Autor Wątek: Dyskusja o raportach (było Bufu Story).  (Przeczytany 5884 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rogoo

  • Gość
Dyskusja o raportach (było Bufu Story).
« dnia: Czerwiec 04, 2009, 03:32:08 »
Ten watek to chyba jednak nadaje sie na wewnetrzne forum BUFU a nie na Centrale i KSOD. :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2009, 09:55:30 wysłana przez Xarthias »

P_UNKNOW

  • Gość
Dyskusja o raportach (było Bufu Story i Querious).
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 04, 2009, 04:13:51 »
Ten watek to chyba jednak nadaje sie na wewnetrzne forum BUFU a nie na Centrale i KSOD. :)

A to czemu ? Ja chętnie poczytałbym co robi twoja korporacja/alliance poza fleet battle jako samodzielna jednostka  ?  Jeśli masz coś ciekawego do opisania to wal śmiało.
 PS.  Jest wątek na forum o małej aktywności użytkowników Centrali , ludzie tam rozkminiają co jest powodem, według mnie np. powyższe komentarze są jednymi z nich.

JimmyBrownie

  • Gość
Dyskusja o raportach (było Bufu Story i Querious).
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 04, 2009, 06:01:54 »
Chłopaki ładnie opisują swoje "przygody" , także jeśli ktoś nie chce czytać to nie musi :) Wielu graczy na pewno chętnie poczyta takie battleraporciki.

Frugos

  • Gość
Dyskusja o raportach (było Bufu Story i Querious).
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 04, 2009, 07:49:42 »
Wreszcie ktoś pisze coś ciekawszego niż "Biliśmy posa, potem następnego i jeszcze jednego, a potem jeszcze dwa. A potem siusiu, paciorek, dwa DD i spać". Jak dla mnie duży plus  O0

Fajnie by było gdyby inne corpy też opisywały swoje co ciekawsze roamy.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Dyskusja o raportach (było Bufu Story i Querious).
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 04, 2009, 07:54:15 »
Fajnie by było gdyby inne corpy też opisywały swoje co ciekawsze przygody.

/signed
Przedwieczny.

Rogoo

  • Gość
Dyskusja o raportach (było Bufu Story i Querious).
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 04, 2009, 08:59:02 »
A to czemu ?

A temu, ze chlopaki sobie slodza ile wlezie i nie sa to obiektywne raporty. Zobacz post Skwiercpura to bedziesz wiedzial o co chodzi.

A niestety nie mozemy byc na kazdej walce z BUFU, zeby opisac to z drugiej strony. Zreszta no niech postuja, tak sobie tylko napisalem, "zeby nie bylo ze nie bylo." ;)

Frugos

  • Gość
Dyskusja o raportach (było Bufu Story i Querious).
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 04, 2009, 09:10:30 »
A temu, ze chlopaki sobie slodza ile wlezie i nie sa to obiektywne raporty. Zobacz post Skwiercpura to bedziesz wiedzial o co chodzi.

A niestety nie mozemy byc na kazdej walce z BUFU, zeby opisac to z drugiej strony. Zreszta no niech postuja, tak sobie tylko napisalem, "zeby nie bylo ze nie bylo." ;)

Nikt nie twierdzi, że to są obiektywne raporty z walk. I wcale nie zmienia to faktu, że dobrze się to czyta. I aż człowieka ciągnie, żeby sie z kimś postrzelać. Tylko czasu nie ma :(

Wiadomo, że nie zawsze będzie dostępny wgląd w walkę od drugiej strony. W sumie nie o to tu chyba chodzi bo to nie raport. Ale naprawde super byłoby gdyby ktoś z MM też sobie zrobił taki wątek i zaczął opisywać :) Może paru takich kerbirów jak ja wreszcie by się zdecydowało na jakieś strzelanko  :diabeł:

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Dyskusja o raportach (było Bufu Story i Querious).
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 04, 2009, 09:11:51 »
A temu, ze chlopaki sobie slodza ile wlezie i nie sa to obiektywne raporty. Zobacz post Skwiercpura to bedziesz wiedzial o co chodzi.

A niestety nie mozemy byc na kazdej walce z BUFU, zeby opisac to z drugiej strony. Zreszta no niech postuja, tak sobie tylko napisalem, "zeby nie bylo ze nie bylo." ;)
Wiadomo że nigdy nie będą to w 100% obiektywne raporty i ktokolwiek myślał że opisywane przez jedną strone takie będą jest  :uglystupid2:
Nie wiemy co się działo na voice commie drugiej strony podczas bitki, często nie wiemy jakie są powody takich a nie innych decyzji taktycznych wroga... opisujemy to co widzieliśmy i tyle.
A słodzimy sobie owszem... kawe i herbate.
Ale spoko nie podoba Ci się nasz raport to pogadaj z kolegą z corpa / sojuszu który brał udział w starciu z nami, poproś żeby to opisał i wstaw swój raport - co za problem?
Albo nie - lepiej zjebać ludzi za to że opisują swoje walki... gj  :idiot2:

Straszny

  • Gość
Dyskusja o raportach (było Bufu Story i Querious).
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 04, 2009, 09:14:15 »
W tym topicu zamierzam opiswyać co ciekawsze pvp z udziałem  BUFU i nie bedace walka typu blob vs blob. Wszelkie komentarze są mile widziane, jakkolwiek prosiłbym o komentarze rzeczowe i na temat bez emocji. Wszelkie dane jak i sytuacje opisywane będą z punktu widzenia BUFU. Celem jest przybliżeniem wiekszej społeczności, zwłascza młodym graczom czym zajmuje sie Beach Boys w 0.0.

to jest nasz wątek, w którym przedstawiamy sobie nasz styl zabawy w EVE, bardzo prosiłbym o powstrzymanie sie od takich bezsensownych postów jak wyzej Rogoo strzelił w swoim starym stylu - "nie walczycie o sov to geba na kłodke"

Założ sobie własny topic- morsus przez ostatie 3 dni postawil 17 posów i dostawi jeszcze 4 (ha! jesteśmy uber posowcy! wprawdzie ciamajdy z nas okrutne ale posy i dready humor nam poprawiają  :2funny:).
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2009, 09:20:32 wysłana przez Scaryman »

Totalizator

  • Gość
Dyskusja o raportach (było Bufu Story i Querious).
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 04, 2009, 09:19:05 »
Podoba mi sie że raporty bufu są tu a nie gdzie indziej bo w ten sposób nie muszę ich czytać w głównym wątku, haters get out.

Siewca Titum

  • Gość
Dyskusja o raportach (było Bufu Story i Querious).
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 04, 2009, 09:24:13 »
Dobra nei słuchajcie troli, piszcie dalej. Oni są lepsi - potrafią tankować posy(by Terion).  Fajnie jakby się pojawiały frapsy  ;)

a Ty Rogoo ile posów wytankowałeś, że się tak rzucasz?

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Dyskusja o raportach (było Bufu Story i Querious).
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 04, 2009, 09:32:28 »
Dobra nei słuchajcie troli, piszcie dalej. Oni są lepsi - potrafią tankować posy(by Terion).  Fajnie jakby się pojawiały frapsy  ;)
Kurde prawie zawsze mam frapsa uruchomionego ale jak adrenalina zaczyna pompować to zapominam go włączyć  >:(

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Dyskusja o raportach (było Bufu Story).
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 04, 2009, 10:00:17 »
Hmm... Jak chcieliśmy, żeby KSOD był obiektywny, to się larum podniosło, że to bez sensu, że się nie da... Nagle ktoś chce obiektywizmu? Zdecydujcie się kurde.

Imo powinno być więcej takich raportów jak ten w wątku BuFu Story, czy ten o Great Wildlands. Nie muszą koniecznie występować w nich polacy po obu stronach. Wiele osób chętnie by poczytało także raporciki MM, IRONa, Tri, Yarr, i kogo tam jeszcze mamy z aliansów. Na pewno tak samo chętnie jak wątki o poswar w delve, querious czy gdzie indziej. Dla obu typów wątków jest miejsce na KSOD. Rzekłem.
:P
Przedwieczny.

Totalizator

  • Gość
Odp: Dyskusja o raportach (było Bufu Story).
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 04, 2009, 10:58:36 »
A ja popieram, nie istnieje coś takiego jak obiektywny raport bo nigdy w 100% nie wiesz co robiła i planowała druga strona.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja o raportach (było Bufu Story).
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 04, 2009, 11:00:40 »
mi sie podoba to co bufu robi i chcialbym, aby i inne korpy zamiast krytykowac bufu, robilo dokladnie to samo co oni.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Dyskusja o raportach (było Bufu Story).
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 04, 2009, 14:01:35 »
Fajnie by było gdyby inne corpy też opisywały swoje co ciekawsze roamy.
/signed
http://www.eve-centrala.pl/forum/index.php?topic=6405.0
Efekt podobnej próby podjętej przez kogoś spoza 00...  :diabeł: :diabeł: :diabeł:
Ciekawe dlaczego nie było kolejnych, chętnych do dzielenia się wrażeniami i opisami walk innych niż 00?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Dyskusja o raportach (było Bufu Story).
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 04, 2009, 14:05:24 »
/signed

http://www.eve-centrala.pl/forum/index.php?topic=6405.0
Efekt podobnej próby podjętej przez kogoś spoza 00...  :diabeł: :diabeł: :diabeł:
Ciekawe dlaczego nie było kolejnych, chętnych do dzielenia się wrażeniami i opisami walk innych niż 00?
A co ja poradzę na malkontentów? Dyskusja wyleciała z tamtego wątku jako bezsensowna. Zawsze byłem zwolennikiem tego typu raportów, niestety jak widać, wiele osób było przeciw, mimo, że teraz jest za... Ech...
Przedwieczny.

Ellaine

  • Gość
Odp: Dyskusja o raportach (było Bufu Story).
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 04, 2009, 14:14:19 »
Niewiele. Nie było jakiegoś masowego buntu tylko głosy 1 czy 2 osób. Kilka osób powiedziało za to że chętnie poczytają raporty małych korporacji. Jeśli chcecie mogę napisać raport o tym jak trzeci tydzień próbuję znaleźć wyjście z wormhola.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Dyskusja o raportach (było Bufu Story).
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 04, 2009, 14:17:45 »
A widzisz...jakbys się mnie zapytał, to jako rodzony i wychowany na totalnym zadoopiu bym Ci na początku juz powiedział że z każdej dziury ciężko jest się wyrwać  :2funny:
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Shaila Er

  • Gość
Odp: Dyskusja o raportach (było Bufu Story).
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 04, 2009, 14:26:29 »
Piszcie, piszcie, jest coś fajnego do poczytania przy kawie w pracy  :angel:

Rogoo

  • Gość
Odp: Dyskusja o raportach (było Bufu Story i Querious).
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 05, 2009, 08:43:09 »
to jest nasz wątek, w którym przedstawiamy sobie nasz styl zabawy w EVE, bardzo prosiłbym o powstrzymanie sie od takich bezsensownych postów jak wyzej Rogoo strzelił w swoim starym stylu - "nie walczycie o sov to geba na kłodke"

Po prostu nie podoba mi sie pogardliwy styl tych raportow, mkay ? Nie czytam ich bo po dwoch zdaniach widac, ze nie ma po co bo jest to jak zwykle "jestesmy l33t pvp hurf blurf, bedziemy mordowac wszystkich lamusow".

Napisalem bardzo grzecznie i kulturalnie jedna uwage a jednak musiales odpisac klasycznym "ale i tak jestescie do pupy".

Cytuj
Założ sobie własny topic- morsus przez ostatie 3 dni postawil 17 posów i dostawi jeszcze 4 (ha! jesteśmy uber posowcy! wprawdzie ciamajdy z nas okrutne ale posy i dready humor nam poprawiają  :2funny:).

Jak dla mnie wlasny topic to przejaw lekkiej megalomani. ;)

a Ty Rogoo ile posów wytankowałeś, że się tak rzucasz?

42.

W kazdym razie no macie racje - nie podoba mi sie - nie musze czytac, wyrazilem juz swoja opinie na ten temat i przechodze do innych watkow, ktore mnie bardziej interesuja.

Peace!

amra

  • Gość
Odp: Dyskusja o raportach (było Bufu Story).
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 05, 2009, 09:25:37 »
Nareszcie. Dzieki.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Dyskusja o raportach (było Bufu Story i Querious).
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 05, 2009, 09:29:02 »
Jak dla mnie wlasny topic to przejaw lekkiej megalomani. ;)
Potraktuj to raczej jak rozwinięcie reklamy z Centrum Rekrutacji.
Nikt przecież nie napisze w swoim wątku, że jest kiepski i wygrał jakimś dzikim fartem.  ;)
Z wymagania od Was wszystkich obiektywizmu też już się chyba wyleczyłem :P
Przedwieczny.

Rogoo

  • Gość
Odp: Dyskusja o raportach (było Bufu Story i Querious).
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 05, 2009, 09:59:05 »
Potraktuj to raczej jak rozwinięcie reklamy z Centrum Rekrutacji.

Spoko, jak chlopaki przestana byc niebiescy dla KenZoku to moze kiedys zloze aplikacje. ;)

Cytuj
Nikt przecież nie napisze w swoim wątku, że jest kiepski i wygrał jakimś dzikim fartem.  ;)

Eeee... tam. I1Y obronilismy w zasadzie cholera wie jak. Do tej pory glowimy sie jak to sie w ogole stalo. ;)

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Dyskusja o raportach (było Bufu Story i Querious).
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 05, 2009, 10:05:26 »
Eeee... tam. I1Y obronilismy w zasadzie cholera wie jak. Do tej pory glowimy sie jak to sie w ogole stalo. ;)
Może przesadzam ale jak dla mnie to było obrócenie o 180 stopni, nagle maszyna superfriends sie zatrzymała, benzyny ktoś niedolał.

Sotharr

  • Gość
Odp: Dyskusja o raportach (było Bufu Story).
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 05, 2009, 10:14:53 »
http://www.eve-centrala.pl/forum/index.php?topic=6405.0
Efekt podobnej próby podjętej przez kogoś spoza 00...  :diabeł: :diabeł: :diabeł:
Ciekawe dlaczego nie było kolejnych, chętnych do dzielenia się wrażeniami i opisami walk innych niż 00?

Tamten raport był do niczego nie dlatego, że dotyczył małej bitwy, ale dlatego, że nie zawierał opisu walczących sił i samego starcia, tylko kilka ogólników i jakieś rp. Dopiero Twój post rzucił trochę światła na tę potyczkę.

Ostatnie raporty BUFU są spoko, dobrze się je czyta. Równie chętnie poczytałbym raporty kogoś z Morsus Mihi czy Razora.