość
Odp: 2009-05-24 Querious War update
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 26, 2009, 21:24:58 »
hahahaha padlem

Voulture

  • Gość
Odp: 2009-05-24 Querious War update
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 26, 2009, 21:32:33 »
Bug nie bug. Nie mialo to tak po prawdzie znaczenia. I to jest wlasnie jedna z rzeczy ktora nie do konca rozumiem w tej calej walce o Querious. W momencie w ktorym nasi przeciwnicy mieli w systemie 6+ aktywnych tytanow zadna konwencjonalna flota nie ma juz zadnego znaczenia. Nikt nie otworzy cyno i nie zbridzuje floty bo wpadna tytany i rozwala flote. Nikt nie wskoczy przez gejt bo na kazdej bramie stoi troche supportu gotowego zbablowac flote i wpadna tytany. Zadna flota i tak by nie wskoczyla do 1I i taka niestety jest prawda. Tytany + kilkadziesiat capsow z odrobina bsow utrzymaly wam caly system. I to jest wlasnie to, czego za cholere nie potrafie zozumiec, bob wg spisow for ma kilkanascie tytanow, AAA ma tez sporo, nawet Bufu jakies maja. Dlaczego te tytany nie wpadly do 1I w czasie walk? Przeciez to w tym momencie zaden problem by calkowicie zablokowac system i oczywiscic wieze...

Gratuluje wzorowej akcji, system byl odiety przez 2 dni i zdolaliscie zniszczyc dwutygodniowa ofensywe. Walki na 100% beda jeszcze trwac i trwac. NC jest w kolko odciagane od walk pzrez TRI, ciagle pojawiaja sie jakies przecieki z for o spadajaym morale pilotow, ale sam jestem ciekaw, czy uBoba juz takie cos od dana nie wystepuje. Jakby nie parzec, nie maja swojego terenu juz kawalek czasu. Ciekawe co planuja i jak sie dalej wojna potoczy.

Mozecie sobie marudzic na graczy z coven, mozecie sobie trolowac, ale widok kilkunastu pilotow PL broniacych naszego honoru na localu przed trolowaniem goonsow byl po prostu piekny ;]

Osobiscie to sie troche dziwie, ze BOB nie chcial zaatakowac po stracie Delve wraz z naszym wsparciem poludniowych holdersow po starym RA. Zdobyl by kawalek terenu, zaplecze i wojna mogla by wygladac pewnie troche inaczej.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: 2009-05-24 Querious War update
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 26, 2009, 21:58:07 »
  No cóż. Niby były w I1Y tytany BoBa, 3-4 z tego co pamiętam. Jednak prędkość z jaką się ulotniły w momencie gdy superfriends zaczęli tracić inicjatywę- gdy nie spadł jeden czy dwa zaplanowane posy- pozwalają sugerować, że poza tymi nie jest ich w Kennym wiele- przynajmniej z aktywnymi pilotami. Shrike cały czas w revelce, nowego tytana nie ma.

  Odciąganie NC przez Tri już się praktycznie skończyło. MH+IRON zaczęli pokazywać się razem, a mają z czym się pokazywać. Oba sojusze w przeciągu ostatniego roku dostały mocno w kość- IRON prawie zmazany z mapy, MH ograniczeni do jednego pocketu w Branch... Ale biorą się za siebie, pokazują się nawet w Querious...

  Walki pewnie będą w Querious trwały. Pytanie tylko: gdzie? W 9CG BoB próbował, i przegrał. W I1Y wszystkie moony ospamowane friendly towerami, to samo ED-. We wszystkich systemach outpostowych w Querious Kenny próbował i przegrał.

  Kenny narobił sobie wrogów, nie wystawia praktycznie żadnej floty (przez weekend 90% redów stanowiło GBC, głównie EXE, którego trochę szkoda), o jego capitalach ani widu ani słychu, a ISKami, ilekolwiek ich na wallecie Kenny nie ma, nie wygrają wojny. Czasy MC się skończyły.

  Na koniec, opis pewnego corpa, to "Those who cannot adapt become victims of Evolution.". Teraz Kenny na forach narzeka na jump buga, na bloba, na 15 tytanów, co chyba dość dobitnie świadczy o morale. A samego Evolution, prawie 500 osobowego, niemalże nie widać.

magni

  • Gość
Odp: 2009-05-24 Querious War update
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 26, 2009, 22:51:10 »
co fakt to fakt, mozna byc rozczarowanym postawa boba w tej wojnie

Rogoo

  • Gość
Odp: 2009-05-24 Querious War update
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 26, 2009, 23:24:41 »
* Zolthar nie pamięta :)

A na serio to plz panowie troszke chęci w zrozumieniu, drażnie się bo NC z GÓnsaMi miało sporo farta z bugiem odnośnie skakania przez gejty jakoś tak zawsze jest że jak BoB wykorzystuje takie bugi to jest cheaterstwo a jak pasuje to gunsom to ktoś pisze, w stylu: "Superfriends musza poczekać do szybkiej (mam nadzieję) poprawki CCP. \o/"  i to jest powód do radości :)

Tak, jak TRI zrobilo disco flocie BSow NC na polnocy, to tez mielismy farta.  ::)

Co do samej obrony I1Y to ciekawie wyszlo. Molle mial dobry plan i prawie mu sie udalo. Ciekawe co wymysli teraz ?

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: 2009-05-24 Querious War update
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 27, 2009, 00:38:21 »
Mozecie sobie marudzic na graczy z coven, mozecie sobie trolowac, ale widok kilkunastu pilotow PL broniacych naszego honoru na localu przed trolowaniem goonsow byl po prostu piekny ;]

A co tam było? Bo musiałem przegapić  :embarassed:
Cała prawda o moim graniu...


KennethWolf

  • Gość
Odp: 2009-05-24 Querious War update
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 27, 2009, 11:19:01 »
Tak, jak TRI zrobilo disco flocie BSow NC na polnocy, to tez mielismy farta.  ::)

Co do samej obrony I1Y to ciekawie wyszlo. Molle mial dobry plan i prawie mu sie udalo. Ciekawe co wymysli teraz ?
mam nadzieję że Molle wymyśli coś ciekawego, ze sporą iloscia pew-pew :)

Rogoo

  • Gość
Odp: 2009-05-24 Querious War update
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 27, 2009, 16:52:40 »
mam nadzieję że Molle wymyśli coś ciekawego, ze sporą iloscia pew-pew :)

Na razie wymyslil chyba jakas ofensywe na jutro. :)

Rogoo

  • Gość
Odp: 2009-05-24 Querious War update
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 01, 2009, 23:33:17 »
Dawno nikt nic nie pisal, wiec czas na mala dawke propagandy :)



Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: 2009-05-24 Querious War update
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 02, 2009, 00:25:30 »
Miarą taktycznego geniuszu Heath Ledgera jest jego lolowy loss w 35- :)

Wpadł w banię, kiedy biliśmy raptora, zamiast nawiewać to siedział tam. No i zdecloakowałem go, jak wróciłem na pozycję ;)

BTW Gratsy dla Czerwonej Koalicji za przykładne wybicie nam z głowy LR RR gangu blobem bsów warpujących na 0  :)

Z drugiej strony bramy w O-NTIS KIA znów musiała użyć 2x DD, żeby wygrać z Legiunea Romania. To się już śmieszne robi  :D

PS To już by pasowało pod Period Basis War  ;)
Cała prawda o moim graniu...


Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: 2009-05-24 Querious War update
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 02, 2009, 09:51:40 »
PS To już by pasowało pod Period Basis War  ;)
tworzy sie tam jakis front czy to tylko zwykle przepychanki?

P_UNKNOW

  • Gość
Odp: 2009-05-24 Querious War update
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 02, 2009, 12:24:29 »
tworzy sie tam jakis front czy to tylko zwykle przepychanki?

Bob a zatem GKC, na pewno nie będzie teraz walczył o żadne PB. To nie jest priorytet, a więc tylko przepychanki, z KIA może walczyć każdy, to takie chłopaki do bicia  :knuppel2:. Samotni są niemal bezradni.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: 2009-05-24 Querious War update
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 02, 2009, 17:09:30 »
Legiunea Romania na serio walczy z KIA. Mają już 2 systemy w PB, jeden XZ-, zdaje się jeszcze goonsom odebrany z JB do TPAR, a w drugim przerwali sov count do 1 KIA w O-NTIS i wrzucili własne posy.

KIA nie jest w stanie konwencjonalną flotą nic zrobić przeciw Rumunom, więc używa obficie tytanów, ściąga cały swój napfest (GS, MM, PL, RZR, SoT i jakieś mniejsze pety) i przezywa ich Romulanami  :2funny:

C0ven i SE pomagają od czasu do czasu.
Cała prawda o moim graniu...