Autor Wątek: 2009-05-21 - TRI, time for discoooo !11  (Przeczytany 15603 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Frugos

  • Gość
Odp: 2009-05-21 - TRI, time for discoooo !11
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 22, 2009, 13:28:23 »
Skoro nikt z Tri/MM/Ken/(inny alli) nie chce postować walk w których dostali po mordach, to co za problem, żeby takiego posta zrobiła strona wygrywająca. Problem solved :) A i jakiś flame sie przy okazji ukręci  :knuppel2:

LoveKebab

  • Gość
Odp: 2009-05-21 - TRI, time for discoooo !11
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 22, 2009, 13:56:59 »
Dodatkowo nalezy zauwazyc drobny fakt, ze polowa sukcesow tri okazuje sie gdy gra nie dziala tak jak powinna
bo skoro jedna smartbomba nie zabije BS'a to dlaczego 160 smartbomb ma to zrobic ?
(20 BSow x 8 smartbomb coby ktoremus matematykowi do glowy nic nie przyszlo)

Jaki zal ? Padlo proste zapytanie, czemu "obiektywne raporty" by tri member zawieraja tylko zwycieskie bitwy/zdazenia zupelnie pomijajac wszelkie porazki ?

odpowiedz jest prosta - my nie przegrywamy :)

czy tylko ja zauwazylem przyrost "wygranych" IRUN po tym jak morsus hihi przylecialo do Venal ? poza MM (ktore tak btw jest wielkosci wszystkich waszych dotychszasowych sojusznikow walczacyc z WTF a co za tym idzie 2krotna liczba tego co bylo dotychczas) corpy z ktorymi widzialem IRON to: MH, Gfed, WI, Initiative (oni was chyba olali ostatnio) - Iron i MH POJEDYNCZO maja wiecej czlonkow niz WTF w sumie a mimo to samemu nie podskoczycie (tak wiem, macie pelno kerbirow, dont care), nie podskoczycie nawet jak przyleci ten caly plankton z pure blind - ale jak juz z0mg, look at us, jestesmy awsome, mordujemy Tri a oni nie raportuja ...

nie raportuje blobow, walk przy lagu i gdy node padnie - raportuje tylko smieszne walki w ktorych rozmazujemy was po scianach .... jestem mistrzem propagandy !

to chciales uslyszec ? :D
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2009, 14:05:15 wysłana przez LoveKebab »

Terion

  • Gość
Odp: 2009-05-21 - TRI, time for discoooo !11
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 22, 2009, 14:30:18 »
W zasadzie mam to gdzies, uwazam ze 90% tego co piszesz to belkot. Z toba nie da sie normalnie wymienic pogladow bo w kazdym poscie musisz zaczac bredzic o swojej wyimaginowanej wielkosci (a raczej nie twojej a ally w ktorym jestes). KB to nie wszystko. Mozecie miec ladne % co nie zmienia faktu, ze w moich oczach tri jest g wartym ally bo nie da rady sie utrzymac w 0.0 na wlasnym sov. Zeby sie utrzymac musielibyscie miec wiecej ludzi/sojuszow. Co za tym idzie ludzie zaczeliby sie wypalac. Bo trzymanie sova wymaga czegos wiecej niz oo logne sie na pew pew. Jesli zaczelibyscie przyjmowac coraz wiecej ludzi stalibyscie sie tacy sami jak IRON MM czy kazdy inny ally. 1200-2000 memberow ale z tego 500 aktywnych i to rotacyujnie. Bo nagle okazuje sie, ze ludzie maja po 2-20 altow w ally i nawet jak wezmie 2 chary na pew pew to nie jest to 20. Z papierkowej liczby zostaja strzepy. Do tego jak wspominalem znudzenie/wypalenie/odpoczynek od gry. My nie nacisniemy disbanda jak robi sie nudnawo, my odpoczniemy od gry. Dlatego twoje bzdury na temat omfg sami nie dacie rady to brednie dla dzieci bez pojecia o realiach.

Chcesz sie bawic w reportera ? Pisz o tym co sie dzieje pisz ze wygrywacie bitwy, ale tez ze przegrywacie (bo strata 71 capitali i ucieczka z pola bitwy to przegrana, nieistotne ze wasz przeciwnik byl liczniejszy. Obroncy Westerplatte przegrali mimo wszystko).

Mozesz snic o elitaryzmie i pisac o zbaijaniu "planktonu". Tylko realia sa takie ze jesli plankton sie wkurzy to elitaryzm znika lub udaje, ze patrzy w inna strone.

LoveKebab

  • Gość
Odp: 2009-05-21 - TRI, time for discoooo !11
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 22, 2009, 14:56:38 »
Mozecie miec ladne % co nie zmienia faktu, ze w moich oczach tri jest g wartym ally bo nie da rady sie utrzymac w 0.0 na wlasnym sov. Zeby sie utrzymac musielibyscie miec wiecej ludzi/sojuszow.
TRI jest z Zostałem ocenzurowany bo nie mamy sov'a - sztandarowy wrzut NC

Co za tym idzie ludzie zaczeliby sie wypalac. Bo trzymanie sova wymaga czegos wiecej niz oo logne sie na pew pew.
wymaga napelniania posow co 3 tygodnie ... BOOORING

Jesli zaczelibyscie przyjmowac coraz wiecej ludzi stalibyscie sie tacy sami jak IRON MM czy kazdy inny ally. 1200-2000 memberow ale z tego 500 aktywnych i to rotacyujnie. Bo nagle okazuje sie, ze ludzie maja po 2-20 altow w ally i nawet jak wezmie 2 chary na pew pew to nie jest to 20. Z papierkowej liczby zostaja strzepy. Do tego jak wspominalem znudzenie/wypalenie/odpoczynek od gry. My nie nacisniemy disbanda jak robi sie nudnawo, my odpoczniemy od gry. Dlatego twoje bzdury na temat omfg sami nie dacie rady to brednie dla dzieci bez pojecia o realiach.
bo nie dajecie rady, jestescie kiepsy w PVP, macie lipnych FC, jak MM was za reke nie trzyma to dajecie dyla przy rownej liczbie capsow

jak nie jestescie w stanie z 1200-2000 (pomijam fakt ze w sumie macie przeszlo 5k) floty 150 osobowej bez wzywania MM do s0s to zmien alliance jesli chcesz pvp albo przyznaj ze jestescie kiepscy

Chcesz sie bawic w reportera ? Pisz o tym co sie dzieje pisz ze wygrywacie bitwy, ale tez ze przegrywacie (bo strata 71 capitali i ucieczka z pola bitwy to przegrana, nieistotne ze wasz przeciwnik byl liczniejszy. Obroncy Westerplatte przegrali mimo wszystko).
chcesz pisac obiektywnie to pisz swoja wersje jak to IRUN, MH, GFED, WI, MM, Majesta, Initiative, Stella Polaris walcza z TRI, WN i jakims corpem noobow

twoj obiektywizm sprowadzalby sie do slow "przylecielismy, wygralismy, awsome" a omijalby fakt ze przylecieliscie w 3-4x wiecej osob (nie raportuje jakis dupnych rr gangow bo jest ich za duzo)

Mozesz snic o elitaryzmie i pisac o zbaijaniu "planktonu". Tylko realia sa takie ze jesli plankton sie wkurzy to elitaryzm znika lub udaje, ze patrzy w inna strone.
realia sa takie ze bez morsusow czy 3x wiekszej liczby osob nie wystawicie capsow mimo ze macie 50b miesiecznie z moonow (jesli nie wiecej - nie wiem ile dyspro w pb jest - wiem ze kilka - pewnie iron oplaca GTC liderow)

p.s - GOODFELAS ponoc sie reformuja ;o Shut up and Play i UK1 jak na razie

Nerxes

  • Gość
Odp: 2009-05-21 - TRI, time for discoooo !11
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 22, 2009, 15:04:59 »
Nic nie rozumiesz :) TRI jest nikim :P gowno moga i wszyscy zdaja sobie z tego sprawe... Ale to nie zmienia faktu  ze sa zajebiscie wielkim pryszczem na dupie calej polnocy :) Cokolwiek polnoc zrobi i niewiadomo ile capsow zabije to TRI i tak was neka duzo bardziej niz by to wynikalo z ich liczebnosci

To ze im zabierzecie moony to wszyscy wiedza... to ze ich pokonacie jak zechcecie to tez wszyscy wiedza... ale to nie przeszkadza TRI robic wam kolo dupy :) Rozwalaja was za kazdym razem jak tylko opuscicie lekko garde Potrafia bezczelnie rozwalic polowe waszej olbrzymiej floty smartbombami

Wielka i potezna polnoc musi sie spinac i to mocno za kazdym razem jak chce dokopac smakujacym piratom bo jak sie nie zepnie to smakujaca banda nic nieznaczacych piratow pluje calej polnocy w pysk :)

ludzie szanuja TRI za skile organizacje i pomyslowosc ktorej nie mozna im odmowic... cala reszta tego ich smacku to rzeczy ktore z PVP nie maja nic wspolnego

Goomich

  • Gość
Odp: 2009-05-21 - TRI, time for discoooo !11
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 22, 2009, 15:09:16 »
Jaki zal ? Padlo proste zapytanie, czemu "obiektywne raporty"

Skąd w ogóle pomysł, że raporty mają być obiektywne? Wydawało mi się, że LK jest z Tri, a tu sie okazuje, że załapał się do ISD.

by tri member zawieraja tylko zwycieskie bitwy/zdazenia zupelnie pomijajac wszelkie porazki?

A dlaczego ty nie możesz zaraportować ich porażek?

Juz nie wspomne o formie owych raportow.

No fakt, ten ostatni w ogóle nie ma żadnej formy.

stuff

O!

Skwiercpur

  • Gość
Odp: 2009-05-21 - TRI, time for discoooo !11
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 22, 2009, 15:15:27 »
ej sory ale byla juz dyskusja o przekrecaniu nazw
trivialitate, irun, shitswarm - tylko we flejmie
tripul ej, tri, mm, kenny - to jest ok, spolszczenie/uproszczenie ale nie dys

lk wez trzymaj poziom jednak, nie pisz irun w dziale nieflejmowym

LoveKebab

  • Gość
Odp: 2009-05-21 - TRI, time for discoooo !11
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 22, 2009, 15:22:56 »
wszyscy was tak nazywaja ^^ nie pisze tego na zlosc, po prostu przylgnela do was taka nazwa - nic na to nie poradze :)

wiem ze zabiora nam moony, wiem tez ze gry mm wroci do Querious (co zreszta maja zamiasr zrobic chyba w ten weekend) to my odbijemy te moony - i co ? znowu wroca, znowu ich to bedzie kosztowalo 2 stacje w Q :)

Skwiercpur

  • Gość
Odp: 2009-05-21 - TRI, time for discoooo !11
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 22, 2009, 15:28:38 »
najpierw sprawdz na forum czy WN juz wam przemejlowalo dyrektywy.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: 2009-05-21 - TRI, time for discoooo !11
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 22, 2009, 15:37:51 »
Cytuj
wiem ze zabiora nam moony, wiem tez ze gry mm wroci do Querious (co zreszta maja zamiasr zrobic chyba w ten weekend) to my odbijemy te moony - i co ? znowu wroca, znowu ich to bedzie kosztowalo 2 stacje w Q :)

Ktoś tu zdecydowanie ma o sobie wysokie mniemanie...

LoveKebab

  • Gość
Odp: 2009-05-21 - TRI, time for discoooo !11
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 22, 2009, 15:47:24 »
najpierw sprawdz na forum czy WN juz wam przemejlowalo dyrektywy.
ta, a goonsy zresetowaly razor ...

\o/ PB posty sa fajne, szkoda ze to skonczony Zostałem ocenzurowany i nie ma pojecia o czym mowi

Ktoś tu zdecydowanie ma o sobie wysokie mniemanie...
za 1szym razem nam sie udalo to dalczego teraz ma sie nam nie udac ?

Straszny

  • Gość
Odp: 2009-05-21 - TRI, time for discoooo !11
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 22, 2009, 15:53:55 »
mnie by też zapieniały na maxa posty Kebaba na miejscu NC , ale czyta sie je fajnie  >:D

ale
TRI jest tak dobre taktycznie w pvp ze naprawde mają powód do czucia sie tam na północy elitą w takim medium-scale pvp. Nie znaczy ze sa najlepszym aliansem czy jakimś zdobywcą potężnym, do czego jak widać zresztą niespecjalnie aspirują, ale bitki ustawiają rewelacyjne  O0 


Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: 2009-05-21 - TRI, time for discoooo !11
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 22, 2009, 16:00:06 »
  Poprzednim razem udało się wam, bo cośtam, bo IRON nie teges, bo capsów MH nie wpuszczają. Teraz, po wchłonięciu DACO i Avarice MH samodzielnie wystawia 40 capsów, do tego mniejsze alianse, które poprzednio walczyły w dronkowie z IRC, jak WI, Majesta, The Initiative, wróciły do domów. Z tej wczorajszej floty capsy MM stanowiły niewielki procent.

 Dobrze, że jesteście w Venal, dzięki wam IRON i MH odzyskują swoje Mojo, dla mnie to win. Przecież przelot MM na północ nie był spowodowany jakąś sytuacją "invasion imminent, get here ffs", MM polecieli, bo IRON i MH nie dawali sobie rady. Co z tego, że zajęliście 5-6 high endów? Venal ma ich bodaj 18... To nie była sytuacja krytyczna... Mieliście efekt zaskoczenia, ale znikł on w niedzielę.

LoveKebab

  • Gość
Odp: 2009-05-21 - TRI, time for discoooo !11
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 22, 2009, 16:05:10 »
  Poprzednim razem udało się wam, bo cośtam, bo IRON nie teges, bo capsów MH nie wpuszczają. Teraz, po wchłonięciu DACO i Avarice MH samodzielnie wystawia 40 capsów, do tego mniejsze alianse, które poprzednio walczyły w dronkowie z IRC, jak WI, Majesta, The Initiative, wróciły do domów. Z tej wczorajszej floty capsy MM stanowiły niewielki procent.

 Dobrze, że jesteście w Venal, dzięki wam IRON i MH odzyskują swoje Mojo, dla mnie to win. Przecież przelot MM na północ nie był spowodowany jakąś sytuacją "invasion imminent, get here ffs", MM polecieli, bo IRON i MH nie dawali sobie rady. Co z tego, że zajęliście 5-6 high endów? Venal ma ich bodaj 18... To nie była sytuacja krytyczna... Mieliście efekt zaskoczenia, ale znikł on w niedzielę.
40 capsow wystawiaja ? to fajnie, licze zatem na dobra walke bez laga

MM polecial bo im 2 moony przejelismy - byl alliance mail w MM ze chca nas wypedzic z venal, zabic nasze supercapsy i doprowadzic do lez ....
jaki efekt zaskoczenia?! bijemy sie tam od przeszlo 2ch miesiecy - gdzie ty tu widzisz efekt zaskoczenia?!

Rogoo

  • Gość
Odp: 2009-05-21 - TRI, time for discoooo !11
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 22, 2009, 16:06:21 »
Cytuj
I jeszcze macie dupny żal o to że walnął topica z filmikiem.

No, przepraszam ale naprawde - muzyka jest do bani w tym filmiku.  :angel:

MM polecial bo im 2 moony przejelismy - byl alliance mail w MM ze chca nas wypedzic z venal, zabic nasze supercapsy i doprowadzic do lez ....

Wypedzic z NPC 0.0 ? Taki doswiadczony gracz powinien przeciez wiedziec, ze to niewykonalne. :)

Ellaine

  • Gość
Odp: 2009-05-21 - TRI, time for discoooo !11
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 22, 2009, 16:08:44 »
Bo to disco :)

Rogoo

  • Gość
Odp: 2009-05-21 - TRI, time for discoooo !11
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 22, 2009, 16:18:05 »
Bo to disco :)

Raczej kiepskie disco. Najbardziej zbitkowa nute slyszalem w Velator Swarm.

"Juuuuuuuuuuusaaaaaaaaa helikopteeeeeeeeeeeer." ;)

Jak mi sie odechciewa grac w EvE to 'puszczam se' ten filmik i od razu chce mi sie grac dalej. :)
 
P.S Sorry ale link sie sam "embeduje".

LoveKebab

  • Gość
Odp: 2009-05-21 - TRI, time for discoooo !11
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 22, 2009, 16:36:45 »
No, przepraszam ale naprawde - muzyka jest do bani w tym filmiku.  :angel:

Wypedzic z NPC 0.0 ? Taki doswiadczony gracz powinien przeciez wiedziec, ze to niewykonalne. :)
wiem ze muza lipna i wiem ze sie nie da (ale to bylo w waszym alliance mailu ^^)

Rogoo

  • Gość
Odp: 2009-05-21 - TRI, time for discoooo !11
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 22, 2009, 16:38:03 »
wiem ze sie nie da (ale to bylo w waszym alliance mailu ^^)

No to nie probuj nas przekonywac, ze mielismy taki zamiar. ;)

LoveKebab

  • Gość
Odp: 2009-05-21 - TRI, time for discoooo !11
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 22, 2009, 16:45:18 »
bylo cos o "TRI eviction" :)

horax

  • Gość
Odp: 2009-05-21 - TRI, time for discoooo !11
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 22, 2009, 16:49:45 »
Zeby sie utrzymac musielibyscie miec wiecej napow tak jak my.

poprawilem za Ciebie :)

Rogoo

  • Gość
Odp: 2009-05-21 - TRI, time for discoooo !11
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 22, 2009, 17:50:59 »
bylo cos o "TRI eviction" :)

O high endy chodzilo. Cel osiagniety. A to, ze bedziecie probowac od nowa to jest przeciez jasne jak slonce dla wszystkich. :)

@Siewca: W NPC 0.0 tez moze siedziec kazdy. Zorganizowanie ludzi do logistyki i tankowania posow, oraz skrzykniecie odpowiedniej masy ludzi aby ten sov utrzymac tez nie jest takie latwe. TRI ma czysta zabawe, bez zadnego mientolenia i to ich trzyma razem. Do tego masa hostow na paskach do ubicia albo kopiacych MSow. Zyc nie umierac. :) I nie zauwazylem, zeby ktos tu napisal, ze sa "slabi". "Malo istotni" to nie to samo co "slabi". :)

Sov 0.0 zawsze bedzie przyciagal pijawki (czyt. kerbierownie). A NPC 0.0 przyciaga przewaznie ludzi nastawionych praktycznie tylko na pew pew (i plexy :P). Ludzi, ktorzy wiedza co maja robic i spinaja sie tylko jak zostana zblobowani. :D

Kazdy gejmplej stajl (przykladowo sov vs npc 0.0) ma swoje plusy i minusy. Jedni wola vodke, drudzy lolka. :)

Ja wole sov 0.0 bo po prostu jest tu wszystko co EvE ma do zaoferowania. Od epic (czyt. lagblobfestow) fajtów, przez POS warfare, alliance drame, po 4 osobowe roamy.

Ale owszem, tez mnie smieszy irytacja wywolana krytyka wlasnego ally. :)
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2009, 17:56:06 wysłana przez Rogoo »

Terion

  • Gość
Odp: 2009-05-21 - TRI, time for discoooo !11
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 22, 2009, 18:11:40 »
NC jest z dupy bo ma gorsze % na kb niz cwelvirate (wszyscy was tak nazywaja ^^ nie pisze tego na zlosc, po prostu przylgnela do was taka nazwa - nic na to nie poradze). Tak NC jest gorsze od wszystkiego bo potrafilo zorganizowac strukture, w ktorej w jakis sposob ally sobie wzajemnie pomagaja. NC jest tak z dupy pewnie dlaetgo, ze inni pomimo napowania nie moga sobie z nimi poradzic i sie odbijaja od nich. Sa tak z dupy, ze im zal dupe sciska i musza sobie popisac jakie to NC jest z dupy.

Owszem karmienie posow i cala logistyka jest nudna jak diabli, i dlatego niektorych nie stac na to, bo jak sie robi nuuuudno to nastepuje disband.

Pisalem o liczbach i o rzeczywistych graczach - nie rozumeisz lub nie chcesz zrozumiec twoj problem. Naprawde masz tak smutne zycie, ze w kazdym poscie musisz pisac ze jestes zajebisty ? Leczysz kompleksy czy co ? Klamstwo powtorzone dostateczna ilosc razy staje sie prawda ? Miej te swoje % na kb, uwazaj sie za elite a i tak g.... znaczysz. Mozesz sie zaklinac ze jestescie super, a i tak plankton wam skopie dupe.

Dla mnei raport to opis jakeijs sytuacji zawierajacej fakty, nie rzeke propagandy. Wygrana jesli zostala osiagnieta dzieki przewadze to nie wygrana ? Fakt jest faktem. Idz plakac do historykow ze wygrali z III Rzesza bo blobowali. Na pewno zgodza sie z toba, ze to jednak Niemcy wygraly wojne.

GF sie reaktywuje ? No i co z tego ? Znow zeby zabic nam wieze broniona przez gunnerow i 2 dictory bedziecie sie z nimi napowac i zajmie wam to 1-1,5 miesiaca ?

Jak jestem aktywny w grze i cos sie wydaze cos skrobne, ale jako, ze opstatnio w zasadzie nie gram to tylko prostuje brednie niektorych.

@Aeon
No co ty nasza lista jest za krotka, musieliby miec co najmniej taka jak wy, zreszta kto wie moze juz maja ...

@Siewca
1 - eve wymaga wiecej czasu wlozonego w gre zeby meic czym latac, stad ludzie inaczej reaguje. Jakby kazdy po zalogowaniu sie ustanawial sobie limit isk i po podzie respawnowal sie i kupowal z puli kolejny ship wygladaloby to zdecydowanie inaczej. Poza tym w CS nie ma 600 vs 600 wiec i emocje sa mniejsze.
2 - Po raz kolejny obiektywne spojrzenie na sprawe przeslania ci antypatia do NC. Jakbys nie zauwazyl ludzie z NC pisali nie raz, ze zjebali sprawe i przegrali. Chyba jedyni, ktorzy nie potrafia sie przyznac do porazki to osoby z dopiskiem tri.
3 - Siedziec w npc space, atakowac w 90% gdy ma sie przewage lub pewnosc, ze przewage sie uzyska dzieki odpowiedniemu ulozeniu i szpiegostwu moze kazdy. Posadzic dupe w 0.0 i pomimo roznych sytuacji i upierdliwych gosci utrzymywac ten teren - tu trzeba troche wysilku. To jest cos wiecej niz easy mode - logujem siem i idziem siem prac, bo nic innego nas nie interesuje. Walka tri z blobem to postawienie sie po czym placz ze dostali po dupie, smack na localu wzglednie odpuszczenie walki bo nas za malo.

Tak, przezywam niesamowicie porazke mojego ally, tne sie za kazdym razem gdy ktos straci shipa (ostatnio wbijam sobieb gwozdzie w nogi za akzdy stracony statek NC). Masz calkowita racje co do mojego przezywania eve. Zaluje neisamowicie, ze doba nie ma 72 godzin bo moglbym w niej spedzac przynajmniej 60 i ubolewac nad stratami.
Niestety nie jestem tak wychill outowany jak inni  :'(
 

Nerxes

  • Gość
Odp: 2009-05-21 - TRI, time for discoooo !11
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 22, 2009, 18:29:25 »
Terion znow sie rozpedza :D

TRI ma nad wami przewage... sa mocni i zorganizowani... chodz nieliczni :) To daje im prawo cieszyc sie z kazdego zwyciestwa nad NC i usprawiedliwia kazda porazke (bo macie liczby zasoby i napliste)

Ale to nie zmienia faktu ze graja wam na nosie caly czas a Wy jestescie bezradni ( tak wiem npc 0.0 - przerabialem to) Potrafia wykorzystac swoje statki i mozliwosci gry (nie mowie o bugach) Nie dzialaja szablonowo i ze tak zacytuje "maja rozmach skuwrwisyny" :)

A to ze smakuja? nam to jakos nie przeszkadza.. tak jak wam smakowanie goonsow zwisa i powiewa :P No ale jak by nam przyszlo z nimi walczyc to pewnie zmienilibysmy co do tego zdanie :D

LoveKebab

  • Gość
Odp: 2009-05-21 - TRI, time for discoooo !11
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 22, 2009, 18:42:28 »
wall of text
dobrze ze nie zmieniles formy i pisales o NC w 3ciej osobie bo ja IRON za NC nie uzwazam :P bardziej za petsy ^^
tak czy inaczej, 40 capsow wam nie pomoze ^^

p.s - problem z cwelvirate jest taki ze nikt poza toba nas tak nie nazywa ^^ a IRUN zna kazdy ^^

a co do % - NC zamiast efficiency z killboarda patrzy chyba na % na dotlanie ...

W końcu jedynym sukcesem IRONa jest to, że przeżył max.
moze i przetrwali max'a ale nie dali rady obronic regionu (jak sie bob wycofal to zaczeli dopiero puste albo strasznie slabo bronione systemy odbijac)

Terion

  • Gość
Odp: 2009-05-21 - TRI, time for discoooo !11
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 22, 2009, 19:00:52 »
Niech bedzie, ze sa zorganizowani i co ? NIech sobie beda, mozesz im oddac poklon bo potrafia sie zorganizowac na opa (uber) Szkoda ze nie potarfia sie zorganizowac, zeby cos ugrac - no ale tu sie klania, ze kazdy gra jak lubi. Oni moga grzac dupe w npc space i logowac sie na opa, my sobie sadzimy posy na grzadkach i patrzymy jak zwieksza sie lub zmienia zabarwienie poletko na mapie - zal wam ?

No i dlatego, ze mamy napy, milion pikselowych kumpli i farme pokemonow w szafie cos znaczymy, a tri jest pryszczem ktory ktos od czasu do czasu wyciska jak staje sie zbyt widoczny.

Nie dzialaja szbalonowo - znaczy potrafia na 50 bsow wrzucic 2 tytany 5 matek i 40 carrierow i starcic 2 sztuki. Fakt, nieszablonowe zagranie.

Tak odnoszac do histori - fakt Leonidas ma nawet pomnik do dnia dzisiejszego. Ciekawe kto po bitwie mial wiekszego kaca moralnego Persowie ktorzy poslzi dalej i mogli sie schlac na wieczor, czy leonidas ktorego ostatnim widokiem byly jego wyprute flaki. Tri jest jak szarancza - upierdliwa jak sie pojawia, ale na dluzsza mete sezonowka  ::)
Historie kresla zywi, nie martwi. IRON przezyl duzo wiecej niz max. Takie tri rozdpadlo by sie w tym czasie 28 razy, ale za to kb mieliby piekny ...


To co ty uwazasz to akurat najmniej mnie interesuje. Chodzi mi jedynie o fakt, ze raport powinieen zawierac opis sytuacji, jakies linki. Ludzie przegladajac temat moga sami wyciagnac wnioski. Chyba, ze uwazasz forumowiczow za debili, ktorym trzeba podac ladnie oprawiony stek bzdur, ktorym was karmia na codzien.

Bede nawet tak mily, ze podam przyklad :

- dostalismy info o grupie hostow z ally zabki, ustawilismy sie na gate z jeziorko do staw na sniper spocie. Poczekalismy, az wskocza, tacklerzy nie pozwolili im odleciec wystrzelalismy polowe, nastepnie odkskujac zlapalismy na bylym snipie ich ponownie i dobilismy reszte. STracilismy 3 cepy, 2 dicty i 1 bsa, niszczac 34 bsy przeciwnika i 20 supportu.

linki xxxxxx

* Powyzej dobry raport *

natomiast ty przedtsawiasz to nastepujaco :

- lecielismy nasza zajeboscie cudowna flota, nasz james bond tyulko sobie i bogom znanymi sposobami zdobyl info, ze ta banda noobow i slepych paralitykow ma przeleciez trasa zielona laczka - pieklo. Zazcelismy podpuszczac te bande niedomytych blaznow, zeby wskoczyli gdzie nastpila totalna maskara rzez i skopanie dupy tym uposledzonym kretynom. Zeus ustepuje nam wlasnie miejsca na Olimpie, jestesmy tak cudowni, ze jak pomysle, zeby wyjsc z domu ustawiaja sie kolejki pod naszymi drzwiami. Zapomnailem jesczze wspomniec, ze bylo nas 2 ale kumpel byl afk wiec sami zajebalem cala 50, co za leszcze.

*powyzej forma w jakiej przedsatwiasz sytuacje*

Moze niektorzy lubia bajki, jednak dla mnie taki poziom jest zenujacy.

P.s. - No widzisz, i znow sie mylisz.

P_UNKNOW

  • Gość
Odp: 2009-05-21 - TRI, time for discoooo !11
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 22, 2009, 19:50:54 »
Wersja przebiegu bitwy według Tri (LoveKebab)
ta, nc chcialo uniknac jump buga i sie bridge'owali do systemu :D


A tu Tri opisuję bitwę ,ale wedłu Teriona:

- lecielismy nasza zajeboscie cudowna flota, nasz james bond tyulko sobie i bogom znanymi sposobami zdobyl info, ze ta banda noobow i slepych paralitykow

*powyzej forma w jakiej przedsatwiasz sytuacje*

Moze niektorzy lubia bajki, jednak dla mnie taki poziom jest zenujacy.

P.s. - No widzisz, i znow sie mylisz.


Widać jak na dłoni sporą flustracje po stronie NC , w tym przypadku Teriona, skłaniam się nawet że jest to WIELKA drzazga w du*&ie.
 Osobiście także nie mam pojęcia dlaczego Tri miało by ogłosić porażkę po tym jak zdecydowali się walczyć z 4 x większym blobem wycinając sporą część capitali wroga. Odwalają super robotę, są esencją pvp , zdecydowanie na odwrót do IRONa, Zaakceptujcie lepiej prawdę, zamiast dosłownie gotować się na forum. Co chcecie udowodnić  ?  To że macie napa, kolegów, sova, posy czyni was leprzym? TRI ma dobrą zabawę, dobre pvp. Wy macie karmienie posów,  oranie pasków, czasem zbierzecie w pier...  Macie także modlitwy do reszty NC o ciągłą pomoc, tak wiem wiem, to musi być takie żenujące kiedy garstka zapaleńców terroryzuje tłum.

LoveKebab

  • Gość
Odp: 2009-05-21 - TRI, time for discoooo !11
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 22, 2009, 19:59:41 »
Nie dzialaja szbalonowo - znaczy potrafia na 50 bsow wrzucic 2 tytany 5 matek i 40 carrierow i starcic 2 sztuki. Fakt, nieszablonowe zagranie.
przypomnij mi, kto ze 2 tygodnie i poza 50 BSami + supportem wrzucil 8 carrierow na brame w sov3?
(hint: TRI nie ma sov'a)

Rogoo

  • Gość
Odp: 2009-05-21 - TRI, time for discoooo !11
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 22, 2009, 20:00:42 »
Widzisz. Tri nie stać na nudną logistyke, was na ciekawe pvp. Zagadka, gdzie gracze się lepiej bawią?  :angel: 

Potwierdzam. Bawie sie fatalnie.

p.s - problem z cwelvirate jest taki ze nikt poza toba nas tak nie nazywa ^^ a IRUN zna kazdy ^^

Jemu chodzilo o "Tri fags". :) Czytasz nasze maile alliance'owe to powinienes przeciez wiedziec o co chodzi  :D

Nerxes

  • Gość
Odp: 2009-05-21 - TRI, time for discoooo !11
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 22, 2009, 20:26:49 »
Nie masz sova jestes nikim!!!
Prawdziwa EVE to tylko w 0.0!!! ( to akurat scary)
Jesli sie rzucasz na kogos wiekszego z kim generalnie nie masz szans to jestes idiota!!!
A jak Ci sie uda dokopac silniejszemu to jestes cziter!!!!
Jak nie jestes w sojuszu z 2k membersow we wszystkich TZ to jestes czyims petem :P

Rogoo

  • Gość
Odp: 2009-05-21 - TRI, time for discoooo !11
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 22, 2009, 20:41:49 »
Stuff

NC hater detected.  :D

Juz mi sie nawet nie chce walkowac tego tematu o blobie ale 700 na 150 - to bardzo romantyczne jest. Jak zaczela sie wzajemna rzez kapitali to bylo nas praktycznie po rowno z kazdej ze stron (NC chyba 50 wiecej). Do nas po prostu dolatywali ludzie podczas trwania bitwy. Rozumiem, ze to totalnie lamerska taktyka i kazdy inny sojusz spoza NC gardzi blobem. :)

Wszystkim umyka jeden detal - to nie jest tak, ze NC postanowilo - "dobra wykonczmy TRI, zblobujmy ich na smierc bo na poludniu sobie nie radzimy". To TRI zaczelo, wiedzac dobrze, ze czeka ich blob. Mogliby wiec tak nie stekac o to. ;) I tyle.
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2009, 20:47:11 wysłana przez Rogoo »

Terion

  • Gość
Odp: 2009-05-21 - TRI, time for discoooo !11
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 22, 2009, 20:45:30 »
@PU - pokaz mi gdzie ja pisze ze IRON/NC jest super boski i ownuje ? Pokaz mi moment gdzie wypisuje brednie w stylu LK. Jesli nie zauwazyles nie mam problemu pisac jak ktos cos zdupcy, nie uwazam IRON za jakis wybitny sojusz. Co wiecej uwazam, ze bardzo czesto daje Zostałem ocenzurowany i nie pokazuje tego na co go stac. Nie mam problemow z przedstawieniem prawdy takiej jaka jest. Przynjamniej nie jestem zaklamanym slepcem cierpiacym na megalomanie. Tu wiele osob cierpi na wymienione schorzenie jednak pobyt w tri to starsznie uwidacznia najpeirw Archen (wyszedl z tri i znormalnial) teraz LK.
Widze kolejny psychoanalityk, kipiec to mzoesz co najwyzej ty, ja klade lache na brednie na jakims forum.

Szczegolnie zabawnym jest fakt, ze wg doskonalych psychoanaliz irytuje mnie, drazni gra, w ktora niemal nie gram - fakt to musi byc strasznie frustrujace. No ale w koncu tacy mistrzowie psychoanalizy nie moga sie mylic.

Nigdzie nie pisalem co czyni kogos lepSZym. To LK, w niemal kazdym poscie pisze, ze jest lepszy. Pewnie jakeis kompleksy (moze brak zabawek w dziecinstwie).

Co chce udowodnic - nic, bo mam to gdzies. Stwierdzam tylko, ze zbudowanie bloku, ktory trzyma sie kupe czasu i o ktory rozbijaja sie co chwile "elitarne alianse" jest czyms wiecej niz zalogowanie sie w npc stacji.

Widze musi ciezko ci sie grac skoro masz jakies trudne wspomnienia kiedy kilka osob terroryzuje was i nie mzoecie undocknac - stad pewnie te kawalki o sterroryzowanym tlumie. Jakos ja tego jeszcze nei doswiadczylem.  Tri to jak grupka gowniarzy skaczaca po przystanku, pokrzyczy i przeszkadza czlowiekowi zasnac i nic wiecej. To, ze im sie wydaje, ze cos znacza .. no coz kazdy ma jakies marzenia.

Jeszcze 1 roznica - nasze "modlitwy" zostaly wysluchane w chwile, wy pomimo calopalnych ofiar staliscie sie po raz koeljny bezdomnymi wyrzutkami, na nic zaklecia i modlitwy - zostaje twarda rzeczywistosc.

@LK - nie mam pojecia. Jakis kolejny hint ?

@ST - widzisz, przyklad mojego "dobrego" raportu zawieral jakies informacje o liczbach, sytuacji taktycznej, krotki opis walki i manewrow, straty i linki do kb. "Zly" natomiast przesycony byl inwektywami w keirunku przeciwnika, pierdolami i propaganda. Ty natomiast starasz sie mi przypisac cos, o czym nie wspomnialem. Kiepska proba manipulacji.

P.S. Jesli to prawda to zaczne pisac posty pod katem frustracji, nie cierpie siersciuchow.

Ninja edit
Rogoo zostaw ... przeciez kazdy wie ze bobiaki czy tri to rycerze w lsniacych zbrojach brzydzacy sie iina walka niz honorowe pojedynki. Jesli atakuja wysylaja poslow, podaja sklad i liczebnosc floty. A jesli przypadkowo spotkaja mnejsza flote daja przeciwnikowi prawo wyboru z kim chca walczyc. Blob jest zly !!!!!

Rogoo

  • Gość
Odp: 2009-05-21 - TRI, time for discoooo !11
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 22, 2009, 20:51:45 »
Blob jest zly !!!!!

Blob jest dobry! Wlasnie w 15 osob blobujemy superfriendsow w I1Y (prawie mnie ubili jak pisalem tego posta :D).

LoveKebab

  • Gość
Odp: 2009-05-21 - TRI, time for discoooo !11
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 22, 2009, 20:59:47 »
2gi hint tutaj: http://www.triumvirate-alliance.com/?a=kill_related&kll_id=3268636

nie wypisuje bredni:
NC sux - fakt
TRI ownz - fakt
EVE jest glupie - fakt
WOW jest super - fakt!

Skwiercpur

  • Gość
Odp: 2009-05-21 - TRI, time for discoooo !11
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 22, 2009, 21:02:40 »
mowienie ze tri jest esencja pvp jest tak samo "prawda" jak mowienie ze bufu jest esencja peta